ماشین خودرو بر و 4 نکته برای* انتخاب حمل کننده اتومبیل مناسب!

حمل خودروی گران و لوکس - ماشین خودرو بر

حمل خودروی گران و لوکس - ماشین خودرو بر - خودروبر


ماشین خودرو بر از انواع وسایل نقلیه ای که در خارج از کشور حرکت می کنیم. برخی از شرکت های حمل و نقل ما می توانند حمل و نقل بین المللی را در مدت کوتاهی بپذیرند. نرخ خدمات لحظه آخری بالاتر است. شانس شما را برای دریافت زمان مورد نظرتان افزایش می دهد. وقتی برای یک حرکت بین المللی آماده می شوید، ممکن است وسوسه انگیز باشد. ماشین خود را با وسایل شخصی پر کنید. با این حال، ماشین شما نباید حاوی هیچ یک از وسایل شما باشد. در این صورت ممکن است شرکت حامل جریمه شود.

بیمه حمل و نقل بین المللی موتور محتویات وسیله نقلیه شما خودرو سوار را پوشش نمی دهد. اگر چیزی گم یا دزدیده شود، هیچ غرامتی برای آن مال از دست رفته دریافت نخواهید کرد. به طور کلی، توصیه می کنیم یک چهارم از مخزن یا کمتر روغن را بگذارید. باید سوخت کافی برای بارگیری و تخلیه وسیله نقلیه شما وجود داشته باشد.

لیست مطالب ارائه شده در این مقاله به شرح زیر است:

چه مدارکی برای حمل و نقل بین المللی موتوری لازم است؟

روش های حمل ونقل مختلف و گزینه های خودرو بر

آیا خودروی من در هنگام حمل و نقل بین المللی بیمه می شود؟

حمل و نقل کانتینری با خودرو بر به چه صورت است؟

ارزان ترین راه برای حمل بین المللی ماشین من چیست؟

کدام روش حمل و نقل و ماشین خودرو بر را انتخاب کنم؟

ایمن ترین راه برای حمل بین المللی با ماشین چیست؟

چگونه یک نوع خودرو بر مناسب برای حمل را انتخاب کنیم؟

نتیجه گیری درباره خصوصیات و انتخاب یک خودرو برمناسب

گالری تصاویر

حمل خودرو 1حمل اتومبیل لوکس و گران

حمل خودرو 2حمل خودروی تصادفی

حمل خودرو 3حمل توسط کفی خودروبر

چه مدارکی برای حمل و نقل بین المللی موتوری لازم است؟

مهمترین سند مورد نیاز برای حمل و نقل بین المللی سربرگ است. قبل از اینکه شرکت حامل بتواند وسیله نقلیه شما را به صورت بین المللی ارسال کند. باید عنوان اصلی شرکت حمل و نقل را نشان دهید. اگر روی خودروی خود حق التزام دارید، پس باید نامه رسمی از دارنده حق التزام داشته باشید. به این دلیل است که برخی از دارندگان حق از حمل ونقل بین المللی وسایل نقلیه خود منع شده اند.

عنوان ماشین خودرو بر
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1677 کلمه
مدت زمان مطالعه 16 دقیقه

هر چه سوخت بیشتری در خودروی خود باقی بگذارید، حمل خودرو 1 سنگین تر خواهد بود. از آنجایی که وزن وسیله نقلیه بر هزینه های حمل و نقل تأثیر می گذارد، پر کردن مخزن گاز ممکن است هزینه خدمات حمل و نقل بین المللی شما را افزایش دهد. بله، وسایل نقلیه غیرقابل استفاده همچنان قابل حمل هستند. با این حال، حامل های ما باید از تجهیزات اضافی برای بارگیری وسایل نقلیه غیرقابل استفاده استفاده کنند. اگرچه هزینه بیشتری برای این سرویس دریافت نمی‌کنیم، برخی از شرکت‌های مخابراتی ما ممکن است هزینه بیشتری دریافت کنند.

روش های حمل ونقل مختلف و گزینه های ماشین خودرو بر

شرکای حامل انواع مختلفی از گزینه های حمل و نقل را ارائه می دهند. حمل و نقل بین المللی موتوری شامل حمل و نقل زمینی و خارج از کشور است. بنابراین شما قادر خواهید بود راه حل منحصر به فردی را برای هر لینک حمل و نقل انتخاب کنید. وقتی صحبت از حمل و نقل زمینی به میان می آید. می‌توانید بین روش های حمل و نقل رورو یا کانتینری، مانند کانتینرهای مشترک یا کانتینرهای کامل، یکی را انتخاب کنید. برای توقف دوم در حمل و نقل، می توانید وسیله نقلیه خود را از طریق دریا یا هوا حمل کنید.

آیا خودروی من در هنگام حمل و نقل بین المللی بیمه می شود؟

شرکت‌های ماشین خودرو بر باید برای همه گزینه های حمل و نقل از جمله حمل و نقل بین المللی بیمه ارائه دهند. در صورت وقوع تصادف، پوشش استاندارد ما ممکن است برای پوشش ارزش کامل وسیله نقلیه شما کافی نباشد. بسیاری از مشتریان خرید بیمه اضافی را برای پوشش ارزش کامل وسیله نقلیه خود انتخاب می کنند. در حالی که شرکت‌های حمل‌ونقل ما به ارائه راه‌حل‌های برتر حمل‌ونقل معروف هستند، هنوز هم ممکن است تصادفات رخ دهد.

حمل اتومبیل لوکس و گران - ماشین خودرو بر

حمل اتومبیل لوکس و گران – ماشین خودرو بر – خودروبر

حمل خودرو 1حمل اتومبیل لوکس و گران

اگر متوجه شدید که خودروی شما در حین حمل و نقل آسیب دیده است. لطفاً بلافاصله با تیم ما تماس بگیرید. ما با خودرو سوار حادثه را ثبت می کنیم و شما با ارائه دهنده بیمه خود وصل می کنیم. شرکت بیمه شما را در فرآیند خسارت راهنمایی می کند. به معنای بالا و پایین کردن است. در مرحله بارگیری، حامل ماشین شما را روی یک تریلر می‌برد. آنها همچنین هنگامی که وسیله نقلیه به مقصد نهایی خود می رسد، وسیله نقلیه را از تریلر/کانتینر خارج می کنند. قایق مقرون به صرفه ترین روش است، اما هیچ محافظتی در برابر عناصر ارائه نمی دهد.

حمل و نقل کانتینری با ماشین خودرو بر به چه صورت است؟

اگر حمل و نقل کانتینری را انتخاب کنید، حامل خودروی شما را در یک ظرف فلزی ایمن بسته بندی می‌کند. این روش محافظت عالی در برابر آسیب و آب و هوای شدید را فراهم می کند. با این حال، اکثر تریلرها می توانند تنها یک یا دو کانتینر را در یک زمان در خود جای دهند. این بدان معناست که شما برای قسمت زمینی حمل و نقل بیشتر هزینه خواهید کرد. پس از رسیدن به مقصد، شرکت حمل و نقل ترتیبی می دهد. وسیله نقلیه را به خانه جدید شما تحویل دهد. تنها کاری که باید ماشین کفی خودروبر انجام دهید این است که هنگام پیاده شدن خودرو را امضا کنید. لازم نیست به پایانه حمل و نقل پاسخ دهید. در حالی که این روش به کمترین تلاش شما نیاز دارد، اما بیشترین هزینه اضافی را نیز دارد.

ارزان ترین راه برای حمل بین المللی ماشین من چیست؟

ارزان ترین روش های حمل ونقل برای حمل خودرو 2 شما در سطح بین المللی شامل زمینی و دریایی است. اگر در نزدیکی یک بندر حمل و نقل زندگی می کنید. حتی ممکن است انتخاب کنید تا به این مرکز رانندگی کنید. این باعث صرفه جویی در ماشین خودرو برهزینه شما می شود. ماشین شما می تواند مستقیماً برای حمل و نقل دریایی روی کشتی بارگیری شود.

هنگامی که خدمات حمل و نقل بین‌المللی موتوری خود را با رزرو می‌کنید، ما به شما توضیح خواهیم داد. کدام گزینه‌ها بر اساس موقعیت مکانی شما و مقصد خارج از کشوری که خودروی شما به آن می‌رسد. در دسترس است. اگر علاقه مند به استفاده از این اقدام صرفه جویی در هزینه هستید. حتماً در مورد گزینه های خروج پورت بپرسید. حمل و نقل بین المللی خودرو یک فرآیند بسیار پیچیده است. عواملی که بر نرخ‌های شما تأثیر می‌گذارند هر روز تغییر می‌کنند.

کدام روش حمل و نقل و ماشین خودرو بر را انتخاب کنم؟

وقتی در نظر می گیرید که کدام گزینه حمل و نقل را انتخاب کنید. میزان محافظتی که می خواهید به وسیله نقلیه خود ارائه دهید را در نظر بگیرید. اگر وسیله نقلیه شما یک وسیله نقلیه کلاسیک یا عجیب و غریب است. توصیه می کنیم حمل و نقل را در کانتینر انجام دهید. این وسیله نقلیه شما را محافظت می کند. خطر هر گونه آسیب در حمل و نقل را به حداقل می رساند. به همین دلیل است که نمی‌توانیم قیمت طولانی‌تری را تضمین کنیم. وسیله نقلیه شما همچنان در داخل کانتینر قرار می گیرد. تا زمانی که در خودرو سوار حمل و نقل بین المللی بارگیری شود.

حمل خودروی تصادفی - ماشین خودرو بر

حمل خودروی تصادفی- ماشین خودرو بر – خودروبر

حمل خودرو 2حمل خودروی تصادفی

ایمن ترین راه برای حمل بین المللی با ماشین چیست؟

ایمن ترین روش حمل و نقل خودکار حمل خودرو 3 بین المللی موجود، حمل و نقل کانتینری است. قبل از خروج از محل بارگیری، وسیله نقلیه شما با خیال راحت در یک ظرف فولادی قرار می گیرد. در آن ظرف می ماند تا به مقصد نهایی خود برسد و شما آن را بردارید. سریع ترین راه برای حمل بین المللی با ماشین چیست؟! حمل و نقل هوایی سریعترین راه برای حمل و نقل خودروی شما است. به خصوص زمانی که وسیله نقلیه خود را به ماشین خودرو بر بارگیری تحویل می دهید. هنگام استفاده از حمل و نقل هوایی. در بیشتر موارد وسیله نقلیه شما در حدود یک هفته برای تحویل در مقصد نهایی آماده می شود. با این حال، مسائل جوی و مجوز ممکن است در موارد نادری باعث تاخیر شود.

چگونه یک نوع خودرو بر مناسب برای حمل را انتخاب کنیم؟

شرکت های خدمات رسانی حرفه ای ما معمولا نوع تریلر را بر اساس انتخاب شما انتخاب می کنند. اکثر شرکت‌های حمل و نقل از تریلرهای مسطح یا “حمل کننده خودرو” برای حمل و نقل خودروها استفاده می کنند. اگر حمل و نقل کانتینری را به عنوان قسمت زمینی محموله ماشین خودرو بر انتخاب کنید. آنها باید از یک تریلر تخت طراحی شده برای نگهداری کانتینرها استفاده کنند. با شرکت‌هایی کار می‌کند که وسایل نقلیه را در سراسر جهان ارسال می‌کنند. ما می توانیم تقریباً هر نیاز حمل و نقل را برآورده کنیم.

حمل خودرو توسط کفی - ماشین خودرو بر

حمل خودرو توسط کفی – ماشین خودرو بر – خودروبر

حمل خودرو 3حمل توسط کفی خودروبر

نتیجه گیری درباره خصوصیات و انتخاب یک ماشین خودرو برمناسب

بله، تخفیف های متعددی برای سفارش های فروش و ارسال عمده وجود دارد. این فرصت های صرفه جویی در هزینه ها در طول سال در نوسان است. بنابراین بهتر است با تیم ما تماس بگیرید تا دقیقاً از چه تخفیف هایی مطلع شوید. ما شما را با شرکتی مرتبط خواهیم کرد. بهترین ارزش را برای نیازهای حمل و نقل بین المللی شما ارائه می دهد. در حال حاضر،مظنه های حمل و نقل بین المللی خودرو را از طریق برگه قیمت در وب سایت تا پایان روز کاری تضمین می کند.

سوالات متداول

  • انتخاب یک حمل کننده اتومبیل مناسب به چه عواملی بستگی دارد؟

در گام اول باید دید برای چه خدمتی نیاز به حمل کننده اتومبیل دارید. اینکه خودروی شما لوکس است یا قصد حمل یک خودروی تصادفی دارید مهم است.

  • آیا کفی خودرو بر ایمن است ؟

بله، ماشین خودرو بر یک حمل کننده کاملا ایمن است که برای حمل و نقل خودرو استفاده می شود.

  • از مهم ترین نکات درخواست خدمات حمل اتومبیل چیست؟

مهم ترین نکته این است که شرکت حمل کننده خدمات بیمه به شما ارائه کند.

خودروسوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *