حمل خودرو | 3 نکته درباره امداد خودرو در جاده!

ماشین باربری- حمل خودرو

ماشین باربری- خودروبر


حمل خودرو خودروبر در تمام روز و هر روز انجام می‌شود. چه لاستیک شما پنچر شده باشد، چه بنزین تمام شده باشد. چه در جاده گیر کرده باشید و نیاز به یدک کشی ماشین خود داشته باشید، باید نوعی کمک کنار جاده ای انجام دهید. ارائه دهنده کنار جاده به شما آرامش و امنیت می‌دهد. خودروها پیچیده تر شده اند. در درجه اول، زمانی که خودروها برای اولین بار به صحنه می‌رسند، مردم می‌توانند مشکلات جزئی را خودشان به صورت رایگان یا هزینه کم یا بدون هزینه برطرف کنند. با پیچیده‌تر شدن اتومبیل‌ها، انجام موفقیت‌آمیز تعمیرات امداد خودرو سخت‌تر و گران‌تر شد.

فهرست عناوین

ارتباط خدمات شرکت بیمه با خدمات خودرو چه می‌باشد؟

چرا به خدمات امدادی کنار جاده ای نیاز پیدا می‌کنیم؟

چگونه طرح امداد جاده ای باعث صرفه جویی در هزینه شما می‌شود

3 دلیل که نشان می‌دهد چرا به خدمات امداد جاده ای نیاز داریم؟

در چه مواقعی به خدمات امداد خوودرو نیاز پیدا می‌کنیم؟

سوالات متداول کاربران در سایت khoodrobar چه مواردی است

فهرست تصاویر

شکل 1امدادی

شکل 2باربری خودرو

شکل 3باربر

ارتباط خدمات شرکت بیمه با خدمات خودرو چه می‌باشد؟

پوشش از طریق یک شرکت جداگانه بهترین جایگزین برای دریافت پوشش دستیار از طریق ارائه دهنده بیمه خودرو است. شرکت‌های بیمه خودرو تمایل دارند تماس‌های خدماتی را ردیابی کنند و می‌توانند تعداد دفعات تماس شما در سال را محدود کنند. همچنین ممکن است در صورت تماس زیاد، حق بیمه شما را افزایش دهند. به احتمال زیاد، شما پول نقدی ندارید تا به یک ارائه دهنده بیمه خودرو بدهید. اگر چنین کردید، باید آن را در جیب خود نگه دارید. در عوض از آن پول برای موارد دیگر استفاده کنید.

شکل 1امدادی

عنوان حمل خودرو
نویسنده زهرا پسته
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1513 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

تحت پوشش قرار گرفتن عمدتاً ارزان است. قیمت ها معمولا بین 80 تا 100 دلار در سال بسته به شرکت است. بهترین چیز در مورد شرکت های حمل خودرو این است که پوشش برای پوشش اعضا است نه خودروها. به عنوان مثال، برخی از باشگاه‌های موتوری به اعضای خود در هر تصادفی که تحت پوشش هستند، پوشش می‌دهند. هزینه‌هایی را که هنگام استفاده از خدمات خود برای امداد جاده‌ای پرداخت کرده‌اند، به اعضای خود بازپرداخت می‌کنند. آیا داشتن امداد جاده ای عالی نیست؟

این پوشش بیمه را باید داشته باشید. علاوه بر پیچیدگی ‌های خودروهای جدید، کمک به شما باعث صرفه‌جویی در هزینه و زمان شما می‌شود. در آینده با بازپرداخت هزینه‌های تعمیرات جزئی می‌شود. شما لایق آرامش هستید. دنیا جای دیوانه ای است. ماشین و خودتان را با ارائه حفاظت مورد نیاز خود به دو نفر تکمیل کنید.

وسیله حمل ماشین- حمل خودرو

وسیله حمل ماشین-

شکل 1امدادی

در مقاله قبلی در سایت khoodrobar  درباره کفی خودروبر و 2 راه حمل و نقل خودرو شما بیشتر بیاموزید!

چرا به خدمات امدادی کنار جاده ای نیاز پیدا می‌کنیم؟

اگر مسافت‌های طولانی را رانندگی می‌کنید، مکرراً دچار مشکلات خودرو می‌شوید. یا به دنبال راهی برای کاهش حق بیمه خودرو خود هستید، امداد خودرو کنار جاده برای شما مناسب است. به خودتان آرامش بدهید و یاد بگیرید که چرا به حفاظت از کمک های کنار جاده ای نیاز دارید!

در حالی که به دلایل شخصی مجبور به کنار آمدن با یک لاستیک پنچر شده یا مشکل ماشین در هنگام رانندگی در جاده هستید. یقیناً یک ناراحتی آزاردهنده است. اما هنگام تلاش برای انجام تجارت نه تنها به یک آزاردهنده جزئی تبدیل می‌شود. بلکه می‌تواند به طور بالقوه برای شما و شرکتتان هزینه داشته باشد. مقدار زیادی پول در درآمد از دست رفته مشتری که شما یا کارمندتان برنامه ریزی کرده بودید ملاقات کنید. اگر کسی در یک قرار ملاقات برنامه ریزی شده حاضر نشود، احتمالاً دلیلش چه بوده است. حتی ممکن است آن تجارت به یک رقیب هدایت شود. داشتن یک طرح حمل خودرو کنار جاده می‌تواند به شما یا کارمندتان اطمینان دهد. که در سریع ترین زمان ممکن به جاده باز می‌گردید.
شکل 2باربری خودرو

چگونه طرح امداد جاده ای باعث صرفه جویی در هزینه شما می‌شود؟

شاید فکر کنید ثبت نام وسایل نقلیه در یک برنامه امداد جاده ای فقط یک هزینه اضافی غیر ضروری است. با وجود تمام هزینه های اداره یک کسب و کار. ممکن است به نظر برسد که شما در حال حاضر به اندازه کافی هزینه می‌کنید. با این حال، هنگامی‌که از وسایل نقلیه شرکت خود با برنامه امداد جاده ای محافظت می‌کنید. در واقع در پول خود صرفه جویی می‌کنید!

نه تنها در زمان از دست رفته با ناتوانی کارمند خود یا کارمندتان صرفه جویی می‌کنید. داشتن پوشش امداد خودرو بسیار کمتر از پرداخت هزینه به قفل ساز هنگامی‌ که کلیدها در داخل خودرو قفل می‌شوند. پرش هنگام از بین رفتن باتری، یا بدتر از آن، یدک‌کشیدن ماشین و تهیه وسیله حمل‌ونقل جدید. کمک های کنار جاده ای با توجه به مقداری که می‌توانید در هزینه های بکسل و تعمیر صرفه جویی کنید. نسبتاً ارزان است.
کارمند شما نباید به عنوان مکانیک استفاده شود، مگر اینکه حرفه آنها باشد. تلاش برای تعمیر خودرو حتی می‌تواند شرکت شما را با در معرض خطر قرار دادن کارمند به خطر بیاندازد. شما واقعاً نمی‌خواهید که کارمند شما در حال تلاش برای تعویض لاستیک در بزرگراه با شلوغی ترافیک باشد! علاوه بر مزایای خدمات حمل خودرو، بسیاری از تعمیرات جزئی را می‌توان در محل توسط متخصصان آموزش دیده انجام داد.

ماشین باربری- حمل خودرو

ماشین باربری- خودروبر

شکل 2باربری خودرو

مزایای کمک های کنار جاده ای و امداد چیست؟

بسیاری از طرح‌های کمک‌های کنار جاده‌ای، مزایای اضافی بسیار خوبی را ارائه می‌کنند. در طول زمان در پول شما و شرکتتان صرفه‌جویی می‌کند. مانند نقشه‌ها و برنامه‌ریزی سفر. از این خدمات استفاده کنید. در زمانی که دستیار اداری خود برای تحقیق در مورد مسیرها یا حتی سازماندهی کل سفر صرف می‌کند. صرفه جویی خواهید کرد.
با پیدا کردن برنامه امداد خودرو مناسب برای وسایل نقلیه تجاری خود، شرکت خود را برای موفقیت بیشتر راه اندازی خواهید کرد. با آگاهی از محافظت از خودروی خود، آرامش خاطر را خواهید داشت.

بسیاری از مردم هرگز زیاد در مورد حمل خودرو فکر نمی‌کنند. اما این چیزی است که می‌تواند مقداری از استرس زندگی شما را از بین ببرد. اکثر مردم هر روز حداقل یک یا دو ساعت را در جاده می‌گذرانند، حتی اگر راه دوری نروند. مردم هرگز نمی‌ایستند تا به این فکر کنند که اگر ناگهان خود را در کنار جاده بیابند، چه خواهند کرد.

برخی از افراد ممکن است بر این باور باشند که فقط کسانی که مسافت های طولانی را طی می‌کنند. به این نوع خدمات امداد خودرو نیاز دارند. برخی دیگر ممکن است فکر کنند که این خدمات بسیار گران است.

شکل 3باربر

3 دلیل که نشان می‌دهد چرا به خدمات امداد جاده ای نیاز داریم؟

در اینجا سه دلیل وجود دارد که می‌توانید هنگام تصمیم گیری در مورد نیاز به این نوع پوشش در نظر بگیرید:

-وسایل نقلیه غیرقابل پیش بینی هستند. شما هرگز نمی‌دانید چه زمانی یک موتور متوقف می‌شود. یا چه زمانی یک گیربکس بلغزد و به دنده نمی‌رود و شما را سرگردان می‌کند.

-باتری‌ها، دینام‌ها و استارت‌ها سه چیز هستند که به نظر می‌رسد کاملاً کار می‌کنند و ناگهان ماشین شما روشن نمی‌شود. آنها همیشه از قبل مشخص نمی‌کنند که در حال مشکل پیدا کردن هستند.

-بزرگراه‌ها و جاده‌های روستایی پر از زباله‌هایی هستند که به راحتی می‌توانند لاستیک شما را پنچر کنند. شما هرگز نمی‌دانید که اگر این اتفاق برایتان بیفتد کجا خواهید بود. به همین دلیل، حتی نگه داشتن لاستیک های نو بر روی وسیله نقلیه شما نمی‌تواند تضمین کند، پنچر نخواهید شد.

وسیله حمل ماشین- حمل خودرو

وسیله حمل ماشین- خودروبر

شکل 3باربر

در چه مواقعی به خدمات امداد خودرو نیاز پیدا می‌کنیم؟

اگر شرکتی وسیله نقلیه شما را به محل خود یدک بکشد. دو برابر یا حتی سه برابر هزینه یدک کشی برای شما هزینه خواهد کرد. برای برداشتن و یدک‌کش کردن آن به مقصد باید به یک خرابکار پول بپردازید. همچنین باید هزینه اولین یدک‌کشی که آن را به محل ذخیره‌سازی برد، بپردازید. همچنین باید هزینه ذخیره‌سازی بپردازید که معمولاً مقدار مشخصی در روز است و می‌تواند خیلی سریع اضافه شود.

اگر به کمک های امداد خودرو دارید، لازم نیست نگران تلاش برای پیدا کردن یک شرکت یدک کش باشید. تا خودروی خود را از خیابان خارج کنید. بنابراین، لازم نیست نگران بدتر شدن وضعیت بد باشید. نماینده شرکتی که از آن استفاده می‌کنید، از این جزئیات برای شما مراقبت می‌کند.

حتی اگر فقط به محل کار، خواربارفروشی یا برای ملاقات با دوستان و خانواده سفر می‌کنید و برمی‌گردید. می‌توانید بدون هیچ راهی برای خروج وسیله نقلیه خود از جاده سرگردان شوید. هنگامی‌که اتفاق غیرمنتظره ای رخ می‌دهد، اگر برنامه حمل خودرو خوبی داشته باشید، می‌توانید از بازی جلوتر باشید. آنها می‌توانند وسیله نقلیه شما را یدک کشی کنند. بنزین کافی برای شما بیاورند تا شما را به نزدیکترین پمپ بنزین برسانند. لاستیک خود را تعویض کنند یا حتی اگر به طور تصادفی کلیدهای خود را در داخل خودرو قفل کردید. آنها را از ماشین خارج کنند.

وقتی تمام مزایایی را که امداد خودرو می‌تواند به همراه داشته باشد در نظر می‌گیرید. تصور اینکه بدون آن کار خود را انجام دهید دشوار است.

سوالات متداول کاربران در سایت khoodrobar چه مواردی است

  • خودروبر در چه زمان هایی انجام می‌شود؟

24 ساعت شبانه روز.

  • خدمات حمل خودرو توسط چه کسانی انجام می‌شود؟

متخصصان مجرب و حرفه ای

  • برای دربافت خدمات با چه شماره ای تماس بگیریم؟

در سایت khoodrobar شماره درج شده است.

امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *