ماشین های خودروبر و انواع آن به همراه 2) روش حمل خودرو!

کفی خودروبر تکی - ماشین های خودروبر

کفی خودروبر تکی - ماشین های خودروبر - خودروبر


ماشین های خودروبر در موقعیت های زیادی ب کمک شما می‌آید. برای حمل خودرو های صفر کیلومتر یا هنگامی که نقص فنی در خودرو وجود دارد. در آن شما باید ماشین خود را حمل کنید، چه در سراسر کشور سفر کنید و چه در سراسر جهان. خوشبختانه راه های زیادی وجود دارد که می توانید وسیله نقلیه خود را به هر کجا ارسال کنید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که شرکتی با بررسی های کفی خودروبر خوب پیدا کنید. شرکتی که متناسب با نیاز شما باشد و بتوانید ماشین خود را در جایی که نیاز دارید قرار دهید. با این حال، انواع مختلفی از حمل خودرو وجود دارد که می‌تواند وسیله نقلیه شما را حرکت دهد. دانستن تفاوت بین بسیار مهم است. زیرا آنها تعیین می کنند که حمل و نقل چقدر طول می کشد. خودروی شما در هنگام حمل و نقل چقدر ایمن خواهد بود.

Table of Contents

فهرست مطالبی که در این مقاله به آنها اشاره شده است

حمل و نقل خودرو ها از با ماشین های خودروبر 

حمل و نقل اتوبیل ها با ماشین خودروبر باز

حمل با کفی های خودروبر با ماشین تک کفی حمل و نقل باز

جا به جایی اتومبیل از طریق حمل و نقل باز تک لایه

جا به جایی خودرو با روش حامل باز چند سطحی

حمل اتومیبل توسط ماشین خودروبر با روش حمل و نقل بسته

حمل با ماشین خودروبر از طریق حمل و نقل بسته

جا به جایی اتومبیل از طریق حمل و نقل بسته تک لایه

جا به جایی خودرو با روش حامل بسته چند سطحی

انواع مختلف از ماشین های خودروبر برای حمل اتومبیل 

غیر کارآمد ترین ها برای حمل و نقل خودرو

کارآمد ترین ماشین خودروبر برای حمل و نقل خودرو

در باره ی ماشین خودروبر بسته بندی شده

خلاصه ای از مطالب کفی های خودروبر و راه های حمل و نقل

سوالات متداول در مورد ماشین خودروبر و نوع حمل با آنها

گالری تصاویر مندرج در این مقاله که می‌توانید مشاهده کنید

خودروبر 1 – حمل ایمن خودرو لوکس

خودروبر 2 – حمل تعدادی خودرو با خودروبر

خودروبر 3 – جا به جایی خودرو های صقر کیلومتر

حمل و نقل خودرو ها با ماشین های خودروبر از راه زمینی

رایج ترین شکل خدمات حمل و نقل لجستیک خودرو، حمل و نقل زمینی است. این حمل و نقل از طریق کامیون هایی است که یدک کش های تریلر وسایل نقلیه را انجام می دهند. در این روش، خودروی خود را بر روی یک تریلر متصل به کامیون قرار می دهید. می تواند وسیله نقلیه شما را به هر جایی که نیاز دارید ببرد. با این حال، همه کامیون ها و تریلرها یکسان نیستند و می توان آنها را به چند دسته تقسیم کرد.

عنوان ماشین های خودروبر
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1722 کلمه
مدت زمان مطالعه 18 دقیقه

حمل و نقل اتوبیل ها با ماشین خودروبر باز

حمل و نقل وسیله نقلیه قابل تبدیل رایج ترین شکل حمل و نقل زمینی است. حمل و نقل باز نامیده می شود زیرا تریلر حامل وسیله نقلیه باز است. در هنگام حمل خودروبر 1 را کاملاً نمی پوشاند. این معمولاً ارزان‌ترین گزینه است و به دلیل تعداد دفعاتی که مردم از آن استفاده می‌کنند. معمولاً رزرو آن آسان است. با این حال، می توانید تفاوت بین حامل های در معرض را در زیر مشاهده کنید.

حمل با کفی های خودروبر با ماشین تک کفی حمل و نقل باز

حمل و نقل آزاد تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کفی خودروبر فقط یک وسیله نقلیه را در خود جای دهد. ماشین شما در بالای تریلر قرار می گیرد و در طول حمل و نقل کاملاً ایمن و مطمئن است.

خودروبر ایمن - ماشین های خودروبر

خودروبر ایمن – ماشین های خودروبر – خودروبر

خودروبر 1 – حمل ایمن خودرو لوکس

جا به جایی اتومبیل از طریق حمل و نقل باز تک لایه

حمل و نقل باز تک سطح چندین اتومبیل را در یک حمل و نقل جابجا می کند. به این معنی که اتومبیل شما تنها با چند اتومبیل دیگر حمل می شود. هنوز هم روشی نسبتاً سریع است و ماشین کفی های خودروبر نیازی نیست با مشتریان دیگر سروکار داشته باشید. این ارزان تر و رایج تر از حمل و نقل رایگان است.

جا به جایی خودرو با روش حامل باز چند سطحی

حمل و نقل های چند سطحی باز هنگام حمل وسایل نقلیه بسیار رایج هستند. زیرا می توانند بیشترین وسایل نقلیه را در یک زمان حمل کنند. آنها ارزان ترین قیمت ها را ارائه می دهند و به راحتی می توان آنها را رزرو کرد. در هر محموله اتومبیل های زیادی حمل می کنند که می تواند حمل و نقل را کند کند.

حمل اتومیبل توسط ماشین های خودروبر با روش حمل و نقل بسته

حمل و نقل بسته از نظر محافظتی که ارائه می دهد با حمل و نقل آزاد بسیار متفاوت است. شرکت های حمل و نقل در طول سفر تمام خودروها را در تریلرهای بسته قرار می دهند. این امر محافظت بسیار خوبی برای خودروبر 2 ایجاد می کند. همچنین از حریم خصوصی وسیله نقلیه شما در حین حمل و نقل محافظت می کند. بزرگترین مشکل این است که این وسایل نقلیه به دلیل محدودیت فضا کمتر رایج و گران تر هستند.

حمل با ماشین های خودروبر از طریق حمل و نقل بسته

درست مانند اتومبیل های فضای باز، این تریلرهای حمل و نقل فقط یک وسیله نقلیه را به مقصد منتقل می‌کنند. گاهی اوقات شرکت های حمل و نقل از اتومبیل یا موتور سیکلت برای جابجایی این وسایل استفاده می کنند. زیرا آنها فقط می توانند یک وسیله نقلیه حمل کنند. برای حمل و نقل بیشتر از یک اتومبیل باید از کفی های خودروبر دیگر استفاده کرد.

کفی خودروبر - ماشین های خودروبر

کفی خودروبر – ماشین های خودروبر – خودروبر

خودروبر 2 – حمل تعدادی خودرو با خودروبر

جا به جایی اتومبیل از طریق حمل و نقل بسته تک لایه

یک ردیف ماشین در خودروبر یک کامیون تخت وجود دارد. همه خودروها در تریلر قرار دارند و از آنها در برابر هوای بیرون و آسیب محافظت می کنند. آنها همچنین حریم خصوصی زیادی را برای وسیله نقلیه شما فراهم می کنند. کفی خودروبر در مقایسه با باربرهای تک عرشه باز، این هالرها معمولا فضای کمتری دارند. خودروهای کمتری را حمل می کنند.

جا به جایی خودرو با روش حامل بسته چند سطحی

حمل و نقل محصور چند سطحی همچنین دارای محدودیت کمتری در تعداد خودروهای قابل حمل است. که از سطح زمین پایین هستند و می توانند از روی پل ها و پل ها عبور کنند. آنها به طور متوسط ​​ارزان تر از حمل و نقل یک ماشین و یک سطح روح هستند.

انواع مختلف از ماشین های خودروبر برای حمل اتومبیل موجود است

شرکت حامل ممکن است ناوگانی از کامیون‌ها، ازجمله باربری‌های تک طبقه و باربری‌های چند سطحی باز و/یا بسته داشته باشند. بسته به نوع وسیله نقلیه ای که حمل می کنید، هر کدام ممکن است مزایای خود را داشته باشند.

غیر کارآمد ترین ها برای حمل و نقل خودرو

تریلرهای تک وسیله نقلیه به دلیل ناکارآمدی، اغلب وسیله انتخابی برای شرکت های حمل و نقل نیستند. زمانی که شرکت‌های حمل‌ونقل، معاملات عمده انجام می‌دهند، ترجیح می‌دهند در هر تریلر چندین خودرو داشته باشند. بنابراین برای صرفه‌جویی در مصرف سوخت و بهینه‌سازی زمان تحویل، کمتر در سفرهای طولانی دویدن منطقی است. اگر می خواهید ماشین خود را در مسافت های کوتاه حمل کنید، تریلر تک وسیله نقلیه راه حل عالی است.

کارآمد ترین ماشین های خودروبر برای حمل و نقل خودرو

حامل های چند سطحی کارآمدترین هستند و عمدتاً توسط حامل های وسایل نقلیه استفاده می شوند. خودروبر 3 روی 9 یا 10 باربری باز حمل می شوند. همان نوع کامیون هایی که برای حمل خودروهای جدید از کارخانه به نمایندگی های محلی استفاده می شوند. اینها معمولاً هجده چرخ حمل و نقل هوای آزاد مجهز به پدال های دو فلزی هستند. امکان استفاده از رمپ های یکپارچه را برای بالا و پایین بردن وسیله نقلیه فراهم می کند. این کامیون ها راحت تر در دسترس هستند. زمان حمل و نقل کوتاه تری دارند و برای حمل و نقل مقرون به صرفه تر هستند. اگر وسیله نقلیه بزرگ‌تری دارید، ممکن است لازم باشد از شرکت متحرک استفاده کنید که از تریلر روباز استفاده می‌کند. که می‌تواند وسایل نقلیه طولانی‌تر و عریض‌تری را در خود جای دهد.

ماشین خودروبر - ماشین های خودروبر

ماشین خودروبر – ماشین های خودروبر – خودروبر

خودروبر 3 – جا به جایی خودرو های صقر کیلومتر

در باره ی ماشین های خودروبر بسته بندی شده

تریلرهای بسته بندی شده گزینه ای است که اغلب مورد علاقه افرادی است که خودروهای کلاسیک با ارزش بالایی دارند. حمل این وسایل نقلیه بدون مزاحمت و همچنین محافظت از آنها در‌برابر عناصر گزینه بسته است که ارزش توجه دارد. این تریلرهای محصور بزرگتر از هیدرولیک برای بلند کردن وسیله نقلیه استفاده می کنند. تا زمانی که بتوان آن را به داخل تریلر راند. با این حال، حامل های بسته محدودیت هایی دارند. اگر به دنبال حمل وسیله نقلیه بزرگتر هستید و گزینه بسته را ترجیح می‌دهید، به تریلر گران قیمت نیاز دارید.

ایمن سازی وسیله نقلیه خود اغلب مستلزم اتصال زنجیر و تسمه به تمام وسایل نقلیه ماشین های خودروبر است. با استفاده از هر یک از حالت ها و انواع کامیون های فوق حمل می شوند. برای کاهش هر گونه آسیب ناشی از جابجایی در طول سفرهای طولانی، حرکت را محدود می کند.

خلاصه ای از مطالب کفی های خودروبر و راه های حمل و نقل

خودروبر ها خود به دسته های مختلفی تقسیم می شوند. حمل و نقل از طریق آنها هم انواع مختلفی نیز دارد. می توان به حمل و نقل باز و بسته تقسیم نمود. هرکدام خود نیز 3 قسمت دارند. هر کدام از این روش ها و خودروبر ها را میتوان کارآمد یا غیر کارآمد بودنشان را متوجه شد.

سوالات متداول در مورد ماشین های خودروبر و نوع حمل با آنها

  1. دلیل استفاده از خودروبر ها چیست؟

خودروبر در موقعیت های زیادی ب کمک شما می آید. در زمان های حمل خودرو صفر کیلومتر. در مواقعی که اتومبیل دارای نقص فنی می باشد.

  1. حمل و نقل خودرو ها از راه زمینی به چند روش انجام می شود؟

دو گزینه باز و بسته وجود دارد که هر کدام تقسیم بندی خود را دارد. 3 روش در هر کدام از گزینه ها متفاوت است.

  1. کارآمد ترین خودروبر ها برای جا به جایی خودرو چیست؟

حامل های چند مرحله ای کارآمدترین هستند و عمدتاً برای حامل های وسایل نقلیه استفاده ماشین های خودروبر می شوند. حمل و نقل با نوعی کامیون که برای حمل خودروهای جدید از کارخانه به نمایندگی های محلی استفاده می شود. اینها معمولاً هجده چرخ حمل و نقل در هوای آزاد مجهز به پدال های دو فلزی هستند.

کفی خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *