قیمت ساخت کفی خودروبر و 4 روش % حمل اتومبیل به صورت ایمن!

حمل با تریلی خودروبر - قیمت ساخت کفی خودروبر

حمل با تریلی خودروبر - قیمت ساخت کفی خودروبر - خودروبر


قیمت ساخت کفی خودروبر ممکن است متفاوت باشد. ممکن است مواردی باعث تغییر قیمت ساخت شود. کفی ها متناسب با خودرویی که قرار است حمل و نقل شود ساخته می شود. اینکه وزن خودرو چقدر است در ساخت کفی خودرو مهم است. هر چقدر اتومبیل سنگین تر باشد ساخت و تحویل کفی ممکن است طولانی تر شود. مدت زمان تحویل بستگی به این دارد که از قبل رزرو صورت گرفته باشد.

کفی خودرو بر به صورت کلی برای حمل و نقل اتومبیل بکار میرود. اگر در شرایط فقط دچار خرابی خودرو شدید می توانید از خدمت امداد خودرو استفاده کنید. این خدمت برای تعمیر و حمل به کمک شما می آید.

لیست مطالب قرار گرفته در این مقاله به شرح زیر است

اجزای تشکیل دهنده یک خودرو بر برای حمل چگونه است؟

نحوه ساخت تریلر تخت- سبک و قیمت ساخت

تجهیزات مورد استفاده برای ساخت کفی و تاثیر در قیمت ساخت کفی خودروبر

چگونه می توانم ثبت درخواست برای ساخت کفی خودرو مدنظر داشته باشم؟

تریلر Gooseneck انتقال بار و توزیع وزن بهتر را فراهم می کند

نحوه بسته بندی خودرو و تاثیر آن روی قیمت ساخت کفی

نتیجه گیری درباره نحوه ساخت و قیمت ساخت کفی

سوالات متداول موارد و علت ساخت کفی خودرو بر

گالری تصاویر

حمل خودرو 1خدمات خودروبر

حمل خودرو 2حمل کننده اتومبیل

حمل خودرو 3حمل کننده خودرو به صورت تعدادی

اجزای تشکیل دهنده یک خودرو بر برای حمل چگونه است؟

اجزای تشکیل دهنده متفاوت است. منحنی با یک طبقه متصل به بالای گلگیرها. از آنجایی که فاصله گلگیر مشکلی نیست. این مدل یدک کش خودرو به اندازه کافی سبک و همه کاره برای یدک کشیدن کامیون دوگانه است. این خط تریلر کم شیب با بالاترین استانداردها ساخته شده است. به طور مداوم از قطعات با کیفیت استفاده می کند. ما همچنین بند غازهای حمل و نقل اتومبیل را در نسخه های دو اتومبیل داریم.

عنوان  قیمت ساخت کفی خودروبر
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1730 کلمه
مدت زمان مطالعه 17 دقیقه

تریلر خط کاملی از تریلرهای تخت را تولید می کند. در شش سبک مختلف و منحصر به فرد فروخته می شوند. “تریلر تخت” به عنوان عرشه روی لاستیک های بدون گلگیر تعریف می شود. کناره تریلر معمولا دارای جیب های پایه و ریل های اصطکاکی است. خط استاندارد تخت تخت ما GVWR از 14000 تا 25000 پوند را ارائه می دهد. مدل‌های تجهیزات سنگین ما دارای ساختار فریم سوراخ‌دار سنگین و قیمت ساخت کفی خودروبر با GVWR تا 62000 هستند.

ما به خصوص حمل خودرو 1 به خط دراپ عرشه خود افتخار می کنیم. این مدل ها دارای یک قاب اصلی تولید شده با مقاومت بالا با عمق قاب 24 فوت، استاندارد صنعتی هستند. سنگفرش‌های ما دارای تیرهای I-فریم اصلی سوراخ‌دار و رمپ‌های 9 فوتی دو برابری یا رمپ‌های هیدرولیک هستند. این کار بارگیری تجهیزات سنگفرش را تسهیل می کند. برای حمل و نقل بسیار سنگین، ما همچنین یک تریلر غازی قابل جابجایی (RGN) است. با ظرفیت حمل تا 55 تن در طول بهار و سواری های هوایی ارائه می دهیم.

نحوه ساخت تریلر تخت- سبک و قیمت ساخت کفی خودروبر

تریلر تخت – سبک. این طیف از تریلرهای تخت با 7000 یا 8000 پوند تک محور یا 10000 پوند دو محور در دسترس هستند. فریم اصلی I-beam با استحکام بالا یک زبانه و قاب سرد یک تکه است. ارتقاء لاستیک محور 8000 پوندی/17.5 اینچی یک گزینه محبوب است. نسخه دو چرخ محور 10000 پوندی ما یکی از محبوب ترین مدل های ما است. این خط در چندین نسخه متوسط ​​و سنگین موجود است. رمپ‌های بارگیری چرخشی با دم‌های چوبی یا دم کبوتری در هر تریلر مسطح استاندارد هستند. دم کبوترهای پاپ آپ یک گزینه محبوب هستند. کفپوش‌های چوبی و ریل‌های خراشیده همیشه در تریلرهای تخت استاندارد قیمت ساخت کفی خودروبر هستند.

حمل اتومبیل - قیمت ساخت کفی خودروبر

حمل اتومبیل – قیمت ساخت کفی خودروبر – خودروبر

حمل خودرو 1خدمات خودروبر

DELXUE: تریلر تخت لوکس همه بهترین ویژگی های ما را ترکیب می کند. از جمله: ارتقاء قاب، فاصله پرتوهای نزدیک تر و ریل های بیرونی سنگین تر. فریم سوراخ دار نسخه ارتقا یافته مدل دو چرخ است. مهارهای مهر و موم شده ساخت آمریکا با روشنایی LED مادام العمر ارزش ماندگاری را برای شما فراهم می کند.  سنگفرش های لوکس: تریلرهای تخت سنگفرش کافمن برای سختی ها و نیازهای بارگیری ویژه حمل و نقل تجهیزات سنگفرش طراحی شده اند. ما با یک قاب اصلی منفذدار با استحکام بالا شروع کردیم. محورهای دوگانه 10000 پوندی و لاستیک‌های شعاعی اضافه کردیم. یک حمل خودرو ارزان و رمپ‌های فنری دو تاشو 9 فوتی را به کار بردیم. این یک زاویه بارگذاری طولانی و پیشرونده برای تجهیزات سنگفرش با فاصله کم از زمین فراهم می کند. ما همچنین رمپ های بارگیری هیدرولیک را به عنوان یک گزینه در تمام مدل های سنگفرش ارائه می دهیم.

تجهیزات مورد استفاده برای ساخت کفی و تاثیر در قیمت ساخت کفی خودروبر

استاندارد تمام تریلرهای تخت تجهیزات سنگین ما حمل خودرو 2 یک محور ترمز بادی با لاستیک‌های رادیال. 17.5 اینچی کم مشخصات و سیستم تعلیق Hutchens است. تیرهای I قاب اصلی سوراخ‌دار، کف‌های بلوط، جعبه ابزار با درب قفل‌شونده، مهار مهر و موم با چراغ‌های LED لاستیکی. دم‌های کفتر با رمپ‌های بارگیری به کمک فنر از ویژگی‌های استاندارد این خط مدل هستند.

Drop Deck: تریلر کافمن Drop Deck Flatbed با مدل پایه تیر نورد ما شروع می شود. سری DELUXE ما با تیرهای فریم اصلی ساخته شده با استحکام بالا و منحنی 24 اینچی ساخته شده است. محورهای ترمز بادی با لاستیک‌های رادیال 17.5 اینچی کم مشخصات است. قیمت ساخت کفی خودروبر سیستم تعلیق Hutchens ابزار دوندگی طولانی‌مدتی را فراهم می‌کنند. ساخت قاب سوراخ‌دار، کف‌های بلوط، مهارهای مهر و موم شده با چراغ‌های ال‌ای‌دی لاستیکی. دم‌های کفتر با رمپ‌های بارگیری به کمک فنر، ویژگی‌های استاندارد این سری تریلرهای تخت هستند.

یقه غاز: سری تریلرهای تخت کافمن در نسخه های یقه غازی نیز موجود است. در خط تریلرهای یقه غازی ما به چشم می خورد. تریلرهای قلاب متحرک Lowboy: تریلرهای کافمن خط کاملی از تریلرهای قلاب متحرک Lowboy را ارائه می دهد. گاهی اوقات به عنوان تریلرهای غاز قابل جابجایی (RGN) نامیده می شود. مدل های دو محور و سه محور در ظرفیت های بین 35 تا 55 تن موجود است. ما سواری بهاری و سواری امداد خودرو را ارائه می دهیم. این محدوده تریلر Gooseneck قابل جابجایی (RGN) با بالاترین استانداردها ساخته شده است. به طور مداوم از قطعات با کیفیت استفاده می کند.

حمل توسط تریلر - قیمت ساخت کفی خودروبر

حمل توسط تریلر – قیمت ساخت کفی خودروبر – خودروبر

حمل خودرو 2حمل کننده اتومبیل

چگونه می توانم ثبت درخواست برای ساخت کفی خودرو مدنظر داشته باشم؟

برای دریافت تریلر تخت هم اکنون با ما تماس بگیرید  تریلرهای ما علامت گذاری نمایندگی ندارند. می توانند در کارخانه در هر نقطه از قاره ایالات متحده تحویل داده شوند. وزن را روی محور عقب خودرو تقسیم کنید. برای شعاع چرخش کمتر، کامیون زیر گیره می‌چرخد. قلاب بزرگ برای کاهش نوسان و بهبود تعادل. به طور معادل برای سفرهای سنگین یا سبک قیمت ساخت کفی خودروبر مجهز شده است. پایداری تریلر گردن غاز را افزایش می دهد.

تریلرهای گردن غاز پایدارتر هستند زیرا به وسیله نقلیه شما متصل حمل خودرو 3 هستند. تریلر گردن غاز سپر را نمی کشد، روی محور عقب نصب شده است. تریلرهای ضربه گیر می‌توانند مقدار زیادی اهرم بر روی تراکتور بگذارند و بهبودی را از وضعیت “فرمان” سخت تر کنند. با این حال، اکسل عقب قادر است وزن بیشتری را نسبت به سپر حمل کند. به این معنی که می توانید تعداد بیشتری را روی هم قرار دهید و سفر کمتری داشته باشید. پایداری بهتر همچنین کنترل بهتر اپراتور را برای راه اندازی قیمت ساخت کفی خودروبر فراهم می کند. اگر می دانید در جاده های پر پیچ و خم رانندگی خواهید کرد. این یک تریلر گردن غاز را عالی می کند.

تریلر Gooseneck انتقال بار و توزیع وزن بهتر را فراهم می کند

تریلرهای گوزنک دارای توزیع وزن عالی هستند که حمل بارهای سنگین را آسان می کند. از آنجایی که تریلر گردن غاز به بالای محور عقب تراکتور متصل است. هرگونه فشار جانبی مستقیماً از طریق لاستیک های کامیون به زمین منتقل می شود. تریلرهای گردن غاز وقتی به درستی بارگیری می شوند. انتقال بار و توزیع وزن بهتری را نسبت به بسیاری از انواع دیگر تریلرها ارائه می کنند.

تریلرهای استاندارد قیمت ساخت کفی خودروبر ضربه گیر معمولاً 10٪ یا 15٪ بار محکم می کنند. در حالی که گردن غاز می تواند به راحتی 20٪ یا 25٪ وزن را تحمل کند. البته وزن زبانه نیز تحت تأثیر محل قرارگیری محورها در زیر تریلر است. محل قرارگیری محموله در بالای تریلر قرار می گیرد. در تریلر کافمن، قرار دادن محور تقریباً یک هنر است، به همین دلیل است که تریلرهای ما به دلیل کشششان در پشت خودرو شناخته می شوند. قابلیت مانور پیشرفته سومین مزیت تریلر یقه غاز است. تریلر گردن غاز به وسیله نقلیه نزدیک است به راننده این امکان را می دهد.

حمل اتومبیل - قیمت ساخت کفی خودروبر

حمل اتومبیل – قیمت ساخت کفی خودروبر – خودروبر

حمل خودرو 3حمل کننده خودرو به صورت تعدادی

نحوه بسته بندی خودرو و تاثیر آن روی قیمت ساخت کفی خودروبر

با چرخش کامیون و اتصال به یکدیگر، پیچ های محکم تری را انجام دهد. این به ویژه در هنگام معکوس کردن، یا هنگام انجام چرخش های دور، پیچ های تند. با فضای محدود برای حرکت در اطراف بن بست مفید است. یکی دیگر از مزایای تریلرهای گردن غاز توانایی آنها در تطبیق تریلر با اتصال چرخ پنجم است. این امکان یدک کشی تریلر را با استفاده از یک نیمه تراکتور می باشد. یک کامیون استاندارد مجهز به گیره چرخ پنجم فراهم می کند. این سبک را می توان یک گیره پایه نیز نامید. تریلرهای گردن غاز به ندرت دزدیده می شوند.

نتیجه گیری درباره نحوه ساخت و قیمت ساخت کفی خودروبر

هر کسی می تواند یک ضربه گیر روی وسیله نقلیه خود نصب کند. یک تریلر را به ماشین وصل کند. واقعیتی که برای سارقان کاملاً شناخته شده است. با این حال، به دلیل شکل منحصر به فرد آن، تریلرهای گردن غاز به اندازه تریلرهای ضربه گیر دزدیده نمی‌شوند. گیره تریلر گردن غاز به طور خاص برای این نوع تریلر ساخته شده است. بسیار گسترده تر از گیره سپر است. گفته می شود، بیشتر سارقان به گردن غاز مجهز نیستند. همچنین کمک می کند تا از نیاز همسایه همسایه به صرف “قرض گرفتن یک تریلر برای چند روز” جلوگیری شود.

سوالات متداول موارد و علت ساخت کفی خودرو بر

1- چرا نیاز به ساخت کفی خودرو بر داریم؟

در برخی شرایط که خودروی شما خاص است باید کفی ساخته شود.

2- آیا همه شرکت ها کفی می سازند؟

خیر، همه شرکت ها کفی نمی سازند.

3- آیا تریلر های حمل اتومبیل با هم فرق دارند؟

بله، بسته به نوع حمل متفاوت هستند.

امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *