خودروبر تهران و #2 راه انتخاب شرکت مناسب حمل کننده اتومبیل!

کفی حمل کننده ماشین - خودروبر تهران

کفی حمل کننده ماشین - خودروبر تهران - خودروبر


خودروبر تهران دارای امکانات زیادی برای مشتریان خود است. از جمله این خدمات می توان به امداد خودرو، کفی خودروبرو… اشاره کرد که برای رفاه حال مشتریان خود است. در همه یک SUV می خواهند، و آنها در اندازه ها، انواع و ویژگی ها هستند. از خودروهای کاربردی کوچک با محرک جلو و مدل‌های تنظیم‌شده عملکردی که برای رانندگی در پیاده‌رو لذت‌بخش هستند. تا آفرودهای ناهموار و غول‌های بزرگ وانتی که می‌توانند وزن زیادی را یدک بکشند. یک SUV تقریباً برای هر کسی وجود دارد.

اما طبق گفته مصرف کنندگان، تنها 10 خودروی شاسی بلند موجود در این لیست دارای بالاترین حمل خودرو کیفیت هستند. می داند که کدام شاسی بلندها بهترین هستند. هزاران مالک تایید شده مدل های جدید به شرکت می گویند. در 90 روز اول مالکیت چه چیزی درست است و چه چیزی اشتباه است. در پاسخ به این نظرسنجی، این مصرف کنندگان جزئیات گسترده ای را ارائه کردند. چندین مطالعه معیار صنعت خودرو تجزیه و تحلیل و ارائه کرده است.

لیست مطالبی که در این مقاله به آنها پرداخته شده است:

مزایای استفاده از خدمات خودرو بری شامل چه مواردی است؟

نحوه استفاده از خدمات خودرو بر به چه صورت است؟

چگونه می توانیم انتخاب مناسبی برای خدمات درخواستی داشته باشیم؟

شرایطی که می توانیم از خدمات خودرو بر بهره ببریم

دسته بندی کیفیت خدمات حمل کننده های اتومبیل و انتخاب بهترین شرکت

مشاوره های تخصصی در خودروبر تهران برای حمل و نقل اتومبیل

نتیجه گیری درباره کیفیت خدمات حمل کننده اتومبیل و انتخاب بهترین شرکت

سوالات متداول درباره خودرو بر تهران و استفاده از امکانات حمل کننده

گالری تصاویر

حمل اتومبیل 1حمل با تریلر

حمل اتومبیل 2 حمل ماشین تریلر

حمل اتومبیل 3کفی حمل کننده ماشین

مزایای استفاده از خدمات خودرو بری شامل چه مواردی است؟

این لیست شامل برترین خودروهای شاسی بلند 2020  حمل اتومبیل 1بر اساس کیفیت مصرف کنندگانی است که آنها را دارند. آنها به ترتیب نزولی امتیاز PP100 مرتب شده‌اند و شاسی‌بلندهایی که بالاترین رتبه‌بندی کیفیت را دارند آخرالزمان هستند. شورولت بلیزر 2020 یک کراس اوور SUV با سایز متوسط ​​با 5 سرنشین است.

عنوان خودروبر تهران
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1689کلمه
مدت زمان مطالعه 17 دقیقه

بیشتر به پیاده‌روی مناسب‌تر از پیاده‌رو طراحی شده است. با طراحی الهام گرفته از کامارو و انتخاب بین سه موتور مختلف و شش سطح تریم مختلف. بلیزر متناسب با هر بودجه و اولویت تجهیزات وجود دارد. فضای بار از 30.5 فوت مکعب در پشت صندلی های عقب تا حداکثر 64.2 فوت مکعب متغیر است. شورولت بلیزر 2020 با امتیاز PP100 138 با دوج دورانگو برابری می کند.

نحوه استفاده از خدمات خودروبر تهران به چه صورت است؟

دوج دورانگو 2020 که یک پیرمرد در بخش شاسی بلندهای 7 سرنشین است، آماده طراحی مجدد است. این شاسی بلند سایز خانواده با یک موتور V-6 استاندارد و یک موتور V-8 در دسترس عرضه می شود. که دومی حداکثر ظرفیت یدک کشی تا 8700 پوند را در مدل عملکرد SRT ارائه می دهد. دیفرانسیل عقب نیز استاندارد است و چهار چرخ محرک اختیاری است. دورانگو 43.3 فوت مکعب بار را پشت صندلی های ردیف دوم حمل می کند. حداکثر حجم 84.5 فوت مکعب با دو ردیف عقب تا شده است.

دوج دورانگو 2020 با امتیاز 138 PP100 با شورولت بلیزر خودروبر تهران برابر است.  کیا سورنتو 2020 – برنده جایزه کیفیت اولیه – بهترین معاملات را در کیا سورنتو پیدا کنید! کیا سورنتو 2020 یک کراس اوور 7 سرنشین سایز متوسط ​​است که در سمت کوچک‌تر شاسی‌بلندهای حمل‌ونقل خانوادگی قرار دارد. با این حال، از نظر کیفیت رتبه بالایی دارد. بنابراین صندلی‌های تنگ ردیف سوم را تا کنید و آن را فراموش کنید.

حمل اتومبیل توسط تریلر - خودروبر تهران

حمل اتومبیل توسط تریلر – خودروبر تهران – khoodrobar

حمل اتومبیل 1حمل با تریلر

چگونه می توانیم انتخاب مناسبی برای خدمات درخواستی داشته باشیم؟

فضای بار پشت صندلی های عقب 38 فوت مکعب یا 73 فوت مکعب در حالت تا شدن است. با توجه به موسسه بیمه ایمنی بزرگراه (IIHS)، سورنتو با پنج سطح تریم و سه موتور برای انتخاب. خودروبر تهران یک انتخاب برتر ایمنی است. کیا سورنتو 2020 حمل اتومبیل 2 دارای امتیاز PP100 136 است. جایزه کیفیت اولیه را در بخش شاسی‌بلندهای متوسط ​​تا رده بالا دریافت کرده است. بیوک انویژن 2020 – بهترین معاملات بیوک انویژن را بیابید! بیوک انویژن 2020 یک کراس اوور SUV جمع و جور است. پنج صندلی دارد و طراحی ممتاز و مواد درجه یک را با قیمتی عالی ارائه می‌کند. این ویژن در پنج سطح تریم و 4 سیلندر 2.5 لیتری یا 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ موجود است. 26.9 فوت مکعب فضای بار در پشت صندلی های عقب و 57.3 فوت مکعب. با صندلی های عقب تا شده ارائه می دهد.

شرایطی که می توانیم از خدمات خودروبر تهران بهره ببریم

نیسان مورانو 2020 – برنده جایزه کیفیت اولیه! – بهترین معاملات نیسان مورانو را پیدا کنید! نیسان مورانو 2020 که دارای سبکی است. دارای یک موتور 3.5 لیتری V-6 با قدرت 260 اسب بخار اثبات شده. گیربکس متغیر پیوسته (CVT) و محرک جلو یا چهار چرخ است. مدل برتر پلاتینیوم که در چهار سطح موجود است. این شاسی بلند 5 سرنشین سایز متوسط ​​را بسیار مجلل کرده است. فضای بار 32.1 فوت مکعب در پشت صندلی های عقب. 67 فوت مکعب با صندلی های عقب تا شده است. امتیاز PP100 بیوک انویژن 2020 با امتیاز 134 با نیسان مورانو حمل خودرو برابر است.

نیسان مورانو 2020 با امتیاز PP100 134 با بیوک انویژن برابری می کند. مورانو جایزه کیفیت اولیه را در بخش SUV سایز متوسط ​​دریافت کرد. شورلت اکینوکس 2020 – بهترین تخفیف های شورلت اکینوکس را بیابید! شورولت اکوئینوکس 2020 با فضای کافی برای پنج نفر. 29.9 فوت مکعب فضای بار در پشت صندلی‌های عقب و 63.9 فوت مکعب در حالت تاشو. یک کراس اوور کامپکت SUV عملی است. این خودرو در چهار تیپ مختلف با انتخابی از یک توربوشارژر 1.5 لیتری 4 سیلندر 170 اسب بخاری.  یک 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ 252 اسب بخاری در سامانه حمل خودرو عرضه می شود. Equinox همچنین یکی از بهترین انتخاب های ایمنی IIHS برای محافظت در برابر تصادف است. امتیاز PP100 شورولت اکوئینوکس 2020 با امتیاز 133 برابر با شورولت تاهو است.

حمل ماشین با تریلر -خودروبر تهران

حمل ماشین با تریلر -خودروبر تهران – خودروبر

حمل اتومبیل 2 حمل ماشین تریلر

دسته بندی کیفیت خدمات حمل کننده های اتومبیل و انتخاب بهترین شرکت

شورلت تاهو 2020 – بهترین معاملات را در شورلت تاهو بیابید! یک شورلت تاهو 2021 بازطراحی شده در راه است. اما در عین حال، می‌توانید شورلت تاهو 2020 را با اطمینان خاطر حمل اتومبیل 3 متوجه شوید. یک شاسی بلند با کیفیت بالا است. تاهو تا هشت نفر را در خود جای می دهد. خودروبر تهران سه سطح تریم با موتورهای 5.3 لیتری V-8 و 6.2 لیتری V-8 ارائه می دهد. تاهو با حداکثر ظرفیت بکسل 8600 پوندی، می‌تواند 51.7 فوت مکعب بار را در پشت صندلی‌های ردیف دوم خود. تا 94.7 فوت مکعب را با تمام صندلی‌های عقب نگه دارد.

امتیاز PP100 شورلت تاهو 2020 با امتیاز 133 با شورلت اکینوکس برابر است.  کیا اسپورتیج 2020 – بهترین معاملات را در کیا اسپورتیج بیابید! کیا اسپورتیج 2020 خودروبر تهران یک کراس اوور 5 سرنشین جمع و جور است که بیشتر اسپرت است تا کاربردی. این امر مخصوصاً زمانی صادق است که از تریم LX، S یا EX به مدل برتر SX Turbo ارتقا دهید. این مدل 4 سیلندر 2.4 لیتری 181 اسب بخاری استاندارد را با یک 4 سیلندر 2.0 لیتری توربوشارژ 240 اسب بخاری 240 اسب بخاری تعویض می کند. در مورد فضای بار، اسپورتیج می تواند 30.7 فوت مکعب را در پشت صندلی های عقب و تا 60.1 فوت مکعب را در صورت تا شدن حمل کند. طبق گزارش IIHS، اسپورتیج نیز یک انتخاب برتر ایمنی است.

مشاوره های تخصصی در خودروبر تهران برای حمل و نقل اتومبیل

کیا اسپورتیج 2020 دارای امتیاز PP100 131 است. هیوندای توسان 2020 – برنده جایزه کیفیت اولیه! – بهترین معاملات هیوندای توسان را پیدا کنید! هیوندای توسان 2020 که به یک انتخاب بین 2.0 لیتری 4 سیلندر 161 اسب بخاری و 4 سیلندر 2.4 لیتری 181 اسب بخاری مجهز شده است، در هیچ مسابقه درگ چراغ راهنمایی برنده نخواهد شد. اما نمی توان انکار کرد که این یک گزینه باکیفیت برای یک کراس اوور 5 سرنشین کامپکت است. به علاوه، این یک انتخاب ایمنی برتر IIHS حمل خودرو است. شامل سه سال تعمیر و نگهداری رایگان و اتصالات است. 31 فوت مکعب بار را در پشت صندلی‌های عقب و تا 61.9 فوت مکعب را با صندلی‌های عقب نگه می‌دارد.

حمل اتومبیل با کفی - خودروبر تهران

حمل اتومبیل با کفی – خودروبر تهران – خودروبر

حمل اتومبیل 3کفی حمل کننده ماشین

هیوندای توسان 2020 دارای امتیاز PP100 127 و جایزه کیفیت اولیه در بخش SUV های جمع و جور است. کیا سول 2020 – برنده جایزه کیفیت اولیه – بهترین معاملات کیا سول را پیدا کنید! کیا سول که برای سال 2020 بازطراحی شده است. شخصیت برون گرا خود را حفظ کرده و هنوز با AWD در دسترس نیست. اما در 6 طعم مختلف و موتور 4 سیلندر 2.0 لیتری 147 اسب بخاری عرضه می شود. برای سرگرمی، GT-Line Turbo را خودروبر تهران می خواهید. دارای یک توربوشارژ 1.6 لیتری 4 سیلندر است که 201 اسب بخار قدرت دارد. به گفته کیا، Soul با حجم بالای 24.2 فوت مکعب حجم بار در پشت صندلی‌های عقب. 62.1 فوت مکعب با تا شدن صندلی‌های عقب، یک انتخاب ایمنی برتر IIHS است.

نتیجه گیری درباره کیفیت خدمات حمل کننده اتومبیل و انتخاب بهترین شرکت

بر اساس این اطلاعات، همچنین رتبه‌بندی قابلیت اطمینان خودرو را ایجاد کرده است. خلاصه‌ای از یافته‌های تحقیق را در اختیار خریداران خودروهای دست دوم قرار می‌دهد. این امتیاز که در مقیاس 10 امتیازی خودروبر تهران بیان می‌شود. بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده از مالک اصلی ساخت و مدل، قابلیت اطمینان خودروی مورد استفاده را نشان می‌دهد. مصرف‌کنندگان می‌توانند از رتبه‌بندی‌ها برای تصمیم‌گیری آگاهانه‌تر خرید استفاده کنند.

سوالات متداول درباره خودرو بر تهران و استفاده از امکانات حمل کننده

  • آیا امکانات حمل کننده اتومبیل ها با هم متفاوت است؟

بله، نوع بیمه و کیفیت خدمات شرکت ها با هم متفاوت است.

  • آیا استفاده از خدمات شما در سراسر کشور امکان پذیر است؟

بله، ما آماده ارائه خدمات در سراسر کشور هستیم. شما در 24 ساعت شبانه روزی می توانید درخواست خود را ثبت کنید.

  • نوع اتومبیل چه تاثیری در استفاده از خدمات حمل کننده اتومبیل دارد؟

برای ارسال خدمات نیاز است که نوع اتومبیل مشخص شود. چرا که نوع کشنده خودرو متفاوت می شود.

حمل خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *