قیمت ساخت کفی خودروبر و 3*مورد تفاوت بین ساخت کفی!

کفی خودروبر خودروی لوکس- قیمت ساخت کفی خودروبر

کفی خودروبر خودروی لوکس- قیمت ساخت کفی خودروبر- خودروبر


قیمت ساخت کفی خودروبر به کامیون یا کامیونی با ظرفیت یدک کش 4 تن گفته میشود. اگر به‌دلیل مسائل فنی اتومبیل قابل‌تردد نباشد و برای ‌تعمیرات‌ در‌محل آمادگی لازم را نداشته‌باشد، حمل‌خودرو به تعمیرگاه الزامی‌است. استفاده از ترابری خودرو نسبت به سایر وسایل جابجایی و یدک کشی خودرو کفی خودروبر مزایا بیشتری دارد.

لیست مطالبی که در این مقاله به آنها اشاره شده است

خودروبر برای جا‌ به‌ جایی  خودرو های بدون نقص فنی

قیمت ساخت کفی خودرو بر برای چه چیزیست؟

خودروبر برای جا ‌به‌ جایی خودروهای دارای نقص فنی

معرفی انواع مختلف قیمت ساخت کفی

قیمت کرایه کردن قیمت ساخت کفی خودرو بر

مزایای استفاده از قیمت کفی

حمل و نقل و جا ‌به‌ جایی سریعتر خودرو

کاهش هزینه ها و بر خورداری از بیمه نامه

جا‌به‌جایی  خودرو با ایمنی و بدون اسیب به خودرو

نتیجه گیری در خصوص قیمت

گالری تصاویر

کفی خودرو بر 1حمل خودرو به صورت آزاد

کفی خودرو بر 2حمل خودروی لوکس توسط کفی

کفی خودرو بر 3حمل خودرو

خودروبر برای جا‌ به‌ جایی  خودرو های بدون نقص فنی

حمل و نقل وسایل نقلیه بدون پلاک یا صفر: یکی دیگر از کاربردهای کفی خودرو بر 1، خودروهای صفر و بدون پلاک است. خودروهایی‌که ثبت نام نکرده‌اند اجازه ورود یا خروج از محدوده شهری را ندارند و باید توسط حامل های‌تخصصی حمل شوند. علاوه بر این خودروهای صفر کیلومتر باید مسیر کارخانه تا نمایشگاه یا نمایندگی شرکت خودروسازی را طی کنند. تا زمانی که به شخصی فروخته و پلاک ندهند نمی توان آنها را در جاده های کشور تردد کرد. بنابراین بهترین راه حل در این مرحله استفاده از خودروبر است.

عنوان قیمت ساخت کفی خودروبر
نویسنده مائده خورشیدی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1783 کلمه
مدت زمان مطالعه 18 دقیقه

جابجایی خودروهای دست دوم: به­دلیل آلودگی های محیطی، صدا، بسیاری از خودروهای قدیمی اجازه تردد در شهرها و جاده­ها  ندارند. بنابراین با استفاده از قیمت ساخت کفی خودروبر می­توان این خودروها را به راحتی جابجا کرد کرد.

کفی خودروبر تکی - قیمت ساخت کفی خودروبر

کفی خودروبر تکی – قیمت ساخت کفی خودروبر – خودروبر

کفی خودرو بر 1حمل خودرو به صورت آزاد

جا‌به‌جایی خودرو های لوکس: جابجایی و حمل و نقل خودروهای لوکس از دیگر کاربردهای حمل و نقل خودرو می باشد. داشتن خودروی لوکس مشکلات زیادی را به همراه دارد که یکی از آنها حمل و نقل آنهاست. زیرا کوچکترین آسیبی که به این خودروها وارد شود، جبران ناپذیر است وهزینه ها و ضررهای قابل توجهی به‌همراه دارد. در این صورت باربری یکی از بهترین گزینه ها محسوب می شود. قادر است خودروی شما را بدون هیچ گونه آسیبی حمل کرده و به مقصد مورد نظر برساند.

ماشین مسابقه حمل و نقل: خودروها فقط در مسیرهای خاص قابل استفاده هستند و در شهرها مجاز نیستند. بنابراین برای جابجایی این خودروها باید به قیمت ساخت کفی خودرو بر متوسل شد. از آنجایی که در مقایسه با خودروهای دیگر بسیار گران هستند، حمل آنها نیز بسیار پرخطر است. بنابراین حداقل آسیب به آنها می تواند عواقب زیادی برای راننده یا شرکت سازنده داشته باشد.

قیمت ساخت کفی خودروبر برای چه چیزیست؟

معمولاً باربری کفی خودرو بر 2به کامیون یا کامیونی با ظرفیت یدک کش 4 تن گفته می شود. بسته به مشخصات و امکاناتی که دارد برای جا‌به‌جایی خودروهای مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. اگر خودرو به دلیل مسائل فنی قابل‌تردد نباشد و برای‌تعمیرات‌در محل آمادگی لازم را نداشته باشد، حمل‌خودرو به تعمیرگاه الزامی‌است. این دلیل اصلی استفاده از کریر اتومبیل است. کاربردهای دیگری نیز برای کریر اتومبیل وجود دارد که در زیر به آنها می پردازیم و بررسی می کنیم.

خودروبر برای جا ‌به‌ جایی خودروهای دارای نقص فنی

خودروهای دارای نقص حمل ­ونقل ­و ­نقص فنی: ممکن است خودروی شما در وسط راه­دچار نقص فنی شود و از کار بیفتد. این می تواند به دلیل خرابی باتری، آسیب موتور و غیره اتفاق بیفتد. در این زمان تیم اورژانس کفی خودروبر به کمک شما می آیند و تا حد امکان خودرو را تعمیر می­کنند. اما اگر نتواند بلافاصله خودروی شما را تعمیر کند، باید از خودرو بر برای انتقال خودرو به تعمیرگاه استفاده شود.

جا به جایی خودرو های تصادفی: مهم‌ترین و اصلی‌ترین کاربرد خودروبر را می‌توان خودرو تصادفی دانست. گاهی اوقات بر اثر تصادفات شدید، آسیب‌های وارده به حدی است که خودرو قدرتی ندارد و نمی‌تواند حرکت کند. در این مرحله، باربر خودرو می تواند به سرعت در محل حاضر شود. خودروی آسیب دیده را با امنیت بالا و حداقل حرکت به نزدیک ترین تعمیرگاه میرساند.

حمل خودروی لوکس توسط کفی - قیمت ساخت کفی خودروبر

حمل خودروی لوکس توسط کفی – قیمت ساخت کفی خودروبر – خودروبر

کفی خودرو بر 2حمل خودروی لوکس توسط کفی

معرفی انواع مختلف قیمت ساخت کفی خودروبر

خودرو بر تکی: خودرو بر کوچکی است‌که می‌تواند یک وسیله نقلیه را حمل کند و برای‌حمل یک وسیله نقلیه مناسب‌است. برای حمل و نقل خودروها در سطح شهر اغلب از حمل و نقل های تک خودرو استفاده می شود. همچنین نیز برای افرادی که می خواهند ماشینشان جداگانه حمل شود و به دستشان برسد نیز صدق می­کند. تریلی خودرو بر: خودروهایی که برای حمل چند خودرو استفاده می‌شود و ظرفیت 6، 8 یا بیشتر خودرو را دارند. حمل­و­نقل خودرو با تریلی خودروبر اغلب برای جابجایی خودروهای حومه شهر(نه درون شهری) استفاده می شود. خودرو بر با جرثقیل: این نوع تریلر، معمولا یک کامیونت 6 تنی با جرثقیل هیدرولیک است. قیمت ساخت بالابر ماشین با جرثقیل زمانی استفاده می‌شود. تعرفه حمل خودرو با کفی خودروبر ماشین آسیب دیده باشد و قابل جابجایی نباشد و موتور روشن نشود. بنابراین یک خودروبر با‌ جرثقیل آن را با چهار چرخ ثابت بلند کرده و به تعمیرگاه یا فروشنده تحویل می‌دهد.

کامیونت کفی خودرو بر 3 نیز مانند یک ماشین حمل‌و‌نقل با جرثقیل است، فقط تفاوتش این است که جرثقیل را ندارد. بنابراین خودرو از طریق کف و وینچ بر روی کامیون حامل خودرو قرار می گیرد. به این ترتیب ابتدا کفی ها روی زمین گذاشته می شود و ماشین با وینچ روی آن کشیده می شود. خودرو بر چرخدار: به عنوان یدک‌کش نیز شناخته می شود، وانتی 2 تنی است به آن چرخ لودر می گویند. این خودرو بر دارای جرثقیل است. چرخ های جلوی خودرو را بلند کرده و جا به جا میکند. معمولا برای خودروهایی با آسیب کم و مسافت کم استفاده می شود.

قیمت کرایه کردن قیمت ساخت کفی خودروبر

قیمت ها برای انواع خودروهای داخلی و خارجی متفاوت است. حدود قیمت اجاره خودرو برای خودروهای خارجی: کافی (کاربر) در تهران 380000 تومان و برای­هرکیلومتر اضافه 6000 تومان می باشد. کافی (کاربر خودرو) خارج از تهران 450000 تومان و برای هر کیلومتر اضافه 6000 تومان می باشد. اجاره ماشین داخلی: کافی (کاربر) در تهران 380000 تومان و برای هر کیلومتر اضافه 6000 تومان می باشد. کافی (کاربر خودرو) خارج از تهران 450000 تومان و برای هر کیلومتر اضافه 6000 تومان می باشد.

مزایای استفاده از قیمت ساخت کفی خودروبر

استفاده از ترابری خودرو نسبت به سایر وسایل جابجایی خودرو مزایای بسیاری دارد و بسیاری از نیازهای­ی که راننده ­را برآورده میکند. در زیر، مزایای استفاده از حمل‌ونقل خودرو را بررسی می‌کنیم.

حمل و نقل و جا ‌به‌ جایی سریعتر خودرو

یکی از جذابیت های بسیار خاص یک باربری، امکان انتقال سریعتر خودروها به مقصد است. که باربرها قدرت زیادی در حمل و نقل خودروها و خودروها دارند. می توانند خودروها را با سرعت نسبتاً بالا حرکت دهند و در وقت رانندگان صرفه جویی کنند. امروزه اگر خودرویی در خیابان­یا­جاده آسیب ببیند باید سریعاً به تعمیرگاه­های معتبر منتقل شود تا از آسیب بیشتر جلوگیری شود. در این میان قیمت ساخت کفی خودروبر بهترین راه حل محسوب می شود.

کاهش هزینه ها و بر خورداری از بیمه نامه

می­توانید با حمل و نقل خودروی خود با قیمت ساخت کفی خودروبر در هزینه­های زیادی صرفه جویی کنید. این عامل به ویژه در هنگام استفاده اریلی برای حمل و نقل خودرو اهمیت بیشتری پیدا می کند. کریر خودرو قادر است اندازه مورد نیاز کف و لاستیک خودرو را تعیین کرده و سپس آن را جابجا کند. یکی از مزایای منحصر به فرد استفاده بسیاری از رانندگان از حامل خودرو، بیمه خودرو آنها است. کلیه خودروهای حمل شده توسط شرکت حمل و نقل بیمه خواهند شد.

کفی خودروبر - قیمت ساخت کفی خودروبر

کفی خودروبر – قیمت ساخت کفی خودروبر – خودروبر

کفی خودرو بر 3حمل خودرو

جا‌به‌جایی  خودرو با ایمنی و بدون اسیب به خودرو

یکی از مهم ترین مزایای کفی خودروبر ، دسترسی به تجهیزات و امکانات بیشتر برای رعایت اصول ایمنی است. این تجهیزات و اامکانات می تواند از هر گونه آسیب به خودروی شما جلوگیری کند. خودرو در حین جابجایی در مکان خاصی قرار می­گیرد، هیچ­بخشی از آن با کریر تماس پیدا نمیکند و آسیب نمیببیند. خودروبرهای چرخدار برای افزایش ایمنی خودرو و ثابت نگه­داشتن خودرو در جاده با قلاب زدن چرخ ها استفاده می شود. علاوه بر این، راننده بسته به نیاز خود و کنترل بهتر شرایط جاده و مسیر تغییراتی را اعمال میکند. به راحتی می تواند از جک هیدرولیک برای تغییر زاویه کف خودرو استفاده کند. خودرو را بدون لغزش یا عدم لیز خوردن روی چهارچوب خودرو محکم نگه دارد. قیمت ساخت کفی خودروبر ، خودرو از پایداری بیشتر و در نتیجه برد بیشتری برخوردار است.

برخلاف روش های سنتی یدک کشی، آسیب احتمالی خودرو تا حد امکان کمتر و یا حتی صفر است. راحت ترین راه برای جابجایی خودرو به خصوص در جاده های ناهموار است. به دلیل وجود گیره چرخ و غیره می توان چرخ های خودرو را مهار کرد و خودرو را ثابت کرد. به طور موثری از آسیب های احتمالی به خودرو کاسته می شود. وسایلی مانند بلوک چرخ در خودرو وجود دارد که می تواند ایمنی حمل و نقل خودرو را دوچندان کند. یکی­دیگر از مزایای استفاده­از یک پیشرفته، وجود سیم­های بکسل و لانچر های فولادی است. در مسیرهایی با راه های پر پیچ وخم و شیب­دار از برخورد و تکان های بیش از حد جلوگیری می‌کند.

نتیجه گیری در خصوص قیمت ساخت کفی خودروبر

خودروبر به کامیون یا کامیونی با ظرفیت یدک کش 4 تن گفته میشود. اگر حمل اتومبیل به‌دلیل مسائل فنی قابل‌تردد نباشد و برای ‌تعمیرات‌ در‌محل آمادگی لازم را نداشته‌باشد، حمل‌خودرو به تعمیرگاه الزامی‌است. استفاده از ترابری خودرو نسبت به سایر وسایل جابجایی و یدک کشی خودرو مزایا بیشتری دارد. خودروبر ها انواع متفاوتی دارند از جمله خوروبر تکی، تریلی خودروبر، خودروبر جرثقیل دار، کامیونت خوروبر، خودروبر چرخگیر.

سوالات متداول  درباره خودروبر و قیمت ساخت کفی خودروبر

  • خودروبر چیست و چه کارایی دارد؟

در شرایطی که خودرو قادر به حرکت نباشد نیاز است که از خودروبر استفاده کنیم. شرایطی مانند خرابی ماشین یا لوکس بودن و…

  • جهت جا به جایی خودرو کلاسیک چگونه می توانم اقدام کنم؟

حمل و نقل خودرو لوکس به دلیل نوع اتومبیل حساس است. در این جا به جایی نیاز است اتومبیل بدون آسیب حمل شود بنابراین برای حمل و نقل از خودروبر استفاده می شود.

  • چند نوع خودروبر وجود دارد؟

خودرو بر تکی خودرو بر کوچکی است‌که می‌تواند یک وسیله نقلیه را حمل کند . تریلی خودرو بر برای حمل چند خودرو استفاده می‌شود و ظرفیت 6، 8 یا بیشتر خودرو را دارند. کامیونت خودروبر نیز مانند یک ماشین حمل‌و‌نقل با جرثقیل است، فقط تفاوتش این است که جرثقیل را ندارد.

کفی خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *