هزینه حمل خودرو با تریلی و 2 شیوه حمل ^ توسط تریلر!

حمل خودرو به صورت آزاد - هزینه حمل خودرو با تریلی

حمل خودرو به صورت آزاد - هزینه حمل خودرو با تریلی - خودروبر


هزینه حمل خودرو با تریلی به چند دسته تقسیم می شود. مهم است که شما قصد جابجایی چند خودرو را دارید. اینکه نوع حمل ونقل شما بسته است یا باز؟! یا اینکه مدل تریلی انتخابی برای حمل اتومبیل در نظر گرفته اید به چه صورت است. بطور معمول تریلی ها توانایی حمل 6 الی 8 خودرو را دارند. ولی ممکن است نوعی از تریلر خودروی بیشتر را حمل و جابجا کند.

تجهیزات سنگین چیست؟! تجهیزات سنگین شامل بولدوزر، بیل مکانیکی، موتور گریدر، بیل مکانیکی، فرمان اسکید و سایر انواع ماشین آلات است. آنها توسط پیمانکارانی که نیاز به جابجایی خاک یا ساخت جاده دارند استفاده می شوند. ممکن است فکر کنید کفی خودروبر ماشین‌ها سنگین هستند. اما بیشتر آنها حدود 10 تن وزن دارند. با این حال وزن برخی از آنها به 100 تن می رسد! این بدان معنی است که شما نمی توانید آنها را به سادگی به خیابان برانید. باید آنها را به مکانی با رمپ یا بارانداز ببرید.

لیست مطالبی که در این مقاله به آنها اشاره شده است:

مراحل بارگیری و حمل و نقل اتومبیل ها توسط تریلی

گزینه های حمل و نقل اتومبیل و هزینه حمل

چگونه از شرایط تخفیفی هزینه حمل با تریلی اطلاع پیدا کنیم؟

نحوه بارگیری اصولی اتومبیل ها روی تریلر و هزینه حمل خودرو با تریلی

آیا مقررات خاصی در مورد حمل و نقل این تجهیزات وجود دارد؟

برترین انواع وسایل نقلیه حمل و نقل تجهیزات سنگین

انواع تریلر برای حمل و نقل اتومبیل و هزینه حمل با تریلی

نتیجه گیری درباره نحوه حمل ونقل اتومبیل ها توسط تریلر خودرو بر

گالری تصاویر

حمل با تریلی 1حمل خودروی سنگین توسط تریلر

حمل با تریلی 2حمل خودرو با تریلر

حمل با تریلی 3حمل خودرو به صورت آزاد

مراحل بارگیری و حمل و نقل اتومبیل ها توسط تریلی

هنگام جمع آوری ماشین آلات، حتما تمام وسایل بارگیری مورد نیاز خود را همراه داشته باشید. به عنوان مثال، شما به جک، چرخ دستی، وینچ و بیل نیاز دارید. مرحله 1: مکان پیکاپ خود را تعیین کنید. اولین کاری که باید انجام دهید این است که بفهمید دستگاه را کجا می برید. این می تواند مشکل باشد زیرا برخی از فروشندگان چندین مکان دارند.

عنوان هزینه حمل خودرو با تریلی
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1773کلمه
مدت زمان مطالعه 17دقیقه

در این مورد، ممکن است تا زمانی که به نمایندگی نرسیده اید، ندانید که از کدام یک استفاده می کنید. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که فقط یک مکان داشته باشید. محاسبه هزینه سوخت و تجهیزات مورد نیاز آسان تر خواهد بود. با این حال، اگر چندین مکان وانت دارید. باید مسافت و شرایط جاده را در نظر بگیرید که ممکن است تغییر کند. حالا که فهمیدید کجا باید بروید، باید بهترین راه را برای رسیدن به آنجا انتخاب کنید. در ادامه حمل با تریلی 1 را مشاهده نمایید.

گزینه های حمل و نقل اتومبیل و هزینه حمل خودرو با تریلی

شما چندین وسیله نقلیه دارید، از پروژه های برون سپاری گرفته تا انجام آن توسط خودتان. چندین شرکت مختلف با شهرت خوب وجود دارند که در حمل و نقل تجهیزات برای مشتریان تخصص دارند. یا می توانید مسیر جسورانه را طی کنید و خودتان آن را انجام دهید. یکی از گزینه ها استخدام یک سرویس حمل و نقل است. تا به شما کمک کند تجهیزات خود را به مقصد برسانید. شما در پول و زمان صرفه جویی خواهید کرد زیرا مجبور نیستید خودتان ماشین کرایه کنید. یک شرکت حمل و نقل معتبر نیز اطمینان حاصل می‌کند.  تجهیزات شما با خیال راحت هزینه حمل خودرو با تریلی تحویل داده می شود.

اگر تصمیم به رفتن به این مسیر دارید، مطمئن شوید که شرکتی را پیدا کرده اید. نظرات خوبی در سایت هایی مانند Yelp و Google داشته باشد. همچنین، قبل از امضای هر قراردادی، حتماً از مراجع درخواست کنید. خدمات حمل و نقل گزینه دوم تماس با یک سرویس حمل و نقل محلی است. این شرکت ها در کمک به مردم در جابجایی اقلام با هر شکل و اندازه تخصص دارند. آنها معمولاً می توانند در عرض چند دقیقه تخمینی به شما بدهند. معمولاً در صورت پرداخت از قبل، تخفیف ارائه می دهند.

حمل خودروی سنگین - هزینه حمل خودرو با تریلی

حمل خودروی سنگین – هزینه حمل خودرو با تریلی – خودروبر

حمل با تریلی 1حمل خودروی سنگین توسط تریلر

چگونه از شرایط تخفیفی هزینه حمل خودرو با تریلی اطلاع پیدا کنیم؟

یک فروشنده تجهیزات می تواند هر آنچه را که برای انجام کار نیاز دارید در اختیار شما قرار دهد. اما حمل با تریلی 2 انجام آن به طور ایمن و کارآمد نیاز به برنامه ریزی دقیق دارد. شما نمی خواهید در نهایت با تجهیزات سنگین شکسته یا آسیب دیده مواجه شوید. می تواند کل عملیات شما را غیرقابل اجرا کند. بنابراین، عاقلانه است که یک ارائه دهنده حمل و نقل معتبر را برای کمک به جابجایی دستگاه خود استخدام کنید.

یک شرکت حمل و‌نقل واجد شرایط می تواند هر چیزی را از جرثقیل خودروبر شبانه روزی و تریلرهای بزرگ گرفته تا لیفتراک. تراکتور، جرثقیل، بیل مکانیکی و حتی میکسر بتن حمل کند. آنها می توانند همه چیز را از حرکت های محلی گرفته تا حرکت های طولانی در خطوط ایالتی انجام دهند. وقتی از یک شرکت حمل و نقل حرفه ای استفاده می کنید. می توانید مطمئن باشید که تجهیزات شما دست نخورده و آماده به دستتان می رسد.

نحوه بارگیری اصولی اتومبیل ها روی تریلر و هزینه حمل خودرو با تریلی

گزینه نهایی این است که خودتان این کار را انجام دهید. این ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد. اما هنگامی که ابزار مناسب را در اختیار داشته باشید و فرآیند را درک کنید، آسان است. در واقع، بسیاری از کسانی که آن را امتحان کردند، تعجب کردند. چقدر ساده تر از چیزی است که انتظار داشتند. با این حال، حمل و نقل تجهیزات سنگین یک کار بزرگ است و همچنین می تواند بسیار گران باشد. اگر قصد دارید وسیله نقلیه یا تجهیزات سنگین خود را حمل کنید. قبل از انجام این کار باید هزینه حمل خودرو با تریلی را در نظر بگیرید.

حمل خودرو توسط تریلر - هزینه حمل خودرو با تریلی

حمل خودرو توسط تریلر – هزینه حمل خودرو با تریلی- خودروبر

حمل با تریلی 2حمل خودرو با تریلر

آیا مقررات خاصی در مورد حمل و نقل این تجهیزات وجود دارد؟

قبل از شروع، مطمئن شوید که جزئیات تجهیزات مورد نیاز برای ارسال را می دانید. این شامل:چه نوع تجهیزاتی در حال جابجایی است؟ وزن این چیز چقدر است؟! آیا الزامات یا محدودیت خاصی در مورد نحوه کار با دستگاه وجود دارد؟! آیا مقررات خاصی در مورد حمل و نقل این تجهیزات وجود دارد؟! همچنین باید در نظر بگیرید که آیا تجهیزات را روی یک تریلر سرپوشیده یا یک کامیون تخت حمل کنید. اگر در مورد چیزی مطمئن نیستید، لطفاً با فروشنده ای که کفی خودروبر را خریداری کرده اید تماس بگیرید. آنها همچنین می توانند اطلاعاتی در مورد مشخصات سازنده ارائه دهند. فروشنده تجهیزات همچنین ممکن است وسیله نقلیه ای مناسب با شرایط شما را توصیه کند. برخی از فروشندگان ناوگان کامیون های خود را ارائه می دهند. بنابراین ممکن است کامیونی را توصیه کنند که نیازهای شما را برآورده کند. در ادامه حمل با تریلی 3 را مشاهده نمایید.

برترین انواع وسایل نقلیه حمل و نقل تجهیزات سنگین

هنگام انتخاب کامیون برای حمل تجهیزات سنگین، گزینه های زیادی وجود دارد. اینجا تنها تعداد کمی از آنها هستند: کامیون، نیمه تریلر. کامیون ها – که اغلب تراکتور هزینه حمل خودرو با تریلی نامیده می‌شوند – رایج ترین وسایل نقلیه ای هستند. برای حمل تجهیزات سنگین استفاده می شوند. دارای جعبه بزرگی است که می تواند 10 تن را در خود جای دهد. معمولاً دارای چهار چرخ است، دو چرخ در هر طرف. آنها می توانند برای بارهای بسیار بزرگ استفاده شوند. نیمه تریلر تریلر با دو چرخ جلو و عقب است. چرخش این تریلر ساده تر از یک تریلر معمولی است. نیمه تریلرها می توانند وزن بیشتری نسبت به تریلرهای استاندارد حمل کنند.

اصطکاک کمتری بین لاستیک ها و جاده وجود دارد. نیمه تریلرها برای بارهای بزرگ، سنگین و تجهیزات متعدد هزینه حمل خودرو با تریلی ایده آل هستند.  تخت مسطح یک تریلر مخصوص است که می توانید تجهیزات را در بالای تخت بارگیری کنید. اگر فضای کافی در تریلر وجود نداشته باشد می توان از این روش استفاده کرد. کامیون های تخت اغلب برای حمل مصالح ساختمانی مانند الوار و تیرهای فولادی استفاده می شوند. تریلر حمل و نقل تجهیزات سنگین، تریلر است که به پشت کامیون متصل می شود. این امکان را به شما می دهد. با خیال راحت تجهیزات سنگین مانند ماشین آلات ساختمانی را در مسافت های طولانی حمل کنید. تریلرهای Pintle در اندازه ها و شکل های مختلف تولید می شوند. آنها برای نصب روی محور عقب کامیون طراحی شده اند.

انواع تریلر برای حمل و نقل اتومبیل و هزینه حمل خودرو با تریلی

تریلر grand tex : تریلرهای تکس بزرگ حمل کننده تجهیزات سنگین هستند. آنها تریلرهای بلندی هستند که می توانند تا 40 تن بار را در خود جای دهند. آنها اغلب برای حمل ماشین آلات بزرگ مانند بولدوزر، جرثقیل و سایر تجهیزات سنگین استفاده می شوند. تریلرهای تکس بزرگ معمولاً از فلز ساخته می شوند و مرکز ثقل پایینی دارند. مجوز و بیمه حمل و نقل تجهیزات سنگین. حمل و نقل تجهیزات ساختمانی می تواند دشوار، وقت گیر و پرهزینه باشد. اگر قصد دارید ماشین آلات سنگین را در خطوط ایالتی حمل کنید، آماده سازی مناسب مهم است. این شامل آماده سازی وسیله نقلیه، اطمینان از کفی خودروبر، برقراری ارتباط با مقامات محلی. ایالتی و فدرال، و اطمینان از مطابقت همه چیز با قانون است.

حمل خودرو به صورت آزاد - هزینه حمل خودرو با تریلی

حمل خودرو به صورت آزاد – هزینه حمل خودرو با تریلی – خودروبر

حمل با تریلی 3حمل خودرو به صورت آزاد

نتیجه گیری درباره نحوه حمل ونقل اتومبیل ها توسط تریلر خودرو بر

در حالی که برخی از ایالت ها به مجوز نیاز دارند، برخی دیگر نیازی به مجوز ندارند. برخی از ایالت ها اجازه می دهند انواع خاصی از تجهیزات حمل و نقل شوند. در حالی که برخی دیگر این کار را نمی کنند. علاوه بر این، قوانین مختلفی در مورد حمل و نقل بین ایالتی تجهیزات ساختمانی وجود دارد. برای حمل ونقل اتومبیل انواع تریلر وجود دارد. تریلرها توانایی حمل ونقل تعداد متفاوتی خودرو را دارند. نوع منطقه جابجایی نیز روی هزینه حمل خودرو با تریلی تاثیر می گذارد. به عنوان مثال، برخی از ایالت ها به برچسب های ویژه روی کامیون ها نیاز دارند، در حالی که برخی دیگر این کار را نمی کنند.

سوالات متداول

1- آیا جهت حمل ونقل توسط تریلر هم نیاز به بیمه است؟

بله، برای هر نوع حمل و جابجایی نیاز به بیمه است.

2- برای حمل و نقل تجهیزات سنگین آیا نیاز به توجه به نکاتی است؟

هنگام استفاده از تجهیزات سنگین، باید از لباس و عینک محافظ استفاده کنید. برای جلوگیری از آسیب شنوایی، همیشه از گوش گیر یا هدفون استفاده کنید. حتما از هزینه حمل خودرو با تریلی اطلاع داشته باشید.

3- آیا تریلر حمل کننده خودرو مجهز به جی پی اس است؟

بله، تمام تریلر ها به جی پی اس مجهز است.

کفی خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *