# معرفی 3 مدل خودروبر و ویژگی های آن ها !

خودروبر

خودروبر| khoodroobar


خودروبر تهران | خودروبر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان معرفی انواع خوردو بر های کاربردی
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
مدت زمان مطالعه 10 دقیقه
تعداد کلمات 1048

فهرست مطالب

معرفی انواع  خودرو بر تهران و ویژگی های آن ها !

مدل های خودرو بر به چند دسته تقسیم می شوند ؟

ایمنی خودروبر جرثقیل دار، کامیونت و یدک کش به چه صورت است؟

خدمات ارائه شده توسط شرکت خودرو بر تهران شامل چه مواردی است؟

یدک کش خودرو بر به چه اتومبیلی گفته می شود ؟

اصلی ترین یدک کش بلند کننده تایر چه نام دارد؟

معرفی یدک ‌کش ‌های زنجیری و کاربردهای آن در خودرو بری

معرفی یدک کش های کامیونی و کاربردهای آن در خودرو بری

فهرست تصاویر

شکل 1: خودرو بر تهران

شکل 2: خودروبر

معرفی انواع  خودروبر تهران و ویژگی های آن ها !

در بسیاری از مواقع که ما قصد مسافرت به جایی را داریم، ممکن است اتومبیل ما گرفتار نقص فنی شود. و ما تخصصی در تعمیر کردن آن نداریم. همچنین احتمال دارد به خاطر نداشتن وسایل خاص امکان راه اندازی دوباره اتومبیل برای ما فراهم نباشد. پیشنهاد میشود بهترین راه برای حل مشکل و راه اندازی دوباره اتومبیل توسط خودروبر تهران این است که به نزدیک ترین امدادرسانی خودروبر مانند خودروبر ارسلان (khoodrobar)  تماس بگیرید. آنها در زودترین زمان احتمال دارد برای ارائه کارها و خدمات جهت برطرف کردن مشکل به شما کمک کنند.

مدل های خودرو بر به چند دسته تقسیم می شوند ؟

۱) خودرو بر جرثقیل دار

این مدل از خودروبر تهران از کامیونت و جرثقیل های هدرولیک بهره میبرند. خوبی خودرواین خودرو بر این است که اتومبیل ضربه دیده به خاطراحتیاج به فعال کردن موتور خود را ندارد. ( خودروبر  قادراست اتومبیل را با چارچرخ بلند میکند و بر روی کفی خود قرارمیدهدوجابجا میکند.)

2) یدک کش یا همان خودرو بر چرخگیر

خودرو یدک کش استفاده شده از وانت ها و اتومبیل های بالای دو تن است. یدک کش نیز همانند جرثقیل ازیک هیدرولیک و یک اهرم که درپایین اتومبیل ضربه دیده وجوددارد مورد استفاده قرارمیگیرد. از یدک کش زیاد برای اتومبیل های ضربه دیده آنهایی که کم باشد به کارمیرود. اغلب یدک کش برای فاصله های کم به کار میرود.

3) خودروبر کامیونت

خودرو بر کامیونت مثل خودرو برجرثقیل داراست اما با این اختلاف که دارای جرثقیل نیست. این مدل خودرو بر تهران دارای کفی متحرکی است و اتومبیل هدف را با وینچ می‌کشد و برروی کفی خود میگذارد. خودروبرکامیونت طبق معمول برای فاصله های دور استفاده میشود.  در شکل 1: خودروبر تهران  را مشاهده می کنید.

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

ایمنی خودرو بر جرثقیل دار، کامیونت و یدک کش به چه صورت است؟

در موارد ایمنی اغلب خودرو بر جرثقیل دار و خودرو بر کامیونت بهترعمل میکند و خودرو ضربه دیده وامنیت بیشتری را برای خودروبرفراهم میکند. تیم تخصصی ما برای ارائه خدمات خود به مشتریان فعالیت هایی همچون خودروبر ارسلان (khoodrobar)، خودرو بر، کامیونت و یدکش را به مشتریان خود ارائه میکند.

خدمات ارائه شده توسط شرکت خودرو بر تهران شامل چه مواردی است؟

به خاطرحوادث واتفاقات جاده ای شرط اول رضایت مشتریان در بالاترین سرعت است. که ما مفتخر هستیم که درکمترین زمان ممکن اتومبیل  شما را به مقصد مورد نظرشما جابجا کنیم. مجموعه ما برای رضایتمندی  مشتریان خود بهترین و مناسب ترین قیمت ها را به آن ها ارائه می کند. برای گرفتن هزینه ها با ما تماس بگیرید. تیم تخصصی ما به خاطرحساسیت کاراز ماهرترین کادر خود برای جا به جایی اتومبیل استفاده میکنند. بنابراین درصد پیداشدن مشکل در خودرو بر تهران، خودروبرکامیونت ویدک کش بسیارپایین است و به ساده ترین روش جابه جایی اتومبیل امکان پذیرمیشود.

 

یدک کش خودروبر به چه اتومبیلی گفته می شود ؟

خودروبر یدک کش به اتومبیل هایی گفته میشود که به صورت وانت بار می باشند. وزن این یدک کش ها بیشتر از 2 تن است. این اتومبیل ها همانند جرثقیل ها دارای هیدرولیک قدرتمند هستند و اهرمی جهت وصل کردن دو خودرو به یکدیگر دارد. و موجب بالا رفتن لاستیک های محور آن و جابه جایی اتومبیل می شود. خوب است که بدانید استفاده خودروبر تهران برای اتومبیل هایی که دچار آسیب نشده اند کاربردی تر است.وبرای اتومبیل هایی که بدنه آن بسیار ضربه دیده به کاربرد مدل های مختلف این ماشین ها متناسب نمی باشد.خوب است آگاه باشیداز یدک کش ها برای فاصله های کمتراز ده کیلومتربه کار میبرند.

اغلب شرکتهای ارائه خدمات از انواع متفاوت این ماشین ها بهره میبرند. زمانی که شما گرفتار نقص فنی یا تصادف میشوید سپس با تماس گرفتن با شرکتهای ارائه خدمات شما بایدچگونگی اتومبیل خود را خبردهید تا آنها با توجه به چگونگی اتومبیل های شما یدک کش مناسب را برای شما بفرستد. ما درادامه مطالب به بازبینی مدل های مختلف  خودروبر تهران می پردازیم و شمارا بهتر با آنها آشنا مینماییم.در شکل 2: خودروبر را مشاهده میکنید.

خودروبر

شکل 2: خودروبر

اصلی ترین یدک کش بلند کننده تایر چه نام دارد؟

همان گونه که قبل گفته شد یکی از اصلی ترین یدک کش هایی که امروزه به کار میرود، بلندکننده تایراست. این وسایل یک اهرم دارد که درپایین تایرها قراردارد وبا بلندکردن تایرها باعث رهبری کردن آن میشود وآنها را حمل میکند.

  معرفی یدک ‌کش ‌های زنجیری و کاربردهای آن در خودروبری

دراین مدل یدک کش ماشین ها با یک سیم محکم همانند به اهرم روبه روی ماشین شما وصل میشود. دراین صورت ماشین شما حمل میکند. قبلا ازاین مدل ماشین بیشتر استفاده میشد ولی امروزه باتوجه به این که این وسایل فشار بسیار بیشتری به سپرماشین می آورد. این مسئله موجب ضربه دیدن آن میشد. سپس بستن زنجیره موجب تراشیده شدن رنگ اتومبیل میشود. امکان پذیراست محرک اتومبیل هم خسارت ببیند. امروزه از این وسایل کم استفاده میشود و فقط برای یدک کشی ماشین های فرسوده ازمدل خودروبر تهران به کارمیرود. زیرا ازبین رفتن این مدل ماشین ها ارزش  زیادی ندارد.

معرفی یدک کش های کامیونی و کاربردهای آن در خودرو بری

یدک کش ها از مدل های مختلف مهم ترین وسایل ها درجهان می باشند. این یدک کش ها اغلب برای جابه جایی ماشین های نویا و تصادفی به کارمیروند. این یدک کش یک سطح جداکننده بلند و گسترده دارد که روی زمین گذاشته میشود. و پس از جابه جایی ماشین روی آن تخت بازوهای هیدرولیکی ماشین آن صفحه را برمیدارد. و روی پشت کامیون میگذارد و به آسانی ماشین شما را از جایی به جای دیگرمیبرد. جهت اطلاع از خدمات خودروبر ارسلان به سایت khoodrobar.ir مراجعه کنید.

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *