# معرفی 2 مدل از تریلرهای ماموت خودروبر تهران !!

خودرو بر تهران

خودروبر تهران | خودرو بر تهران | خودروبر ارسلان


خودروبر تهران | خودرو بر تهران | خودروبرارسلان|khoodobar

عنوان تریل کفی ماموت
نویسنده زینب مختاری
دپارتمان اوج شید
زمان مطالعه 9 دقیقه
تعداد کلمات 958

فهرست مطالب

تریلر کفی ماموت به چه صورتی می باشد؟

تریلر کفی سه محور ماموت به چه صورتی است؟

فروش تریلر کفی سه محور تهران به چه صورتی می باشد؟

معرفی مدل های تریلر ماموت چگونه است؟

انواع مدل های تریلرهای ماموت چیست؟

فهرست تصاویر

شکل 1:خودروبر تهران

شکل 2:خودرو بر تهران

تریلر کفی ماموت به چه صورتی می باشد؟

تریلی کفی از مدل های اولین تریلرها برای بارگیری تغییر پذیر در جهان می باشد . که از این نوع تریلرهای خودروبر تهران جهت جابه جایی کانتینرها، بارهایی که شامل ارتفاع استاندارد نیستند، لوازمی که شامل گنجایش کم و وزن بالا مثل توپ فولادی، اتومبیل های سنگین بهره می برند . کف تریل های کفی از شرکت ماموت تولید شده است . که این تریلی ها از چوب تعدادی لایه، ضدآب با روکش خاص و ویژه ای محیا شده است . قطعات فلزی این مدل تریلر از فلزاتی با مقاومت و پایداری بالا مثل فولاد آماده شده می باشد .

که با ورق های صاف و تخت و استوار پوشیده شده هستند . قطعات فلزی این تریلر از فلزاتی با پایداری بالا همچون فولاد مصنوع شده است . که سبب شده است قدرت جابه جایی بارهای سنگین را دارا باشند . اگر چه احتیاج به مطالب بیشتری در حیطه تریلی کفی ماموت خودرو بر تهران دارید به سایت خودروبر ارسلان (khoodrobar) مراجعه فرمایید . تریلرهای تیغه و کفی ها متداول ترین و رواج ترین مدل کاربری ها می باشند . با اهمیت ترین خصوصیات کاربری کفی، و عدم دیواره درکناره های آن می باشد .

که به بیشتر عمقی که برای بارگیری لازم دارد را میسر می نماید . حمل جسم های سنگین که وزن بالایی را دارا می باشند. جنس های فولادی همچون میلگرد و تیرآهن از طریق کفی جابه جا می شوند . کفی این تریلر ها با دقت سلیقه مشتری می تواند از جنس چوب یا ورق های فلزی باشد . این تریلرها در دو اندازه ساخته شده است که در بازار عرضه می شود . که یکی 12 متری و دیگری 13 متری می باشد .

تریلر کفی سه محور ماموت خودروبر تهران به چه صورتی است؟

تریلی کفی مدلی از تریلرهای خودروبر تهران می باشد که عدم دیواره است . به این معنی  است که بارها را به طور مستقیم روی آن ها می گذارند . و توسط  لوازم خاصی و ویژه ایی به شاسی سیستم وصل شده است . جابه جا می شود . یکی از پراهمیت ترین تریلی های کفی تریلی کفی سه محور می باشد . این مدل از تریلرها جهت جابه ایی بارهایی با بعدهای غیرمناسب، و بارهایی با وزن سنگین که جای کمی را تصرف می نماید .

این مدل تریلرها در مدل ها متفاوت کشنده ها و کابیشتری را نتینرها، که حجم دارا هستند کاربرد زیادی می شود . البته جهت آن اشخاصی که می خواهند ماشین آلات بسیار  سنگین خود را از محلی دیگر جابه جا نمایند . خوب ترین مورد است . و به همین خاطراست که مشتریان زیادی را جلب می کند . جهت کف این مدل از تریلرها از چوب های چندین لایه و نگهداری ضد آب، به کار برده است . شاسی های این قطعات از فولادهای پایدار و با استحکام می باشند . این تریلرها در برابر زنگ زدگی و فرسودگی استحکام زیادی را دارا است . در شکل 1:خودروبر تهران  مشاهده می نمایید .

خودروبر تهران

شکل 1:خودروبر تهران

فروش تریلر کفی سه محور خودرو بر تهران به چه صورتی می باشد؟

شرکت خودرو بر تهران با عرضه خدماتی مثل فروش ترقطعه های فلزی ایجاد شده  از فولاد با قدرت بالا است . این قطعات با جوش اتومات خاصی به همدیگر وصل شده است . تریلر کفی سه محور از جنس چندین لایه به قطری 30 میلی و شامل جای پایه تولید شده می باشد . به این دلیل است که تعداد فروش تریلر کفی سه محور بالا می باشد .

معرفی مدل های تریلر ماموت خودروبر چگونه است؟

شرکت ماموت:

تیم پیشرفته ماموت خودرو بر تهران با بیش از چندین سال سابقه و تلاش کاربردی در حیطه ساخت مدل های تریلر، به منظور بزرگ ترین ساخته کننده تریلر  و برند پیش رو مشهور شده می باشد . این شرکت با به کاربردن کارگرهای باتجربه و آزموده، با مهارت های مهندسان و روش های مدرن توانسته است خوب ترین محصولات را به مشتریان ارائه می کند. تریلرهای ماموت سال های بسیاری می باشد که جهت پیشرفت صنعت جابه جایی خاورمیانه را در اختیار گرفته است . و با کاربردهایی که دارند می توانند رقیب های خود را تحقیر می نمایند . در شکل 2:خودرو بر تهران مشاهده می نمایید .

خودرو بر تهران

شکل 2:خودرو بر تهران

انواع مدل های تریلرهای ماموت خودروبر تهران چیست؟

مدل های تریلرهای ماموت خودروبر ارسلان (khoodrobar) شامل:

تریلر چادری به چه صورتی است؟

متداول ترین و با اهمیت ترین تریلر ماموت خودرو بر تهران، تریلرچادی است . و معمولا جهت حمل و نقل بارها یا جعبه بندی کارتن ها بهره می گیرند . این مدل تریلر فوایدی همچون نگهداری بسته از خسارت های محیطی دارد . این تریلرها در مدل های سقف و اطراف ثابت و سقف و اطراف کشویی ساخته شده است . که سرعت عمل بارگیری و خالی کردن در مدل های سقف و اطراف کشویی زیادتر می باشد .

تریلر یخچالی به چه صورتی است؟

یکی دیگر از تریلرهای ماموت خودروبر تهران که ویژگی های پیشرفته ای دارد تریلر یخچالی است . که قسمت توسعه ی بازار را به خود عهده دار شده است . این تریلر جهت حمل و نقل اجسام و یا جنس های که احتیاج به حفاظت دارند به کار می رود .این تریلرها یونیت خنک کننده ایی دارد که در بخش آخرین انتصاب شده می باشد .

خودرو بر تهرانخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *