خودروبر | بیش از 5 ویژگی مهم برای انتخاب خودرو بر ارسلان!khoodrobar

خودروبری-خودروبر

خودروبری-خودروبر-خودروبرارسلان


خودروبر، با افزایش تقاضای مردم برای داشتن خودرو، تولید خودرو نیز افزایش یافت. این مشکل منجر به حمل خودروهای تولیدی به نقاط مختلف کشور که خودرو مورد نیاز است، می‌شود. در این شرایط نیاز زیادی به تجهیزاتی وجود دارد.که بتواند خودروها را به گونه ای جابجا کند که احتمال آسیب به صفر برسد. وسیله بسیار موثری که در این زمینه مورد استفاده قرار می‌گیرد. از آنجایی که خودرو به طور کامل بر روی خودروبر خودرو سوار می‌شود. احتمال آسیب دیدگی صفر است و خودرو در شرایط ایمن حمل می‌شود.

فهرست عناوین

کفی خودرو چیست و در چه زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

انواع کفی های خودرو چیست و در انتخاب آن باید به‌چه‌چیزی توجه کرد.

کفی دکل دار به چه معناست و در چه موقع استفاده می‌شود.

کاربرد این کفی چیست و در چه زمینه ای استفاده می‌شود.

مزایای استفاده کردن از حمل و نقل خودرو ها.

هزینه حمل و نقل خودروهای مختلف به چه صورت است.

هزینه حمل و نقل خودرو بسته به نوع خودرو

نگاهی به فعالیت های کارا فناوری در بخش خورو.

نتیجه گیری که می‌توان از نوشته فوق گرفت چیست.

سوالاتی که بعد از مطالعه مطالب بالا ذهنتان را در گیر می‌کند.

فهرست تصاویر

خودرو 1کفی خودرو

خودرو 2مزایا

خودرو 3کفی خودروبر

Table of Contents

کفی خودرو چیست و در چه زمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.

یکی از مواردی که در انتخاب نوع کفی خودرو  برای خودروی شما اهمیت دارد، کفی خودرو بر است. با توجه به ویژگی های متفاوت خودروها و اهمیت حمل و نقل بهینه آنها، انواع کفی ایجاد شده است. معمولا این نوع کفی های معمولی می‌توانند خودروهای مختلفی را حمل کنند. این نوع کفی ها در بسیاری از انواع کریر خودرو در سراسر دنیا دیده می‌شود. یک کفی خودرو بر نیز وجود دارد که می‌تواند خودروی شما را با خیال راحت و بهتر حرکت دهد. نام این کفی، کفی اتوماتیک است. که با حرکت دادن زاویه کفی در جهات مختلف می‌تواند در مواقع نیاز به صورت خودکار حرکت کند. امنیت و سرعت بیشتری را برای شما ایجاد می‌کند. خودرو  بر ارسلان یکی از بهترین شرکت هایی است که با کادری مجرب که همیشه آماده پاسخگویی به شما عزیزان می‌باشد. می‌تواند تمامی‌این خدمات را به بهترین نحو به شما ارائه دهد.

عنوان خودروبر
نام نویسنده پردیس جوهری
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1607
میزان مطالعه 16 دقیقه

 

انواع کفی های خودروبر چیست و در انتخاب آن باید به‌چه‌چیزی توجه کرد.

کفی ها انواع مختلفی دارند.و انتخاب باید بر اساس سایز و نوع خودروهای مورد حمل و تعداد خودروهایی که باید حمل شوند انجام شود.

  • خودرو بر تکی: این باربری خودرو مناسب برای حمل و نقل درون شهری و کوتاه مدت خودرو می‌باشد. این نوع حمل و نقل خودرو اغلب زمانی استفاده می‌شود که فقط یک وسیله نقلیه باید جابجا شود.
  • تریلراتومبیل : تریلرهای اتومبیل اغلب برای حمل و نقل اتومبیل در فواصل طولانی بین شهرها استفاده می‌شوند. دو نوع تریلر خودرو وجود دارد:

تریلر برای 6 ماشین

تریلر برای 8 ماشین

از نمونه خودرو 1کفی خودرو دیدن فرمایید.

کفی دکل دار به چه معناست و در چه موقع استفاده می‌شود.

استفاده از کفی مونتاژ شده راه دیگری برای حمل و نقل خودروی شماست. در این روش خودرو توسط جرثقیل با استفاده از تسمه های بلند،بلند می‌شود و روی زمین قرار می‌گیرد. نکته مهم این است که اولاً کمربند ایمنی باید در موقعیت صحیح خودرو قرار گیرد تا دوباره آسیبی وارد نشود. و ثانیاً با توجه به وزن و وضعیت خودرو از کمربند ایمنی مناسب برای بلند کردن ماشین استفاده شود. می‌توانید برای خواندن مقالات بیشتر کلیک کنید.

خودرو 1کفی خودرو

کفی خودرو-خودروبر

کفی خودرو-خودروبر-خودروبرارسلان

کاربرد این کفی خودروبر  چیست و در چه زمینه ای استفاده می‌شود.

حمل خودروهای صفر هنوز شماره گذاری نشده است

همه می‌دانندکه وسایل نقلیه بدون پلاک پس از ثبت نام مجاز به تردد بین شهرها یا داخل شهرها نیستند. بنابراین در این حالت برای حمل خودرو به وسیله نقلیه استاندارد حمل و نقل زمینی نیاز است. تا خودرو در ایمن ترین شرایط حرکت کند. استفاده از کفی خودرو بر بهترین گزینه می‌باشد.

تحویل مطمئن درب منزل شما از خدمات کفی خودرو

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که خودروی خود را برای تعمیر به گاراژ برده اید. یا از شرکتی درخواست خودرو کرده اید و می‌خواهید آن را درب منزل تحویل بگیرید.

حمل خودروهای دارای نقص فنی یا فرسودگی

اگر خودرو دارای نقص فنی است که مانع استارت زدن یا حرکت آن می‌شود. تنها راه ممکن و مطمئن برای انتقال خودرو به تعمیرگاه استفاده از خودروبر است. البته در برخی مواقع خودرو به قدری فرسوده است که همچنان امکان استارت و حرکت خودرو وجود ندارد. در این صورت باید از حمل و نقل خودرو استفاده کنید.

حمل و نقل خودروهای کلاسیک و دست دوم

بعضی اوقات می‌خواهید ماشین های کلاسیک و قدیمی‌را جابجا کنید. این خودروها معمولاً اجازه تردد ندارند و نمایشگاهی هستند. در این حالت تنها گزینه ممکن برای جابجایی خودرو، استفاده از خودروبر استاندارد خیال شما راحت است.

حمل ماشین تصادفی که می تواند حادثه ساز شود

متاسفانه در برخی از تصادفات رانندگی شدت تصادف و خسارت به جدی است.که خودرو به تنهایی نمی‌تواند حرکت کند و احتمال وخامت بیشتر آسیب وجود دارد. پس در این مواقع اولین قدم برای جابجایی خودرو، تماس با خودرو  بر ارسلان است . با کفی استاندارد برای جلوگیری از تصادفات بعدی است.

حمل کردن وسایلات و تجهیزات کشاورزی

گاهی لازم است وسایل کشاورزی را از مکانی به مکان دیگر منتقل کنید. از آنجایی که امکان حمل این وسایل در مسیرهای جاده ای وجود ندارد. بهتر است برای جابجایی آنها از خودروبر استفاده کنید.

حمل ماشین آلات یا تجهیزات صنعتی که قابل تردد نیستند.

حمل ماشین آلات صنعتی به کارخانه یکی از رایج ترین شرایط است. در این صورت استفاده از حمل و نقل خودرو انتخاب خوبی خواهد بود. موقعیتی را در نظر بگیرید که در آن قصد دارید وسیله نقلیه ای را جابجا کنید. که در خشکی قابل راندن نیست، مانند قایق بادبانی یا قایق موتوری. در حالی که این نیاز ممکن است توسط تعدادکمی‌احساس شود، در این مورد کفپوش خودرو وسیله نقلیه انتخابی است.

از نمونه خودرو 2مزایا دیدن کنید.

مزایای استفاده کردن از حمل و نقل خودروبر ها.

همانطور که در این مقاله اشاره شد، مزیت اصلی استفاده از کفی خودرو بر این است. که خودرو با خیال راحت حمل می‌شود. و احتمال آسیب دیدن خودرو به صفر می‌رسد. البته نباید از انتخاب یک ماشین حمل و نقل حرفه ای و قابل اعتماد که متناسب با نیاز شما باشد. و توسط پرسنل مجرب انجام می‌شود غافل شد. همچنین خودروبر ، خودرو با براکت های استاندارد دور خودرو.امکان لیز خوردن و جابجایی خودرو در حین حمل و نقل را از بین می‌برد. که علاوه بر تامین ایمنی از آسیب و تصادف جلوگیری می‌کند.

خودرو 2مزایا

مزایاخودروبر-خودروبر

مزایاخودروبر-خودروبر-خودروبرارسلان

هزینه حمل و نقل خودروهای مختلف به چه صورت است.

پیدا کردن یک کفی خودرو بر  قابل اعتماد و با تجربه که بتواند ماشین شما را بدون آسیب به مقصد برساند. و هزینه زیادی هم نداشته باشد، می‌تواند کمی‌مشکل باشد. یک یدک کش خودرو منصف با تجربه قبل از حمل خودروی شما در صورتی که تخصص جامع تعمیر خودرو را داشته باشد ابتدا مشکل را تشخیص می‌دهد تا بدون نیاز به مراجعه به تعمیرگاه بوکسر خودرو در محل رفع شود.

پس در انتخاب خود نهایت دقت را داشته باشید تا متحمل هزینه های گزاف نشوید. قیمت یک تریلر به عوامل مختلفی بستگی دارد که در زیر به آنها اشاره کرده ایم.

هزینه حمل و نقل کفی خودرو بسته به نوع کفی خودروبر

حمل  وسایل نقلیه سنگین

مدل وسیله نقلیه حمل و نقل

هزینه حمل تریلر

از نمونه خودرو 3کفی خودروبر دیدن کنید.

نگاهی به فعالیت های کارا فناوری در بخش خودروبر.

جرثقیل ها و کامیون صفر و کلاسیک

خودروبر آنلاین

امداد خودرو 24 ساعته در khoodrobar

حمل کننده ماشین

تریلر با زنجیر

ارسال خودروهای خارجی و داخلی

جابجایی و حمل و نقل اتومبیل در داخل شهر

یدک کش ماشین برون شهری

نوع حمل ماشین چرخدار که امنیت بیشتری را برای ماشین شما فراهم می‌کند.

کفی خودرو بر

خودرو 3کفی خودروبر

کفی خودروبری-خودروبر

کفی خودروبری-خودروبر-خودروبرارسلان

تفاوت بین حمل ماشین روی تخت و تریلر چیست؟

1- کرایه باربری خودرویی که یک خودرو را حمل می‌کند. بیشتر از تریلری است که چندین خودرو را حمل می‌کند.

2- برای بارگیری و تخلیه ماشین ها کامیون ها می‌توانند در سراسر شهر سفر کنند. و در جایی که مشتریان نیاز دارند بارگیری و تخلیه کنند. اگر ترولی مجاز به رانندگی در شهر نباشد. بارگیری و تخلیه آن معمولاً در ورودی شهر پارکینگ انجام می‌شود.

3- مهم ترین تفاوت جابجایی خودرو با باربری خودرو با تریلر زمان حمل است. از آنجایی که باربری به محض بارگیری خودرو و صدور بیمه نامه و بارنامه به مقصد حرکت می‌کند. در صورتی که یدک کش باید تا تعداد خودروهای مورد نیاز خود صبر کند. زودتر از یدک کش به مقصد می‌رسد. برای بارگیری کامل شد.

نتیجه گیری که می‌توان از نوشته فوق خودروبر گرفت چیست.

خودرو  بر ارسلان دارای چند سال سابقه حمل و نقل خودرو در سراسر ایران می‌باشد. کفی خودرو بر برای مشتری مداری و صرفه جویی در وقت و هزینه شما. خدماتی را که به بهترین وجه نیاز شما را برآورده می‌کند، در کمترین زمان ممکن ارائه می‌دهد. تیم ما علاوه بر استفاده از کادری مجرب، مجهز به جدیدترین و کارآمدترین باربری ها نیز می‌باشد. رعایت استانداردهای ایمنی و استفاده از ابزار و روش های استاندارد، رمز موفقیت khoodrobar در این صنعت است.

سوالاتی که بعد از مطالعه مطالب بالا ذهنتان را در گیر می‌کند.

  • کفی خودرو بر در چه مواقعی مورد استفاده است؟

در انتخاب کفی باید دقت کنید تا آسیبی به خودرو شما نرسد.

  • هزینه حمل و نقل خودرو به چه صورت است؟

با توجه به مدل و نوع ماشین و خدماتی که نیاز است متفاوت است.

  • ارتباط با ما به صورت امکان پذیر است؟

با استفاده از سایت khoodrobar می‌توان با ما در ارتیاط باشید.

خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *