نرخ حمل خودرو با خودروبر و 4* مدل متداول جابجایی خودرو!

حمل خودرو لوکس و گران - نرخ حمل خودرو با خودروبر

حمل خودرو لوکس و گران - نرخ حمل خودرو با خودروبر - خودروبر


نرخ حمل خودرو با خودروبر به طور متوسط، در ایالات متحده 1150 دلار یا 700 تا 2000 دلار است. اکثر جابجایی ها فقط 450 تا 2000 دلار می پردازند. با این حال، حمل و نقل هوایی داخلی بین 2000 تا 5000 دلار هزینه دارد. در حالی که هزینه حمل خودرو به هاوایی یا آلاسکا بین 1500 تا 2800 دلار است. برای سفرهای 1000 تا 2000 مایلی، میانگین هزینه هر مایل برای جابجایی خودرو 1 دلار در هر مایل است.

فهرست مطالب عنوان شده در این مقاله که به آنها پرداخته شده است

هزینه جابجایی وسایل نقلیه بر اساس اندازه و نرخ حمل خودرو

نرخ حمل خودرو با خودرو بر توسط قطار و کشتی به چه صورت است؟

فاکتورهای هزینه حمل و نقل اتومبیل و مهم ترین عوامل تاثیر گذار

بررسی نرخ حمل خودرو با خودروبر در شرایط مختلف

تفاوت های حمل و نقل بسته و باز در زمان جابجایی اتومبیل

خلاصه مطلب در خصوص نرخ تفاوت های نرخ جابجایی اتومبیل

گالری تصاویر

خودرو بر  1حمل خودرو با تریلر

خودرو بر  2خودروبر تکی و آزاد

خودرو بر  3حمل خودرو با تریلر خودروبر

برای سفرهای 1000 تا 2000 مایلی، میانگین هزینه یک وسیله نقلیه طولانی مدت 1 دلار در هر مایل است. اما قیمت آن از 0.75 دلار تا 4 دلار است. سفرهای کوتاه به ازای هر مایل گران تر است. عوامل موثر بر کفی خودروبر قیمت عبارتند از اندازه وسیله نقلیه، مسافت، زمان سال و نحوه حمل و نقل. محدوده هزینه مسافت شامل: <500 مایل: 1.50 تا 4 دلار  ،1000 تا 2000 مایل: 1 تا 1.25 دلار. بیش از 2000 مایل: 0.75 تا 1 دلار است. درادامه خودرو بر  1 را مشاهده نمایید.

هزینه جابجایی وسایل نقلیه بر اساس اندازه و نرخ حمل خودرو با خودروبر

برای یک وسیله نقلیه سنگین تر و بزرگتر 75 تا 350 دلار بیشتر هزینه خواهید کرد. فضای بیشتری را اشغال می‌کنند و به دلیل سنگینی بیشتر، در هنگام حمل و نقل سوخت بیشتری مصرف می کنند. هزینه حمل ماشین با باربری متفاوت است. در حالی که کامیون ها رایج ترین روش هستند، شرکت حمل و نقل شما ممکن است از ترکیبی از هر یک یا همه این روش ها استفاده کند. میانگین قیمت حمل و نقل 700 تا 1600 دلار است. با این حال، شما فقط 450 دلار برای جابجایی در مسافت کوتاه یا تا 2000 دلار برای حمل و نقل ساحلی به ساحل پرداخت خواهید کرد.

عنوان نرخ حمل خودرو با خودروبر
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1670 کلمه
مدت زمان مطالعه 16 دقیقه

 

شما می توانید نرخ حمل خودرو با خودروبر انتخاب کنید. کامیون باز یا بسته: 300 تا 600 دلار برای حمل بار در بسته اضافه کنید. خدمات درب به در یا تحویل بارانداز. آنها هزینه اضافی را در خانه شما دریافت می کنند یا آن را به اسکله حمل و نقل تحویل می‌دهید. هزینه حمل و نقل هوایی در داخل ایالات متحده بین 2000 تا 4000 دلار است. بیشتر حمل و نقل بین المللی تا 40000 دلار هزینه دارد. برخی گزارش ها قیمت هایی را تا 100000 دلار ذکر می کنند. حمل و نقل به مکان های خاصی در ایالات متحده، مانند آلاسکا یا هاوایی. ممکن است هزینه کمتری نسبت به حمل و نقل بین المللی داشته باشد. اما همچنان به طور قابل توجهی گران تر از حمل و نقل با کامیون یا کشتی باری است.

حمل خودرو با خودروبر - نرخ حمل خودرو با خودروبر

حمل خودرو با خودروبر – نرخ حمل خودرو با خودروبر – خودروبر

خودرو بر  1حمل خودرو با تریلر

نرخ حمل خودرو با خودروبر توسط قطار و کشتی به چه صورت است؟

هزینه حمل و نقل قطار از 800 دلار تا 1500 دلار است، اما برای عموم آزاد نیست. خودروسازان و شرکت های حمل و نقل به اکثر خطوط ریلی دسترسی انحصاری دارند با یک استثنا. هزینه حمل خودرو توسط آمتراک 300 تا 800 دلار با احتساب صندلی است. با این حال یک هشدار وجود دارد: فقط از ویرجینیا به فلوریدا می رود.  احتمالاً از این روش استفاده نخواهید کرد؛ این روش در مقایسه با کامیون‌ها، قطارها و کشتی ها بسیار گران است. با این حال، اگر در حال نقل مکان به خارج از کشور هستید. ماشین کفی خودروبر باید به راحتی با یک وسیله نقلیه کلاسیک یا لوکس گران قیمت حرکت کنید. ممکن است خودرو بر  2 به جای کشتی باری، حمل و نقل هوایی را انتخاب کنید.

هزینه حمل وسیله نقلیه با قایق، بسته به مقصد، حدود 1000 تا 5000 دلار است. کشتی های باری از کانتینرهای بسته استفاده می کنند. برای هاوایی، این تنها گزینه غیر از حمل و نقل هوایی است. برای آلاسکا، تقریباً به همان قیمت استفاده از یک شرکت حمل و نقل است. آلاسکا: 2200 تا 3000 دلار هاوایی: 1500 تا 2500 دلارمی‌باشد.

فاکتورهای هزینه حمل و نقل اتومبیل و مهم ترین عوامل تاثیر گذار

عواملی که بر قیمت کل حمل و نقل موتوری تأثیر می گذارد. عبارتند از: فاصله: خارج از جاده یا داخل ایالت متفاوت است. زمان سال: در تابستان بیشتر پرداخت خواهید کرد. نرخ حمل خودرو با خودروبر جابجایی لوکس و یکپارچهسازی با سیستمعامل. انتظار دو برابر قیمت را داشته باشید، اما با امنیت و مراقبت بیشتر. مالیات: مالیات بین المللی و هزینه های واردات. حمل و نقل محصور: از وسایل نقلیه لوکس و قدیمی محافظت می کند. مسافت همچنین می تواند تأثیر قابل توجهی بر هزینه جابجایی وسیله نقلیه داشته باشد. به خصوص زمانی که مسافت زیادی از مبدا طی می کند. برخی از هزینه ها  گاز،عوارض،حمل و نقل بین ایالتی ،دسترسی به مقصد مکان. حمل به مناطق صعب العبور، مانند مکان های دور از نزدیک ترین ایالت بین ایالتی. نرخ حمل خودرو با خودروبر می تواند گران تر از حمل و نقل از مناطق بزرگ شهری باشد.

به دلیل افزایش تقاضای کامیون می‌توانید انتظار داشته باشید که در تابستان 200 تا 800 دلار بیشتر از زمستان بپردازید. در پاییز و زمستان، به استثنای تعطیلات، کمتر پرداخت خواهید کرد. اما ممکن است کندتر باشد توجه داشته باشید که حمل و نقل در چند هفته آخر دسامبر پشتیبانی می شود. شرکت ها در ژانویه به عقب خواهند رسید. قیمت خودروهای لوکس و قدیمی 800 تا 2000 دلار یا تا 60 درصد است. در داخل کشور با کامیون محصور حمل می شود تا 40000 دلار از طریق هوا ارسال می شود. بسیاری از شرکت های بیمه به حمل و نقل بسته برای وسایل نقلیه گران قیمت نیاز دارند.

حمل خودرو به صورت آزاد - نرخ حمل خودرو با خودروبر

حمل خودرو به صورت آزاد – نرخ حمل خودرو با خودروبر – خودروبر

خودرو بر  2خودروبر تکی و آزاد

بررسی نرخ حمل خودرو با خودروبر در شرایط مختلف

بسیاری از صاحبان خودرو برای محافظت از وسایل نقلیه کمیاب یا گرانبهای خود تلاش زیادی می کنند. برخی از روش هایی که مالکان خودرو سعی می کنند از وسایل نقلیه قدیمی خود محافظت کنند. عبارتند از:حمل و نقل محصور شده برای محافظت از وسیله نقلیه در برابر باران، برف و یخ. آسانسورهای درب را بالا ببرید، زیرا احتمال آسیب کمتری نسبت به رمپ دارند. خدمات درب به در برای کمک به اطمینان از محافظت کامل از سوار شدن به هواپیما. بسته به شرکت مورد استفاده، روش حمل و نقل و عوامل دیگر ممکن است هزینه‌های اضافی زیادی وجود داشته باشد. نرخ حمل خودرو با خودروبر سریع: بسته به زمان سال و سایر عوامل می تواند متغیر باشد. اضافه شارژ سوخت: به دلیل نوسانات بازار، هزینه های اضافی متفاوت است. فضای اضافه شده: وسایل نقلیه بزرگ به فضای بیشتری نیاز دارند و می توانند دو برابر معمول هزینه داشته باشند.

بیمه: مردم اغلب از وسایل نقلیه کمیاب یا ارزشمند خود محافظت می کنند. برای آن هزینه اضافی می پردازند؛ هزینه ها بسته به شرکت حمل و نقل متفاوت است. مالیات و عوارض واردات: مورد دوم فقط هنگام حمل و نقل از یا به یک مکان بین المللی اعمال می‌شود. یک تحویل ناموفق  می تواند صدها دلار هزینه اضافی اضافه کند. اینها گاهی اوقات به این دلیل اتفاق می افتد که مالک در طول پنجره تحویل در تماس نیست. درادامه خودرو بر  3 را مشاهده نمایید.

تفاوت های حمل و نقل بسته و باز در زمان جابجایی اتومبیل

شما 300 تا 800 دلار برای حمل و نقل محصور در کامیون پرداخت خواهید کرد. از ماشین شما در برابر آب و هوا و زباله های جاده محافظت می کند. با این حال، از آنجایی که این شرکت نمی تواند تعداد زیادی خودرو را در یک کانتینر دربسته قرار دهد. در نهایت هزینه بیشتری پرداخت می کنید. همه کشتی های کانتینری از کانتینرهای بسته استفاده می کنند نرخ حمل خودرو با خودروبر 450 تا 2500 دلار هزینه دارد که اگر به مکانی مانند آلاسکا بروید، گاهی اوقات بالاتر است. هنگام استخدام یک سرویس جابجایی برای حمل و نقل وسیله نقلیه خود. قبل از تصمیم گیری، تجربه، بیمه، قیمت و نظرات مشتریان قبلی را در نظر بگیرید.

هنگام برنامه ریزی برای جابجایی و استخدام یک جابجایی، گزینه های حمل و نقل وسیله نقلیه شما. عبارتند از: خودرانی یا بکسل کردن وسیله نقلیه، یک راننده استخدام کنید و هزینه بلیط رفت و برگشت را بپردازید. یک شرکت حمل و نقل استخدام کنید. اگر از یک شرکت کفی خودروبر برای رسیدگی به بقیه موارد استفاده می کنید. می توانید این مورد را در چک لیست جابجایی خود علامت بزنید. آنها ممکن است پیشنهاد جابجایی خودروی شما را به تنهایی یا با قرارداد فرعی به یک جابجایی حرفه ای بدهند. اما اگر در حال انجام یک حرکت نفسانی هستید، ممکن است موارد زیر را در نظر بگیرید.

حمل خودرو با تریلر - نرخ حمل خودرو با خودروبر

حمل خودرو با تریلر – نرخ حمل خودرو با خودروبر – خودروبر

خودرو بر  3حمل خودرو با تریلر خودروبر

خلاصه مطلب در خصوص نرخ تفاوت های نرخ جابجایی اتومبیل

زمانی که تصمیم به جابجایی اتومبیل خود دارید باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشته باشید. ممکن است برخی شرایط باعث افزایش نرخ حمل خودرو با خودروبر شما شود. نرخ حمل خودرو تابع قوانینی است. مثل تغییرات فصول که باعث کاهش یا افزایش هزینه ها می‌شود. بهتر است هزینه ها را بر اساس مسافتی که طی میشود محاسبه کنید.

سوالات متداول

  • در شرایط بارانی بهتر است چگونه خودرو را حمل کنم؟

درست است که هزینه ها افزایش پیدا کند ولی باید از حمل بسته استفاده کنید.

  • بهترین انتخاب برای جابجایی و حمل خودروی لوکس به چه طریقی است؟

حمل محصور بهترین راه ممکن برای حمل ونقل اتومبیل لوکس است.

  • آیا اندازه وسیله نقلیه که قرار است جابجا شود در تعیین نرخ ها تاثیر دارد؟

بله، بزرگ بودن وسیله نقلیه باعث افزایش هزینه می‌شود.

کفی خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *