#معرفی خودروبر یدک کش و کفی دکل همراه با ویژگی های آن ها!

خودروبر

خودروبر | khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر در تهران | خودروبر ارسلان | khoodrobar

فهرست مطالب

معرفی خودروبر یدک کش و کفی دکل همراه با ویژگی های آن ها !

برای جابه جایی خودروها خود از چه یدک کش هایی استفاده کنیم؟

یدک کش خودرو چیست و چه کاربردی دارد ؟

خدمات ارائه شده توسط خودرو بر تهران چیست ؟

فهرست تصاویر

شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: خودروبر در تهران

عبارت کلیدی خودروبر یدک کش و کفی دکل
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
تعدادکلمات 836
زمان مطالعه 8 دقیقه

معرفی خودروبر یدک کش و کفی دکل همراه با ویژگی های آن ها !

در زمان های گذشته چنانچه حادثه ای برای اتومبیل شما رخ میداد باید از جرثقیل های دکل دار برای جابه جایی خودرو استفاده میشد. این مدل از خودروبر تهران امکانات ضعیفی را داشتند. و اتومبیل ها را با امکانات کم حمل می کردند. در بسیاری از مواقع جا به جایی خودرو ها توسط آن ها موحب وارد شدن صدمه به اتومبیل های می شد. در این مدل از خودروبرها برای جا به جایی خودرو از الوار های چوبی استفاده میشد. که امنیت بالایی را نداشتند. روش کار برای جا به جایی به این صورت بود که الوارهای چوبی را از شیشه های عقبی اتومبیل عبور می دادند. و با استفاده از تسمه ای کوچک، خودرو را به الوار ها وصل می کردند تا ماشین را بالا بکشند. در زمان بهره گیری از این روش آسیب زیادی به ستون های و در های اتومبیل وارد می شد.  خودروبر در تهران بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان خود ارائه می کند.

برای جابه جایی خودروها خود از چه یدک کش هایی استفاده کنیم؟

امروزه برای جابه جایی انواع خودروها از روش هایی جدید تر و بهتری استفاده میشود. که در کنار اینکه امنیت بیشتری دارند، با سرعت بیشتری جابه جایی انجام می‌شود. استفاده از تسمه های بلند امروزه رایج تر شده است. که حمل خودرو با استفاده از این روش به صورت تخصصی تر انجام می شود. روش کار به این صورت است که تسمه را از دو طرف اتومبیل که شیار های خاصی دارد، عبور میدهند. بنابراین به  خودرو آسیب کمتری وارد می شود. این تسمه ها از بخش های انتهایی گلگیر و ما بین در های اتومبیل رد می شود. خودروبر ارسلان، مجهز به بهترین خودروبر ها مانند یدک کش ها با چرخگیر های هیدرولیک می باشد . برای اطلاع از سایر خدمات این مجموعه به سایت khoodrobar مراجعه فرمایید. در شکل 1: خودروبر تهران را می بینید.

خودروبر در تهران

شکل 1: خودروبر تهران

یدک کش خودرو چیست و چه کاربردی دارد ؟

خودرو های یدک کش عمدتا به اتومبیل های گفته اطلاق می شود که وانت بار هستند و وزن آن ها بیشتر از دو تن می باشد. این خودروبر ها درست مانند جرثقیل های هیدرولیک دارای اهرمی هستند. این اهرم در قسمت پایینی خودرویی که قرار است جا به جا شود قرار می گیرد و موجب بالا آمدن لاستیک های خودرو می شود. خوب است بدانید که استفاده از این نوع خودروبر برای اتومبیل هایی که آسیب زیادی ندیده اند مناسب تر می باشد. برای خودرو های آسیب دیده مانند ماشین های فرسوده، قدیمی و یا خودرو هایی که تصادفی هستند استفاده از این مدل خودروبر مناسب نیست. علاوه بر این موضوع استفاده از این نوع از یدک کش برای مسسیر های کمتر از 10 کیلومتر مناسب است. به طور معمول شرکت های خودروبر در تهران از انواع خودروبر ها برای این کار استفاده می کنند. اگر شما هم در دسته افرادی هستید که اتومبیلتان دچار نقص فنی شده است می توانید با تماس با خودروبر تهران از خدمات فوق العاده تخصصی این شرکت بهره ببرید.

خدمات ارائه شده توسط خودرو بر تهران چیست ؟

خودروبر ارسلان  (khoodrobar)یکی از بهترین مجموعه هایی است که در تهران فعالیت می کند. و با کیفیت ترین خدمات خود را به سراسر نقاط کشور ارائه می نماید. این مجموعه با داشتن بهترین و متخصص ترین پرسنل تمامی خدمات مربوط به حمل خودور را در بالاترین کیفیت و امن ترین روش ها برای مراجعه کنندگان خود ارائه می کند. خودروبر در تهران با داشتن خودرو های تمام هیدرولیک، دارای نگهدارنده هایی است که از لغزش ماشین در حین حرکت پیشگیری می کند. در شکل 2: خودروبر در تهران را مشاهده می کنید.

خودروبر تهران

شکل 2: خودروبر در تهران

یدک کش ها به چند دسته تقسیم می شود ؟

یدک کش های بلند کننده چرخ، یدک کش های زنجیری و یدک کش های کامیونی 3 نوع از متداول ترین یدک کش ها می باشد

کاربرد خودروبر در تهران چیست؟

استفاده از خودروبر تهران در زمانی که خودرو دچار نقص فنی باشد، برای حمل اتومبیل به تعمیرگاه کاربردی می باشد

چه تفاوتی میان یدک کش و خودروبر است؟

تفاوتی که یدک کش ها با خودروبر تهران دارد در نوع حمل اتومبیل است. در خودروسوار ماشین به طور کامل بر روی ماشین خودروبری قرار می گیرد. و بدون هیچگونه حرکت اضافی تا انتهای مسیر ثابت می ماند. در مورد یدک کش خودرو این مسئله اینطور نیست. ماشین به وسیله سیم بکسل به انتهای یدک کش متصل شده و تا آخر راه به وسیله یدک کش کشیده می شود.

خودروبر در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *