خودروسوار #5 مورد بازرسی خودرو قبل از تحویل به خودروبرها

خودروسوار | کفی خودروبر

خودروسوار | کفی خودروبر | خودروبر


خودروسوار و کمک رسانی آنها در جاده ها چیزی است که شما به آن نیاز دارید. در صورت خرابی اتومبیل در وسط یک سفر جاده ای یا در شهر بدترین اتفاق برای صاحبان خودرو است. در صورت خرابی وسیله نقلیه یا تصادفات کاری از دست شما برنمی‌آید. گاهی اوقات شما وقت کافی ندارید یا از تعمیرات خودرو سر در نمی آورید. در این زمان است که خودروبر های ما مفید هستند.

فهرست عناوین

بازرسی خودرو قبل از سفر کردن در مسیرهای طولانی

کمک های جاده ای چیست و نحوه دریافت آن چگونه است؟

خودروسوارها چه خدماتی را در جاده ها انجام میدهند؟

آیا باید به تعمیرگاه یا نمایندگی خودرو مراجعه کنم؟

آیا باید به شرکت های حمل و نقل خودرو اعتماد کنم؟

آیا کارکنان در حمل و نقل خودرو در طول زمان آموزش دیده‌اند؟

تعویض و تعمیر لاستیک توسط یدک کش ها در جاده

نتیجه گیری درباره ی حمل و نقل خودرو در جاده ها

سوالات متداول مشتریان درباره ی حمل و نقل خودرو در جاده ها

فهرست تصاویر

حامل خودرو 1تریلر

حامل خودرو 2کفی

حامل خودرو 3جرثقیل دار

بازرسی خودروسوار قبل از سفر کردن در مسیرهای طولانی

در وب‌سایت خودروبر ما هرچیزی که نیاز دارید در مورد کمک رسانی ها در جاده بدانید به شما ارائه داده‌ایم. حتی اگر بازرسی‌های معمول خودرو را انجام دهید، باز هم احتمال خرابی اتومبیل در حین رانندگی وجود دارد. به خصوص در خودروهایی که چندین سال است کار می‌کنند و قدیمی هستند. به شجاعت می‌توان گفت که خرابی اتومبیل فقط یک فرآیند زمان بر نیست. خرابی خودرو علاوه بر استرس و اضطراب می‌تواند هزینه زیادی در بر داشته باشد. انواع مدل های حامل خودرو 1تریلر را در ادامه مشاهده می‌کنید.

 برای همین برای شما کاملاً مهم است که در مورد خودروبرها و کمک رسانی آنها در جاده ها بیشتر بدانید. داشتن شماره یک سرویس برای حمل خودرو که قابل اعتماد است از دردسرها و مشکلات خرابی خودرو جلوگیری می‌کند.

عنوان حمل خودرو
نویسنده بدری کاظمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1504کلمه
مدت زمان مطالعه 15 دقیقه

کمک های جاده ای چیست و نحوه دریافت آن چگونه است؟

خدمات رسانی آنها شامل پنچرگیری خودرو، خالی شدن باک بنزین و غیره می‌باشد. آنها به شما کمک می‌کنند تااگر در شرایط بدی که قرار گرفته اید از آن خلاص شوید. حامل ها مشکلات جزئی مانند تمام شدن سوخت تا مشکلاتی مانند تعمیر و بکسل اتومبیل را پوشش می‌دهند. برای اینکه استرس کمتری در صورت خرابی خودرو خود داشته باشید به مقاله اقدامات لازم قبل از رسیدن امدادخودرو مراجعه نمایید.

کمک رسانی خودروسوار شامل هر سرویسی ب رای خودروهاست که کمک می‌کند پس از خرابی وسیله نقلیه به جاده بازگردید. خودروهای قدیمی‌تر احتمالاً به کمک‌های کنار جاده‌ای نیاز دارند. خودروهای جدید نیز ممکن است از با باتری از کار افتاده، نشت سوخت، پنچر شدن لاستیک‌ها و موارد دیگر رنج ببرند. هرگونه خدماتی که برای حمل خودرو نیاز باشد در اکثر بیمه نامه ها گنجانده می‌شود. بعضی از ارائه دهندگان بیمه برای جابجایی یک سرویس رایگان نیز در دسترس دارند.

خودروسوارها چه خدماتی را در جاده ها انجام می‌دهند؟

  • سرویس پنچری تایر برای هر مدل از خودرو که لاستیک‌های آن پنچر شده است.
  • خدمات یدک کش در صورتی که خودروی شما مشکلی در موتور یا تصادفی رخ داده است وجود دارد. در این صورت چاره ای جز کشیدن آن به گاراژ ندارید. خدمات بیمه برای خودروبرها هزینه بکسل را تا یک مسافت معین پوشش می‌دهند.
  • خدمات باطری برای خودروهایی که باتری آنها از کار افتاده است.
  • خدمات قفل و قفل‌سازی خودروسوار در مواقعی که کلیدتان را در ماشین جا گذاشته و درب را روی خودتان قفل می‌کنید. ارائه‌دهندگان خدمات قفل می‌توانند با استفاده از ابزارهایی قفل در را باز کنند.
  • خدمات وینچینگ برای مواردی که لاستیک های خودروی شما در گل گیر کرده و یا غیرقابل حرکت است کاربرد دارند.
  • خدمات تحویل سوخت در وب‌سایت خودروبر سرویس سوخت بنزین کافی برای شما به ارمغان می‌آورد تا شما را به نزدیک ترین پمپ بنزین برساند.

حامل خودرو 1تریلر

خودروسوار | تریلرجرثقیل دار

خودروسوار | تریلرجرثقیل دار | خودروبر

آیا باید به تعمیرگاه یا نمایندگی خودرو مراجعه کنم؟

شما به اتومبیلی نیاز دارید تا مسئولیت های خود را در محل کار، برای مسافرت همراه با خانواده برآورده کنید. با تمام این نیازها، تعمیر و نگهداری مداوم ماشین نیز همراه است که زمان بر و هزینه بر است. بهترین راه برای صرفه جویی در هزینه استفاده از خودروسوار است. برای برآورده کردن همه مواردی که گفته شد نیاز است که خودرو خود را در شرایط خوب نگه دارید.

خدمات و روابط در شرکت های حمل خودرو مهم است. حامل های خودرو انواع مختلفی برای کاربرد های مختلفی دارند که در ادامه یک نمونه حامل خودرو 2کفی آن را مشاهده می‌کنید. خودروبرها مزایایی را ارائه می‌دهند که در یک تعمیراتی ساده یافت نمی‌شود. سایت حمل و نقل khoodrobar ما از وسیله نقلیه شما که سرمایه بزرگی از دارایی شماست محافظت می‌کند. در یک شرکت حمل خودرو می‌توانید از تعمیرکاران حرفه ای که مانند یک نمایندگی تعمیراتی خودرو است استفاده نمایید.

آیا باید به شرکت های حمل و نقل خودروسوار اعتماد کنم؟

در اکثر تعمیرگاه ها مشتریان اجازه ندارند با مکانیک خودرو به زیر کاپوت خودرو نگاه کنند. در کارگاه های خودروبر ما از شما می‌خواهند که مشکل و آنچه برای رفع آن نیاز است را درک کنید. متخصصان ما نیازهای شما را برای اتومبیل شما می‌دانند و می‌توانند به سرعت با آنچه نیاز دارید سازگار شوند. همه اینها باعث ایجاد و سپس تقویت سطح اعتمادی می‌شود که در طول زمان برای مشتری و کارکنان حیاتی است. می‌توان به شما اطمینان داد که می‌توانید با khoodrobar ما هزینه کمتری پرداخت و خدمات بیشتری دریافت کنید. در حمل و نقل خودرو هزینه مهم است. شما با استفاده از گارانتی خودرو خود می‌توانید خدمات یدک کش رایگان برای 40هزار کیلومتر دریافت کنید. این مقدار بستگی به گارانتی و مدل خودرو و عوامل دیگر دارد.قیمت های خودروسوار معمولا برای مسافت های کوتاه بیشتر از حمل و نقل در مسافت های طولانی است.

حامل خودرو 2کفی

خودروسوار | تریلرکفی

خودروسوار | تریلرکفی | خودروبر

آیا کارکنان در حمل و نقل خودرو در طول زمان آموزش دیده‌اند؟

صدها تعمیرگاه بیشتر از شرکت حمل و نقل خودرو وجود دارد. تعمیرگاه ها طوری طراحی نشده‌اند که با شرایط اضطراری برخورد کنند. در شرکت های حمل‌ونقل علاوه بر تعمیر خودرو شما در وسط جاده و محلی که خودرو شما آسیب دیده است.همچنین برای انتقال خودرو و حمل خودرو شما به تعمیرگاه ها یا درب منزل نیز با هزینه کمتر کاربرد دارند.

چیزی که مشتریان نمی‌دانند این است در همه ی خودروسوارها تمامی کارکنان در ابتدا آموزش دیده سپس استخدام می‌شوند. بعضی از آنها نیز بعد از آموزش مغازه‌های مستقل برای خود باز می‌کنند. کارکنان آموزش را به صورت مداوم و دقیق جلو می‎برند.آنها به سطح بالایی از صلاحیت در مورد آخرین پیشرفت ها در فناوری تعمیر می‌رسند. مشتریان می توانند مطمئن باشند که تمام مکانیک های دارای مدرک معتبر برای تعمیر هستند. همچنین آنها می‌توانند وسیله نقلیه شما را بر اساس آن درک کرده و تعمیر کنند.

تعویض و تعمیر لاستیک توسط خودروسوار ها در جاده

لاستیک‌های شما ممکن است پس از رانندگی روی سنگ‌های تیز یا سایر اجسام خارجی سوراخ یا بریدگی پیدا کنند. این که دقیقاً کجا روی لاستیک بریدگی رخ داده است، یک عامل تعیین‌کننده برای اینکه آیا می‌توان تایر را تعمیر کرد یا خیر. اگر لاستیک به یک خطر ایمنی تبدیل شده است، همیشه باید زاپاس همراه داشته باشید. همچنین توصیه می‌شود که خودتان لاستیک پنچر شده خود را تعمیر نکنید و با یک خودروبر تماس بگیرید. در صورت نیاز به حمل خودرو شما می‌توانید یک مدل از این حامل خودرو 3جرثقیل دار را مشاهده کنید. در طول اکثر سرویس‌ها، لاستیک‌های شما بصورت بصری سایش ناهموار یا بریدگی در آج یا دیواره کناری بررسی می‌شوند.

نتیجه گیری درباره ی حمل و نقل خودرو در جاده ها

خودروسوار خدمات یدک کش خودرو معمولاً در 24 ساعت شبانه روز در مواقع اضطراری در دسترس هستند.  خدمات یدک کش خودرو نسبت به حمل و نقل های چند خودرویی خدمات سریع تری ارائه می‌دهد. زیرا آنها در هر زمان تنها با یک خودرو سروکار دارند. شرکت های خودروبر بسته به نیاز شما حمل و نقل را در مسافت های کوتاه و طولانی را ارائه می‌دهند.

حامل خودرو 3جرثقیل دار

خودروسوار | خودروبر جرثقیل دار

خودروسوار | خودروبر جرثقیل دار | خودروبر

سوالات متداول مشتریان درباره ی حمل و نقل خودرو در جاده ها

  1. آیا امداد جاده ای خودروسوار رایگان است؟

 در بیشتر موارد، کمک های جاده ای رایگان نیست، زیرا این هزینه به عنوان بخشی از حق بیمه در اکثر بیمه نامه های خودرو گنجانده شده است . با این حال، برخی از بیمه ها کمک‌های جاده‌ای رایگان ارائه می‌کنند.

  1. کمک های جاده ای چقدر طول می کشد؟

مدت زمانی که یک حمل کننده خودرو طول می‌کشد تا به شما برسد بستگی زیادی به محل خرابی ماشین شما دارد. همچنین بستگی به دسترسی به مکان شما و نوع آب و هوای غالب دارد. با این حال، میانگین زمان رسیدن به شما در اکثر موارد بین 30تا45 دقیقه است.

  1. ساده ترین راه برای ثبت نام در امداد جاده ای چیست؟

شما می‎توانید در سایت خودروبر ما برای دریافت تمامی خدمات خودرو عضو شوید که همه خدمات را در یک جا برای شما جمع آوری می‌کند. خدمات وب سایت khoodrobar گاهی اوقات بسته به کسب و کار، ذخیره سازی، تعمیر و سایر خدمات را ارائه می‌دهد.

خودرو سوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *