خودروسوار ‎#3 مورد خدمات و تعمیرات خودروبر در جاده ها

خودروسوار | کفی خودروبر

خودروسوار | کفی خودروبر | خودروبر


خودروسوار و کمک های آنها در جاده ها در مواقعی بدون هزینه است. اگر شما تا به حال از خدمات خودروبر استفاده نکرده اید آن را از دست ندهید. در این صورت خیال شما در هنگام سفر آسوده  می‌شود. همچنین اگر اتفاقی در جاده برای شما بیافتد فقط با یک تماس مشکل شما را حل خواهیم کرد.

فهرست عناوین

خدمات و کمک های خودروبرها در کنار جاده ها

اگر کلید خود را در ماشین قفل شده گذاشته‌اید باید چه کاری کرد؟

سه نشانه برای اینکه تشخیص دهید چه موقع خودرو را روشن کنید

نشانه‌های دیگر در زمان تشخیص استارت زدن ماشین در جاده

اگر بنزین خودرو بدون حضور خودرو سوار در جاده تمام شد چه باید کرد؟

چند کار که در صورت تمام شدن بنزین خودرو میتوانید انجام دهید

اگر لاستیک خودرو در جاده پنچر شد چه باید کرد؟

چند کار خودرو سوار که در صورت پنچر شدن خودرو میتوانید انجام دهید

یادگیری پنچرگیری برای جلوگیری از خطرات قبل از رسیدن خودرو سوار

پنچرگیری در جاده ها توسط شما در موقعیت های خاص

نتیجه گیری برای خدمات یدک کش ها در کنار جاده ها

سوالات متداول مشتریان در مورد خدمات یدک کش ها

فهرست تصاویر

یدک‌کش 1تکی

یدک‌کش 2کفی

یدک‌کش 3امدادخودرو

خدمات و کمک های خودروبرها در کنار جاده ‌ها

خدمات استاندارد خودروسوار به این معنی نیست که فقط برای جابجایی خودرو با آنها تماس بگیرید. به این خدمات فقط در صورت خرابی یا تصادف نیاز ندارید بلکه یدک‌کش‌ها خدمات بسیار بیشتری ارائه می‌دهند. از خدمات و کمک های کنار جاده ها حتی زمانی که خودرو شما قابلیت حرکت دارد نیز استفاده می‌شود. یدک‌کش‌ها خدماتی مانند زمانی که سوخت تمام شده، لاستیک پنچر شده، کلید در خودرو جا مانده وغیره را ارائه می‌دهند. اگر شما با امداد خودرویی در تماس باشید که به آن اعتماد دارید در این مواقع آرامش بیشتری خواهید داشت. برای اطلاعات بیشتر در مورد خدمات خودروبر به سایت ما مراجعه کنید. در ادامه یک نمونه یدک‌کش 1برای انتقال خودرو است را مشاهده می‌کنید.

عنوان خودروسوار
نویسنده بدری کاظمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1690کلمه
مدت زمان مطالعه 16دقیقه

اگر کلید خود را در ماشین قفل شده گذاشته‌اید باید چه کاری کرد؟

اگر کلید خودرو را در ماشین جا گذاشته و درها قفل شده‌اند ممکن است ندانید چگونه درها را باز کنید. این اتفاق به شما استرسی وارد می‌کند، اما نگران نباشید زیرا در ادامه چند راهکار برای شما گفته شده است. اولین کاری که باید انجام دهید تماس با خودروبرها است. اگر خوش شانس باشید و گوشی خود را همراه خود به بیرون از خودرو برده باشید. در این صورت تماس با امداد خودرو آسان ترین و بهترین روش است. اما در غیر این صورت باید با کمک خواستن از دیگران شماره خودروسوارها را پیدا کنید. روش بعدی این است که همیشه کلید یدکی خودرو را به همراه داشته باشید. بسیاری از خودروها با یک کلید یدکی عرضه می‌شوند. اگر کلید را به همراه خود ندارید و آن را در منزل گذاشته اید از خانواده و دوستان خود بخواهید تا آنرا برای شما بیاورند.

یدک‌کش 1تکی

خودروسوار | خودروبر تکی

خودروسوار | خودروبر تکی | خودروبر

سه نشانه برای اینکه تشخیص دهید چه موقع خودرو را روشن کنید

هیچ چیز ناامید کننده و ناراحت کننده تر از این نیست که خودرو شما رونشن نشود. بهتر است که در صورت روشن نشدن خودرو و چراغ چشمک زن روی داشبورد به سرعت خودرو را روشن نکنید. ما در سایت خودروبر برای شما توضیحات لازم را جمع آوری کرده‌ایم تا کمتر به خودرو شما آسیب وارد شود. در اینجا نیز برای شما توضیح می‌دهیم که چه زمانی باید ماشین خود را روشن کنید.

در صورتی که موتور ماشین شما روشن نمی‌شود و ماشین شما استارت نمی‌خورد. با احتمال زیادی باتری ماشین شما از بین رفته است. چند دلیل دیگر برای این اتفاق وجود دارد. مثلاٌ ممکن است چراغ‌های جلوی ماشین روشن بمانند، اتصالات باتری شل شده باشد یا دما بسیار بالا یا پایین باشد. در این هنگام که باتری از کار افتاده است می‌توانید خودرو را روشن کنید. شما می‌توانید یدک‌کش 2 را برای خدمات مورد نیازتان درخواست کنید.

نشانه‌های دیگر در زمان تشخیص استارت زدن ماشین در جاده

بنابراین، در اینجا دو نشانه دیگر وجود دارد. شما می‌توانید به کمک آن بفهمید چه زمانی باید ماشین خود را روشن کنید. در حالی که دکمه استارت را فشار داده یا بچرخانید و صدایی مانند چنگ زدن بشنوید. این به این معنی است که خودرو شما در حال چرخش است. با این حال خودرو شما ممکن است به طور کامل روشن نشود. حتی ممکن است با چندین بار استارت زدن، موتور خودرو شما روشن نشود. در این صورت ممکن است لازم باشد کابل های جامپر را بیرون آورید. با این کار به خودرو قدرت بیشتری داده تا در هنگام رانندگی مشکلی برای شما ایجاد نشود.

هر باتری خودرو طول عمری دارد که بهتر است در هر ده هزار کیلومتر سطح آب داخل باتری کنترل شود. شما باید هر 4 تا 5 سال یکبار باتری ماشین خود را توسط خودروبر تعویض کنید.

اگر بنزین خودرو بدون حضور خودروسوار در جاده تمام شد چه باید کرد؟

اگر بنزین خودروی شما تمام شود چه در بزرگراه باشید و چه در حال رفتن به منزل استرس زا است. دانستن در مورد این وضعیت می‌تواند به شما کمک کند که چه کاری باید در این مواقع انجام دهید.

در صورتی که بنزین خودرو شما در جاده یا بزرگراه ها تمام شد بهتر است از خودرو خود خارج شوید. در این مواقع به یک مکان امن بروید. قبل از پیاده شدن چراغ های خطر را روشن کنید تا به سایر رانندگان هشدار دهید. اگر می‌توانید خودرو را به کنار جاده ببرید. وب سایت khoodrobar تعمیرات در محل را نیز در خدمات خود جای داده است.

اگر در محیط آشنا و یا ناآشنا هستید، در هر صورت اطراف خود را بررسی کنید و ببینید کجا هستید. نزدیک ترین پمپ بنزین ها را از روی نقشه روی موبایلتان نیز می‌توانید ببینید. امروزه اپلیکیشن‌هایی برای جستوجو نزدیک ترین پمپ بنزین وجود دارد.

یدک‌کش 2کفی

خودروسوار | کفی

خودروسوار | کفی | خودروبر

چند کار که در صورت تمام شدن بنزین خودرو می‌توانید انجام دهید

در صورتی که پمپ بنزینی در نزدیکی شما وجود ندارد لازم است برای کمک با خودروسوارها تماس بگیرید. به آنها بگویید کجا هستید و چه چیزهایی در اطراف شما وجود دارد. همچنین می‌توانید با دوستان یا خانواده تماس بگیرید و از آنها کمک بگیرید. اگر خودرو شما در محل خطرناکی پارک شده بهتر است با پلیس تماس بگیرید تا از اتفاقات بد جلوگیری کنید. سپس منتظر کمک رسانی از طریق پلیس یا خودروبر باشید و در فاصله ایمن نسبت به ماشین خود قرار بگیرید. در ادامه یک نمونه از یدک‌کش 3 مشاهده می‌کنید.

اگر لاستیک خودرو در جاده پنچر شد چه باید کرد؟

زمانی که در جاده ها لاستیک پنچر می‌کنید در ابتدا باید بدانید که زاپاس به همراه دارید یا خیر. پنچری لاستیک به راحتی از بیرون خودرو تشخیص داده می‌شود. اما هنگام رانندگی نمی‌توانید لاستیک را ببینید. ممکن است لاستیک ها به صورت ناگهانی دچار کاهش فشار هوا شوند و در سرعت‌های بالا اتفاقاتی ناگوار بوجود آورند. بسیاری از لاستیک ها ممکن است از نشتی هوا به صورت آهسته پنچر شوند. در این صورت هم ممکن است شما با لاستیک کم ارتفاع خطرناکی رانندگی کنید و از آن اطلاعی نداشته باشید.

هنگام  پنچر شدن در حین رانندگی متوجه علائمی خواهید شد. این علائم مانند مشکلی در شتاب گیری، کشیده شدن ماشین به یک طرف می‌باشد. اگر فکر می کنید ممکن است لاستیک خودرو شما پنچر شده باشد فلش‌های اضطراری خود را روشن کنید. سپس سرعت خود را کم کنید و مطمئن شوید که می‌توانید خودرو را به درستی کنترل کنید.

چند کار خودروسوار که در صورت پنچر شدن خودرو می‌توانید انجام دهید

در اولین فرصت به یک نقطه امن و دور از ترافیک بروید و توقف کنید. قبل از اینکه از وسیله نقلیه خود خارج شوید، اطراف را بررسی کنید. هر چه مدت بیشتری با لاستیک پنچر شده رانندگی کنید. احتمال و شانس بیشتری برای از دست دادن کنترل خودرو به طور غیرمنتظره دارید. همچنین خطر آسیب دیدن و تصادف را به غیر از تعویض لاستیک افزایش می‌دهید.

در ادامه همه لاستیک‌های خودروی خود را بررسی کنید. ممکن است لاستیک‌های پنچر شده دیگری نیز وجود داشته باشند. وقتی از روی اجسام نوک تیز رد می‌شوید که باعث پنچر شدن می‌شوند. ممکن است آن شی به زیر خودروی شما بپرد و به لاستیک دیگر آسیب برساند. اگر دو لاستیک پنچر شده دارید باید با یک شرکت khoodrobar تماس بگیرید.

یادگیری پنچرگیری برای جلوگیری از خطرات قبل از رسیدن خودروسوار

اگر در هنگام پنچری، خودرو شما در مکانی مطمئن است می‌توانید بدون نیاز به خودروبر خودتان تایر را تعویض کنید. برای این کار نیاز به جک ماشین، آچار لاستیک و لاستیک زاپاس دارید. جک را در نزدیک ترین موقعیت به لاستیک پنچر قرار دهید. لاستیک پنچر باید هنوز بر روی جاده قرار داشته باشد و شما نمی‌توانید چرخ را بچرخانید. در حالی که لاستیک پنچر شده همچنان با جاده در تماس است مهره های چرخ را باز کنید. برداشتن مهره های چرخ را تمام کنید و چرخ را بردارید. لاستیک زاپاس را روی پیچ های روی توپی چرخ قرار دهید. مهره ها را دوباره روی آن قرار دهید و با دست آن ها را ببندید. مهره هایی را که در مقابل هم قرار دارند را ببندید. پس از سفت کردن مهره‌ها جک را پایین بیاورید تا لاستیک زاپاس به اندازه کافی سطح جاده را لمس کرده و نتواند بچرخد.

یدک‌کش 3امدادخودرو

خودروسوار | کفی دار

خودروسوار | کفی دار | خودروبر

پنچرگیری در جاده ها توسط شما در موقعیت های خاص

در ادامه از آچار استفاده کنید تا مهره‌ها را به همان ترتیبی که با دست سفت کردید کاملاً سفت کنید. بررسی کنید که چرخ به طور ایمن به توپی چرخ وصل شده باشد. خودرو را کاملاً پایین بیاورید. به آرامی رانندگی کنید و بیشتر از سرعت 80 تا نروید. شما باید ماشین خود را به خودروبر ها بسپارید. تا آنها تایر شما را تعمیر یا در اسرع وقت یک تایر جدید نصب کند. اگر تعویض لاستیک را نمی‌توانید انجام دهید یا در مکان ناامنی هستید با خودروبر ما تماس بگیرید. همچنین می‌توانید به وب سایت ما مراجعه نمایید.

نتیجه گیری برای خدمات یدک کش ها در کنار جاده ها  

خودروسوار برای کمک رسانی به شما هم در مواقع خرابی خودرو و هم برای تصادفات هستند. در صورت نیاز به تعمیر و یا جابجایی با ما در ارتباط باشید. ما اتومبیل شما را با کمترین هزینه و با بیشترین ایمنی تعمیر و جابجا می‌کنیم. در وب سایت khoodrobar  تمامی روش ها در مورد خرابی خودرو در کنار جاده ها و تعمیر آنها وجود دارد. اگر این مقاله در کمک به شما کارآمد بود به مقاله انواع تجهیزات بارگیری خودرو نیز مراجعه نمایید.

سوالات متداول مشتریان در مورد خدمات یدک کش ها

  1. آیا خودروبر خدمات تعمیرات را نیز انجام می‌دهند؟

بله

  1. آیا تعویض لاستیک نیز جزو خدمات یدک کش ها محسوب می‌شود؟

بله

  1. در صورت جا گذاشتن کلید در خودرو، یدک کش ها تجیزاتی برای کمک رسانی در این موارد را دارند؟

بله

خودرو سوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *