شماره کفی خودروبر و 8$ مورد مهم در انتخاب کفی خودروبر!

حمل خودرو با کفی - شماره کفی خودروبر

حمل خودرو با کفی - شماره کفی خودروبر - خودروبر


شماره کفی خودروبر یک خودروی شش تنی با کفی هیدرولیک مخصوص به خود است. وظیفه کفی حمل خودرو این است که خودروی آسیب دیده را روی کفی مورد نظر قرار دهد. اتومبیل را به مقصد مورد نظر منتقل می کند. کفی های کف خودرو به گونه‌ای طراحی و ساخته شده‌اند که بتوانند مسافت های طولانی را به خوبی تحمل کنند. کفپوش لیفت تراک از یک کامیون 6 تنی و یک جرثقیل هیدرولیک تشکیل شده است. مهمترین مزیت های کفپوش بالابر این است که به راحتی می تواند تمامی وسایل نقلیه را پوشش دهد. همچنین کف بالابر می تواند خودروهای چهار چرخ و کاملاً بی حرکت را بلند کند. در طبقه مورد نظر قرار داده و حمل اتومبیل را به مقصد مورد نظر منتقل کند.

فهرست مطالبی که در این مقاله به آنها پرداخته شده است

کفی خودروبر و تفاوت میان کفی های کف کامیون

کفی یدک کش وسیله نقلیه و نحوه حمل اتومبیل در کفی خودروبر

نقش کفی خودروبر و بررسی آن از نظر ایمنی

تخصص نیروی خودروبر و انتخاب کفی خودروبر مناسب

اهمیت ارائه ضمانت نامه و کفی خودروبر چیست؟

خدمات جرثقیل کامیون 24 ساعته و کفی خودروبر در شرایط خاص

چرا استفاده از کامیون مکانیزه و دانستن کفی خودروبر ایمن تر است؟

چه زمانی به جرثقیل کامیون 24 ساعته نیاز داریم؟

نتیجه گیری در مورد انتخاب کفی خودروبر مناسب

فهرست تصاویر

کفی خودروبر  1 جدید و مکانیزه

کفی خودروبر  2 انتقال خودروهای صفر کیلومتر

کفی خودروبر  3 ایمنی انتقال خودرو با خودروبر

شماره کفی خودروبر و تفاوت میان کفی های کف کامیون

کفی های کف کامیون از مکانیزمی شبیه به جرثقیل استفاده می کنند. تفاوت کف کامیون با خود کف جرثقیل نحوه قرارگیری خودرو در کف‌کامیون و کف جرثقیل و شماره کفی جرثقیل است. کفی کامیون دارای یک کفی قابل جابجایی است. کفی آن بر روی زمین و زیر خودرو قرار می گیرد. خودرویی که به آن نیاز دارد به صورت کاملا مشخص به داخل، روی کفی آن کشیده می شود. در ادامه کفی خودروبر  1 را مشاهده میکنید.

عنوان شماره کفی خودروبر
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1648 کلمه
زمان مطالعه 16 دقیقه

کفی یدک کش وسیله نقلیه و نحوه حمل اتومبیل در شماره کفی خودروبر

کفی یدک کش برای انواع وسایل نقلیه با آسیب جزئی استفاده می شود. چرخ دستی های نیسان یکی از انواع تریلرهای قابل استفاده برای حمل اتومبیل در سراسر کشور می باشد. رایج ترین استفاده از تریلرها یا کفی ها روی چرخ دستی است که نیاز به در مسافت های کوتاه است. مکانیزم عمل در تریلر استفاده از جرثقیل پشت آن است. چرخ جلوی خودروی آسیب دیده را از روی زمین بلند می کند. تنها دو چرخ عقب خودروی آسیب دیده را روی زمین می‌گذارد تا خودرو بتواند اتومبیل مورد نظر را حمل کند.

حمل خودرو مکانیزه - شماره کفی خودروبر

حمل خودرو مکانیزه – شماره کفی خودروبر – خودروبرکفی خودروبر  1 جدید و مکانیزه

نقش شماره کفی خودروبر و بررسی آن از نظر ایمنی

اکنون می‌خواهیم در مورد انواع کفپوش خودرو کفی خودروبر  2 یعنی ایمنی جرثقیل های کامیون و تریلر صحبت کنیم. از نظر ایمنی خودرو، کفی جرثقیل و کفی کامیون نسبت به سایر تریلرها از ایمنی بالاتری برخوردار است. بنابراین خودروهای آسیب دیده می توانند با خیال راحت تری به مقصد مورد نظر خود منتقل شوند. در حال حاضر انواع مختلفی از کفی های مکانیزه خودرو استفاده می شود. با کفی معمولی خودرو که هنگام جابجایی خودروی آسیب دیده در گوشه و کنار شهر مشاهده می کنید متفاوت است. تفاوت این دو خودرو درکفی خودرو است. کفی کامیون مکانیزه با توجه به شرایط خودرو،جاده و همچنین نیاز راننده با زاویه کفی خودرو قابل تنظیم است.

در مقایسه با خودروهای حمل شده و آسیب دیده، شماره کفی خودروبرمکانیزه تر، ایمن تر، با کیفیت تر، سریع تر و دارای امکانات و آپشن های بیشتری نسبت به تریلرهای معمولی خودرو هستند. در بسیاری از موارد بسیاری از خودروهای لوکس نیز دچار مشکلات فنی می شوند و از کار می افتند. با استفاده از کفپوش مکانیزه خودروهای لوکس، مالکان خودروهای لوکس می توانند با خیال راحت و کامل از بارگیری و حمل خودرو به مقصد مورد نظر یا تعمیرگاه به مشکل برسند.

تخصص نیروی خودروبر و انتخاب شماره کفی خودروبر مناسب

کفی های خودرو دارای اپراتور یا راننده با تخصص کافی در زمینه حمل اتومبیل آسیب دیده می باشد. کاملا با دانش وی مطابقت دارد. اصول خودروهای آسیب دیده را بر روی کفی خودرو نصب و سپس به مقصد مورد نظر حمل می کند. روش کار تریلر به این صورت است که خودروی آسیب دیده را به یک گیره روی تریلر وصل می کنند. معمولاً از سیم و زنجیر تریلر استفاده می شود تا خودرو به مقصد یا تعمیرگاه منتقل شود. آنها آنچه را که نیاز دارند حمل می کنند. استفاده از کفی برای هر گونه جابجایی و حمل انواع وسایل نقلیه درجه اطمینان بالاتری را به ارمغان می آورد. مالک می تواند به هر نحوی بدون مشکل یا نقص اضافی، بدون سوار شدن به ماشین خود راحت باشد.

حمل خودرو صفر کیلومتر - شماره کفی خودروبر

حمل خودرو صفر کیلومتر – شماره کفی خودروبر – خودروبر

کفی خودروبر  2 انتقال خودروهای صفر کیلومتر

اهمیت ارائه ضمانت نامه و شماره کفی خودروبر چیست؟

اگر شما از آن دسته افرادی هستید که با خودروی خود مشکل دارید و به کفی تریلر نیاز دارید. باید توجه داشته باشید که هنگام استفاده از انواع سرویس کفی تریلر، از ارائه دهنده خدمات حمل و نقل خودرو درخواست گارانتی کنید. شرکت یا فردی که خدمات حمل‌ونقل را ارائه می دهد، باید ضمانت و حمل و نقل را به شما بدهد. اگر ضمانت نامه نباشد هیچکس به درخواست یا اطلاعات شما پاسخ نخواهد داد. مهم است که شرکت حمل و نقل ضمانتامه معتبر به شما ارائه دهد.

خدمات جرثقیل کامیون 24 ساعته و شماره کفی خودروبر در شرایط خاص

خدمات شامل حرکت خودرو صفر کیلومتر و رساندن آن به مقصد یا تصادفاتی است که باعث آسیب به خودرو می‌شود. حرکت خودرو به هر دلیلی که استارت نخورد احتمال آسیب دیدن خودرو را افزایش می دهد. این کامیون متشکل از یک خودروی 6 تنی با زیره های هیدرولیک متحرک است. خودروی آسیب دیده روی زمین قرار گرفته و به مقصد مورد نظر منتقل می شود. کامیون ها معمولاً برای حمل و نقل طولانی مدت استفاده می شوند. لیفت تراک می تواند ماشین را بلند کرده و روی چهار چرخ ثابت روی زمین قرار دهد. این بالابر از یک کامیون 6 تنی و یک جرثقیل هیدرولیک استفاده می کند. این نوع کامیون در مواقعی استفاده می شود که خودرو آسیب دیده باشد و موتور به هر دلیلی روشن نشود.

با توجه به حساسیت خودرو، گروه خودروسازی ارسلان از ماهرترین متخصصان خودرو سواری خود استفاده می کند. لذا در صورت نیاز به انتقال خودرو بدون حضور خود جهت دریافت هزینه با ما تماس حاصل فرمایید. خودروبر ارسلان با هزینه های حمل خودرو بسیار منصفانه اعتماد شما را افزایش می دهد.

چرا استفاده از کامیون مکانیزه و دانستن شماره کفی خودروبر ایمن تر است؟

استفاده از کامیون مکانیزه بسیار ایمن تر از ماشین های دیگر است. نوعی حمل و نقل موتوری مدرن با امکانات بیشتر نسبت به تریلر سنتی است. تریلر شامل یک واگن با وسیله نقلیه بیش از دو تن است. جرثقیل ها مانند بالابرها از هیدرولیک و اهرم هایی استفاده می کنند که در زیر ماشین شکسته قرار گرفته اند. بیشتر تریلرها را می توان برای وسایل نقلیه کم آسیب استفاده کرد. کشش معمولا برای مسافت های کوتاه استفاده می شود.

این کامیون شبیه لیفت تراک است اما تفاوتش این است که جرثقیل ندارد. بنابراین کامیون دارای کف متحرک است. کف آن روی زمین قرار می گیرد و برای قرار دادن آن روی زمین از وینچ استفاده می شود. وقتی صحبت از ایمنی به میان می‌آید، شماره کفی خودروبر کامیون‌ها و کامیون‌داران معمولاً برنده می‌شوند. خودروهای آسیب‌دیده برای حمل و نقل با کامیون امن‌تر هستند. تیم حرفه ای خودروبر ارسلان در راستای ارائه خدمات به مشتریان عزیز خدماتی فراهم کرده است. همچون کفی خودروبر  3، وانت و لوازم یدکی را نیز در جهت بهبود خدمات در نظر گرفته است.

چه زمانی به جرثقیل کامیون 24 ساعته نیاز داریم؟

شاید جالب باشد که بدانید چه زمانی برای کمک گرفتن از این وسیله کاربردی به جرثقیل کامیون نیاز است. کامیون معمولاً یک کامیون یا کامیونت است. بسته به مشخصات آن دارای کشندگی 4 تن به بالا است و برای حمل وسایل نقلیه استفاده می شود. اجزای خودروبر ارسلان با امکانات ویژه وجود موتور و قسمت کشنده آن بسیار قدرتمند است. قسمت دوم کف خودرو است که خودرو بر روی آن سوار شده است.

حمل خودروی خراب - شماره کفی خودروبر

حمل خودروی خراب – شماره کفی خودروبر – خودروبر

کفی خودروبر  3 ایمنی انتقال خودرو با خودروبر

زمانی که خودرو پلاک ندارد بهتر است از جرثقیل کامیونی برای حمل‌و‌نقل درون شهری و بین شهری کمک بگیرید. اگر در منطقه شمال هستید استفاده از کامیون ارسلان به شما کمک می کند تا با خیال راحت به مقصد برسید. هنگامی که خودروی شما در جاده مشکل دارد و تیم امداد قادر به تعمیر خودرو یا تعویض قطعه معیوب نیست. در این صورت باید بتوانید خودرو را از جرثقیل خودروبر شبانه روزی به تعمیرگاه یا مقصد انتقال دهید. خودروهای ارسلان در این زمینه امکانات ویژه ای دارند. زمانی که خودروی شما فرسوده، خراب است و به دلایل مختلف نمی توان آن‌را رانندگی کرد، از جرثقیل کمک بگیرید.

نتیجه گیری در مورد انتخاب مناسب شرکت کفی خودروبر

کامیون ارسلان ارزان، سریع، ایمن، 24 ساعته، 7 روز هفته، آماده ارائه خدمات حمل و نقل خودرو، شماره کفی خودروبر با کامیون 24 ساعته از تریلر و مکانیک سیار در محل خدمت مشتریان عزیز می باشد. از ما بخواهید که خودروی خود را در هر زمان از شبانه روز به هر نقطه از ایران تحویل دهیم اعم از جرثقیل برزنتی دم بلند، دارای سبد و بالابر با نرخ بسیار مناسب.

سوالات متداول :

  1. برای استفاده از خدمات خودروبر در چه ساعاتی از روز میتوانم تماس بگیرم؟

شما در هر ساعت از شبانه روز می‌تواند از خدمات استفاده کنید.

  1. آیا برای تحویل خودرو به صورت سالم ضمانتنامه ارائه می‌شود ؟

بله، برای همه خدمات ضمانتنامه ارائه می‌شود.

  1. آیا هنگام استفاده از کفی خودروبر نیاز است که مالک در خودرو حضور داشته باشد؟

خیر، با توجه به اینکه خودرو توسط زنجیر به کفی متصل می‌شود مالک می‌تواند از این بابت آسوده باشد.

حمل خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *