معرفی 5 مدل از تریلر های کفی با کیفیت در خودروبر !

خودروبر

خودروبر | khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان قیمت ساخت کفی خودرو بر
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه
تعداد کلمات 955

فهرست مطالب

خودرو بر کفی چیست و چه کاربردهایی را دارا می باشد؟

فواید استفاده از کفی خودرو بر ها چیست ؟

سیستم های یدک کش به چند دسته تقسیم می شوند؟

چگونگی ساخت کفی ها چگونه می باشد ؟

معرفی مشخصات تریلر های کفی با کیفیت که در خودرو بر وجود دارد :

فهرست تصاویر

شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: خودروبر

خودروبر کفی چیست و چه کاربردهایی را دارا می باشد؟

به خاور و تریلی که بخش بارکش آن جداره ندارد کفی می نامند . خاور کفی و کامبون تک کفی به صورت خیلی اندکی یافت می شود . و زیادتر اتومبیل های کفی تریلی هستند . همین طور از تریلی کفی جهت جابه جایی بار هایی که از طریق لیفتراک بارگیری می شوند به کار می رود . دراین دوره با توجه به لازم داشتن به اتومبیل تولید آن از رونق زیادتری برخوردار می باشد .

این موضوع موجب احتیاج به لوازمی می شود که بتواند اتومبیل ها را به قسمت های متفاوت انتقال نماید. سپس زمانی که از این لوازم استفاده می شود موجب  احتمال حادثه دیدن اتومبیل کمترمی شود . یکی از این لوازم با اهمیت کفی خودروبر می باشد . به طوری که اتومبیل ها  بر روی خودرو بر تهران قرار می گیرند . خودروبر تهران از تیم هایی می باشد که در این حیطه برترین ارائه را به مشتری ها عرضه می نماید .

فواید استفاده از کفی خودروبر ها چیست ؟

با اهمیت ترین فواید استفاده از خودروبر بیشتر بودن ایمنی در جابه جایی اتومبیل می باشد . باید به این دقت داشته باشیم  که از خودروبر ارسلان (khoodrobar) در این حیطه راهنمایی بگیریم . که اضافه بر احتیاج شما از استانداردهای لازم برخوردار می باشد .  و به وسیله  پیشرفته ترین و ماهرترین اشخاص این عملیات را انجام خواهند داد .  خودروبر تهران از اتومبیل های هیدرلیک جهت جابه جایی اتومبیل ها بهره مند می شوند . که باعث بیشترشدن  امنیت در زمان کار می شود و آسانی و راحتی  را هم فراهم می آورد . خودرو بر با داشتن حفاظت کننده هایی که دور تا دور اتومبیل دارد ممکن است لغزش را نابود نماید . در  شکل 1: خودروبر تهران مشاهده می نمایید .

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

سیستم های یدک کش به چند دسته تقسیم می شوند؟

یدک کش یکپارچه : این نوع یدک کش ها بسیار زیاد پیشرفته هستند . که برای حمل نوع های لوازم نقلیه که دارای وزن بیشتر است مثل کامیون ها کارایی دارد . این مدل یدک کش ها برای استقامت زیادتر و برتر از محور های اضافی به کار می روند . خودروبر تهران برترین ارائه را برای کارگران ایجاد می نماید . برای با خبر شدن اطلاعات بیشتر ارائه این تیم با شماره خودروبر ارسلان (khoodrobar) تماس بگیرید . تا از ارائه این تیم با خبر شوید .

یدک کش هوک : در سال های اخیر از این یدک کش جهت جابه جایی مدل های  لوازم نقیله به کار می بردند . ولی سال های بعد ها مطلع شدند که زنجیری که به اتومبیل بسته شده است به آن قشار ایجاد می نماید . که موجب می شود به اتومبیل ضربه وارد شود و اتومبیل ضربه ببیند . پس خودروبر تهران فقط  برای اتومبیل های قدیمی از این نوع یدک کش به کار می برد .

یدک کش بالا بر چرخ : زمانی از این خودروبر بهره می گیریم که دستگاهی همچون یدک کش زنجیری دارد . فقط تنها اختلاف آن با یدک کش زنجیری این می باشد . که از زنجیر به کار نمی برد و از میله  کمک می گیرد . این میله به جلو و پشت اتومبیل نصب می شود . اتومبیل توسط بالابر هیدرولیکی از زمین بالا می رود . استفاده از این مدل خودروبر تهران در مقایسه با یدک کش ها از هزینه کمتری بهره مند می باشد .

چگونگی ساخت کفی ها چگونه می باشد ؟

این  لوازم از طریق چوب های چند لایه که ضد آب می باشند شامل می شود . سپس این چوب ها  ضد آب هستند و سپس با روکش خاصی پوشیده شده است . در ساختن این مدل از تریلر ها از فلز هم به کار می رود که جنس این ها فولاد می باشد . و از مقاومت و پایداری بسیار زیادی بهره مند می باشند . در  شکل 2: خودروبر مشاهده می نمایید .

خودروبر

شکل 2: خودروبر

معرفی مشخصات تریلر های کفی با کیفیت که در خودرو بر وجود دارد :

  • زیربندی تریلر ها و محورها : زیربندی تریلرها 3 محور را شامل می شود که وزن آن ها 3 تن می باشد . این محور ها با مدل های متمایزاستفاده می شوند . مدل اول محورهای دیسکی و مدل دوم محورهای کاسه ای می باشد .
  • پایه توقف تریلرها : پایه های توقف در تریلرها شامل گنجایش دینامیکی به اندازه 24 تن را دارا می باشد . سپس میزان گنجایش استاتیک آن 50 تن می باشد .
  • میل ریش : میزان میل ریش این لوازم 2 اینچ است .
  • دستگاه ترمز : دستگاه ترمز تریلر ها 2 شیر دارند . که یکی از شیرها وزن بسیار سبکی را داراست و شیر دیگری وزن بسیار سنگی را دارا می باشد . در دستگاه ترمز به اضافه بر شیر ها شامل 2 عدد بوستر هم می شود . که محل دقیق آن روی هر محور قرار می گیرند .
  • رنگ شاسی تریلرها : روی تریلر ها یک لایه آستری ابوکسی قرار دارد . این کفی ها در رنگ های متفاوتی ایجاد می شوند . اگرچه شخصی بخواهد تریلر کفی خریداری نماید آن شخص می تواند رنگ آن را خودش مشخص نماید .

فواید استفاده از کفی خودروبرها چیست؟

با اهمیت ترین فواید استفاده از خودروبر بیشتربودن ایمنیدر جابه جایی اتومبیل ها می باشد

خودروبر کفی چیست؟

به خاور و تریلی که بخش بارکش آن جداره ندارد خودروبر کفی می نامند

خودروبر کفی چه کاربرهایی دارد؟؟

زمانی که از خودروبر کفی استفاده می شود موجب می شود احتمال حادثه دیدن اتومبیل کمتر شود .

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *