#معرفی 3 مدل از مزایای درخواست خودروبر تهران !!

خودرو بر

خودروبر تهران| خودرو بر | خودروبر ارسلان


خودروبر تهران | خودرو بر | خودروبر ارسلان | khoodrobar

عنوان کفی خودروبر و کاربردی که دارد
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
مدت زمان مطالعه 9 دقیقه
تعداد کلمات 942

فهرست مطالب

کفی خودروبر چیست و چه کاربردی دارد؟

اهمیت خودروبر و جابه جایی اتومبیل خودرو چگونه می باشد؟

قیاس خودروبر و جابه جایی اتومبیل با یدک کشی

انواع مدل های خودروبر و جابه جایی اتومبیل ها به چه صورت است؟

تجهیزات کفی ها به چه صورتی می باشد؟

مزایای درخواست خودروبر از فنی کارا چیست؟

فرست تصاویر

شکل 1:خودروبر تهران

شکل 2:خودرو بر

کفی خودرو بر چیست و چه کاربردی دارد؟

با در نظرگرفتن احتیاج اشخاص به ماشین های متنوع در سطح های مختلف ، کارایی آن نیز هم بیشتر می شود . به همین دلیل است که امداد خودرو در بیشتر مناطق شهرها و استان ها بنیان گذاری شده است . سپس در زمان ضروری به رانندگان راهنمایی می نماید . یکی از با ارزش ترین لوازمی که  در دسترس مشتری ها می گذارد به کاربردن از کفی خودرو بر می باشد . حمل و نقل ماشین در این مواقع با لوازم و وسایل حرفه ای و متفاوت صورت می گیرد . البته به وجود آوردن آسیب و ضربه را کم تر میکند . و اتومبیل مد نظر را به نزدیک ترین امداد خودرو انتقال می دهد .

همان طور که ماشین روی خودروبر نصب می شود . قطعا انتظار می رود شاید به وجود آمدن ضربه های زیاد برا ماشین را کاهش دهد . از این برای مشتری ها با امنیت اتومبیلشان را از راه متفاوت به  امداد خودروها انتقال یابند .

اهمیت خودرو بر و جابه جایی اتومبیل خودرو چگونه می باشد؟

قرار داشتن خودروبر و حمل و نقل اتومبیل در شرکت کارخانه سازی باارزش می باشد . چرا که باید بی هیچ ضربه ایی اتومبیل را به مشتری تحویل دهد . جهت جلب مشتریان و خودداری از ضربه به اتومبیل از خودروبر تهران به کار ببرید . تمام این نکات باعث شده است که از خودروبر ارسلان(khoodrobar) بهره مند شوند . در  شکل 1:خودروبر تهران  مشاهده می نمایید .

خودروبر تهران

شکل 1:خودروبر تهران

قیاس خودروبر و جابه جایی اتومبیل با یدک کشی

یدک کش ها با لوازمی مثل سیم بکسل و زنجیر اتومبیل ها را به محل مد نظر جابه جا می نمایند . این مورد در زمانی می باشد که خودرو بر ها اتومبیل ها را در بخش آخر قرار می نمایند . و آن را به لوکیشن مد نظر جابه جا می کند. در همین راستا محافظت از خودروبر و جابه جایی اتومبیل در مقیاس با یدک کش زیادتر است  . در همین راستا محافظت از خودروبر و جابه جایی اتومبیل در مقیاس با یدک کش زیادتر است .

انواع مدل های خودروبر تهران و جابه جایی اتومبیل ها به چه صورت است؟

مدل های خودروبر های متنوع موجود است که هر کدام از آن ها فوایدمخصوص خود را دارا است . در بخش زیر در مورد آن ها تفسیرهایی را خواهیم داد .

  • تریلر خودروبر : این خودروبر ها سایز بزرگی را دارا هستند و جهت انتقال زیادتر کاربرد دارد . گنجایش آن ها 8 اتومبیل می باشد .
  • خودروبر کامیونت : از این خودروبر های تکی جهت جابه جایی شهرها بهره مند می شوند . و به یک وینچ تجهیز شده است که برای حمل ماشین ها به کار می رود .

کفی اتومبیل : اخیرا از خودرو بر ها زیادتر به کار می برند . به همین خاطر جهت قرار گرقتن مدل های ماشین ها روی تریلر و کامیونت، لوازم و وسایل مخصوص و ویژه ای به نام کفی آماده و تولید شده اند . سپس این کفی ها در سایز و مرغوبیت های مختلف آماده و طراحی شده اند . موقعی که از خودروبر تهران به کار می بریم. اضافه بر جابه جایی راحت اتومبیل شده از یک طرف دیگر از ضربه های ممکن خودداری می نماید . در  شکل 2:خودرو بر مشاهده می نمایید .

خودرو بر

شکل 2:خودرو بر

تجهیزات کفی ها به چه صورتی می باشد؟

تریلر های کفی لوازم و وسایل دیگری را هم شامل می شود . که امداد جهت اینکه بتواند ارائه خود را به برترین صورت ارائه نماید، از این وسایل به کار می برد . در این مدل کفی ها یک دستگاه با نام EBD موجود می باشد . دستگاه EBS مدلی از دستگاه الکترونیکی است که تجهیزاتی را به وجود می آورد . این دستگاه ضد بلوکه ترمز و سپس ضد واژگونی تریلر می باشد . کفی ها تجهیز شده به دستگاهی می گویند که می تواند جهت اخطار لنت ترمز  اخطار اعلام نماید . در این مدل تریلرهای کفی یک بالابر محور بودن است که به دو شکل دستی و خودکار کار می نماید .

در کفی ها قسمتی موجود می باشد که می توان با یک حلقه زاپاس تغییرنمود . سپس یک زاگاس بند نیز هم در این مدل کفی موجود است . کفی های تریلر دارای تجهیز شده به 6 گلگیر می باشد که بیشتر آن ها نیم دایره ای می باشند . در این مدل کفی ها یک تانکر استنلس موجود می باشد که سایز آن 60 لیتر می باشد . این تانکر یک درپوش آلومینیومی هم دارد .

مزایای درخواست خودروبر تهران از فنی کارا چیست؟

  1. در فنی کارا، اشخاص یدک کش اتومبیل برحسب استان و مدل و نوع سرویس جدا شده است .
  2. بعضی اشخاص فنی، از یدک کش چرخ گیر دار جهت افزایش امنیت اتومبیل در زمان حمل و نقل به کار می برند . و با قلاب کردن چرخ ها آن را در راه بی حرکت باقی می ماند .
  3. بودن تعداد بسیاری اشخاص یدک کش در سایت خودروبر ارسلان(khoodrobar) موجب می شود، تا بتوانید در بیشتر مواقع از اشخاص خودروبر تهران ارائه آنلاین کسب نمایید .

مزایای درخواست خودروبر از فنی کارا چیست؟

در فنی کارا، اشخاص یدک کش اتومبیل برحسب استان و مدل و نوع سرویس جدا شده است .

تجهیزات کفی ها به چه صورتی می باشد؟

تریلر های کفی لوازم و وسایل دیگری را هم دارد که امداد از این وسایل به کار می برد

کفی خودروبر چیست ؟

یکی از با ارزش ترین لوازمی که در دسترس مشتری ها می گذارد به کاربردن از کفی خودرو بر می باشد

خودرو برخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *