خودروبر| 4 مرحله در خواست کفی خودروبر!

امداد خودرو- خودروبر

امداد خودرو


خودروبر| شرکت امداد و نجات بزرگ تهران دارای مجوز رسمی‌خدمات امداد و نجات جهت ساماندهی و بهبود خدمات رسانی به مشتریان می‌باشد. با استفاده از مدرن ترین فناوری های روز دنیا، هدف آن جلب رضایت مشتری است. این شرکت با دارا بودن تیم تخصصی در زمینه نجات و نجات فعالیت های حمل و نقل خودروهای چرخدار، دکل، کف، مکانیک سیار را انجام می‌دهد که شامل تعمیر در محل، باتری به باتری، تعمیر پنچر، بنزین و … می‌باشد. انتخاب کمک غیر مجاز خودرو برای شما گران تمام می‌شود. مشکلات ناشی از باربرها و یدک کش های غیرمجاز و کفی خودروبر. امداد خودرو تهران بزرگ ارائه دهنده انواع خدمات تعمیرات ایران خودرو، ساپیا، تویوتا، بنز، هندلر خودرو…

فهرست عناوین

مراحل مختلف فرآیند پذیرش خودرو به خودرووبر به چه صورت می‌باشد؟

خدمات امداد و نجات قابل ارائه برای شرکت خودرووبر چیست؟

مراحل پذیرش تا ترخیص خودرو در خدمات خودرووبر چگونه است؟

امداد خودرو چیست و چگونه خدماتی انجام می‌دهد ؟

امداد خودرو با چه وسایلی برای مشتریان کار می‌کند؟

امداد خودرو خدمات خود را در چه زمینه هایی ارائه می‌دهد؟

خدمات امداد جاده ای به چه صورت و در چه زمانی ارائه می‌شود؟

چرا کفی ماشین و وسیله یدک کش مهم است؟

مزایای استفاده از خدمات کفپوش خودرو برای مردم چیست؟

پرسش های پر تکرار شما کاربران در سایت khoodrobar

فهرست تصاویر

شکل 1امداد

شکل 2امداد جاده ای

شکل 3باربری

شرکت امدادخودرو دارای مجوز رسمی ‌خدمات امداد و نجات جهت ساماندهی و بهبود خدمات رسانی به مشتریان می‌باشد. با استفاده از مدرن ترین فناوری های روز دنیا، هدف آن جلب رضایت مشتری است. این شرکت با دارا بودن تیم تخصصی در زمینه نجات و نجات فعالیت های حمل و نقل خودروهای چرخدار. دکل، کف، مکانیک سیار را انجام می‌دهد که شامل تعمیر در محل، باتری به باتری، تعمیر پنچر، بنزین و … می‌باشد. انتخاب کمک غیر مجاز خودرو برای شما گران تمام می‌شود. مشکلات ناشی از باربرها و یدک کش های غیرمجاز. خودروبر ما ارائه دهنده انواع خدمات تعمیرات ایران خودرو، ساپیا، تویوتا، بنز، هندلر خودرو…

شکل 1امداد

عنوان خودروبر
نویسنده زهرا پسته
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1500 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

مراحل مختلف فرآیند پذیرش خودرو به خودروبر به چه صورت می‌باشد؟

– تحویل خودرو

– ثبت دقیق اظهارنامه مشتری

– بررسی عملکرد خودرو برای گارانتی و محدودیت های گارانتی

– تعمیر صحیح خودرو توسط کادر فنی

– در صورت لزوم خودرو را در حضور مشتری تست کنید

– زمان و هزینه تقریبی تعمیرات را به مشتری اعلام کنید

– تحویل لوازم جانبی خودرو به مشتری

– ارائه رسید پذیرش دستی و همچنین تاییدیه اظهارنامه های مشتری

-خدمات کفی خودروبر

کفی خودروبر- خودروبر

کفی خودروبر

شکل 1امداد

خدمات امداد و نجات قابل ارائه برای شرکت خودروبر چیست؟

 • راه اندازی تلفن
 • خدمات اورژانس عمومی
 • تسکین سریع
 • امداد بیشتر
 • لیوان امداد
 • خدمات در محل (اتوککلیک)
 • حمل و نقل ماشین
 • کمک سوئیچ
 • خدمات ویژه تعمیرات فنی خودرو
 • تعویض چهار حلقه لاستیک

شکل 2امداد جاده ای

مراحل پذیرش تا ترخیص خودرو در خدمات خودروبر چگونه است؟

 • نوبت بگیرید و به نمایندگی مراجعه کنید.

برای اطلاعات در مورد مراحل قرار ملاقات به صفحه khoodrobar مراجعه کنید.

مشتری در زمان توافق شده با مدارک لازم (کارت خودرو، کارت طلایی و اکو کارت) به نمایندگی مراجعه می‌کند.

 • مراحل پذیرش و تحویل خودرو

اقلام داخل خودرو توسط مشتری برداشته می‌شود. خودرو به واحد دریافت نمایندگی تحویل داده می‌شود و رسید تحویل از نمایندگی دریافت می‌شود.

 • انجام تعمیرات

تعمیرات خودرو توسط تکنسین های آموزش دیده و زیر نظر کارشناسان فنی و تایید ناظر تعمیرگاه انجام می‌شود. به درخواست مشتری خدمات مودر نیاز انجام خواهد شد.

 • ترخیص و تحویل خودرو

پس از اتمام تعمیرات، آژانس را با مشتری هماهنگ کرده و برای اطلاع از مهلت ترخیص، پیامک ارسال کنید. مراجعه به سررسید و اخذ فاکتور تعمیرات و قطعات (پس از دریافت شرح خدمات انجام شده و تایید کنترل کیفیت) به صندوق مراجعه کنید و هزینه ها را پرداخت کنید. دریافت مجوز خروج و تحویل خودرو (با قطعات گارانتی)

خودروبری-خودروبر

خودروبر

شکل 2امداد جاده ای

امداد خودرو چیست و چگونه خدماتی انجام می‌دهد ؟

نجات خودکار و کفی خودروبر در سراسر جهان بسیار مهم است. امداد و نجات خودرو سهم بسزایی در رفاه شهروندان و جلوگیری از راه بندان داشته است. همچنان از نظر تعمیرات و همچنین تصادفات و فرسودگی، عمومی‌ترین و جامع ترین مشکل نگهداری خودروهای آسیب دیده است. در تمام دنیا مخصوصا ایران که بزرگترین و سالم ترین امداد خودرو را از نظر کمک شخصی و غیر شخصی دارد. امداد خودرو، جاده امداد در تعهدات خود در کنار مردم چه در تعطیلات عمومی‌و چه غیر رسمی‌در جاده ها در خدمت مردم عزیز است. او توانست رتبه خوبی در بین امدادگران تهران و شهرستان ها ایجاد کند.

شکل 3باربری

امداد خودرو با چه وسایلی برای مشتریان کار می‌کند؟

امداد خودرو، امداد جاده ای شامل یک جرثقیل یدک کش نیسان و کفی خودروبر می‌شود. باید بدانید که نقش جرثقیل نیسان بسیار مهم است. به خصوص اینکه توانسته مهمترین قسمت ترافیک تصادف در مرکز را حل کند. جاده های شهری و برون شهری و حمل و نقل ماشین یک تن را گرفت. به دردسر ترافیکی در ایران تبدیل شد.

یکی دیگر از مواردی که در امداد خودرو وجود دارد، تعمیرات موبایلی است که توسط تعمیرکاران موبایل و باطری ما انجانم می‎‌شود. به طور کلی و در قطعات یدکی، در مکان های دور از خودرو در خیابان و یا در پارکینگ ها، منازل و ادارات انجام می‌شود. که نیاز به تعمیر خودروها و موتورهای اورژانسی پراید و سمند به کمک شهروندان دارند. از دیگر خدمات امداد خودرو، امداد جاده ای، کمک حمل و نقل با کامیون مسطح است.

نقش مهمی ‌در حمل و نقل خودروهای سواری در شهرها و جاده های خارجی، کفی خودروبر دارد. که از مهمترین آنها می‌توان به خودروهای نمایشگاهی و همچنین سفرهای کم هزینه و کم هزینه اشاره کرد. حمل و نقل ماشین ها و ماشین های در حال کار تعمیرگاه نیاز است. جاده امداد خودرو امداد توانست با چند گسل در جاده ها برای حمل و نقل روان و ایمن امتیاز بالایی کسب کند.

شکل 3باربری

امداد خودرو خدمات خود را در چه زمینه هایی ارائه می‌دهد؟

امداد خودرو همچنین می‌تواند خدمات خود را در زمینه جابجایی خودروهای خارجی و ایرانی در سراسر ایران انجام دهد. اعم از گمرک، نمایشگاه، نمایندگی، شماره گذاری و … ارائه دهد. کفی خودروبر آماده همکاری با کلیه سازمان های دولتی و غیردولتی اعم از پارکینگ ها و ادارات است. همچنین راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی‌پارکینگ های شخصی و بیمه ها. مشاغلی که برای جابجایی چراغ نیاز به یدک کش نیسان با جرثقیل و باربری دارند.

خدمات امداد جاده ای به چه صورت و در چه زمانی ارائه می‌شود؟

امداد جاده ای کفی خودروبر را می‌توان با ارزان ترین قیمت برای جابجایی خودرو تجربه کرد. با امداد خودروی جاده ای در جاده های شهری یا خارج از شهر گیر نخواهید کرد. امداد خودروی امدادی جاده ای در طول سال و به ویژه در طول سال در شبانه روز در دسترس است. تعطیلات نوروز با همه است. شهروند گرامی‌ باید تحمل کرد که اگر خودروی شما به هر دلیلی مشکل فنی دارد. قادر به حرکت نیست با شماره های امداد خودرو اورژانس جاده امداد تماس بگیرید. تا همکاران ما مشاوره تلفنی بدهند و تعیین دلیل توقف را مشخص کنند.

آنها در مواقعی که بیشترین نیاز را داشته باشند به شما مراجعه می‌کنند. امداد خودرو نمایندگی های مختلفی در سراسر کشور دارد.  تعداد این نمایندگی ها در شهرهای بزرگی مانند تهران بیشتر است. از طریق سایت khoodrobar می‌توانید از هر نقطه ایران که هستید کمک بگیرید. و امدادگران ما که در نزدیک ترین محل به شما هستند. کمک فوری است می‌توانید با شماره ای که در سایت خودروبر است تماس بگیرید.

چرا کفی ماشین و وسیله یدک کش مهم است؟

برای کارخانجات خودروسازی بسیار مهم است که خودرو را بدون رانندگی به خریدار تحویل دهند. زیرا اگر خودروی خریداری شده تا مقصد حرکت کند، هر چقدر هم که کوتاه باشد، خریدار احساس خوبی نخواهد داشت.فرض بر این است که خودرو استفاده شده است. بنابراین خودروسازان برای جلب رضایت مشتری و ایجاد حس اطمینان از عدم استفاده از خودرو، خودروی خریداری شده. با انواع یدک کش و یا حتی قطار و کشتی به مقصد منتقل می کنند. خدمات، لیست شماره یدک کش خودرو و یافتن یدک کش در در از طریق سایت به راحتی قابل دسترسی است. حمل در کوتاه ترین زمان به تمام نقاط  هدف اصلی شرکت های خدمات حمل و نقل خودرو می باشد. این خودروها به صورت ویژه برای حمل خودرو به تمامی نقاط تهران طراحی شده اند.

مطالعه مقاله قبلی: امداد خودرو 5 زمانی که به یدک کش نیاز داریم!

مزایای استفاده از خدمات کفپوش خودرو برای مردم چیست؟

 1. خدمات امداد و نجات خودرو و حمل و نقل با سرعت و ظرافت انجام می شود.
 2. سرویس خودرو با استفاده از سیستم GPS انجام می شود.
 3. این مجموعه به صورت 24 ساعته و هفت روز هفته آماده خدمت رسانی می باشد.
 4. کیفیت خدمات در مجموعه کف خودرو بسیار بالاست.
 5. جلب رضایت مشتریان عزیز در اولویت کاری این مجموعه می باشد.
 6. این مجموعه از پیشرفته ترین و جدیدترین سیستم های خودرو استفاده می کند.
 7. برای تمامی خدمات خود نرخ مناسب و منصفانه ای در نظر گرفت.

پرسش های پر تکرار شما کاربران در سایت khoodrobar

 • خدمات مرکز پاسخگویی خودروبر به چه صورت است؟

شامل نظرسنجی از مشتریان، ارائه مشاوره فنی به مشتریان و انجام فراخوان می‌باشد.

 • خدمات در چه ساعاتی انجام می‌شود؟

خودروبر خدمات خود را به صورت 24 ساعته برای حمل و نقل ایمن، سالم و کم نقص ارائه دهد .

 • کاربرد کفی خودروبر چیست؟

خودروهایی که پلاک نخورده اند. خودرو های کلاسیک و آنهایی که نقص فنی دارند را حمل می‌کند.

خودرو بر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *