فروش کفی خودرو بر ایسوزو و 8 & پارامتر مهم در انتخاب کفی!

جابجایی خودروی لوکس - فروش کفی خودرو بر ایسوزو

جابجایی خودروی لوکس - فروش کفی خودرو بر ایسوزو - خودروبر


فروش کفی خودرو بر ایسوزو با توجه به گسترش شبکه راه ها و افزایش استفاده از خودرو  اهمیت ویژه‌ای دارد. با افزایش خرید خودرو توسط مردم، نیاز روزافزونی به نام کفی خودرو بر احساس می شود. وظیفه حمل خودروهای قابل حمل را توسط کامیون یا تریلر بر عهده دارد. امروزه یکی از بهترین راه ها برای حمل و نقل خودرو حمل کل وسیله نقلیه بر روی کامیون است. این روش حمل جهت جلوگیری از آسیب در هنگام حمل و نقل استفاده می‌شود. کفی های خودرو در اندازه های مختلف و کیفیت و قیمت های متفاوتی تولید می شوند.

فهرست مطالب ارائه شده در این مقاله به شرح زیر است

معرفی شرکت ایسوزو و شبکه این شرکت در فروش کفی

برخی از محصولات شرکت ایسوزو شامل موارد زیر می‌باشد

انواع خودروبرها و کاربرد آنها در فروش کفی خودروبر ایسوزو

در چه مواقعی میتوانیم از کفی استفاده کنیم؟

تعریف شرکت باربری خودرو و کامیون مجهز به حمل خودرو

برای حمل ماشین از چه نوع کامیونی استفاده می‌شود؟

پارامترهای وسیله نقلیه حمل و نقل خودرو در فروش کفی

نتیجه گیری در خصوص فروش کفی

سوالات متداول در مورد خرید و فروش کفی خودروبر

فهرست تصاویر مندرج

خودرو بر  1حمل خودروی قدیمی

خودرو بر  2حمل خودروی صفر

خودرو بر  3 حمل خودرو با خودروبر دو طبقه

معرفی شرکت ایسوزو و شبکه این شرکت در فروش کفی خودرو بر ایسوزو

ایسوزو موتورز یک شرکت تولیدی ژاپنی است که در سال 1916 تأسیس شد. این شرکت متخصص در تولید موتورهای دیزلی و خودرو بر  1 تجاری است. تمرکز اصلی این شرکت در واقع کامیون های تجاری، تجهیزات ساختمانی و اتوبوس است. در واقع، آنها با ایجاد شبکه دسترسی ها را افزایش داده اند. شبکه ی ایجاد شده شامل عرضه نیروی کار نه تنها در ژاپن بلکه در آسیا، آمریکای شمالی و اروپا می‌شود. خودروسوار موتورهای دیزلی آنها توسط دیگر سازندگان مشهور جهان مانند فورد و رنو نیز استفاده می شود.

عنوان فروش کفی خودرو بر ایسوزو
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1538 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

 

برخی از محصولات شرکت ایسوزو شامل موارد زیر می‌باشد:

برخی از محصولات در بخش اول جرثقیل های کامیون ایسوزو کامیون می‌باشد. دسته اول جرثقیل با نام های جرثقیل های بوم کامیون، جرثقیل های سواری کامیون، جرثقیل های کامیون تریلر است. جرثقیل های بوم مفصلی، جرثقیل های باربر کامیون، کامیون های جرثقیل ایسوزو، جرثقیل های کامیون دسته دوم هستند. جرثقیل‌های کامیون ایسوزو بوم، جرثقیل های کامیون تایپ کرین، جرثقیل های کامیونی، فروش کفی خودرو بر ایسوزو دسته سوم می‌باشد. جرثقیل کامیون فینگر بوم و کامیون جرثقیل متحرک در دسته چهارم هستند. این جرثقیل ها وسیله نقلیه ای کارآمد است که می توان آن را تعمیر و نگهداری کرد.

حمل خودروی قدیمی با خودروبر - فروش کفی خودرو بر ایسوزو

حمل خودروی قدیمی با خودروبر – فروش کفی خودرو بر ایسوزو – خودروبر

خودرو بر  1حمل خودروی قدیمی

در بخش دوم جرثقیل های لودر ایسوزو FTR  قرار دارند. دسته اول این بخش  شامل جرثقیل های کامیونی، جرثقیل های تلسکوپی بوم است. جرثقیل های کامیون ایسوزو، جرثقیل های هیدرولیک، جرثقیل های کامیونی هیدرولیک دسته دوم هستند. جرثقیل های کامیون کانواس چین، ژاپن نیز شناخته می شوند، کامیون های نوع 4 هستند. با توجه به وزن و حمل و نقل آنها می توانند کامیون ها را حمل کنند.

انواع خودروبرها و کاربرد آنها در فروش کفی خودرو بر ایسوزو

استفاده از کفی ایمن ترین راه برای حمل خودروهای مختلف است که احتمال آسیب دیدن خودرو را به صفر می‌رساند. استفاده از کامیون مجهز به سیستم هیدرولیک برای جابجایی کفی خودرو بر  2، علاوه بر تسهیل در عملیات هندلینگ، احتمال تصادف را تا حد زیادی کاهش می دهد.

برخی  تریلر برای علاقه مندان به ورزش‌های موتوری، تیم‌های مسابقه‌ای کوچک و دارندگان خودروهای کلاسیک است. حمل و نقل وسایل نقلیه محصور در حین حمل و نقل و نگهداری وسایل نقلیه با ارزش مناسب است. همه مدل‌ها دارای یک شاسی فولادی گالوانیزه بادوام، با مدل‌های کج‌شونده دارای میله کشش هیدرولیک دستی هستند. اکثر خودروها را در خود جای می‌دهد، فروش کفی خودرو بر ایسوزو یک جفت رمپ اختیاری برای خودروهایی  که فاصله کمتری از سطح زمین دارند.

1- کامیون تکی یا کامیونت خودرو اکثر این کامیون ها مجهز به وینچ هستند. معمولا برای حمل و نقل وسایل نقلیه استفاده می شوند. این کامیون ها معمولا برای تردد درون شهری و درون شهری استفاده می شوند.

2- تریلر ماشین این کامیون ها برای جابجایی چندین خودرو در فواصل بین شهری استفاده می شوند. بر دو نوع هستند: 1- قابلیت حمل 6 خودرو 2- قابلیت حمل 8 خودرو.

حمل خودروی صفر - فروش کفی خودرو بر ایسوزو

حمل خودروی صفر – فروش کفی خودرو بر ایسوزو – خودروبر

خودرو بر  2حمل خودروی صفر

در چه مواقعی میتوانیم از کفی خودروبر استفاده کنیم؟

  • جابجایی وسایل نقلیه بدون مجوز صفر.
  • تحویل درب منزل با ماشین سالم
  • تعویض خودروهای شکسته، شکسته و فرسوده
  • حمل و نقل خودروهای دست دوم و کلاسیک
  • یک ماشین تصادفی همراه داشته باشید

تعریف شرکت باربری خودرو و کامیون مجهز به حمل خودرو

کامیون باری یک کامیون تجاری مجهز به تریلر است، برخی از خودروسوار ارتفاع بالایی دارند. از یک چرخ 5 اینچی استفاده می کنند که به تریلر بالای محور عقب کامیون متصل می شود. فروش کفی خودرو بر ایسوزو سایر کامیون‌ها دندانه دار هستند و چرخ پنجم در مناطق پست به تریلر متصل است. پیکربندی استینگر در حمل و نقل خودرو بسیار رایج است. زیرا می‌تواند خودروهای بیشتری را در یک زمان در خود جای دهد. همچنین قاب تریلر و سر تراکتور را در خود جای می‌دهد.

برای حمل ماشین از چه نوع کامیونی استفاده می‌شود؟

برای حمل وسیله نقلیه می توان از هر کامیون تجاری مجهز به تریلر یا استینگر استفاده کرد. برخی از محبوب ترین برندهای کامیون پتربیلت و وسترن استار هستند. این کامیون ها به موتورهای دیزلی قدرتمند با قدرت 400 تا 550 اسب بخار مجهز هستند. فروش کفی خودرو بر ایسوزو می توانند تا 10 خودرو را در یک زمان حمل کنند.

کامیون جرثقیل بوم ایسوزو ژاپن (همچنین به عنوان جرثقیل کامیون ساختمانی، خودروی کامیون ایسوزو، جرثقیل کامیون، جرثقیل کامیون تاشو نیز شناخته می شود) فروش کفی  خودرو بر  3 ایسوزو ماشینی است که می تواند بارهای سنگین را حمل کند. کامیون سوار بر جرثقیل می تواند بدون نیاز به استفاده از جرثقیل دیگری محموله را بارگیری و تخلیه کند. جرثقیل سوار بر کامیون می‌تواند آزادانه در 360درجه حرکت کند، امتداد را بالا ببرد، بارگیری را ساده و اقتصادی کند. در مقایسه با جرثقیل های متحرک، جرثقیل های کامیونی راحت تر و کارآمدتر هستند.

پارامترهای وسیله نقلیه حمل و نقل خودرو در فروش کفی خودرو بر ایسوزو

ما طیف کاملی از مدل ها را برای یک تا شش وسیله نقلیه ارائه می دهیم. ما تریلرهای تک وسیله نقلیه 7000، 8000، 10000 و 12000 GVWR را ارائه می دهیم. طول کامیون ها از 17 تا25 فوت متغیر است. ما از یک ساختار قاب شکافدار استفاده می کنیم. در آن شکاف ها دور زبان می پیچند تا یک قاب بادوام ایجاد کنند. مدل‌های دوچرخه ما دارای زیره‌های الماسی، گوشه‌های جلو شیب‌دار، جک‌های چرخان، حلقه‌های D، چراغ‌های نصب‌شده لاستیکی و دم‌های کبوتری با سطح شیب‌دار هستند.

تریلر ماشین شیب دار “لوکس” در نسخه های کف چوبی و کف الماس هستند. در مدل های 7000، 8000، 10000 و 15000 GVWR موجود است. کل تخت دارای یک سطح شیبدار است. زاویه بارگیری پیشرونده مورد نیاز برای بارگیری و بکسل کردن یک خودروی اسپرت در فاصله کوتاهی از زمین  فراهم کند.

دو تریلر با قاب تمام با چهار قاب اصلی کشویی که در یک طراحی قاب محکم چیده شده‌اند تولید می‌شوند. این تریلر را می توان پشت یا پشت یک وانت بار کشید. این تریلر دارای وزنی سبک و بسیار بادوام  و محکم است. فروش کفی خودرو بر ایسوزو کف با بالای گلگیرها همسطح است و دارای یک دم کبوتر 11 فوتی است. این امکان یدک‌کشیدن یک پیکاپ یا ون دوگانه را بدون مشکل در ترخیص گلگیر فراهم می‌کند. ما سه تریلر حمل و نقل را در دو دسته مختلف می فروشیم.  خودروسوار تریلرهای EZ-4 (چهار ماشین)، Mini-5 (پنج ماشین) و Max-6 (کشنده شش ماشین) هستند. EZ-4 و Mini-5 را می توان توسط کامیون های مجهز به تجهیزات بکسل یدک کشید. تریلر حمل و نقل خودکار Max-6 به یک تراکتور جاده ای تک محور یا پنج چرخ پشت سر هم نیاز دارد.

خودروبر دو طبقه - فروش کفی خودرو بر ایسوزو

خودروبر دو طبقه – فروش کفی خودرو بر ایسوزو – خودروبر

خودرو بر  3 حمل خودرو با خودروبر دو طبقه

نتیجه گیری در خصوص فروش کفی خودرو بر ایسوزو

تیم فروش ما برای هدایت موثر انتخاب شما و سفارشی‌سازی وسیله نقلیه ایده‌آل برای نیازهای خاص شما آموزش دیده است. ما به تدارکات شفاف، تامین مالی و فرآیند فروش کامل خود افتخار می کنیم. در حال خرید یک کامیون برای یک کار خاص یا یک ناوگان کامل کامیون برای کسب و کار خود باشید.با  فروش اقساطی خودرو بر ما می‌توانیم در هر موردی که نیاز دارید به شما کمک کنیم. ما با برندهای‌برتر در این صنعت همکاری می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که بهترین انتخاب کامیون ارائه می دهیم. این به مشتریان ما امکان می دهد تا با بالاترین کیفیت حمل و نقل تجاری را دریافت کنند.

سوالات متداول در مورد خرید و فروش کفی خودروبر ایسوزو

1 – تفاوت کامیون تکی و تریلر خودرو در چیست ؟

کامیون تکی معمولا برای تردد شهری است. این کامیون توانایی جابجایی یک خودرو دارد. تریلر برای تردد برون شهری است، این تریلر توانایی حمل 6 تا 8 خودرو دارد.

2 – اهمیت استفاده از کفی خودروبر چیست ؟

برای حمل و نقل بدون آسیب خودرو از مبدا مدنظر به مقصد مربوطه باید از کفی استفاده شود.

3 – برای حمل و نقل ماشین مسابقه بهتر است چگونه آن را جابجا کنیم؟

تریلرهای دارای کفی برای جابجایی ماشین های مسابقه مناسب هستند.

خودرو سوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *