خودروبر| چند نمونه از مزایا استفاده از کفی خودروبر

خودروبر | تریلر خودروبر

خودروبر | تریلر خودروبر | خودروبر


خودروبر معمولا اولین نکته ایی که مشتریان برای انتقال خودرو در نظر می‌گیرند ایمنی اتومبیلشان است. خودروبر کفی جزو یکی از ایمن ترین خودربرها میباشد. کفی خودروبر باید با خودروی شما تناسب داشته باشد تا ایمنی کامل را برقرار کند. اندازه کفی و اندازه خودروی شما باید تناسب داشته باشد. زیرا اگر کفی به درستی توسط افراد غیر متخصص انتخاب شود به ماشین شما آسیب وارد می‌شود.

 

فهرست عناوین

مزایا استفاده از خودروبر کفی برای جابه جایی خودرو

حمل و نقل وسیله نقلیه با تریلر حمل خودرو

اطلاعاتی در مورد خودروبرهای کفی و جابه جایی خودروها

حمل خودرو با خودروبر کفی و اطلاع از قیمت خودروبر

حمل و نقل وسایل نقلیه با خودروبر کفی

حمل و نقل وسیله نقلیه با کامیونت های خودروبر تکی

ظرفیت کفی کامیون ها برا جابه جایی به چه صورت است؟

انواع کاربردهای بارز و منحصر به فرد تریلی خودروبری

خودروبری و یک روز از زندگی یک راننده حامل خودرو

رانندگان خودروبر ها و ساعت های صرف حمل خودرو

رانندگان خودروبر و گذراندن زمان دور از خانه و خانواده

نتیجه گیری برای استفاده از کفی خودروبر در حمل و نقل

سوالات متداول مشتریان در مورد استفاده از کفی خودروبر

فهرست تصاویر

خودروبر 1کفی

خودروبر 2تکی

خودروبر 3تریلر

مزایا استفاده از خودروبر کفی برای جابه جایی خودرو

برای جابه جایی خودرو شما باید افراد متخصصی این کار را انجام دهند. کفی خودروبر دارای حساسیت بالایی است و افراد متخصص باید جابه جایی را انجام دهند. استفاده از خودرو بر کفی نسبت به سایر خودروبرها دارای ایمنی بالاتری است. یکی از مناسب ترین روش ها برای انتقال خودرو نیز هست. در این مقاله با چند نمونه نقص فنی خودرو آشنا می‌شوید. یک نمونه خودروبر 1کفی را مشاهده می‌کنید.

عنوان خودروبر
نویسنده بدری کاظمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1820 کلمه
مدت زمان مطالعه 18دقیقه

حمل و نقل وسیله نقلیه با تریلر حمل خودرو

این نوع تریلرها برای جابجایی چند خودرو مورد استفاده قرار می‌گیرند. حتماً زمانی ‌که به سفر می‌روید در جاده ها تعدادی از این نوع تریلی ها را مشاهده کرده اید. این نوع از تریلر های تجاری بیشتر برای تحویل ماشین از تولید کننده به نمایندگی ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. اغلب از این کامیون های حامل برای حمل جاده‌ای و برون‌ شهری استفاده می‌شود. زیرا ایمنی بسیار بالایی دارند و همچنین برای جابجایی ماشین‌های صفر و جدید بسیار مناسب‌ هستند. تریلرهای محصور راه حل مناسبی برای انتقال اتومبیل های با ارزش با خیال راحت و امنیت کامل است. تریلر های محصور از اتومبیل ها در برابر هر خطری در طول حمل و نقل محافظت می‌کنند. آنها معمولاً ارتفاع پایین تر به زمین نسبت به تریلر های روباز دارند. برای اتومبیل های مسابقه که ارتفاع کمی نسبت به زمین دارند مناسب است.

اطلاعاتی در مورد خودروبرهای کفی و جابه جایی خودروها

به کامیون، خاور و تریلی که در قسمت بارکش آن دیواره وجود نداشته باشد کفی می‌گویند. اکثر ماشین های کفی تریلی هستند و تعداد کمی کامیون کفی تکی وجود دارد. اگر تصمیم به جابه جایی خودرو از تهران به شهرستان ها و بلعکس دارید سایت khoodrobar برای نیاز های شماست. این کامیونت ها دارای دو نوع نیمه کفی و کفی هستند. اکثر این کفی ها در دو نوع باز و بسته در دسترس هستند و با شیب برای بارگیری استفاده می‌کنند. این خودروبر ها دارای هیدرولیک برقی جهت تنظیم شیب برای بالا و پایین آوردن کفی بر روی زمین است. انتخاب کفی خودروبر بسته به ماشین شما که چند ظرفیتی است، وزن خودرو و بیمه آن ها باهم تفاوت دارد.

خودروبر 1کفی

"<yoastmark

حمل خودرو با خودروبر کفی و اطلاع از قیمت خودروبر

انواع کامیون هایی که در قسمت باربری آن دیوار ندارد و کفی ان بصورت موقت روی آن نصب می‌شود کفی می‌گویند. برای مسافت های کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرند. در حالی که تریلی های حمل خودرو مخصوص جابجایی خودرو برای مسافت های طولانی هستند. در هر کشوری نوع و مدل حامل خودرو که مورد استفاده قرار می گیرد متفاوت است. قیمت کفی ها بسته به نوع خودرو است زیرا بیمه و وزن و حجم آن ها باهم متفاوت است. پس قیمت مشخصی نمی‌توان برای آن تعیین کرد. برای اطلاع دقیق از قیمت های مجموعه ما به سایت خودروبر مراجعه نمایید. هزینه حمل با تریلی مقرون به صرفه تر است زیرا همزمان تعداد زیادی اتومبیل را جابجا می کند. قیمت حمل اتومبیل با کفی خودروبر، ابتدا مبدا و مقصد را اعلام کرده و هزینه انتقال به شما اعلام می‌شود.

حمل و نقل وسایل نقلیه با خودروبر کفی

یکی از این وسیله ها که وظیفه حمل خودرو را بر عهده دارند همان خودروبر می‌باشد. که جزو ایمن ترین روش حمل و نقل شناخته شده است. خودروبر کفی ها کامیونت های شش تنی هستند. هچنین برای جابه جایی های بین شهری از آن ها استفاده می‌شود. کفی این خودروبرها عاج کاری شده تا نیروی اصطحکاک بین لاستیک ها و سطح کفی به حداکثر برسد. دارای هر نوع خودرو هستید اعم از شاسی بلند، وانت و غیره، می‌توانید از خودروبرهای مخصوص سایت khoodrobar استفاده نمائید. نحوه سوار کردن خودرو، بستن و محکم کردن بر روی کفی خودروبر بدون کوچکترین آسیب از جمله موارد تخصصی است. همچنین نحوه پایین آوردن خودرو، نحوه مراقبت رانندگان از خودرو حین رانندگی نیز تخصصی است. در صورتی که هر یک از کارکنان در این موارد تخصص نداشته باشند باعث آسیب دیدگی خودرو شامل می‌شود.

حمل و نقل وسیله نقلیه با کامیونت های خودروبر تکی

این نوع خودروبرها همان گونه که از نامشان پیداست برای حمل فقط یک ماشین  طراحی شده‌اند. این خودروبر ها برای حمل ‌ونقل جاده‌ ای و بین‌ شهری و درون ‌شهری کاربرد دارند. برای كامیون های كفی باید خودرو حركت نموده و وارد كفی خودروبر شود. برای این نوع خودروبرها می‌توان از كامیونت های عادی نیز استفاده کرد. خودروبرهای تکی یک راه حل عالی برای حمل و نقل اتومبیل در مسافت های کوتاه است. اندازه کوچک آنها باعث می‌شود که آنها راحت به در جاده های باریک حرکت کنند. در سایت خودروبر در زمینه حمل خودرو درون شهری و برون شهری، امداد خودرو و تعمیر در محل فعالیت دارد. یک مدل از خودروبر 2تکی را مشاهده کنید.

ظرفیت کفی کامیون ها برا جابه جایی به چه صورت است؟

این کامیون های خودروبر تک ظرفیتی و چند ظرفیتی هستند. در بسیاری از کشورهای اروپایی تریلی های سه طبقه برای جابجایی طراحی می‌کنند. برای بارگیری خودرو کفی آن بر روی زمین قرار گرفته و به وسیله وینچ خودرو را به طرف کفی می‌کشند. بعد از بارگیری اتومبیل ها را با زنجیرهای فلزی محکمی به کفی خودروبر میبندند. زمانی که اتومبیل بر روی کفی قرار می‌گیرد احتمال آسیب دیدن آن بسیار کم می‌شود. در این تریلی ها به دلیل جابجایی در مسافت زیاد با اتومبیل هایی با وزن زیاد احتمال آسیب دیدگی را بیشتر می‌کند. از جمله این آسیب ها می‌توان به ترکیدن لاستیک تریلی در هوای بسیار گرم یا سرد اشاره کرد. در مواردی دیگر ممکن است یکی از اتومبیل های سواری از طناب فلزی جدا شود. سایت خودروبر برای حمل خودرو و جابه جایی آن با کمترین هزینه و ارائه خدمات دیگری در دسترس شما قرار دارد.

انواع کاربردهای بارز و منحصر به فرد تریلی خودروبری

 • انتقال ماشین آلات صنعتی
  • حمل ادوات و ماشین های کشاورزی
  • حمل ماشین های تصادفی
  • حمل و نقل اتومبیل های قدیمی
  • حمل ماشین های دچار مشکلات فنی
  • انتقال و تحویل ماشین خریداری شده توسط افراد درب منزل
  • انتقال ماشین های صفر کیلومتر و پلاک نخورده

کاربرد این نوع تریلی ها  فقط برای جابجایی ماشین های سواری مورد استفاده قرار می‌گیرد. هر چند اگر فردی قصد تغییر ماهیت تریلی را داشته باشد می‌تواند کفی سوار شده بر روی آن را بردارد. زیرا این کفی ها به صورت موقت بر روی تریلی ها نصب شده اند.

خودروبر 2تکی

"<yoastmark

خودروبری و یک روز از زندگی یک راننده حامل خودرو

رانندگان خودروبر ها از صبح زود تا پاسی از شب، در حال حرکت برای انتقال خودرو هستند. برای آن ها شب و روز تفاوتی ندارد. بیشتر روز آنها با رانندگی صرف می‌شود. این کار مهم نیازمند فداکاری و مدیریت خوب زمان است. به عنوان یک راننده خودروبر برای تحویل به موقع بسیاری از حدود 3 صبح شروع به کار می‌کنند. زیرا برای بارگیری هر محموله و رساندن آن به مکان مناسب در زمان مناسب وقت زیادی می‌خواهد. در زمان شیفت  کاری به شما گفته می‌شود چه زمانی باید ماشین ها را بردارید و پیاده کنید. بخش اصلی نقش یک حمل کننده خودرو، بارگیری اتومبیل ها و تحویل دادن آنها در محل درخواستی است. این می‌تواند باعث شود که ساعت های زیادی رانندگی کنید تا خودرو در زمان مناسب به جایی که باید باشد برسد. یکی از انواع خودروبر 3تریلر را مشاهده می‌کنید.

رانندگان خودروبر ها و ساعت های صرف حمل خودرو

خودروبری ها ساعات مشخصی برای رانندگی دارند. بعد از هر هشت ساعتی که رانندگی می‌کنند، باید حداقل 30 دقیقه استراحت کنند. در غیر این صورت اگر بیش از حد طولانی رانندگی کنند، ممکن است به طور تصادفی تصمیمات خطرناکی در جاده بگیرید. همچنین باعث خستگی زیاد و تصادفات می‌شود.

شرکت های حمل و نقل خودرو و سایر رانندگان کامیون می توانند پس از ساعات مشخصی از رانندگی استراحت کنند. قانون کلی این است که شما می توانید 11 ساعت در طول روز 14 ساعت رانندگی کنید. بعد از هر هشت ساعتی که رانندگی می کنید، باید حداقل 30 دقیقه استراحت کنید. در پایان هر شیفت 14 ساعته، باید ده ساعت استراحت کنند. این زمان این فرصت را می دهد که قبل از شروع مجدد رانندگی، استراحت کافی داشته باشند.

خودروبر 3تریلر

"<yoastmark

رانندگان خودروبر و گذراندن زمان دور از خانه و خانواده

از آنجایی که مجبور خواهند بود هر روز ساعت های زیادی رانندگی کنند. این بدان معناست که ممکن است نتوانید آنقدر که دوست دارید با خانواده خود وقت بگذرانید. همچنین ممکن است برای مدت طولانی از خانه خود دور باشید. این فداکاری با دستمزد خوبی که اکثر شرکت‌های حمل‌ونقل خودرو دریافت می‌کنند، پاداش داده می‌شود جبران می‌شود. در این مورد شما زمانی که خانواده خود را می‌بینید، زمانی با کیفیت واقعی را با آنها سپری می‌کنید. اما گزینه ایی برای کار به صورت پاره وقت نیز هست.

نتیجه گیری برای استفاده از کفی خودروبر در حمل و نقل

خودروبر با حمل و نقل سریع یکی از بزرگترین و بهترین امکانات سایت khoodrobar است. چه در حال مسافرت باشید چه در حال حرکت بدون معطلی اتومبیل شما به مکانی که در آن حضور دارید انتقال می‌یابد.

سوالات متداول مشتریان در مورد استفاده از کفی خودروبر

 1. آیا می‌توان وسایل شخصی را در وسیله نقلیه بسته بندی کرد؟

هرگونه اقلام شخصی تحت پوشش شرکت ها نیست و تمام کامیون ها حداکثر وزنی دارند که باید از آن پیروی کنند.

 1. آیا می‌توانید در تاریخ درخواستی خودرو را تحویل مشتریان دهید؟

ما تمام تلاش خود را برای رفع نیاز های شما انجام می‌دهیم. مگر در صورتی که شرایط طبیعی روند حمل و نقل را مختل کند. عوارض طبیعی مانند آب و هوا و جاده های آسیب دیده است.

 1. خودرو من کجا تحویل داده می‌شود؟

تحویل ما هم درب منزل انجام می‌گیرد هم می‌توانید در پایانه های خودروبری اتومبیل را تحویل بگیرید. لازم نیست هنگام تحویل خودرو حضور داشته باشید.

خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *