خودروبر تهران | خرید خودروبر و #5 مورد از انواع آن

کامیون خودروبر | خودروبر تهران

کامیون خودروبر | خودروبر تهران | خودروبر


خودروبر تهران خدمات متنوع و 24 ساعته را برای شما فراهم می‌سازد. اگر مشکلاتی مانند تصادف و یا نقص فنی در خودرو شما پیش آید. به جز مشکلاتی که گفته شد. ممکن است شما بخواهید خودرو خود را که از شرکت سازنده شهر دیگر خریده کرده اید به شهر خود بیاورید.  خودرو بر برای حل این مشکلات به کمک رسانی شما می آید. با خرید خودروبر برای مجموعه حمل و نقل اتومبیل برای خود کسب و کار راه بیاندازید. خودروبر به معنی انتقال و جابه جایی خودرو است.

فهرست عناوین

مطالبی درباره ی تاریخچه حمل و نقل خودرو و خودروبرها

عوامل تاثیر گذار درهزینه خودروبر تهران و انتقال خودرو

حمل خودرو با چه خودروبری مناسب تر و ایمن تر است؟

انواع خودروبر و تفاوت آن ها با یکدیگر به علاوه کارایی هرکدام

تریلی خودروبر برای حمل و نقل خودروها در مسیر طولانی

خودروبر تکی برای حمل و نقل خودروها در مسیرهای کوتاه

خودروبر جرثقیل دار و حمل خودرو با ایمنی کامل

کامیون و کامیونت های خودروبر برای انتقال خودرو بدون جرثقیل

یدک کش یا همان خودروبر چرخگیر برای مسافت های کوتاه مناسب است

با خیال راحت و ایمنی کامل اتومبیل خود را به خودروبر کفی بسپارید

کمک خودروبرها چه فایده ایی می‌تواند برای شما داشته باشد

استفاده از خودروبر ها برای حمل و نقل خودرو چه لزومی دارد؟

نتیجه گیری در مورد خودروبر و خدمات ارائه شده ما

سوالات متداول مشتریان درباره ی انواع خودروبرها و امنیت آن ها

فهرست تصاویر

خودروبر 1تریلر

خودروبر 2یدک کش

خودروبر 3کامیون

مطالبی درباره ی تاریخچه حمل و نقل خودرو و خودروبرها

خودروها وسایل بسیار گران قیمتی بودند که در اواخر قرن نوزدهم از اروپا وارد شدند. به دلیل هزینه زیاد. تقاضا برای خودرو زیاد نبود. با این وجود حمل و نقل خودرو به دلیل فاصله طولانی بین تولید کنندگان و مصرف کنندگان همچنان لازم بود.در قرن 19 بیشتر حمل و نقل خودرو از طریق راه آهن انجام می شد. متأسفانه. این بسیار گران بود و زمان بسیار زیادی طول می‌کشید. بنابراین. الکساندر وینتون. طراح و مخترع خودرو بود. او مدت کوتاهی پس از اینکه اولین شخصی بود که یک خودرو را در ایالات متحده به فروش تجاری رساند. در سال 1898 اولین خودروی حامل خودرو را اختراع کرد.او متوجه شد که حمل و نقل خودروها از طریق راه آهن مقرون به صرفه و به موقع نیست.همچنین رانندگی هر خودرو به هر یک از خریداران در سراسر کشور به صورت جداگانه امکان پذیر نیست. نیمه کامیون را اختراع کرد.

عنوان خودروبر تهران
نویسنده بدری کاظمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1700 کلمه
مدت زمان مطالعه 17 دقیقه

عوامل تاثیر گذار درهزینه خودروبر تهران و انتقال خودرو

در کل خدمات خودروبر هزینه های زیادی دربر دارد. در تصویر خودروبر 1  متوانید یک نمونه تریلر خودروبر را مشاهده کنید. به همین دلیل بیشتر رانندگان به دنبال خرید خودروبر با هزینه کم و ارزان هستند. سایت خودروبر به شما این امکان را می‌دهد که با هزینه کمتر و زمان کوتاهی خودرو خود را انتقال دهید. هزینه جابه جایی خودرو بستگی به مدل خودرو شما است. در صورتی که خودرو شما تصادفی باشد هزینه انتقال نیز کمتر از زمانی است که ماشین شما سالم است. یکی دیگر از عواملی که در هزینه حمل خودرو تاثیر گذار است مسافت جابه جا کردن خودرو می‌باشد. هزینه آن بسته به مکان مقصد و مسافتی که قرار است طی شود دارد. همچنین انتخاب دو مقصد برای حمل خودرو هزینه بیشتری نسبت به یک مقصد دارد مگر اینکه مسافت کوتاه باشد.

حمل خودرو با چه خودروبری مناسب تر و ایمن تر است؟

در مواقعی بعضی از افراد برای انتقال خودرو خود از یدک کش یا جرثقیل استفاده می‌کنند. اما استفاده از این مدل خودروبر ها ایمنی کمتری دارد.بهترین خرید خودروبر را در سایت ما تجربه کنید.  تریلی مخصوص خودروبر راهی با ایمنی بالاتری برای جا به جا کردن خودرو در تهران و شهرستان ها است. برای اینکه با خیالی آسوده ماشین خود را تحویل بگیرید و به سایت خودروبر مراجعه کنید.

خودروبر 1تریلر

تریلی | خودروبر تهران

تریلی | خودروبر تهران | خودروبر

انواع خودروبر و تفاوت آن ها با یکدیگر به علاوه کارایی هرکدام

تریلی خودروبر برای حمل و نقل خودروها در مسیر طولانی

ظرفیت این تریلی از پنج تا ده خودرو می‌باشد. بهترین انتخاب برای حمل خودرو و خرید خودروبر از شرکت سازنده به مصرف کننده می‌باشد. طرفین آن باز است و خودرو ها در معرض عوامل خارجی مانند گردو غبار و آب و هوا قرار دارند. بیشترین استفاده را برای حمل خودرو بیرون شهری دارند. تریلی خودروبر تهران می‌تواند دو طبقه باشد. هر دو عرشه می توانند به طور مستقل از یکدیگر با هیدرولیک کج و بلند شوند. این تریلرها مجهز به لودر یا وینچ نیستند. در این صورت به وسایل نقلیه‌ای که باید با نیروی خود بارگیری ‌شوند متکی هستند. برای بارگیری وسایل نقلیه در عرشه بالایی نیمه عقبی عرشه می تواند کج شده و به صورت هیدرولیکی پایین بیاید. عرشه بالا معمولاً در ابتدا بارگیری می شود. زیرا وجود اتومبیل ها در عرشه پایین می تواند پایین آوردن سطح شیب دار عرشه بالایی را غیرممکن کند.

خودروبر تکی برای حمل و نقل خودروها در مسیرهای کوتاه

khoodrobar در راستای حمل خودرو شما خدمات لازم را برای شما فراهم می‌کند. این خودروبر فقط برای حمل یک خودرو ظرفیت دارد. بدنه و کابین آن با آلمینیوم تخت ایجاد شده است. خودروها به پشت خودروبر هدایت می شوند. با استفاده از تسمه چرخ یا زیر بدنه به طور مستقیم به شاسی خودرو بسته می شوند. بیشترین استفاده را برای حمل خودرو درون شهری دارد. مشخص است که سرعت این نوع خودروبر تهران بیشتر از دیگر خودروبرها است. در ادامه می‌توانید یک نمونه دیگر از خودروبر 2 با مسیر کوتاه را مشاهده نمائید.

خودروبر جرثقیل دار و حمل خودرو با ایمنی کامل

در مواقعی که خودرو آسیب دیده قابل حرکت نباشد از این نوع خودروبر استفاده می‌شود. خودروبر جرثقیل دار کاملا خودرو را بلند می‌کند و روی کفی خود می‌گذارد. کفی آن هیدرولیک است. هیدرولیک تریلر با استفاده از جعبه کنترل نصب شده بر روی خود تریلر کار می کند. ما خرید خودروبر را با کمترین قیمت برای شما فراهم کرده ایم.

کامیون و کامیونت های خودروبر برای انتقال خودرو بدون جرثقیل

این خودروبر جرثقیل ندارد. خودرو با استفاده از وینچ بر روی کفی ایی که روی زمین قرار گرفته بالا می‌رود. هیدرولیک تریلر با استفاده از جعبه کنترل نصب شده بر روی خود تریلر کار می‌کند. همان طور که امروزه اکثریت مردم در فضای مجازی حضور دارند. می‌توانید به جای سایت khoodrobar پیج اینستاگرام yadakkeshearsalan را دنبال کنید.

یدک کش یا همان خودروبر چرخگیر برای مسافت های کوتاه مناسب است

یدک کش همان وانت ها هستند که برای مسافت کوتاه مورد استفاده قرار می‌گیرند. این نوع خودروبر ها در مواقعی که آسیب دیدگی ماشین کم و قابل حرکت است استفاده می‌شوند. این خودروبر دارای جرثقیلی است که فقط چرخ های جلو را بلند می‌کند. به همین علت به آن چرخ گیر نیز می‌گویند.

خودروبر 2یدک کش

یدک کش | خودروبر تهران

یدک کش | خودروبر تهران | خودروبر

با خیال راحت و ایمنی کامل اتومبیل خود را به خودروبر کفی بسپارید

زمانی که خودرو شما قادر به حرکت و جابه جایی نیست.  خرید خودروبر بر کفی گزینه مناسبی برای انتقال اتومبیل شما است. در قسمت باربری این کامیون ها سطح صاف اما عاج داری دارند. بارگیری این خودرو ها توسط بازوهای و جک های پنوماتیک و هیدرولیکی انجام می‌شود. قسمت کفی این خودروبرها می‌تواند به طور کامل در سطح زمین قرار گیرد. به این صورت اتومبیل شما با امنیت بالایی بر روی کفی قرار می‌گیرد. در برخی خودروبرها کفی به صورت شیب دار قرار می‌گیرد. بعضی دیگر از کفی ها ثابت اند.  تسمه ایی دارند که روی چرخ های خودرو قرار گرفته و آن را بلند می‌کند سپس روی کفی قرار می‌گیرد. خودروبر تهران دارای انواعی از خودرو برها، کامیونت ها و در کمک رسانی به شما حاضر است. در اینجا یک مدل از خودروبر 3 را مشاهده می‌کنید.

کمک خودروبرها چه فایده ایی می‌تواند برای شما داشته باشد

در صورت خرابی یا تصادف ما تمام کمک های ممکن را ارائه خواهیم داد. سایت خودروبر مشاوره ایی حرفه ای است. در این سایت تعویض چرخ، یدک کشی یا تعمیر را در محل ارائه می‌دهیم. ما امکان زمان تحویل خودرو به مشتری را کوتاه و هزینه ها را کاهش می‌دهد. پیشرفت تکنولوژی باعث شده مردم دورتر سفر کنند و با خرید خودروبر امکان انتقال وسیله نقلیه را راهم ساخت. اعمال اختراعات و اکتشافات جدید برای حل مشکلات حمل و نقل باعث شد که زمان سفر کاهش یابد. در حالی که توانایی جابه جایی بارهای بیشتر و بزرگتر افزایش یافت. محققان در حال تلاش برای یافتن راه های جدیدی برای کاهش هزینه ها و افزایش کارایی حمل و نقل هستند. حمل و نقل خودرو بصورت تمام وقت در خدمت رسانی شما حاضر است. برای اینکه در مورد خدمات ما آشنا شوید به مقاله آشنایی با نقص فنی خودرو را مطالعه نمایید.

استفاده از خودروبر ها برای حمل و نقل خودرو چه لزومی دارد؟

شما می‌توانید در صورت خرابی اتومبیل خود از کسانی کمک بگیرید و خودرو خود را بکسل کنید. در این صورت علاوه بر خطرات زیاد ممکن است که خودرو شما آسیبی جدی ببییند. بهتر است که اتومبیل خود را به دست متخصصانی که در این راه آموزش دیده اند بسپارید. علاوه بر حمل اتومبیل شما در صورت نیاز می‌توانید از تعمیر کارانی آموزش دیده و متخصص کمک بگیرید.

خودروبر 3کامیون

کامیون خودروبر | خودروبر تهران

کامیون خودروبر | خودروبر تهران | خودروبر

نتیجه گیری در مورد خودروبر و خدمات ارائه شده ما

خودروبر تهران، افرادی که برای خرید خودروبر و این نوع خدمات به خودروبری ما مراجعه می‌کنند. خدماتی خوبی را برای آموزش و خرید از ما دریافت می‌کنند.  در مجموعه ما افرادی فعالیت دارند که دوره های کامل را برای این مهارت در شرکت ما با موفقیت پشت سر گذاشته اند. این مجموعه برای افرادی که علاقمند به کار در این حوزه هستند. دوره های تخصصی و مهارتی را با اطلاعات کامل در سایت khoodrobar گذاشته ایم. افراد با استعداد پس از طی دوره مذکور مجوز فعالیت در مجموعه را دریافت می‌کنند.

سوالات متداول مشتریان درباره ی انواع خودروبرها و امنیت آن ها

1.کدام نوع یدک کش امنیت بیشتری نسبت به بقیه دارد؟

خودروبر کامیونت دار امنیت بیشتری نسبت به خودروبر های جرثقیل دار دارد.

2.خدمات خودروبر ها هزینه زیادی دارد؟

هزینه آن بسته به مدل اتومبیل شما که لوکس باشد یا نه و بسته مسافت مسیر می‌باشد.

3.آیا یدک کش به صورت آنلاین نیز در دسترس است؟

بله هم به صورت آنلاین و هم 24 ساعته در دسترس شما عزیزان می‌باشد.

خودرو بر تهرانخودروبر تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *