خودروبر تهران | شرکت خودروبر | خودروبر ارسلان |کفی خودروبر متحرک

خودروبر تهران | شرکت خودروبر | خودروبر ارسلان |کفی خودروبر متحرک

 

فهرست مطالب:

مدل های متنوع خودروبر ضامن امنیت جابه جایی خودروها :

معرفی ماشین خودروبر از نوع جرثقیل دار خودروبر تهران :

معرفی ماشین خودروبر از نوع چرخگیر شرکت خودروبر تهران :

معرفی ماشین خودروبر از نوع کامیونت شرکت ارسلان خودروبر:

شناخت انواع خودروبر چه کمکی به ما میکند ؟

 

فهرست شکل ها:

شکل 1:خودروبر تهران

شکل 2: شرکت خودروبر

 

کلمه کلیدی خودروبر تهران | شرکت خودروبر | خودروبر ارسلان |کفی خودروبر متحرک
نام نویسنده مهسا پورنعمتی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 800
مدت زمان مطالعه 8 دقیقه

 

Table of Contents

مدل های متنوع خودروبر ضامن امنیت جابه جایی خودروها :

ماشین های خودروبر(khodrobar) در انواع کامیونت ، جرثقیل دار ویدک کش ها موجودند. درصد ایمنی و امنیت جابه جایی خودروها در هریک از این مدل ها متفاوت است. البته جایگاه استفاده و به کارگیری هر یک بسته به میزان مسافت و نوع خودرو تعیین می گردد. به علت حساس بودن جابه جایی این ماشین ها با تیم با تجربه وآموزش دیده شرکت خودروبر در خدمتتان هستیم. در ادامه مطلب میخواهیم این ماشین ها را بیشتر بررسی کنیم. شناخت بیشتر این خودروبرهای کفی متحرک سبب می شود سنجیده تر انتخاب کنیم.

شکل 1:خودروبر تهران

 معرفی ماشین خودروبر از نوع جرثقیل دار خودروبر تهران :

این نوع خودروبر از 6 تن کفی متحرک دارد. این کفی باعث سهولت جابه جایی خودروهای اسیب دیده می شود. درواقع سبب می شود تا خودروهای اسیب دیده با کم ترین خسارت به مکان مورد نظر حمل شوند. ازمزیت خودروهای جرثقیل داراین است که نیازی به روشن کردن موتور ماشین خسارت دیده نیست. در واقع این ماشین میتواند خودرو را کامل بلند کند و روی کفی قرار دهد. به علت حساس بودن جابه جایی این ماشین ها با تیم با تجربه وآموزش دیده شرکت خودروبر در خدمتتان هستیم.

 

معرفی ماشین خودروبر از نوع چرخگیر شرکت خودروبر ارسلان :

وجود یک جرثقیل در پشت ماشین سبب می شود به راحتی چرخ های جلو را بلند کند. با بلند کردن چرخ های جلوی ماشین اسیب دیده ان را به مقصد مورد نظر می برند. ماشین یدک کش ازخودروی بالای دو تن و وانت ساخته می شود. مشابهت یدک کش با جرثقیل در داشتن اهرم و و یک متحرک است. بیشتر مواقع از یدک کش ها برای جابه جایی خودروهایی که اسیب دیدگی کمتری داشته باشد استفاده می شود. همچنین برای مسافت های کوتاه و کم هم استفاده از یدک کش پیشنهاد می شود. مجموعه حرفه ای خودروبر تهران انواع این خودروبرها را در اختیار شما قرار می دهند.

معرفی ماشین خودروبر از نوع کامیونت شرکت ارسلان خودروبر:

خودروبر کامیونت معمولا برای مسافت های طولانی به کار گرفته می شود. این نوع خودرو بسیار مشابه خودرو جرثقیل دار khodrobar است. تفاوت این دو خودرو در این است که کامیونت فاقد جرثقیل است. کفی این خودروبر متحرک بوده و بر روی زمین قرار می گیرد. سپس با استفاده از وینچ ماشین را کشیده و بر روی کفی قرار می دهد. این نوع خودروبرهمانند خودروبر جرثقیل دار می باشد. ولی با این تفاوت که دارای جرثقیل نمی باشد. که در نتیجه این خودروبر کفی متحرک دارد که کفی آن بر روی زمین قرار می گیرد. و خودروی مورد نظر را با وینچ کشیده و بر روی کفی خود قرار می دهد.

شکل 2: شرکت خودروبر

وینچ چیست و چه مدل های مختلفی دارد ؟

وینچ یا کشنده کمک میکند اجسام را با بهره گیری از نیروی کشش بلند کنیم. کشنده ها را میتوان در انواع دریایی ، متحرک دوسمته ، برقی ، معدنی و … دسته بندی کرد. برخی دیگر هستند که در سکوهای نفتی مورد استفاده قرار می گیرند. . برای اطلاع از هزینه ها می توانید با مشاوران شرکت خودروبر تهران تماس بگیرید. خودروبرهای کفی متحرک با کمک گرفتن از کشنده ها خودروها را جابه جا میکنند. درواقع وینچ ها کمک میکنند که ضمن تسهیل جا به جایی ایمنی هم در حمل و نقل حفظ گردد.

ماشین های خودروبر از نظر ایمنی به چند دسته تقسیم می شوند ؟

موقعی که از امنیت ماشین های khodrobar سخن می گوییم خودروبر جرثقیل دار و کامیونت دار حرف اول را می زنند. این دو خودروبر با ایمنی بالاتری ماشین ها را جابه جا می کنند. مجموعه حرفه ای خودروبر تهران انواع این خودروبرها را در اختیار شما قرار می دهند. هدف این است که حمل و نقل ماشین های شما در کمترین زمان انجام شود. همچنین به ماشین های اسیب دیده یا لوکس خسارت کم تری وارد گردد. با وجود این که ممکن است حوادث غیرمترقبه به وقوع بپیوندند هدفمان صرفه جویی در زمان شما است. البته در نظر گرفتن ایمنی بالا در حمل خودرو تا مقصد مورد نظرهم اهمیت دارد. رضایت شما عزیزان از سرعت انجام کار باعث دلگرمی و افتخار شرکت خودروبر است. خوشحالیم که توانسته ایم با صرف کمترین زمان خودروهای شما را با ایمنی به مکان مورد نظر برسانیم.

خودروبر تهرانشرکت خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *