ماشین کفی خودروبر و 5& مدل تخفیف ویژه در حمل اتومبیل!

حمل خودرو - ماشین کفی خودروبر

حمل خودرو - ماشین کفی خودروبر - خودروبر


ماشین کفی خودروبر وسیله حمل و نقل اتومبیل است و برای جابجایی کاربرد دارد. این خدمت شامل هزینه هایی است که به عواملی بستگی دارد. با اطلاع از این هزینه ها می‌توان انتخاب بهتری داشت. هزینه وسایل نقلیه حمل و نقل به عوامل مختلفی بستگی دارد. این هزینه ها شامل زمان سال، وضعیت آب و هوا، فاصله تا مقصد می‌تواند متغیر باشد. همچنین نوع خدمات درخواستی( باز یا بسته) و بازه زمانی تحویل (تسریع یا استاندارد) متفاوت است.  اندازه وسیله نقلیه حمل و نقل نیز امری تاثیرگذار است. هرچه وسایل نقلیه بزرگتر فضای بیشتری را بر روی حامل اشغال می کند و هزینه بیشتری دارد. دراین مقاله همراه شما هستیم تا با هزینه های خودروبرآشنا شوید.

فهرست مطالبی که در این مقاله به آنها اشاره شده است

هزینه حمل اتومبیل از درب منزل به چه صورت است؟

تفاوت میان حمل آزاد و بسته در کفی خودرو بر

قیمت های بیمه در خودرو بر و نکات مهم دیگر

برخی سیاست های مهم در شرایط دریافت و تحویل اتومبیل

نکات حائز اهمیت موقع جابجایی و انتخاب کفی خودرو بر

انتخاب ارزان ترین راه حمل و نقل با ماشین و صرفه جویی

انواع تخفیف های موجود برای استفاده از حمل کننده  اتومبیل

نتیجه گیری برای نحوه انتخاب بهترین شرکت ماشین کفی خودروبر

گالری تصاویر

خودرو بر 1 الزام استفاده از خودروبر

خودرو بر 2حمل خودرو به صورت آزاد

خودرو بر 3حمل خودرو با کفی خودروبر تریلی

هزینه حمل اتومبیل از درب منزل به چه صورت است؟

یکی از انواع هزینه ها،حمل و نقل اتومبیل درب به دراست. احتمالاً راحت ترین گزینه، حمل و نقل درب به درب به این معنی است.  شرکت ماشین کفی خودروبر را از مکان مورد نظر شما (معمولاً خانه یا محل کار شما) تحویل می‌گیرد. در ادامه خودرو بر 1 را مشاهده کنید. به مقصد نهایی شما تحویل می دهد از آنجایی که به زمان بیشتری برای راننده در جاده نیاز دارد. این روش حمل و نقل کمی گرانتر از حمل و نقل از اسکله به اسکله است. به خاطر داشته باشید که برخی از مکان‌های خانه یا محل کار برای شرکت‌هایی که نمی‌توانند. از تجهیزات برای رانندگی در جاده‌های باریک استفاده کنند، غیرقابل دسترس است. بنابراین ممکن است لازم باشد در نزدیکی مقصد نهایی خود، محل تحویل را تنظیم کنید.

عنوان ماشین کفی خودروبر
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات کلمه
مدت زمان مطالعه 19 دقیقه

تفاوت میان حمل آزاد و بسته در ماشین کفی خودروبر

مهم است که نوع کامیون حمل خودرو مورد نیاز خود را انتخاب کنید. اکثر شرکت های حمل و نقل خودرو به شما اجازه می دهند. بین حمل و نقل خودروی آزاد و حمل خودروی بسته انتخاب کنید. هر دو گزینه مزایا و معایب دارند، اما اگر ارزش خودرویی که ارسال می‌کنید در نظر بگیرید، انتخاب واضح‌تر می‌شود. معمولا خدمات حمل و نقل اتومبیل آزاد اتومبیل به دلیل حجم کلی حمل و نقل اتومبیل است. اکثر مردم شرکت های حمل و نقل اتومبیل باز را انتخاب می کنند. تا از نرخ های ارزان تر و تاریخ های حمل و نقل انعطاف پذیرتر بهره مند شوند. ماشین کفی خودروبر باز ماشین شما را در معرض آسیب ناشی از آوار یا سایر عناصر طبیعی قرار می‌دهد.

تصادف خودرو - ماشین کفی خودروبر

تصادف خودرو والزام خودروبر – خودروبر

خودرو بر 1 الزام استفاده از خودروبر

اما خطر آسیب در حین حمل و نقل بسیار کم است و هرگونه تراشه یا فرورفتگی رنگی که رخ دهد. معمولاً تحت پوشش بیمه است. خدمات حمل و نقل بسته اتومبیل نوع دیگری است. اگر خودروی شما ارزش بالایی دارد، به عنوان مثال شما یک خودروی کلاسیک ارسال می کنید. حمل و نقل خودروی بسته گزینه بهتری است زیرا خودروی شما محافظت می شود. با این حال، کامیون‌های باربری بسته معمولاً فقط چند خودرو را در یک زمان حمل می‌کنند. هزینه کلی حمل و نقل وسیله نقلیه می‌تواند تا 50 درصد بیشتر از هزینه حمل خودروی باز باشد.

قیمت های بیمه در ماشین کفی خودروبر و نکات مهم دیگر

قیمت گذاری بخش مهمی از معادله حمل و نقل خودرو است. بنابراین اطمینان از یک برآورد کتبی حمل و نقل خودرو بسیار مهم است. در اینجا برخی از ملاحظات هنگام مشاهده یک نقل قول وجود دارد. بیمه: شرکت های حمل و نقل معتبر معمولاً بیمه را در مظنه خود قرار می دهند. مطمئن شوید که آیا بیمه شرکت بیمه اولیه یا ثانویه شماست. با شرکت بیمه شخصی خود بررسی کنید تا ببینید آیا بیمه نامه شما خسارتی را که ممکن است. در حین حمل و نقل رخ دهد را پوشش دهد.

وسایل شخصی و اشیای قیمتی را بیرون از ماشین بگذارید. در صورت آسیب دیدن یا سرقت، مشمول بیمه نامه خودرو نمی شوند. از شرکت بپرسید که ماشین کفی خودروبر آیا بیمه آنها فرانشیز دارد یا خیر. یک کپی کتبی از تمام بیمه‌های مربوطه نگه دارید. حمل و نقل و هزینه ها: درک نحوه تعیین هزینه حمل و نقل بسیار مهم است. برخی از شرکت‌ها مایل شارژ می‌کنند و اگر چندین خودرو به یک شهر رفت و آمد کنند. معمولاً نرخ‌های شما پایین‌تر خواهد بود.

برخی سیاست های مهم در شرایط دریافت و تحویل اتومبیل

سیاست تاخیرکه برخی شرکت ها این عمل را انجام می‌دهند. اگر خودرو با تاخیر تحویل می‌شود، از شرکت بخواهید که بخشی یا تمام هزینه ارسال را بازپرداخت کند. ماشین کفی خودروبر را برای تحویل و تحویل ترتیب دهید. برنامه ریزی حمل و نقل خودروی خود از حدود هشت هفته قبل به شما امکان می دهد. انعطاف پذیری بیشتری داشته باشید و هزینه های حمل و نقل را کاهش دهید. همچنین به شما این امکان را می دهد که منتظر شرکت حمل و نقل خودرو مناسب با قیمتی باشید. به بهترین وجه متناسب با بودجه شما است هر چه زودتر حمل و نقل خودروی خود را ترتیب دهید. انعطاف پذیرتر خواهید بود تا بتوانید منتظر شرکت حمل و نقل خودرو مناسب با بهترین قیمت در حد بودجه خود باشید.

نکات حائز اهمیت موقع جابجایی و انتخاب ماشین کفی خودروبر

بهتر است برای حمل و نقل خودرو آماده شوید. قبل از اینکه ماشین شما آماده ارسال شود، باید چند کار را انجام دهید. ماشین را تمیز کنید: حامل های موتور معمولاً مجوزی برای حمل وسایل خانه بین ایالت ها ندارند. وزارت حمل و نقل می تواند در صورت مشاهده یک کامیون پر از وسایل شخصی، یک حامل را جریمه کند. در حالی که بسیاری از شرکت‌های حمل‌ونقل خودرو بر 2 هنوز به شما اجازه می‌دهند. برخی از وسایل شخصی (معمولاً حدود 100 پوند) را با هزینه اضافی در ماشین ذخیره کنید. بهتر است ماشین خود را تمیز کنید تا از سرقت و سایر مشکلات جلوگیری کنید.

برخی از شرکت های ماشین کفی خودروبر حتی توصیه می کنند. باک بنزین خود را به یک چهارم یا یک هشتم اندازه باک کاهش دهید. هزینه حمل و نقل را کاهش دهید و در عین حال بنزین کافی در خودروی خود داشته باشید. تا آن را پس از تحویل به خانه ببرید خودروی خود را از نظر آسیب بررسی کنید. چند عکس از خودروی خود قبل و بعد از حمل و نقل بگیرید. در صورتی که نیاز دارید برای هر گونه خسارتی که در حین حمل و نقل رخ داده است، ادعایی کنید. در صورت آسیب دیدن خودروی شما باید آن را در بارنامه نهایی قید کنید. اگر این کار را انجام ندهید، ممکن است هر گونه هزینه تعمیر را متحمل شوید.

انتخاب ارزان ترین راه حمل و نقل با ماشین و صرفه جویی

حمل و نقل آزاد با خودروبر خدمات سرتاسری اغلب ارزان ترین روش حمل و نقل خودکار است. باربری باز می تواند حداکثر 10 خودرو را در خود جای دهد که به اپراتورها اجازه می دهد. در هزینه های سوخت، روغن و حمل و نقل صرفه جویی کنند. حمل و نقل آزاد با خدمات سرتاسری اغلب ارزان ترین روش حمل و نقل خودکار است. خدمات سرتاسری معمولاً ارزان‌تر از خدمات درب به درب است. زیرا راننده نیازی به تحویل خودرو به خانه یا محل کار شما ندارد. با این حال، گاهی اوقات، خدمات درب به درب به دلیل هزینه های ذخیره سازی می تواند گزینه ارزان‌تری باشد.

حمل خودرو آزاد - ماشین کفی خودروبر

حمل خودرو آزاد – ماشین کفی خودروبر – خودروبر

خودرو بر 2حمل خودرو به صورت آزاد

بهتر است که در هزینه‌های ماشین کفی خودروبر خود بیشتری صرفه‌جویی کنید. سعی کنید وسیله نقلیه خود را در فصل خارج از فصل (اواخر پاییز تا اواخر بهار) حمل کنید. محبوب‌ترین زمان‌ها برای حمل خودرو تابستان و اوایل پاییز است قیمت‌ها معمولاً افزایش می‌یابد تا منعکس کننده افزایش تقاضا باشد. دریابید که آیا واجد شرایط تخفیف هستید یا خیر اکثر شرکت‌های حمل و نقل خودرو تخفیف‌های مختلفی ارائه می دهند. اگر به دنبال حمل و نقل خودرو بر 3 خودکار ارزان هستید، حتماً از قبل بررسی کنید. آیا واجد شرایط پس‌انداز هستید یا خیر.

انواع تخفیف های موجود برای استفاده از حمل کننده  اتومبیل

در زیر به برخی از این تخفیف ها برای ماشین کفی خودروبر اشاره شده است. تخفیف‌های نظامی: بسیاری از شرکت‌های حمل‌ونقل موتوری به اعضای ارتش تخفیف‌هایی ارائه می‌دهند. تا به آنها کمک کنند مرتباً جابجا شوند و خدمات خود را تشخیص دهند. تخفیف های دانشجویی: اگر دانشجوی کالج یا خارج از مدرسه هستید. برخی از شرکت های موتور در طول تابستان و پاییز تخفیف هایی ارائه می دهند. تخفیف سالمندان: از آنجایی که بسیاری از سالمندان با درآمد ثابت زندگی می کنند. باید به بودجه های سخت گیرانه پایبند باشند، برخی از شرکت های حمل و نقل موتوری به آنها تخفیف می‌دهند. ارسال کنندگان بار اول  شامل تخفیف می‌شوند. برخی از شرکت‌ها در صورتی که برای اولین بار وسیله نقلیه ای با آنها حمل می کنید. این شرکت ها تخفیف می دهند.

در مقایسه با اولین ماشین های خودروبر، برای خودروی خود تخفیفی به شما ارائه می دهند. حمل و نقل چند وسیله نقلیه: اکثر شرکت‌ها در صورت ارسال چندین وسیله نقلیه به طور همزمان، تخفیف ارائه می‌دهند. اولین پاسخ دهندگان: بسیاری از شرکت های حمل و نقل موتوری برای اولین پاسخ دهندگان تخفیف ارائه می دهند.  Early Birdنیز در برخی شرکت ها وجود دارد. برخی از شرکت ها با یک پیشنهاد در عرض 48 ساعت پس از دریافت پیشنهاد ثبت نام می کنند. به شما تخفیف می دهد.

حمل خودروی تصادفی - ماشین کفی خودروبر

حمل خودروی تصادفی – ماشین کفی خودروبر – خودروبر

خودرو بر 3حمل خودرو با کفی خودروبر تریلی

نتیجه گیری برای نحوه انتخاب بهترین شرکت ماشین کفی خودروبر

برای انتخاب یک شرکت مناسب جهت حمل ونقل اتومبیل برخی عوامل دخیل هستند. 15فیف ها می‌توانید هزینه های خود را کاهش دهید.

سوالات متداول در مورد هزینه های جابجایی اتومبیل

  • بهتر است برای حمل و نقل از روش بسته استفاده کنم یا روش آزاد؟

اگر خودروی شما دارای ارزش زیادی است بهتر است که از روش حمل بسته استفاده کنید.

  • بهترین فصل و زمان برای جابجایی خودرو چه زمانی است؟

بهترین فصل برای حمل خودرو تابستان واوایل پاییز است. در بقیه فصول معمولا قیمت ها افزایش وجود دارد.

  • آیا من میتوانم از خدمات تخفیفی استفاده کنم؟

برخی شرکت ها دارای شرایط تخفیفی هستند. اگر شما دانشجوهستید  یا جز افراد نظامی هستید یا سالمند می‌باشید ممکن است شامل تخفیف برخی شرکت ها شوید.

خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *