خودروبر | انواع تریلر های حمل و نقل خودرو

خودروبر | تریلی خودروبر

خودروبر | تریلی خودروبر | خودروبر


آیا خودروبر و حمل و نقل ایمن با کفی خودروبر امکان پذیر است؟ ماشین شما یکی از با ارزش ترین دارایی شماست. در این مقاله به شما کمک می‌کنیم که تصمیم درستی برای حمل و نقل قابل اعتماد و ایمن داشته باشید. همچنین برای راهنمایی بیشتر میتوانید به سایت خودروبر مراجعه نمایید.

فهرست عناوین

چه زمانی جابجایی با حامل های رو باز انتخاب خوبی است؟

چه زمانی جابجایی با حامل رو باز انتخاب خوبی نیست؟

حمل و نقل وسیله نقلیه با خودروبر روباز چیست؟

هزینه حمل و نقل بصورت رو باز چقدر است؟

آیا حملونقل با حامل های رو باز باعث آسیب به خودرو می‌شود؟

چند مدل از حامل های دیگر که در دسترس هستند

حمل و نقل وسایل نقلیه با تریلر های محصور

حمل و نقل وسایل نقلیه با خدمات کامل و درب منزل

حمل و نقل اقتصادی و تحویل پایانه به پایانه

انتخاب انتقال با تریلرهای محصور برای جابجایی راه دور

چگونه میتوان خودروی را در حمل‌ونقل رو باز ایمن نگه داشت؟

با دقت قرارداد ها و خدمات شرکت ها را بخوانید

ماشین خود را برای بارگیری به درستی آماده کنید

نتیجه گیری در مورد کارهایی که می‌توانید برای ایمنی خودرو انجام دهید

سوالات متداول مشتریان درباره ای ایمنی خودرو در حمل و نقل

فهرست تصاویر

حامل خودرو 1روباز

حامل خودرو 2محصور

حامل خودرو 3 تکی

چه زمانی جابجایی با حامل های رو باز انتخاب خوبی است؟

در بیشتر موارد، مزایای جابجایی با حامل های رو باز از خطرات آن بیشتر است. به عنوان مثال، حمل و نقل آزاد انتخاب خوبی است اگر شما به دنبال هزینه کمتر هستید. جابجایی با حامل های رو باز قطعا انتخاب ارزان تری است. زیرا خودروهای بیشتری را می‌توان در یک محموله قرار داد. بنابراین به جای اینکه هزینه انتقال با کفی خودروبر را خودتان بپردازید ، آن را با خودروهای بیشتری تقسیم می‌کنید. که روش هزینه ها را به میزان قابل توجهی برای شما کاهش می‌دهد. همچنین اگر شما به دنبال انتقال سریع و در زمان کمتر هستید. از آنجایی که انتقال با حامل های روباز محبوب ترین گزینه در حمل و نقل خودرو است. بنابراین حامل های رو باز بیشتری برای باربری در دسترس هستند. پیدا کردن این نوع حامل که بتواند به سرعت خودرو شما را تحویل گرفته و به موقع به مقصد برساند، باید آسان تر باشد.

عنوان خودروبر
نویسنده بدری کاظمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1584کلمه
مدت زمان مطالعه 16 دقیقه

چه زمانی جابجایی با حامل رو باز انتخاب خوبی نیست؟

تنها دلیل انتخاب نکردن حمل‌ونقل رو باز این است که اتومبیل های لوکس و کلاسیک را می‌خواهید انتقال دهید. که نیاز به هندلینگ خاص و حفاظت بیشتری دارد. برای مثال خودروهای رده بالا از برندهایی مانند بنز، لامبورگینی و غیره در تریلر محصور برای محافظت بهتر هستند. در این صورت از اتومبیل ها در برابر زباله های کنار جاده، آب و هوای نامساعد و سرقت محافظت می‌کند. در صورتی که شما یک وسیله نقلیه معمولی دارید که به حفاظت خاصی نیاز ندارد. انتقال با کفی خودروبر یک گزینه عالی برای وسایل نقلیه معمولی است. در سایت khoodrobar تریلر و یدک کش هایی با امکانات بالا برای خدمات رسانی به شما وجود دارند.

حمل و نقل وسیله نقلیه با خودروبر روباز چیست؟

حمل‌ونقل با حامل های رو باز شامل حمل اتومبیل بر روی یک تریلر است که از طرفین باز است. با این حال، چندین نوع مختلف از این تریلرها وجود دارد. به عنوان مثال، تریلرهای دارای دو سطح می‌توانند تا ده وسیله نقلیه را حمل کنند. از آنجایی که آنها می‌توانند تعداد زیادی وسیله نقلیه را به طور همزمان حمل کنند، محبوب ترین گزینه هستند. آنها همچنین سبک تر هستند و سوخت کمتری مصرف می‌کنند که به معنای هزینه سوخت کمتر است. همچنین حامل های تک سطحی وجود دارند که می توانند تعداد کمی وسیله نقلیه را حمل کنند. این گزینه برای تحویل سریع یا وسایل نقلیه لوکس مناسب است. در نهایت، تریلرهای یدک کش با کفی خودروبر برای انتقال محلی یا مسافت های کوتاه مناسب ترین هستند. در ادامه یک نمونه حامل خودرو 1روباز را مشاهده کنید.

هزینه حمل و نقل بصورت رو باز چقدر است؟

مهم ترین عوامل در تعیین هزینه حمل و نقل خودروی شما روش حمل و نقل و مسافت است. بنابراین با فرض اینکه حمل و نقل باز را برای حمل ماشین خود انتخاب می‌کنید. در اینجا میانگین هزینه ها بر اساس مسافت طی شده آورده شده است. بر این اساس هزینه جابجایی با خودروبر روباز قطعا یکی از مقرون به صرفه ترین راه برای حمل خودرو است. در حالی که هزینه ها بسته به چندین عامل مختلف هستند. از جمله اندازه وسیله نقلیه، مدل اتومبیل، چارچوب زمانی حمل و نقل و مسافت طی شده متفاوت است. می‌توانید انتظار داشته باشید که حدود 50٪ کمتر برای حمل و نقل ماشین باز پرداخت کنید.

حامل خودرو 1روباز

خودروبر | تریلی رو باز

خودروبر | تریلی رو باز | خودروبر

آیا حمل‌ونقل با حامل های رو باز باعث آسیب به خودرو می‌شود؟

اگر از حمل و نقل رو باز استفاده کنید، احتمال کمی وجود دارد که خودروی شما آسیب ببیند. با این حال، هر کدام از روش های حمل و نقل را انتخاب کنید. همیشه احتمال خطراتی کوچک وجود دارد. اما شما باید مزایا و معایب انتقال با خودروبر رو باز را علاوه بر دیگر روش های انتقال بسنجید. در این صورت شما می‌توانید ببینید که آیا مزایا این روش بر خطرات آن بیشتر است یا خیر. در سایت khoodrobar  شما می‌توانید رزرو انتقال را به صورت آنلاین انجام دهید.

چند مدل از حامل های دیگر که در دسترس هستند

اگر انتقال با حامل های رو باز برای شما مناسب نیست، گزینه های دیگری نیز وجود دارد. از جمله حمل و نقل بصورت بسته، حمل و نقل درب به درب، و حمل و نقل پایانه به پایانه هستند. در ادامه یک مدل از حامل خودرو 2محصور را ببینید.

حمل و نقل وسایل نقلیه با تریلر های محصور

وسیله نقلیه شما در یک حامل که از همه طرف کاملاً محصور است قرار می‌گیرد. از آنجایی که تریلر کاملاً محصور است و روی کفی خودروبر قرار می‌گیرد ماشین از آسیب ها بهتر محافظت می‌شود. این روش حمل و نقل اگرچه ایمن تر است، اما گران تر نیز می‌باشد. در نتیجه خودروهای لوکس یا کلاسیک با ارزش بالا که نیاز به محفاظت بیشتری دارند  با یک تریلرروباز جابجا نمی‌شود. در مقاله انتقال خودروهای گران قیمت می‌توانید راهنمایی های لازم را در این مورد بخوانید.

حمل و نقل وسایل نقلیه با خدمات کامل و درب منزل

گزینه دیگری که باید در نظر بگیرید جابجایی با خدمات کامل و درب به در نیز شناخته می‌شود. شامل تحویل و پیاده کردن وسیله نقلیه شما در مکان های خاصی است که شما در نظر گرفته ایدkh. مثلا می‌توانید انتخاب کنید که خودرو خود را در محل کارتان تحویل بگیرید. همچنین می‌توانید انتخاب کنید که راننده آن را در خانه جدیدتان تحویل دهد.

حامل خودرو 2محصور

خودروبر | تریلی محصور

خودروبر | تریلی محصور | خودروبر

حمل و نقل اقتصادی و تحویل پایانه به پایانه

در نهایت یک حمل‌ونقل کم هزینه تر وجود دارد. شامل تحویل ماشین شما با کفی خودروبر در یک پایانه حمل‌ونقل خودرو می‌شود. جایی که راننده آن را همراه با سایر وسایل نقلیه موجود در بار تحویل می‌گیرد. سپس راننده ماشین شما را در پایانه حمل‌ونقل خودرو دیگری پیاده می‌کند. جایی که شما آن را انتخاب کرده اید. در حالی که این روش ممکن است ارزان تر باشد، اما ممکن است بیشتر طول بکشد. زیرا رانندگان تمایل دارند تا زمانی که بار آن ها کامل شود منتظر بمانند. پایانه‌های حمل و نقل خودرویی معمولاً نزدیک به شهرهای بزرگ و فرودگاه‌ها قرار دارند. یک نمونه از حامل خودرو 3 تکی را مشاهده می‌کنید.

انتخاب انتقال با تریلرهای محصور برای جابجایی راه دور

مسافت های طولانی تر به معنای گذراندن زمان بیشتر خودرو بر بروی کفی خودروبر در جاده است. این موضوع خطرات و آسیب ها  را افزایش می‌دهد. با این حال، خسارت در جاده به  صورت اتفاقی است و قابل پیش بینی نیست. عواملی غیر از مسافت نیز در هنگام انتقال با تریلر محصور مهم هستند. هزینه انتقال با تریلر محصور در جابجایی هایی با مسافت طولانی هزینه زیادی را در بر می‌گیرد. در سایت خودروبر تمامی خدمات برای انتقال اتومبیل شما وجود دارد.

چگونه می‌توان خودروی را در حمل‌ونقل رو باز ایمن نگه داشت؟

در حالی که حمل و نقل با خودروبر رو باز خطرناک است. راه هایی وجود دارد که می‌توانید ایمن نگه داشتن خودروی خود را در هنگام انتخاب شرکت حمل‌ونقل انجام دهید. انتقادات و پیشنهادات را در سایت بررسی و بخوانید. این راه به شما کمک می‌کند تا مطمئن شوید که بهترین شرکت حمل‌ونقل خودرو را انتخاب می‌کنید. بیمه نامه های شرکت های حمل‌ونقل را بررسی کنید.در ادامه باید بیمه نامه شرکت حمل و نقل انتخابی خود را بررسی کنید. بیشتر شرکت های حمل و نقل نوعی بیمه را برای پوشش وسیله نقلیه شما در حین حمل و نقل ارائه می‌دهند. با این حال، این شما هستید که باید مطمئن شوید که این پوشش بیمه به اندازه کافی شما را پوشش می‌دهد. شاید بهترین راه برای ایمن نگه داشتن خودرو در حین جابجایی، انتخاب شرکت های حمل و نقل خودرو معتبر باشد.

با دقت قرارداد ها و خدمات شرکت ها را بخوانید

قبل از اینکه قرارداد یک سرویس حمل و نقل خودرو را امضا کنید. باید قرارداد ارائه شده را به دقت بخوانید تا بفهمید که چه چیزی را امضا می‌کنید. به این ترتیب، می‌دانید از شما چه انتظاری می‌رود وهمچنین می‌دانید که از شما چه انتظاراتی دارند. به عنوان مثال ممکن است از شما انتظار رود که مبلغ مشخصی پول را از قبل برای رزرو بپردازید. از طرف دیگر بازه زمانی ارسال و تحویل خودروی شما توسط شما یا شرکت باید مشخص شود. جزئیات بسیار دیگری وجود دارد که مهم هستند و باید قبل از موعد رعایت و تعیین شوند. سایت khoodrobar تمامی نیازهای شما را برای جابجایی راحت تر و ارزان تر برای شما فراهم می‌کند.

حامل خودرو 3 تکی

خودروبر | خودروبر تکی

خودروبر | خودروبر تکی | خودروبر

ماشین خود را برای بارگیری به درستی آماده کنید

در نهایت، می‌توانید با آماده‌سازی صحیح خودروی خود از آن محافظت کنید. همیشه بهتر است که همه وسایل شخصی را از داخل و خارج خودرو بردارید. برای مثال سایه‌بان‌های خورشیدی، پایه‌های تلفن را که ممکن است در حین حمل‌ونقل از جای خود خارج شوند را بردارید. قبل از بارگیری وسیله نقلیه خود را بررسی کنید. عکس ها و ویدیوهای زیادی برای مستندسازی وضعیت وسیله نقلیه خود بگیرید. هر گونه آسیب موجود، مانند خراش و فرورفتگی را یادداشت کنید.

نتیجه گیری در مورد کارهایی که می‌توانید برای ایمنی خودرو انجام دهید

خودروبر ها دارای انواع مختلفی هستند که با توجه به مدل خودرو شما انتخاب می‌شوند. بهترین آن ها انتقال با کفی خودروبر است. متخصصان سایت خودروبر برای راهنمایی شما در جابجایی اتومبیتان کمک رسانی می‌کنند.

سوالات متداول مشتریان درباره ای ایمنی خودرو در حمل و نقل

  1. اولین تاریخ تحویل حمل و نقل چیست؟

این تاریخی است که وسیله نقلیه شما برای تحویل در دسترس است. تاریخ تحویل بستگی به در دسترس بودن کامیون در آن تاریخ دارد. اگر کامیونی برای آن تاریخ در دسترس نباشد، ظرف 1 تا 5 روز کاری تحویل خواهد بود.

  1. چه مقدار بنزین در باک برای حمل و نقل نیاز است؟

برای بارگیری و تخلیه وسیله نقلیه در تریلر حمل و نقل به یک چهارم بنزین نیاز دارید. اما نیازی به باک پر ندارید.

  1. آیا برای ارسال آن به پلاک خودرو نیاز دارم؟

خیر. تنها چیزی که نیاز داریم، وسیله نقلیه و کلیدهای وسیله نقلیه است.

خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *