نرخ کرایه خودروبر و 6$ عامل تاثیر گذار بر روی هزینه ها!

حمل ماشین - نرخ کرایه خودروبر

حمل ماشین - نرخ کرایه خودروبر - khoodrobar


نرخ کرایه خودروبر معمولا دارای نرخ مصوب است. برخی امکانات ویژه خدمات خودروبری روی قیمت تاثیر میگذارد. مهم است که شرایط و نوع اتومبیل خود را هنگام ثبت و درخواست حمل کننده اتومبیل اعلام کنید. اگر مشتری وسیله نقلیه ای بیش از 75000 دلار ارسال می کند. به دو دلیل باید بسته حمل و نقل را ارسال کند. اول، چرا چیزی با ارزش را به خطر می اندازد؟! حمل بسته را به عنوان یک بیمه نامه اضافی در نظر بگیرید.

دوم، ما می دانیم که حامل های رایگان از حمل و نقل وسایل نقلیه بسیار گران بدون مسئولیت اجتناب می‌کنند. با توجه به انتخاب بین هوندا آکورد 35000 دلاری یا آئودی A8 با قیمت 85000 دلار. در صورتی که روزهای پرداخت حمل خودرو یکسان باشد. شرکت حمل‌ونقل رایگان خودرو هر بار خودروی ارزان‌تری را انتخاب می‌کند. باید تفاوت بزرگی وجود داشته باشد. شاید 100 دلار یا بیشتر، تا یک اپراتور آزاد را ترغیب کند تا برای یک وسیله نقلیه گران‌تر اقدام کند. برای همه درگیرها، حمل بسته وسیله نقلیه بیش از 75000 دلار بهتر است.

لیست مطالب ارائه شده در این مقاله به شرح زیر است :

نحوه حمل ونقل اتومبیل وعوامل موثر در خدمات حمل کننده خودرو

نحوه محاسبه نرخ کرایه و عوامل تاثیر گذار بر نرخ خدمات

استفاده از کامیون هایی فاقد وینچ برای حمل و نقل اتومبیل

عوامل تاثیر گذار و مهم در نرخ کرایه

هزینه های نرخ کرایه خودروبر چگونه محاسبه و تعیین می شود؟

نتیجه گیری مقاله در خصوص شرایط تعیین کننده هزینه حمل ونقل اتومبیل

سوالات متداول درباره نحوه تعیین قیمت نرخ کرایه حمل کننده اتومبیل

گالری تصاویر

کفی حمل ماشین 1 جابجایی خودرو توسط تریلر

کفی حمل ماشین 2حمل و و نقل اتومبیل

کفی حمل ماشین 3حمل خودرو با صورت آزاد

نحوه حمل ونقل اتومبیل وعوامل موثر در خدمات حمل کننده خودرو

فاصله کوتاه از زمین یکی از عواملی است که باید دقت شود. وسایل نقلیه با فاصله 4 اینچ یا کمتر از زمین باید توسط حامل حمل و نقل شوند. این به این دلیل است که یک وسیله نقلیه با فاصله کم از سطح زمین در صورت راندن. بر روی یک کریر روباز، می‌تواند به سراشیبی برود. این می تواند به شاسی خودرو آسیب برساند. هیچ کس آن را نمی خواهد. محموله محصور شده مجهز به درهای بالابر برای بارگیری ایمن است.

عنوان نرخ کرایه خودروبر
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1690 کلمه
مدت زمان مطالعه 16 دقیقه

حمل ماشین های کلکسیونی و دست دوم دارای شرایط ویژه ای است. تعویض برخی از خودروهای کلکسیونر به سادگی دشوار است. به دلایل واضح، آنها باید از حمل و نقل بسته استفاده کنند. با این حال، یکی دیگر از ملاحظات برای حامل های اتومبیل باز این است. که آیا وسیله نقلیه قابل رانندگی است یا خیر. خودروهای قدیمی ممکن است قطعات شل داشته باشند که ممکن است جدا شوند. بشکنند، زیرا آنها فقط روی یک باربر باز نشسته اند، که صراحتاً در جاده ضربه می زند و می لرزد. وسایل نقلیه قدیمی، نرخ کرایه خودروبر حتی اگر دیگر ارزشی نداشته باشند، می‌توانند بار سنگینی باشند. شرکت‌های کانورتیبل مدل‌های سال‌های اخیر را برای جایگزینی انتخاب می‌کنند. اگر مشتری واقعاً اهمیتی نمی‌دهد (که تصورش سخت است). حمل هر وسیله نقلیه‌ای با بیش از 50 سال حمل و نقل موتوری محصور عاقلانه‌تر خواهد بود.

نحوه محاسبه نرخ کرایه خودروبر و عوامل تاثیر گذار بر نرخ خدمات

هزینه حمل و نقل کفی حمل ماشین 1 وسیله نقلیه عوامل مختلفی دارد. اولین عامل مهم فاصله است. این بدیهی ترین و منطقی ترین چیزی است که بر هزینه حمل و نقل خودرو تأثیر می گذارد. هر چه مایل بیشتر بخواهید ماشین را حمل کنید، هزینه آن بیشتر است. با این حال، توجه داشته باشید که کرایه سوار و پیاده شدن راننده یکسان است، چه سفری 200 مایلی یا 2000 مایلی. دومین عامل تاثیر گذار این است که  حمل و نقل داخلی یا خارجی است. ارسال رایگان رایج ترین گزینه برای افرادی است که نیاز به حمل و نقل دارند.

معمولاً نرخ کرایه خودروبر حدود 40٪ ارزان تر از حمل و نقل خودروی بسته بندی شده است. شرکت‌های هواپیمایی روباز می‌توانند وسایل نقلیه بیشتری نسبت به شرکت‌های حمل‌ونقل بسته حمل کنند. هزینه‌های عملیاتی خطوط هوایی را به اشتراک بگذارند. یک باربری باز می تواند تا 10 خودرو را در یک زمان ارسال کند.  جدا از هزینه، یکی از بزرگترین تفاوت ها پوشش بیمه باربری است که توسط شرکت حمل و نقل ارائه می‌شود. نکته حمل و نقل آسان خودرو: در حالی که یک خودروی سرپوشیده ممکن است. بهترین گزینه به نظر برسد، مگر اینکه یک وسیله نقلیه لوکس یا قدیمی بیش از 50000 دلار ارسال کنید. احتمالاً نرخ کرایه خودروبر از پول بسیار کمتر یک باربر در فضای باز راضی خواهید بود.

حمل اتومبیل توسط تریلر - نرخ کرایه خودروبر

حمل اتومبیل توسط تریلر – نرخ کرایه خودروبر – خودروبر

کفی حمل ماشین 1 جابجایی خودرو توسط تریلر

استفاده از کامیون هایی فاقد وینچ برای حمل و نقل اتومبیل

اکثر کامیون های حامل وینچ ندارند. اگر ماشین شما روشن نمی شود و نمی توانید سوار کامیون شوید. کفی حمل ماشین 2 غیرقابل استفاده در نظر گرفته می شود. اگر حامل 6-8 وسیله نقلیه غیر عامل حمل کند، هزینه به طور قابل توجهی افزایش می یابد. اگر وسیله نقلیه شما نمی تواند غلت بزند، ترمز کند یا هدایت کند. نه تنها غیر قابل استفاده در نظر گرفته می شود، بلکه باید ترتیبی دهید. یک لیفتراک برای قرار دادن نرخ کرایه خودروبر وسیله نقلیه روی کامیون و خارج کردن آن اقدام کنید. نوع خودرو (ابعاد، وزن و تغییرات) حرکت همه وسایل نقلیه توسط DOT و FMSCS و اینکه چقدر می توانند.

با استفاده از تجهیزاتی که دارند حرکت کنند تنظیم می شود. برای مثال، اگر یک F-350 7000 پوندی دارید. ممکن است حمل و نقل شما دو برابر یک خودروی 3500 پوندی باشد. یک شرکت حمل اتومبیل همیشه در تلاش است تا بار خود و پولی را که می تواند. برای یک مسیر به دست آورد، به حداکثر برساند. همچنین، اگر وسیله نقلیه شما حمل خودرو ارزان بالا یا پایین بیاید. ممکن است به فضای بیشتری نیاز داشته باشد و در نتیجه هزینه های حمل و نقل خودرو بیشتر شود.

جزئیات دقیق کالایی را که می‌فرستید به نماینده حمل‌ونقل خودروی خود بدهید تا هنگام تحویل گرفتن غافلگیر نشوید. اگر فراموش کردید که به آنها بگویید این یک کامیون با کیت بالابر 12 اینچی است. حمل کننده ماشین جا ندارد، آنها باید به حمل و نقل وسیله نقلیه شما ادامه دهند.

عوامل تاثیر گذار و مهم در نرخ کرایه خودروبر

وقتی صحبت از حمل و نقل خودرو می شود، زمان پول است. این به این معنی است که اگر ماشین را به مسیرهای محبوب ارسال کنید، هزینه کمتر خواهد بود. شرکت های حمل و نقل مجبور نیستند برای بارگیری و تخلیه وسایل نقلیه به لبه صخره بروند. بنابراین یک قانون کلی این است که اگر از یک کلان شهر بزرگ به یک کلان شهر بزرگ سفر می‌کنید. انتظار داشته باشید که هزینه کمتری نسبت به زمانی که از یک منطقه دورافتاده سفر می کنید، بپردازید.

حمل و نقل اتومبیل - نرخ کرایه خودروبر

حمل و نقل اتومبیل – نرخ کرایه خودروبر – khoodrobar

کفی حمل ماشین 2حمل و و نقل اتومبیل

نکته انتقال آسان سلف سرویس: همیشه به یاد داشته باشید که راننده نمی خواهد شما را سوار یا پیاده کند. زیرا نرخ کرایه خودروبر وقت و بنزین زیادی را تلف می کند. ممکن است تخفیف بزرگی در حمل و نقل خودرو دریافت کنید. اینکه چه زمان سال (فصل) را برای جابجایی انتخاب کرده اید. تعداد وسایل نقلیه ای که در یک زمان معین کفی حمل ماشین 3 در هر جهت حرکت می کنند. تعیین می کند به چند نقطه در کامیون وجود دارد. در عین حال اگر خودروهای در حال حرکت کم باشند، اپراتورهای زیادی را برای اجرای مسیر جذب نمی کند. اگر خودروهای زیادی در یک جهت حرکت کنند.

هزینه های نرخ کرایه خودروبر چگونه محاسبه و تعیین می شود؟

هزینه حمل یک ماشین از نیوجرسی به فلوریدا در ماه نوامبر حدود 800 دلار است. سفر از فلوریدا به نیوجرسی در همان زمان حدود 450 دلار هزینه دارد. حتی اگر مکان یکسان باشد، تفاوت بستگی به زمانی از سال دارد که باید وسیله نقلیه را تحویل دهید. اگر برای تحویل گرفتن ماشین خود عجله دارید.  حمل و نقل سریع خودرو بهترین گزینه است. این نوع حمل خودرو معمولاً 30 تا 40 درصد بیشتر از یک پنجره وانت استاندارد هزینه دارد.

اگر می خواهید ماشین خود را در تاریخ خاصی تحویل بگیرید، معمولاً این گزینه خوبی است. مانند پرنده برفی که به سمت جنوب می رود، قیمت ها را بالا می برد. نکته حمل و نقل خودکار آسان: اطمینان حاصل کنید که از شرکت حمل و نقل خودرویی که استخدام می کنید. اخطار کتبی دریافت کرده اید مبنی بر اینکه اگر شرکت حمل و نقلی که استخدام می کنند. تاریخ ارسال سریع نداشته باشد، حداقل مبلغ سپرده کارگزار خود را بازپرداخت خواهید کرد. پرداخت شده تفاوت در حمل و نقل استاندارد است.

حمل خودرو به صورت آزاد - نرخ کرایه خودروبر

حمل خودرو به صورت آزاد – نرخ کرایه خودروبر – khoodrobar

کفی حمل ماشین 3حمل خودرو با صورت آزاد

نتیجه گیری مقاله در خصوص شرایط تعیین کننده هزینه حمل ونقل اتومبیل

ممکن است در سرتاسر کشور حرکت کنید، زمستان را در آب و هوای گرم تر بگذرانید. برای نرخ کرایه خودروبر یک مجموعه کلاسیک خرید کنید. در این صورت گاهی استخدام شرکت حمل و نقل خودرو بهترین گزینه است. حمل و نقل خودرو می تواند در زمان و تلاش شما صرفه جویی کند. اگر به دنبال یک شرکت حمل و نقل خودرو هستید، احتمالاً سوالات زیادی در مورد نرخ حمل ونقل خودرو دارید. این قیمت ها هزینه های ثابتی نیستند زیرا حمل و نقل خودرو حمل خودرو بر اساس متغیرهای زیادی است. قیمت حمل و نقل ماشین شما بر اساس تعدادی از عوامل متفاوت است. در این مقاله به عواملی که بر قیمت خدمات حمل و نقل خودرو تأثیر می‌گذارند. معمولاً هزینه آن را بررسی می‌کنیم. بیایید با نگاهی به ماشین‌حساب‌های حمل و نقل خودکار، تعریف کنیم که چه هستند.

سوالات متداول درباره نحوه تعیین قیمت نرخ کرایه حمل کننده اتومبیل

  • چه عواملی روی هزینه خدمات خودروبری تاثیر گذار است؟

فاصله ، نوع حمل و نقل باز یا بسته، زمانی که قرار است جابجا شوید و…

  • اگر بخواهم اتومبیل را زودتر از موعد تحویل بگیرم روی هزینه چه تاثیری دارد؟

قاعدتا تحویل زود هنگام باعث افزایش هزینه ها می شود.

  • بطور معمول یک تریلر چند خودرو حمل می کند؟

بطور عادی تریلر توانایی حمل 6 الی 8 خودرو را دارد.

حمل خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *