# کفی خودروبر چیست و چه کاربردی را دارد ؟

خودروبر ارسلان

خودروبر ارسلان | khoodrobar


خودروبر | خودروبر تهران

فهرست مطالب

کفی خودروبر چیست و چه کاربردی را دارد ؟

مدل های مختلف خودرو بر به چند دسته تقسیم می شوند؟

کاربرد خودرو بر کفی در چه مواردی می باشد ؟

جا به جایی ادوات و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی

مزایای استفاده از کفی خودرو بر ها چیست ؟

 

فهرست تصاویر

شکل 1: خودرو بر

شکل 2: خودروبر تهران

 

 

فهرست مطالب کفی خودرو بر
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
تعداد کلمات 810
زمان مطالعه 8 دقیقه

 

 

کفی خودروبر چیست و چه کاربردی را دارد ؟

امروزه با توجه به نیاز داشتن به اتومبیل تولید خودروها رشد چشمگیری را داشته اند. این مسئله موجب نیاز به وسایلی میشود که بتواند خودروها را به بخش های مختلف کشور جابه جا کند. استفاده از چنین تجهیزاتی موجب می شود که احتمال آسیب رسیدن به خودرو ها به حداقل ممکن برسد. یکی از این تجهیزات پرکاربرد کفی خودروبر است. از آنجایی که اتومبیل ها به شکل کامل بر روی خودروبر تهران قرار گرفته می شود، احتمال بروز خسارت به صفر می‌رسد. خودروبر ارسلان یکی از شرکت هایی است که در این زمینه بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه می کند. در ادامه این مقاله در مورد این مسئله صحبت خواهد شد.

مدل های مختلف خودروبر تهران به چند دسته تقسیم می شوند؟

  1. خودرو بر تکی

استفاده از این مدل خودروبر تهران اغلب برای مسافت های کم مورد استفاده قرار می گیرد. زمانی که نیاز به جابه جایی یک خودرو باشد از مدل خودرو بر تکی یا کامیونت استفاده می کنند. در این مدل از خودرو بر ها یک وینچ قرار دارد. که از آن برای جابه جایی ماشین استفاده میکنند. در شکل 1: خودرو بر را میبینید.

 

  1. تریلر خودرو بر

استفاده از این نوع خودروبر برای مسافت های طولانی و حمل بیش از یک خودرو کاربرد دارد. که به دو دسته

  • تریلر ها با قابلیت جا به جایی 6 اتومبیل
  • تریلر ها با قابلیت جا به جایی 8 اتومبیل

تقسیم می شوند.

خودروبر

شکل 1: خودروبر

کاربرد خودرو بر کفی در چه مواردی می باشد ؟

  • حمل ماشین های صفر و پلاک نخورده :

همانگونه که آگاه هستید تردد ماشین های پلاک نخورده غیر قانونی می باشد. و اجازه تردد درون شهر و یا خارج از شهر را ندارند. در چنین وضعیتی برای جابه جایی و حمل خودرو نیاز به خودروبر ی است که اتومبیل ها را در امن ترین روش ممکن جا به جا نماید.

  • تحویل ماشین سالم درب خانه:

ممکن است که شما ماشین خود را برای تعمیر کردن به تعمیرگاه برده باشید و یا اینکه خودرویی را اجاره کرده باشید و مایل باشید که آن را درب خانه خود تحویل بگیرید. در این وضعیت خودروبر تهران بهترین کفی خودرو بر را به شما برای تحویل سالم خودرو درب خانه ارائه میکند.

  • حمل اتومبیل های کار کرده، فرسوده و تصادفی :

اگر شما در مسیر جاده ای باشید و اتومبیل شما دچار نقص فنی شود. به طوری که دیگر امکان جابه جایی آن را نداشته باشید بهترین راه برای ارسال آن به نزدیک ترین تعمیرگاه استفاده از خودروبر است. یا اینکه به علت سوانح رانندگی خودروی شما دچار صدمه و آسیب جدی شده باشد. که حرکت دادن آن موجب تشدید صدمات وارد شده به خودرو می شود. در چنین شرایطی برای حل مشکل خود به سایت Khoodrobar.ir مراجعه کرده و با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. در شکل 2: خودروبر تهران را مشاهده می نماییید.

 

  • حمل خودرو های قدیمی و کلاسیک :

در اکثر اوقات تردد و حمل خودرو های کلاسیک به دلیل جنبه نمایشگاهی بودنشان غیر قانونی است. و برای این کار نیاز به مجوز می باشد. در چنین وضعیتی بهترین گزینه  برای جابه جایی آن استفاده از کفی خودروبر می باشد.

خودروبر تهران

شکل 2: خودروبر تهران

جا به جایی ادوات و ماشین آلات صنعتی و کشاورزی

جا به جایی ماشین آلات کشاورزی و صنعتی به کارخانه ها فعالیتی معمول است. در چنین وضعیتی استفاده از خودروبر تهران مناسب ترین راه می باشد. در شرایطی که برای جا به جا کردن وسایلی مانند کشتی های تفریحی و یا قایق موتوری که قابلیت جا به کردن آن ها بر روی خشکی وجود نداشته باشد باید از خودروبر برای انجام این کار بهره برد. خودروبر ارسلان (khoodrobar) در این زمینه میتواند به شما کمک کند.

مزایای استفاده از کفی خودرو بر ها چیست ؟

همانگونه که در این مطلب اشاره کردیم مهمترین مزیت استفاده از خودروبر تهران افزایش ایمنی در جا به جایی انواع اتومبیل ها است. باید به این نکته دقت کنید که حتما از خودرو بر های معتبر مانند خودروبر ارسلان در این زمینه کمک بگیرید. که علاوه بر تامین نیاز شما از استاندارد های لازم برخوردار بوده و به وسیله متخصص ترین افراد این کار را انجام دهد. خودرو بر تهران از اتومبیل های هیدرلیک برای حمل ماشین ها بهره میبرند. که در کنار اینکه موجب افزایش امنیت در حین کار میشود، سهولت و سادگی را نیز فراهم می کند. khhodrobar با داشتن نگهدارند هایی در کنار ماشین احتمال لغزش و یا سقوط را از بین می برد.

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *