حمل خودرو | ردیابی خودرو در حین حمل و نقل!

حمل خودرو | یدک کش

حمل خودرو | یدک کش | خودروبر


حمل خودرو  و انتخاب شرکت حمل و نقل نشان دهنده یک فرآیندی است که با اعتماد تعریف می‌شود. اگر درحال برنامه ریزی یک سفر هستید آخرین چیزی که وقت خود را باید برای آن بگذارید حمل خودرو است. نگرانی شما نباید در مورد امداد خودرو که باید بخشی از حرکت شما را مدیریت کنند، مانند حمل اتومبیل باشد. برای اینکه بتوانید به یک حمل و نقل خودرو اعتماد کنید تا حد امکان روش های ردیابی را یاد بگیرید.

فهرست عناوین

جزئیات ردیابی خودرو در حین حمل و نقل آن

تفاوت مکان یاب آنلاین در مقابل مکان یاب آفلاین

انواع روش های دسترسی به مکان وسیله نقلیه شما

آیا برای حمل خودرو به بیمه حمل و نقل نیاز دارم؟

شرط هایی که برای ردیابی وسیله نقلیه شما وجود دارد

چرا بعضی از امداد خودرو ها قیمت حمل و نقل ارزانی دارند؟

وظایف اصلی مدیریت شرکت خودروبری برای حمل و نقل خودرو

نتیجه گیری درباره ی ردیابی خودرو در خودروبری ها

سوالات متداول مشتریان درباره ی حمل خودرو و حامل های آن

فهرست تصاویر

یدک کش 1تکی

یدک کش 2کفی

یدک کش 3کفی بر

جزئیات ردیابی خودرو در حین حمل و نقل آن

در این قسمت به بررسی برخی از جنبه‌های ردیابی اتومبیل شما می‌پردازیم تا بتوانید در زمان مناسب تصمیمی آگاهانه بگیرید. پس از خواندن مقالات در سایت khoodrobar ما می‌توانید با آگاهی بهتری تصمیم به جابجایی ماشین خود کنید. ردیابی اتومبیل شما توسط انواع یدک کش 1 ما است که در ادامه آنها را مشاهده می‌کنید.

اگرچه اکثر امداد خودرو ها پروتکل‌های زیادی برای رسیدن وسیله نقلیه شما به مقصد دارند. با این حال همیشه ممکن است تصادفات و اتفاقاتی رخ دهد. همچنین جاده‌ها حوادث طبیعی مانند آب و هوای نامناسب و سایر اتفاقات را ره همراه دارد که باعث دیر رسیدن اتومبیل شما به مقصد می‌شود. با این روش اگر مسیر خودرو خود را مشاهده کنید احساس بهتری خواهید داشت. به علاوه اگر مشکلی در تاخیر رسیدن خودرو باشد با دانستن آن به شما امکان برنامه ریزی می‌دهد.

عنوان حمل خودرو
نویسنده بدری کاظمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1610کلمه
مدت زمان ماطلعه 16دقیقه

تفاوت مکان یاب آنلاین در مقابل مکان یاب آفلاین

تفاوت اصلی این دو مکان‌یاب این است که مکان‌یاب آنلاین، بلادرنگ ردیابی را ارائه می‌دهد اما  آفلاین این کار را نمی‌کند. مکان‌یاب آنلاین می‌تواند به شما امکان دهد تا خودرو خود را در هر لحظه ردیابی کنید. همچنین به شرکت‌های حمل‌ونقل نیز این امکان را می‌دهد تا در صورت عدم برنامه‌ریزی یا اشتباه جدی، اقدام درستی کنند. از طرف دیگر مکان یاب آفلاین به شما عکس های فوری دوره ای از حرکت خودرو شما ارائه می‌دهد.

شاید این سوال برای شما پیش آید که ردیابی حمل و نقل خودرو چگونه کار می کند؟ ردیابی خودرو به شما امکان می‌دهد که مکان خودروی خود را در حین حمل و نقل ببینید. در ابتدا راننده امداد خودرو شما سیستم ردیابی خودروبر را فعال می‌کند. سپس زمانی که راننده شروع به حرکت می‌کند در طول مسیر سیگنالی ارسال می‌کند که مکان ماشین شما را مشخص می‌کند.

یدک کش 1تکی

حمل خودرو | یدک کش تکی

حمل خودرو | یدک کش تکی | خودروبر

انواع روش های دسترسی به مکان وسیله نقلیه شما

شرکت های حمل خودرو می‌توانند گزینه های متعددی را به شما برای درسترسی به مکان یاب ارائه دهند.

 1. ردیابی آنلاین

با ورود به وب‌سایت خودروبر می‌توانید از طریق اتصال اینترنتی به مکان خودروی خود دسترسی پیدا کنید. این روش معمولاً برای شرکت‌هایی که سیستم‌های ردیابی ماهواره‌ای دارند در دسترس است زیرا ردیابی بدون معطلی را ارائه می‌دهد.

 1. ردیابی موبایل

در این روش شما نیاز دارید که یک برنامه دانلود کنید و بقیه موارد مانند روش ردیابی آنلاین خواهد بود.

 1. ایمیل یا پیامک

این روش با وارد کردن شماره و دریافت اطلاعات شما، موقعیت مکانی را از طریق پیامک یا ایمیل می‌فرستد.

 1. تماس های تلفنی

در این روش برای ردیابی وسیله نقلیه خود نیازی به اتصال به اینترنت ندارید. اما این یک روش قدیمی است و به شدت به کارکنان و ساعات کاری شرکت شما بستگی دارد. مگر اینکه شرکتی خدمات تمام وقت ارائه دهند.

آیا برای حمل خودرو به بیمه حمل و نقل نیاز دارم؟

شما می‌خواهید به شخص دیگری اعتماد کنید تا ماشین شما را روی یک تریلر بگذارد و به شهر دیگری برساند. در سایت خودروبر و در صفحه سؤالات متداول ما به همه سؤالات خود پاسخ دهید. سوالاتی مانند اینکه چه نوع تریلرهایی استفاده می‌شوند که در ادامه یدک کش 2 مشاهده می‌کنید. آیا وسایل نقلیه بزرگ ‌تر هزینه بیشتری برای ارسال دارند و غیره.

دو سوال اصلی در مورد حمل خودرو ها از ما پرسیده می‌شود. اولین سوال واضح این است که هزینه ارسال ماشین من چقدر است؟ ما متعهد هستیم که روند خود را توضیح دهیم و به این سوال با شفافیت پاسخ دهیم.

سوال دوم این است که آیا برای ارسال ماشینم به بیمه ویژه یا اضافی نیاز دارم؟ کوتاه ترین پاسخ این است که خیر نیاز ندارید. اگر با یک شرکت معتبر خودرو خود را حمل می‌کنید، لازم نیست بیمه خاصی برای انتقال خودرو داشته باشید.

شرط هایی که برای ردیابی وسیله نقلیه شما وجود دارد

اولین شرط  متصال بودن به اینترنت است. بعضی از شرکت های دارای امداد خودرو ردیابی اتومبیل شما را فقط از طریق اینترنت ارائه می‌دهند. قبل از اینکه خودرو خود را به حامل ها بسپارید از دسترسی به اینترنت خود مطمئن شوید. اگر ینترنت شما به درستی کار نکند برای ردیابی خودرو خود دچار مشکل می‌شوید.

شرط دوم اطلاع از ساعت کاری خودروبرها است. اگر شرکت حمل‌ونقل خودرو، شما را از طریق پیامک یا تماس ردیابی خودرو را ارائه می‌دهد. حتماً از قبل در مورد ساعات کاری آنها اطلاع داشته باشید. اگر بخواهید گزارش ردیابی خودرو را خارج از ساعات تعیین شده دریافت کنید، امکان پذیر نخواهد بود.

شرط بعدی  پیگیری کد رهگیری درست است. اگر شرکت حمل و نقل خودروی شما نیاز به کد رهگیری دارد مطمئن شوید که کد مناسب را دارید. با سایت خودروبر ما حامل را انتخاب و اتومبیل خود را بدون استرس ارسال کنید.

یدک کش 2کفی

حمل خودرو | یدک کش کفی

حمل خودرو | یدک کش کفی | خودروبر

چرا بعضی از امداد خودرو ها قیمت حمل و نقل ارزانی دارند؟

حمل و نقل وسایل نقلیه یک زمینه رقابتی است. وقتی آنلاین می‌شوید و قیمت‌های حمل و نقل را بررسی می‌کنید، قیمت آنها را در سراسر کشور می‌بینید. طبیعتاً بعضی از آنها بسیار ارزان‌تر از بقیه هستند. اگرچه این ممکن است خوب به نظر برسد اما حمل و نقل ارزان قیمت اغلب خدماتی برعکس آنها هستند. در ادامه یک نمونه از یدک کش 3 مشاهده می‌کنید.

پایین ترین قیمت گاهی ممکن است منجر به بهترین تجربه شما نشود. در واقع، ممکن است در درازمدت برای هر گونه خدمات هزینه گران تری بخواهند. به طور مثال ممکن است شرکت از قبل پول را بخواهد و حمل‌ونقل و خدمات ضعیفی ارائه کند. ممکن است یک شرکت امداد خودرو پول شما را بگیرد و شما را مجبور کند برای تحویل اتومبیل خود بیشتر منتظر بمانید. شرکتی که قیمت های ارزان تری ارائه می‌دهد ممکن است یک حامل غیر قابل اعتماد باشد.

وظایف اصلی مدیریت شرکت خودروبری برای حمل و نقل خودرو

مدیریت و ردیابی دست به دست هم می‌دهند و با هم می‌توانند به اهداف تجاری شرکت های خودروبر کمک کنند. تمرکز در مدیریت هر شرکت حمل و نقل برای به حداکثر رساندن سود بسیار مهم است. ردیابی خودرو مزایا و فرصت های بی پایان را به کسب و کارها می‌دهد. وظیفه اصلی مدیریت شرکت بهبود استفاده از همه امداد خودرو ها به شیوه ای ماهرانه است.

برخی دیگر از وظایف اصلی مدیریت خودروبرها عبارت اند از

 • مدیریت سوخت و مسافت پیموده شده
 • تعمیر و نگهداری خودرو
 • ردیابی خودرو
 • اطمینان از ایمنی وسایل نقلیه و رانندگان

تا زمانی که اتومبیل در داخل شرکت قرار نگیرند، پیگیری فعالیت خودرو و عملکرد آن آسان است. هنگامی که خودرو به خارج از محل شرکت رفت. اطمینان از کارکرد ردیاب و رفتار رانندگان برای اپراتورها بسیار دشوار است. مکان یاب با ارائه مکانی که حضور دارد، برای چیزی که یک اپراتور می‌خواهد نقش مهمی دارد.

یدک کش 3کفی بر

حمل خودرو | یدک کش کفی بر

حمل خودرو | یدک کش کفی بر | خودروبر

نتیجه گیری درباره ی ردیابی خودرو در خودروبری ها

حمل خودرو  با یک شرکت حمل‌ونقل با تجربه می‌تواند گزینه های متنوع و خدمات عالی به مشتریان ارائه دهد. پس هنگام تصمیم گیری برای جابجایی خودرو مطمئن شوید که تمامی معیارهای خود را لحاظ کنید. برای اینکه بدانید چگونه از خودرو خود در حین حمل محافظت کنید به مقاله محافظت خودروها مراجعه نمایید. در بازار رقابتی امروز، اعتماد به ارائه ‌دهنده حمل‌ونقل خودروی جزء ارزشمندی برای موفقیت سازمان ما است.

در khoodrobar مأموریت ما ارائه مطمئن‌ترین، ثابت‌ترین و با مناسب‌ترین قیمت خدمات به همه مشتریان ارزشمندمان است. ما در تلاش برای رفع نیازهای شما هستیم تا نقش خود را در کسب و کار شما به بهترین نحو درک کنیم. کارکنان ما به صورت حضوری و آنلاین در دسترس هستند تا به هر سؤالی که ممکن است داشته باشید پاسخ دهند.

سوالات متداول مشتریان درباره ی حمل خودرو و حامل های آن

 1. برای حمل‌ونقل ماشین من از چه نوع حامل هایی استفاده می‌شود؟

ما حمل و نقل روباز و بسته را ارائه می‌دهیم. با باربری باز می‌توانید در هزینه حمل و نقل خود صرفه جویی کنید. تریلر سقف دار قیمت بیشتری دارد اما از ماشین شما در برابر شرایط آب و هوایی بد محافظت می‌کند. سایت khoodrobar نیازهای مشتری را مهمترین چیز می‌داند و آنها را در اولویت قرار می‎دهد.

 1. چگونه هزینه حمل‌ونقل ماشین من را تعیین می کنید؟

هزینه ها بسته به پارامترهای مختلفی است. به طور مثال بسته به ابعاد ماشین شما است که شامل وزن نیز می‌شود. مسافت مسیر حمل‌ونقل که شامل مکان فعلی وسایل نقلیه و همچنین مقصد آن می‌شود.

 1. حمل‌ونقل خودرو در سراسر کشور چه نوع خدماتی را ارائه می‌دهد؟

ما قادر به حمل انواع اتومبیلاز جمله کامیون‌های سنگین تا ماشین‌های کوچک هستیم. ما حمل تجهیزات قایق و موتوراسپرت را نیز ارائه می‌دهیم.

حمل خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *