خودروبر | 05 نکته در خصوص و با مضمون گارانتی حمل نقل خودرو!

خودروبر | 05 نکته در خصوص و با مضمون گارانتی حمل نقل خودرو!

خودروبر | 05 نکته در خصوص و با مضمون گارانتی حمل نقل خودرو! خودروبر ارسلان


خودروبر | گارانتی تمدید شده در حمل خودرو 1 می تواند به عنوان یک تفاهم کتبی بین مالک خودرو و شرکت گارانتی تعریف شود. بنابراین از شرکت گارانتی تعهدی برای پرداخت هزینه تعمیرات تحت پوشش خودروبرارسلان قرارداد برای یک دوره زمانی مشخص گرفته می شود. با گارانتی طولانی مدت خودرو در واقع از خود در صورت خرابی مکانیکی ناگهانی یا غیرمنتظره محافظت می کنید.

تاریخ 1402.01.13
عنوان 05 نکته در خصوص و با مضمون گارانتی حمل نقل خودرو!
نویسنده sir vahid ebrahimi
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1351
زمان خوانش 00:13:51

یک تعمیر اساسی اغلب منجر به هزینه مساوی یا چند برابر بیشتر از هزینه گارانتی می شود. به عنوان یک مصرف کننده. تنها زمانی می توانید پوشش را کاملاً درک کنید که اصطلاحات و هنجارهای استاندارد صنعت را یاد بگیرید. سطوح پوشش گسترش یافته به طور قابل توجهی از شرکتی به شرکت دیگر متفاوت است. اکثر ایالت ها پوشش کفی خودروبر را استاندارد نمی کنند. و بنابراین. برای درک کامل آنچه در قرارداد نوشته شده است. ممکن است مجبور شوید بین خطوط بخوانید.

فهرست بندی مطالب در خصوص حمل اثاثیه

گارانتی تمدید شده خودرو بر دقیقاً چه چیزی را پوشش می دهد؟

چرا به گارانتی خودرو بر تمدید شده نیاز مبرم دارم؟

چرا باید اکنون گارانتی خودرو را در شرکت کفی خودرو بر تمدید کنم؟

در مورد فرانشیز کفی خودرو بر می توان چه نکته ای را بیان کرد؟

چه نوع گارانتی خودرو بر را باید از شرکت خریداری کنم؟

سوالات متداول در خصوص و با مضمون خودرو بر

فهرست بندی برای تصاویر

حمل خودرو 1 | گارانتی تمدید شده خودرو بر

حمل خودرو 2 | اکنون گارانتی خودرو در شرکت

گارانتی تمدید شده خودروبر دقیقاً چه چیزی را پوشش می دهد؟

مصرف‌کننده باید اطلاعات کاملی از مواردی که تحت ضمانت تمدید پوشش خودروبر داده می‌شود و چه چیزی تحت پوشش قرار نمی‌گیرد. داشته باشد. 2 دسته اصلی برای بررسی اینکه آیا پوشش گارانتی “خرابی” یا پوشش ضمانت “ساییدگی” دارد وجود دارد. یک “خرابی” گارانتی خودروبرارسلان قطعات شکسته شده را پوشش می دهد. اما همه قطعات به دلیل شکستگی خراب نمی شوند. برخی از آنها باید تعویض شوند زیرا با گذشت زمان فرسوده شده اند. گارانتی “ساییدگی” قطعات فرسوده را پوشش می دهد. نکته مهم دیگری که باید در نظر گرفت این است که گارانتی باید پوششی برای TSB ایجاد کند. خودروسازی گهگاه مصرف کننده را در مورد وضعیتی که ممکن است در خودرو وجود داشته باشد و نیاز به توجه فوری دارد. مطلع کند.

خودروبر | گارانتی تمدید شده خودرو بر

خودروبر | گارانتی تمدید شده خودرو بر
خودروبر ارسلان

حمل خودرو 1 | گارانتی تمدید شده خودرو بر

آن اعلان A Technical Service Bulletin (TSB) یا Factory Service Bulletin نامیده می شود. بنابراین مطمئن شوید که گارانتی تمدید شده شما برای چنین TSB پوشش می دهد. علاوه بر عوامل فوق. این نکته را نیز در نظر داشته باشید که باید پوششی برای ترمزهای ABS و پوششی برای آسیب های ناشی از گرمای بیش از حد داشته باشد. زیرا گرمای بیش از حد می تواند منجر به تعویض عمده قطعات مانند رادیاتور شود. بنابراین یک مصرف کننده باید قبل از خرید گارانتی کفی خودروبر تمدید شده حمل خودرو 2. تمام عوامل فوق و مزایا و معایب هر گارانتی را در نظر بگیرد.

چرا به گارانتی خودروبر تمدید شده نیاز مبرم دارم؟

معمولا هزینه تعمیرات خودروبر با گذشت زمان افزایش می یابد. بنابراین گزینه خوبی برای سرمایه گذاری در چیزی است که به ما در صرفه جویی در هزینه کمک می کند. مصرف کننده می تواند از مزایای گارانتی تمدید شده مانند پرداخت هزینه یدک کشی. گم شدن کلید/قفل. و تخفیف های کرایه خودرو استفاده کند. صرف نظر از اینکه خودروی نو یا قدیمی داشته باشیم. خرید گارانتی تمدید شده به ما در پرداخت قبوض سنگین تعمیرات مکانیکی که در طول عمر کفی خودروبر خودروبرارسلان متحمل می شویم کمک می کند.

چرا باید اکنون گارانتی خودرو را در شرکت کفی خودروبر تمدید کنم؟

از آنجایی که وسیله نقلیه شما مایل های زیادی را طی می کند و قدیمی می شود. قیمت گارانتی خودروبر طولانی مدت خودرو به طور خودکار افزایش می یابد و هزینه های تعمیر که معمولاً برای خودروهای قدیمی و بدون گارانتی وجود دارد. افزایش می یابد. شما فقط کل مسافت پیموده شده را خریداری می کنید. نه مسافت پیموده شده اضافی به کل فعلی خود. از این رو شما در اینجا چیزی برای از دست دادن ندارید. بلکه فقط به دست می آورید. استفاده از وسیله نقلیه جدید و مسافت پیموده شده کم. محتاطانه ترین رویکرد است زیرا برای هزینه های تعمیر اجتناب ناپذیر در آینده برنامه ریزی می کنید. گارانتی طولانی مدت خودرو در صورت چنین هزینه‌های غیرمنتظره‌ای. امنیت خاطر شما را تضمین می‌کند. برخی از آنها قابل انتقال هستند که امکان افزایش هزینه khoodrobar فروش مجدد کفی خودروبر را فراهم می کند.

در مورد فرانشیز کفی خودروبر می توان چه نکته ای را بیان کرد؟

شما باید قبل از الصاق امضای خود. کسر بیمه نامه را به طور کامل در خودروبر بررسی کنید. نه تنها به مقدار. بلکه به محاسبه آن در هر بازدید یا تعمیر نیز توجه کنید. با فرانشیز به ازای هر بازدید. هر بازدید از فروشگاه. صرف نظر از تعداد قطعات تعمیر شده. مبلغ ثابتی برای شما هزینه خواهد داشت. برای هر قطعه سرویس شده کسر هزینه تعمیر khoodrobar  اعمال می شود. چیزی که به نظر یک تفاوت ناچیز به نظر می رسد. ممکن است تحت شرایط خاصی منجر به فشار شدید روی سیم های کیف شما شود. به عنوان مثال. فرض کنید برای هر تعمیر 100 دلار فرانشیز دریافت کرده اید

ماشین خود را برای سرویس تهویه مطبوع. پمپ بنزین و دینام سوار می کنید. قیمت سرسام آور 300 دلاری را خرج خواهید کرد. اگر کسر هر بازدید را انتخاب می کردید. تمام آن تعمیرات فقط 100 دلار برای شما هزینه داشت. بنابراین. مفهوم را درک کنید و با دقت قدم بردارید. هنوز سیاست های کسر 0.00 دلار وجود دارد. اما پس از آن. باید برای این نوع گارانتی خودروی تمدید شده هزینه بیشتری بپردازید. اما اگر شرایط شما تضمین می‌کند که مجبور هستید کفی خودروبر خود را بیشتر سوار کنید. متوجه می‌شوید که این سیاست سودمندتر است.

چه نوع گارانتی خودروبر را باید از شرکت خریداری کنم؟

گارانتی پیشرانه: این گارانتی خودروبر فقط شامل موتور. گیربکس و قطعاتی از پیشرانه می شود. پیشرانه شامل تمام قطعاتی است که روغن از آن عبور می کند. حدود 29 قسمت در این وجود دارد. گفته می شود که میزان خرابی این قطعات بسیار کمتر است. به طور متوسط حدود 1000 قطعه در یک خودرو وجود دارد. و پیشرانه اکثر قطعات را پوشش نمی دهدتوصیه نمی شود. گارانتی سپر به سپر: این ضمانت تقریباً تمام قطعات از سپر تا سپر پشتی را پوشش می دهد. این دارای یک لیست محرومیت است که دارای قطعاتی است که تحت این ضمانت نامه نیستند. مشاهده لیستی khoodrobar از قطعات حذف شده است

خودروبر | اکنون گارانتی خودرو در شرکت

خودروبر | اکنون گارانتی خودرو در شرکت
خودروبر ارسلان

حمل خودرو 2 | اکنون گارانتی خودرو در شرکت

انتخاب را بسیار آسان تر می کند و هیچ گونه عارضه ای ندارد. گارانتی اجزای نامگذاری شده: این گارانتی سیستم مکانیکی اصلی خودرو را پوشش می دهد. هر قطعه ای که در این سیستم نیامده شامل گارانتی نمی شود. توجه: چند شرکت وجود دارند که همان نوع بیمه نامه های ذکر شده در بالا را می فروشند و به سپر به سپر اشاره می کنند. این می تواند پوشش ضعیفی باشد که فریبنده است. هیچ یک از گارانتی محصولات مصرفی مانند لنت ترمز. شیشه جلو. برف پاک کن و غیره را پوشش نمی دهد. بسته گارانتی خودرو نیز طرح های بازپرداخت کمک های جاده ای و سفر را ارائه می دهد. این می تواند علاوه بر ضمانت اصلی کفی خودروبر نیز گرفته شود. تعداد کمی وجود دارد که در صورت خرابی اقامت و غذا را ارائه می دهند.

سوالات متداول در خصوص و با مضمون خودرو بر

01 برای حمل خودرو چه تجهیزاتی در خودرو بر دارید؟

این شرکت امکانات مدرن و به روزی دارد که ایمنی حمل خودروی شما را تضمین می کند.

02 آیا شرکت شما در تمام ساعات شبانه روز امکان دریافت سفارش را دارد؟

بله

03 هزینه تمام شده شرکت شما برای خودرو بر به چه صورت خواهد بود؟

متناسب با بودجه مشتریان و البته شرایط مناسبی که کمپانی دارد

خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *