چگونه موتور سیکلت با یدک کش ها جا به جا می شود ؟

کفی حمل موتور

کفی حمل موتور | khoodrobar


کفی خودروبر | امداد خودرو | خودروبر ارسلان |  khoodrobar

فهرست مطالب

چگونه موتور سیکلت با یدک کش ها جا به جا می شود ؟

در چه مواقعی از یدک کش ها برای حمل موتور استفاده می شود؟

روش های حمل موتور سیکلت با استفاده از یدک کش ها !

در زمان یدک کش کردم خودرو به چه نکاتی باید توجه داشت؟

استفاده از یدک کش خودرو دارای چه مزایایی است ؟

استفاده از سایر روش ها برای حمل خودرو !

فهرست تصاویر

شکل 1 :کفی خودروبر

شکل 2 : امداد خودرو

عبارت کلیدی کفی حمل موتور
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
تعداد کلمات 816
زمان مطالعه 8 دقیقه

چگونه موتور سیکلت با یدک کش ها جا به جا می شود ؟

در بعضی از مواقع ممکن است که در مسیر باشید و موتور شما خراب شود. بهترین راه این است که با نزدیک ترین امداد خودرو تماس حاصل فرمایید. تا موتور شما را به نزدیک ترین تعمیرگاه انتقال دهند. بسیاری از افراد تمایل دارند که موتور سیکلت خود را به مکان های مختلف انتقال دهند. بهترین راهی که پیشنهاد می شود، استفاده از کفی خودروبر است. با استفاده از این یدک کش ها می توانید موتور سیکلت خود را در امنیت و سلامت به محل مورد نظر خود ارسال نمایید. در این مقاله به روش های مختلفی که با استفاده از آن می توانید موتور خود را جا به جا کنید مطالب مفیدی را ارائه داده ایم. برای اطلاع بیشتر از خدمات خودروبر ارسلان (khoodrobar) با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید. تا در کمترین زمان و بالاترین کیفیت انواع جا به جایی های وسایل نقیلیه مانند موتور، ماشین، کامیون و… را برای شما به انجام برسانند.

در چه مواقعی از یدک کش ها برای حمل موتور استفاده می شود؟

ممکن است در بعضی از مواقع دیده باشید که برای جا به جایی و تردد برخی موتور ها نیاز به مجوز باشد. در بعضی از شرایط نیز لازم است با موتور مسیر های طولانی را طی کنید. که قطعا عبور از چنین مسیر های طولانی ممکن است خسته کننده باشد. در چنین شرایطی می توانید از کفی خودروبر استفاده کنید. البته نکته منفی که وجود دارد این است هزینه ای که باید برای این کار میپردازید به صرفه نباشد. در مقابل مزایایی که استفاده از یدک کش ها دارد این است که با روش های امن موتور شما را انتقال میدهند. در شکل 1 :کفی خودروبر  را میبینید.

روش های حمل موتور سیکلت با استفاده از یدک کش ها !

ممکن است که تعداد دفعات زیادی ماشین های امداد خودرو را دیده باشید. شما تصور می کنید که استفاده از این خودروبرها تنها برای ماشین مناسب هستند. اما استفاده از این مدل خوردبر ها برای حمل موتور سیکلت نیز مورد استفاده قرار میگیرد. برای اینکه موتور سیکلت را یدک کش کرد، لازم است که از وسایلی مانند میله گرد، فرز و دستگاه جوش بهره برد. با استفاده از این وسایل شاسی را ایجاد کنید که با وصل شدن به خودرو قادر به جا به جایی یک موتور و یا حتی بیشتر باشید. در قسمت انتهایی خودرو نیز شیاری وجود دارد که به عنوان بخش اتصال یدک کش به شمار می رود. تنها باید به این نکته دقت داشته باشید که این شاسی توانایی تحمل وزن موتور را داشته باشد.

کفی خودروبر

شکل 1 :کفی خودروبر

در زمان یدک کش کردن خودرو به چه نکاتی باید توجه داشت؟

مهمترین نکته ای که باید در زمان یدک کش کردن موتور سیکلت با استفاده از کفی خودروبر در نظر قرار داد، خلص کردن و خارج کردن زنجیر موتور است. اگر به این دو نکته دقت نشود، موجب آسیب رسیدن به موتور شما می شود. آسیبی که به اتومبیل وارد می شود صدمه رسیدن به گیربکس است. چنانچه در شب موتور سیکلت شما خراب شد از امداد خودرو بخواهید که لامپ های قرمز و اضطراری که در پشت ماشین وصل شده است، را روشن کنند.  این کار موجب می شود که خودرو های دیگری که در حال تردد هستند، موتور سیکلت را ببینند. در  شکل 2 : امداد خودرو  را مشاهده می کنید.

استفاده از یدک کش خودرو دارای چه مزایایی است ؟

  • اطمینان خاطر از سالم رسین موتور به مقصد
  • حفظ تعادل موتور در پیچ جاده ها
  • پیشگیری از به هم خوردن تعادل ماشین به وسیله زنجیر موتور
  • سرعت بالا در زمان جا به جایی خودرو
خودروبر

شکل 2 : امداد خودرو

استفاده از سایر روش ها برای حمل خودرو !

به غیر از کفی خودروبر می توانید موتور ها را به وسیله وانت و ماشین های باربری هم به مقصد منتقل نمود. البته استفاده از این روش ها نمی تواند تضمین کننده سلامت و امنیت وسایل نقلیه های شما شوند. برای اینکه بتوانید جا به جایی خودروی خود را در سریع ترین روش ممکن به انجام برسانید با امداد خودرو هایی مانند خودروبر ارسلان (khoodrobar) تماس حاصل فرمایید. تا به شما با کیفیت ترین خدمات را ارائه کنند. این خودروبر ها بهترین استاندارد ها را برای حمل خودرو در نظر گرفته اند.

امداد خودروکفی خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *