# کارکرد جرثقیل های دوبل تولید کننده در خودروبری چیست؟

جرثقیل خودروبر در تهران

جرثقیل خودروبر در تهران | khoodrobar


خودروبر در تهران  | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

فهرست مطالب

کارکرد جرثقیل های دوبل تولید کننده در خودروبر ی چیست ؟

جرثقیل های یدک کش شامل چه قطعاتی می باشد ؟

جرثقیل های هیدرولیکی دارای چه موارد ایمنی هستند؟

جرثقیل های کفی دارای چه مدل هایی می باشد ؟

فهرست تصاویر

شکل 1: خودروبر در تهران

شکل 2: خودروبر

عبارت کلیدی جرثقیل های دوبل تولید کننده
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
تعداد کلمات 800
زمان مطالعه 8 دقیقه

کارکرد جرثقیل های دوبل تولید کننده در خودروبر ی چیست ؟

شاید افراد به تعداد دفعات زیادی نام جرثقیل های یدک کش را در خودروبر در تهران شنیده باشند. و حتی ممکن است با آن نیز آشنایی داشته باشند. معمولا یدک کش جرثقیل دارای وسایلات و قطعات متفاوتی هستند. که از انواع آن ها می توانیم به سیم و یا کابل های بکسل اشاره کنیم. از جرثقیل ها برای جا به جایی وسایل نقلیه استفاده می شود. و برای حمل ماشین های سنگین مانند تریلی کاربردی تر است. در ادامه این مطللب در مورد جرثقیل های یدک کش توضیحات بیشتری را ارائه میکنیم.

جرثقیل های یدک کش شامل چه قطعاتی می باشد ؟

  • سیم بکسل
  • لنت ترمز
  • کابل
  • تسمه
  • قلاب

موارد بالا از جمله مهمترین قطعات مربوط به جرثقیل های یدک کش می باشند. سیم بکسل در میان این قطعات نقش مهم و حیاتی را برای جا به جایی  خودرو ایفا می کند. بنابراین انتخاب سیم بکسلی که بتواند کیفیت بالایی را داشته باشد، بسیار حیاتی و ضروری می باشد.  سیم بکسل ها باید دارای خصوصیات زیر باشد:

این قطعات کاربردی باید پیش از هر چیز توانایی زیادی را در برابر سایش داشته باشند. به طوری که سریع پاره نشوند. دومین خصوصیت این قطعات، انعطاف پذیری بالا باشد به طوری که توانایی خنثی کردن و جذب ضربات شدید را تا میزان زیادی داشته باشد. در آخر نیز باید مقاومت خوبی را در مقابل خوردگی داشته باشند. بنابراین در زمان استفاده از جرثقیل های یدک کش به این نکات توجه نمایید. چنانچه در زمان ساخت این نوع از جرثقیل ها به این نکات دقت شود، افراد می توانند امن ترین و مطمئن ترین جا به جایی خودرو را تجربه نمایند. در خودروبر ارسلان (khoodrobar)که بهتربن خودروبر در تهران است، به تمام این موارد دقت کرده است. و در این مجموعه از ماشین های خودروبر ی استفاده شده است که مقاوت بالایی را در برابر عوامل مختلف داشته باشند. در  شکل 1: خودروبر در تهران  را مشاهده می کنید.

خودروبر در تهران

شکل 1: خودروبر در تهران

جرثقیل های هیدرولیکی دارای چه موارد ایمنی هستند؟

در جرثقیل های دوبل تولید کننده،  یکی از موارد مهم داشتن وینچ است. چنانچه از این قطعات در جرثقیل ها استفاده نشود موجب آسیب رسیدن به خودرو ها می شود. به همین دلیل است که وینچ ها با سیستم ترمز و کلاج های اتوماتیک می توانند امنیت بالایی را تامین کنند. در بعضی از این جرثقیل ها، ترمز مکانیکی ضد سقوط تکمیل کننده ترمز اصلی خودرو می شود. در جرثقیل های سنگین بیش از یک وینچ استفاده می کنند تا بتواند از سقوط اتومبیل هایی که به وسیله آن در حال جا به جایی است، جلوگیری کنند. معمولا از انواع جرثقیل ها برای جا به جایی ادوات کشاورزی، ماشین آلات صنعتی و بلوک های شهرداری استفاده می شود. در خودروبر در تهران از بهترین خودروبر ها برای این کار استفاده شده است.

جرثقیل های کفی دارای چه مدل هایی می باشد ؟

این مدل از جرثقیل ها علاوه بر داشتن دکل هایی برای جا به جایی بار، دارای کفی در عقب خودرو نیز هستند. که برای انتقال بار از مکانی به مکان دیگر مرود استفاده قرار می گیرد. در شکل 2: خودروبر  را می بینید.

جرثقیل های کفی در سه مدل :

  • 3 تن
  • 5 تن
  • 10 تن

دسته بندی می شوند.

خودروبر

شکل 2: خودروبر

خودروبر ارسلان (khoodrobar) از جرثقیل های 5 تنی بیشتر استفاده می کند. چرا که پرکاربرد ترین این جرثقیل ها مدل 5 تنی آن است. این وسایل دارای سطح وسیعی هستند که توانایی جا به جایی تعداد زیادی از خودرو ها را دارند. خودرو بر های کفی نیز یکی از مدل های معروف خودرو بر است. که برای جا به جایی اتومبیل های صفر و پلاک نخورده، خودروهای فرسوده، کلاسیک و قدیمی و اتومبیل های تصادفی مناسب است. با تماس با بهترین خودروبر در تهران می توانید در سریع ترین زمان ممکن انواع خدمات مربوط به حمل و جا به جایی خودرو ها را دریافت نمایید. خدمات این مجموعه شامل حمل و جا به جایی خوردوهای صفر کیلومتر و پلاک نخورده که عموما اجازه تردد ندارند، اتومبیل های کلاسیک و قدیمی، خودرو های آسیب دیده و تصادفی، حمل انواع وسایل نقلیه مانند ماشین و یا موتور به شهرستان های مختلف با خودروبر های وینچ دار هستند

خودروبرخودروبر در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *