# در چه صورت از جرثقیل و حمل امداد خودرو باید استفاده شود؟

کفی خودروبر

کفی خودروبر | khoodrobar


خودروبر تهران | خودروبر

فهرست مطالب

در چه صورت از جرثقیل و حمل امداد خودرو باید استفاده شود؟

امداد گر خودرو چه خدماتی را به افراد ارائه می کند ؟

چه تفاوتی ما بین جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودرو بر است؟

امنیت و سرعت جرثقیل های یدک کش به چه صورت است؟

چرا استفاده از جرثقیل های خودرو بر از ایمنی بیشتری برخورددار است؟

در چه مواقعی باید خودرو ها را بکسل کرد ؟

چه نکاتی را باید در زمان حمل خودرو در نظر داشته باشید ؟

چه زمانی از یدک کش خودرو باید استفاده کرد؟

 

فهرست تصاویر

شکل 1: خودروبر تهران

شکل 2: خودرو بر

 

عبارت کلیدی جرثقیل و حمل امداد خودرو
دپارتمان اوج شید
نویسنده رعنا میرفندرسکی
تعداد کلمات 800
زمان مطالعه 8 دقیقه

 

 

در چه صورت از جرثقیل و حمل امداد خودرو باید استفاده شود؟

ممکن است که شما در مسیری قرار داشته باشید و به صورت ناگهانی اتومبیل شما دچار نقص فنی شود. بنابراین شما دیگر قادر به ادامه مسیر نخواهید بود. بهترین راهکاری که به شما توصیه می کنیم، تماس با خودروبر ارسلان (khoodrobar)  است. با برقراری تماس با خودروبر تهران تیم متخصص و حرفه ای آنها کفی های خودروبری را برای شما ارسال می کنند. که به وسیله این تجهیزات خودروی شما به نزدیک ترین تعمیرگاه انتقال داده می‌شود.

امداد گر خودرو چه خدماتی را به افراد ارائه می کند ؟

خدمات امداد خودرو شامل تمام مواردی می باشد که در جهت حل کردن نقص های فنی خودرو در وضعیتی که ماشین شما قادر به حرکت نمی باشد انجام می پذیرد. این خدمات شامل:

  • تعویض قطعات از کار افتاده
  • تعمیر قطعات
  • جا به جایی خودرو

می شود.

چه تفاوتی ما بین جرثقیل یدک کش و جرثقیل خودرو بر است؟

تعداد زیادی از افراد برای حمل وسایل نقلیه خود از یدک کش و خودروبر استفاده می کنند. مهمترین تفاوت بین آن ها نوع جا به جایی اتومبیل به وسیله این خودروبر ها است. که بستگی به نوع فعالیتی که افراد قصد انجام آن را دارند میتوانند از دو نوع متفاوت آن بهره بگیرند. در  شکل 1: خودروبر تهران را می بینید.

امنیت و سرعت جرثقیل های یدک کش به چه صورت است؟

این نوع از خودرو بر در مقایسه با مدل های دیگر از ایمنی و سرعت بیشتری برخوردار است. به وسیله این مدل از خودروبر می توانید با سرعت بالاتری اتومبیل خود را جا به جا کنید. همچنین خودروبر تهران نسبت به سایر خودرو بری ها دارای پایداری بیشتری می باشد. به همین دلیل از آن ها در جاده های بین شهری بهره برده می شود. در این نوع از خودرو بر به دلیل نیروی اصطحکاکی که ما بین لاستیک و کفی خودرو بر وجود دارد، خودرو در زمان حرکت هیچگونه حرکت اضافی نخواهد داشت. خودروبر ارسلان (khoodrobar) برای افزایش هرچه بیشتر امنیت خودرو از زنجیر هایی استفاده می کند که از لغزش و حرکت خودرو در حین حرکت جلوگیری می کند.

خودروبر تهران

شکل 1: خودروبر تهران

چرا استفاده از جرثقیل های خودروبر از ایمنی بیشتری برخورددار است؟

بهره گیری از خودروبر تهران از امنیت بیشتری برخوردار است. و به نوعی حمل و نقل مدرن محسوب می شود. امکاناتی که در در این مدل از خودروبر وجود دارد، در سایر خودرو بر ها نیست. با استفاده از این نوع خودرو بر می توانید اتومبیل های لوکس را و گران قیمت خود را بدون هیچ نگرانی جا به جا کنید.

در چه مواقعی باید خودرو ها را بکسل کرد ؟

زمانی که شروع به استارت زدن خودرو می کنید و ماشین روشن نمی شود، پلوس تایر ها دچار صدمه شده است. و یا اینکه تسمه تایم شما پاره شده است. در این زمان است که خودروی شما نیاز به بکسل کردن دارد. با تماس با خودروبر ارسلان (khoodrobar) پرسنل این مجموعه با بکسل کردن اتومبیل شما و حمل آن به نزدیک ترین خودروبر کمک کننده شما خواهند شد. در  شکل 2: خودروبر را مشاهده می کنید.

چه نکاتی را باید در زمان حمل خودرو در نظر داشته باشید ؟

یکی از مهمترین نکته هایی که در زمان بکسل کردن باید در نظر داشته باشید، ترمز اتومبیل است. همچنین وسایلی که باید در این زمان مورد استفاده قرار گیرد نیز باید چک شود. مکانی اتصالات سیم بکسل باید حتما بررسی شود. در خودروبر تهران تمام این موارد توسط پرسنل حرفه ای این مجموعه مورد ارزیابی قرار خواهد گرفت.

خودروبر

شکل 2: خودروبر

چه زمانی از یدک کش خودرو باید استفاده کرد؟

معمولا در زمان هایی که خودروی شما دچار نقص فنی شده است از یدک کش های استفاده می شود. اما کاربرد آن ها محدود به زمان هایی که خودرو دچار نقص فنی می‌شود نمی باشد. در قسمت پایین مواردی که می توانید از خودروبر تهران استفاده کنید را ذکر کرده ایم:

 

  • حمل خودرو های کلاسیک و قدیمی
  • حمل ادوات و ماشین های کشاورزی
  • حمل خودرو های صفر
  • حمل خودرو های فرسوده و تصادفی

خودروبرخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *