# معرفی 3 مدل از خودرو بر یدک کش آزاد !

خودرو بر

خودرو بر | khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر

فهرست مطالب

خودرو بر یدک کش آزاد و کارکرد آن چیست ؟

انواع یدک کش های خودرو بر تهران و موارد استفاده از آن ها !

بهترین یدک کش خودرو برای جابه جایی انواع اتومیل ها چیست؟

دستگاه های یدک کش به چند دسته تقسیم می شود؟

فهرست تصاویر

شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: خودروبر

فهرست مطالب خودرو بر یدک کش آزاد
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
تعداد کلمات 800
زمان مطالعه 8 دقیقه

خودروبر یدک کش آزاد و کارکرد آن چیست ؟

خودروبر ارسلان (khoodrobar) یکی از بهترین خودروبر ی هایی می باشد که به معرفی انواع یدک کش ها می پردازد. در این مقاله در مورد انواع یدک کش ها مطالب مفیدی را ارائه می نماییم. تا انتهای مطلب همراه ما باشید تا در مورد این یدک کش ها توضیحاتی را ارائه نماییم.

انواع یدک کش های خودروبر تهران و موارد استفاده از آن ها !

ممکن است که شما در مسیر جاده و خیابانی باشید. و خودروی شما دچار نقص فنی شود. اگر شما تخصصی را در تعمیر اتومبیل نداشته باشید، باید به نزدیک ترین امداد رسان خودرو مانند خودروبر تهران تماس بگیرید. تا به شمت بهترین خدمات را ارائه کنند. این خودروبر ها ت با یدک کش های خود به کمک شما می آیند. و اتومبیل شما را تا نزدیک ترین تعمیرگاه خودرو حمل می کند. بدک کش ها، زیر مجموعه وانت ها هستند. و وزن آن ها بیش از دو تن می باشد. این نوع از خودرو بر دارای یک بازو و اهرم هیدرولیکی می‌باشد. یدک کش ها در موارد مختلفی کاربرد دارد. برای حمل خودرو های تصادفی، صفر و پلاک نخورده از این یدک کش ها استفاده می کنند. در شکل 1: خودروبر تهران می بینید.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که برای حمل انواع خودروبر ها استفاده از یدک کش ها متناسب نیست. و از آن ها برای مسافت های بیشتر از 10 کیلومتر نباید استفاده نمود. این مسئله که خودروبر تهران بهترین و تخصصی ترین خدمات را به مشتراین خود ارائه می کند، اما شما نیز باید به شرکت خودروبر ارسلان  (khoodrobar) این موضوع را بگویید که مقصد شما چقدر است. تا بهترین مدل خودرو بر را به شما ارائه کنند. برای اینکه هزینه های شما کاهش یابد هرگز امنیت خودرو خود را فدای قیمت پایین نکنید. در غیر اینصورت هم زمان و هم هزینه های خود را هدر داده اید. زمانی که قصد دارید که کار خود را به خودروبر تهران بسپارید بهتر است که از تمام موارد لازم از میزان بودجه و مسافت را به اطلاع khoodrobar برسانید.

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

بهترین یدک کش خودرو برای جابه جایی انواع اتومیل ها چیست؟

یکی از بهترین خودروبر هایی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد؛ یدک کش چرخگیر است. این نوع یدک کش با قفل شدن تایر های جلویی و عقبی به چرخ گیر هیدرولیکی می توان که اتومبیل شما را حمل کند. برای حمل خودرو های درون شهری  از این مدل خودرو بر استفاده می شود. که بسیار پرکاربردی می باشد و امنیت خودروی شما را نیز تامین می کند. یدک کش ها بر خلاف چیزی که عموم مردم در مورد آن تصور می کنند دارای کاربرد زیادی می باشد. این یدک کش ها برای جابه جایی خودرو ها در وزن های مختلف مورد استفاده قرار میگیرد در  شکل 2: خودروبر  می کنید.

دستگاه های یدک کش به چند دسته تقسیم می شود؟

یدک کش integrated : این مدل از یدک کش ها بسیار تخصصی بوده و برای جابه جایی انواع وسایل نقیله دارای وزن زیاد مانند اتوبوس ها و یا کامیون ها کاربرد دارد. این مدل از یک یدک کش برای ثبات هرچه بیشتر و بهتر از محورهای اضافی استفاده می کنند. خودروبر ارسلان بهترین خدمات را برای کارکنان خود فراهنم می نماید. برای اطلاع از سایر خدمات این مجموعه با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید. تا از خدمات این مجموعه آگاه شوید.

خودروبر

شکل 2: خودروبر

یدک کش هوک :  در زمان های قبل استفاده از این مدل بدک کش برای جابه جایی انواع وسایل نقلیه استفاده می گردد. اما بعد ها متوجه متوجه شدند که زنجیر های بسته شده به خودرو به آن فشار زیادی را وارد می کند. و موجب آسیب رسیدن به خودرو و صدمه دیدن آن ها شود. بنابراین خودروبر تهران تنها برای خودرو های فرسوده از این مدل یدک کش استفاده میشود.

یدک کش wheel lift : استفاده از این مدل خودروبر سیستمی درست مانند یدک کش زنجیری دارد. تنها فرق آن با یدک کش زنجیری این است که به جای زنجیر از یک میله استفاده می نمایند. این میله به زیر چرخ های جلویی و عقبی خودرو نصب می گردد. اتومبیل به وسیله بالابر هیدرولیکی از زمین بلند می‌شود. استفاده از این نوع خودروبر نسبت به سایر یدک کش ها از قیمت ارزان تری برخوردار است.

انوع یدک کش های خودرو به چند دسته تقسیم میشوند؟

دستگاه یدک کش hook، دستگاه یدک کش wheel lift، دستگاه یدک کش integrated

قطعات تشکیل دهنده یدک خودرو چیست؟

زنجیر تحت بار، کابل دستگاه یدک کش

انواع یدک کش خودرو چیست ؟

یدک کش متصل، یدک کش متحرک

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *