قیمت نیسان چرخگیر و 3% مدل حمل اتومبیل توسط خودروبر!

چرخگیر نیسان - قیمت نیسان چرخگیر

چرخگیر نیسان - قیمت نیسان چرخگیر - خودروبر


قیمت نیسان چرخگیر اکثر کارشناسان موافقند که یدک کشی با تریلر یا ترکیب پیکاپ/تریلر بسیار بهتر از وسیله نقلیه دیگر است. همه به این نوع تجهیزات سنگین دسترسی ندارند. شاید شما در یک منطقه دورافتاده هستید که در آن به سختی می توان کمک دریافت کرد. عضویت شما منقضی شده است و به سادگی نمی توانید یک تریلر تهیه کنید. گاهی اوقات شما فقط نیاز به بداهه گویی دارید. ممکن است از خود بپرسید: آیا می توانم از ماشینم برای یدک کشی استفاده کنم؟!

برای اینکه بفهمید آیا می توانید وسیله نقلیه دیگری را با ماشین خود یدک بکشید. باید حقیقت یاب اولیه را انجام دهید. شما باید رتبه یدک کشی وسیله نقلیه  کفی خودروبر خود را بدانید. (خودروی شما چند پوند می تواند یدک بکشد). اینکه آیا وسیله نقلیه شما گیره یدک کش نصب کرده است. آیا وسیله نقلیه ای که یدک می کشید 2 چرخ (2WD) یا 4 چرخ متحرک (4WD) است.

فهرست مطالب ارائه شده در این مقاله به شرح زیر است:

بررسی جزئیات حمل اتومبیل توسط یدک کش و حمل و نقل مطمئن

نحوه یدک کشی تریلر با زنجیر و نحوه گرفتن قیمت

نحوه بکسل کردن اتومبیل به خودرو بر و اطمینان از اتصال درست

نحوه بکسل ماشین با 2WD و 4WD و چرخگیر

روش های بکسل برای خودروهای دنباله دار با گیربکس دستی

برای بکسل کردن و قیمت نیسان چرخگیر چه نکاتی را رعایت کنیم؟

نتیجه گیری درباره نحوه بکسل کردن اتومبیل و رعایت نکات ایمنی

گالری تصاویر

حمل خودرو 1حمل خودرو توسط نیسان

حمل خودرو 2 چرخگیر خودرو

حمل خودرو 3حمل خودرو توسط نیسان امدادی

بررسی جزئیات حمل اتومبیل توسط یدک کش و حمل و نقل مطمئن

اگر وسیله نقلیه ای که یدک می شود دارای گیربکس اتوماتیک یا دستی باشد. اگر وسیله نقلیه شما دارای 2WD است، آیا دیفرانسیل جلو (FWD) یا دیفرانسیل عقب (RWD) است؟! اگر در مورد قیمت نیسان چرخگیر اینها شک دارید، دفترچه راهنمای مالک خود را بررسی کنید. قبل از اینکه به جزئیات کشیدن ماشین با ماشین بپردازیم، چند دستورالعمل ساده ارزش بررسی دارد. اولاً، یک تراکتور باید بزرگتر و سنگین تر از ماشینی باشد که یدک می شود. برای رانندگی و متوقف کردن دو اتومبیل از یک اتومبیل، به قدرت موتور و ترمز بیشتری نیاز دارد.

عنوان قیمت نیسان چرخگیر
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1836 کلمه
مدت زمان مطالعه 18دقیقه

 

دوم، مطمئن شوید که هیچ کس داخل وسیله نقلیه یدک‌کشی نیست. سوار شدن مسافران در تریلر نه تنها غیرقانونی است، بلکه بسیار ناامن است. آنها باید همیشه در یک تریلر جک های امداد خودرو باشند. سوم، سوئیچ خودروی یدک‌کش شده را روشن کنید تا فرمان قفل نشود. نکته آخر اینکه اگر در شب رانندگی می کنید. چراغ های پارکینگ وسیله نقلیه یدک کش را روشن کنید تا رانندگان پشت سر بتوانند آن را ببینند. در ادامه، روش‌های مختلف یدک‌کشیدن خودرو با وسیله نقلیه دیگر را مورد بحث قرار می‌دهیم. مهم نیست که کدام روش بکسل را انتخاب می کنید، به یدک کش روی وسیله نقلیه خود نیاز دارید. در ادامه حمل خودرو 1 را مشاهده نمایید.

نحوه یدک کشی تریلر با زنجیر و نحوه گرفتن قیمت نیسان چرخگیر

بسیاری از کامیون ها و SUV ها با یدک کش عرضه می شوند، اما اکثر خودروهای سواری اینگونه نیستند. شما می توانید خودتان این کار را انجام دهید. به طور کلی یدک کشی ماشین با بند یا زنجیر باید آخرین راه باشد. همینطور باید بدانید که چگونه ماشین را با زنجیر یا طناب بکسل کنید. فقط از طناب یا زنجیر قدیمی که ممکن است شل شود استفاده نکنید.

طناب های نازک یا فرسوده و زنجیر زنگ زده یا ترک خورده می توانند. به راحتی تحت فشار کشش شکسته شوند و موقعیت بالقوه خطرناکی ایجاد کنند. اطمینان حاصل کنید که طناب یا زنجیر خیلی کوتاه یا خیلی بلند نباشد. این کار نیز می تواند مشکلاتی ایجاد کند. همچنین در صورت یدک کشی با زنجیر یا کفی خودروبر یا طناب، سریع متوقف نشوید. ممکن است خودروی در حال یدک کشی بدون ترمز فعال در حالت خنثی قرار گیرد. ممکن است به وسیله نقلیه یدک کش برخورد کند و احتمالاً به هر دو خودرو آسیب برساند.

حمل خودرو با نیسان چرخگیر - قیمت نیسان چرخگیر

حمل خودرو با نیسان چرخگیر – قیمت نیسان چرخگیر – خودروبر

حمل خودرو 1حمل خودرو توسط نیسان

نحوه بکسل کردن اتومبیل به خودرو بر و اطمینان از اتصال درست

یک روش محبوب برای بکسل کردن ماشین با وسیله نقلیه دیگر استفاده از تریلر است.  در اصل یک تریلر کوچک است. استفاده از تریلر برای دور نگه داشتن لاستیک های جلوی وسیله نقلیه یدک شده. از زمین به کاهش ساییدگی لاستیک و پیشرانه خودروی یدک شده و قیمت نیسان چرخگیر کمک می کند. یکی از مزایای یک تریلر این است که “فشار” وسیله نقلیه پشت سر هنگام ترمز را از بین می برد. تریلرها سبک وزن هستند و می توانید در بسیاری از مکان های جابجایی و ذخیره سازی یکی را اجاره کنید. یکی دیگر از گزینه های تریلر ماشین به ماشین یک یدک کش است. در ادامه حمل خودرو 2 را مشاهده نمایید.

به طور معمول، یدک کش دارای طراحی قاب A است و به وسیله نقلیه یدک‌کشی متصل می‌شود. توجه داشته باشید که زنجیر ایمنی قیمت نیسان چرخگیر هنگام استفاده از میله بکسل الزامی است. همچنین هنگام ترمزگیری و چرخاندن همزمان مراقب باشید، زیرا میله یدک‌کش تمایل به فشار دارد. یعنی قدرت خودروی عقب، انتهای عقب خودرو یدک‌کش را به سمت بیرون پیچ می‌برد. تریلرهای یدک کش خودرو چه باز و چه بسته بهترین و مطمئن ترین گزینه. برای یدک کشی خودرو با وسیله نقلیه دیگری است. برای حمل و نقل خودرو، هر چهار چرخ تراکتور بر روی تریلر نصب می شود. برای این روش، باید از یک کامیون به عنوان تراکتور استفاده کنید.

نحوه بکسل ماشین با 2WD و 4WD و قیمت نیسان چرخگیر

همانطور که در بالا ذکر شد، مهم است که بدانید وسیله نقلیه ای که یدک می کشید.2WD است یا 4WD. اگر وسیله نقلیه 2WD است، باید بدانید که چرخ های جلو یا عقب نیرو را تامین می کنند. وزن ترکیبی تراکتور و تریلر از امتیاز یدک کشی تقریباً همه خودروهای سواری. همچنین بسیاری از SUV های امروزی فراتر می رود. اگر وسیله نقلیه یدک کش FWD است، برای بهترین نتیجه از وسیله نقلیه یدک کش استفاده کنید. این باعث کاهش سایش اجزای محرکه می شود اگر تراکتور دارای RWD باشد. در قیمت نیسان چرخگیر تاثیر دارد. باید میل محرک را از طریق سوئیچ (در صورت مجهز بودن) یا به صورت دستی جدا کنید.

حمل خودرو توسط نیسان - قیمت نیسان چرخگیر

حمل خودرو توسط نیسان – قیمت نیسان چرخگیر – خودروبر

حمل خودرو 2 چرخگیر خودرو

پس از انجام کار، بسته به نوع گیربکس، باید یدک کش را در حالت خنثی قرار دهید. ترمز دستی را آزاد کنید (برای گیربکس دستی) یا میل محرک را باز کنید (برای گیربکس اتوماتیک). چگونه یک وسیله نقلیه را با 4 چرخ محرک صاف کنیم. یک گزینه محبوب در میان جمعیت RV یک وسیله نقلیه چهار چرخ متحرک است. یدک‌کش تخت برای استفاده در پارک‌های خارج از جاده یا سایر قیمت نیسان چرخگیر جاذبه‌های محلی است. اما برای بکسل کردن یک وسیله نقلیه 4WD نیازی به داشتن یک RV ندارید. تا زمانی که یدک کشی اجازه دهد، می توان این کار را با یک ماشین معمولی نیز انجام داد.

روش های بکسل برای خودروهای دنباله دار با گیربکس دستی

روش های بکسل تخت بسته به نوع درایو وسیله نقلیه بکسل شده اندکی متفاوت است. برای خودروهای 4WD دنباله دار با گیربکس دستی، باید جعبه انتقال را به درستی جدا کنید. هاب ها و گیربکس را قفل کنید. برای این عملیات، ممکن است لازم باشد به دفترچه راهنمای کاربر مراجعه کنید. برای خودروهای کششی 4WD با گیربکس اتوماتیک، قیمت نیسان چرخگیر را بدانید. شما در این شرایط به یک جفت میل محرک برای جدا کردن میل محرک عقب نیاز دارید. مجدداً، دفترچه راهنمای مالک خود را برای دستورالعمل های دقیق بررسی کنید. قوانین رانندگی هنگام یدک‌کشیدن وسیله نقلیه دیگر مشابه قوانین رانندگی نیمه کامیون است. هنگام یدک‌کشیدن یک وسیله نقلیه با دیگری، این نکات را در نظر داشته باشید.

کندتر از حد معمول رانندگی کنید. وزن اضافی وسیله نقلیه در حال یدک کشی به معنای فاصله ترمز طولانی تر است. بنابراین باید سرعت خود را بر این اساس تنظیم کنید. فضای کافی بین ماشین خود و ماشین جلوی خود بگذارید. قبل از هر چیز از کفی خودروبر اطلاع حاصل  ترمز بزنید هنگام بکسل کردن وسیله نقلیه با وسیله نقلیه دیگری از ترمز ناگهانی یا توقف اضطراری خودداری کنید. از آنجایی که ممکن است وسیله نقلیه ای که در حال یدک زدن هستید. سبک تر از وسیله نقلیه ای که در حال رانندگی هستید نباشد قوانین حرکت فیزیکی اعمال می شود. مطمئن شوید که ترمزهای شما در حد وظیفه هستند و روتورها و لنت های شما در وضعیت خوبی هستند. در ادامه حمل خودرو 3 را مشاهده نمایید.

برای بکسل کردن و قیمت نیسان چرخگیر چه نکاتی را رعایت کنیم؟

از آینه و چراغ راهنما استفاده کنید. وقتی چیزی را یدک می کشید. به خصوص وسیله نقلیه دیگری – درک محیط اطرافتان از اهمیت بیشتری برخوردار است. مطمئن شوید که آینه های شما به درستی، ایمن، تمیز، ترک نخورده و برای راننده شما تنظیم شده اند. توصیه می کنیم آینه های تریلر را برای تریلرها یا تریلرهای بلندتر نصب کنید. همچنین، از چراغ های راهنما استفاده کنید! مهم است که به سایر رانندگان اطلاع دهید که قصد دارید چه کاری انجام دهید.

هنگام تغییر مسیر مراقب قیمت نیسان چرخگیر باشید. پس از فعال کردن چراغ‌های راهنما و بررسی دقیق آینه‌ها، در صورت ایمن بودن، به آرامی مسیر را تغییر دهید. خودروهای ترکیبی نقاط کور ایجاد می کنند، همانطور که پشت بسیاری از نیمه تریلرها می گویند. “اگر شما نمی توانید آینه من را ببینید، من نمی توانم شما را ببینم.” از چرخش های تند خودداری کنید. از آنجایی که میله بکسل یا میله بکسل A-frame ممکن است دو خودرو را به هم متصل کند. یک چرخش تند ممکن است باعث شود قسمت عقب یدک کش به جلوی وسیله نقلیه بکسل شده برخورد کند. به هر دو خودرو آسیب برساند.

حمل خودروتوسط نیسان امدادی - قیمت نیسان چرخگیر

حمل خودروتوسط نیسان امدادی – قیمت نیسان چرخگیر – خودروبر

حمل خودرو 3حمل خودرو توسط نیسان امدادی

نتیجه گیری درباره نحوه بکسل کردن اتومبیل و رعایت نکات ایمنی

در نهایت، قبل از اینکه از ماشین خود برای کشیدن وسیله نقلیه دیگری استفاده کنید. از قیمت نیسان چرخگیراطلاع پیدا میکنم. حتماً دفترچه راهنمای هر دو وسیله نقلیه را بررسی کنید. بکسل نادرست خودرو می تواند به پیشرانه خودروی در حال یدک کشی آسیب برساند و گارانتی را از بین ببرد. تعویض قطعات پیشرانه می تواند بسیار گران باشد و شما باید به هر قیمتی از این امر اجتناب کنید. همچنین، حتماً امتیاز یدک کش و بار تراکتور را بررسی کنید. به خاطر داشته باشید که اگرچه ممکن است یدک کشی با ماشین شما ایمن باشد. ماشینی که یدک می کشید ممکن است برای این نوع فعالیت طراحی نشده باشد.

سوالات متداول

  • آیا نحوه بکسل اتومبیل ها با هم متفاوت است؟

بله، با تغییر سایز اتومبیل ها و مدل اتومبیل نوع بکسل کردن متفاوت می شود.

  • آیا نیاز است قبل از بکسل کردن خودرو از شرایط بکسل اطلاع داشته باشیم؟

بله، نیاز است قبل از انجام هر حرکتی و بکسل کردن خودرو همه شرایط را بررسی کنید.

  • آیا نوع یدک کش ها با هم متفاوت است ؟

بله، نوع یدک کش ها با هم متفاوت است. برای هر نوع خودرویی باید متناسب با مدل اتومبیل یدک کش انتخاب شود.

کفی خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *