حمل خودرو و 6 روش انجام این فعالیت توسط شرکت خودروبر ارسلان

حمل خودرو | انتقال خودرو در خودروبری

حمل خودرو | انتقال خودرو در خودروبری خودروبر


حمل خودرو و مواردی که ممکن است در زمان ترمز گیری برای اتومبیل شما پیش بیاید چیست؟ اگر زمانی که پدال ترمز را فشار می دهید این اتفاق می افتد، ممکن است به دلیل مشکل سروو، سطح خلاء کم در موتور یا خط خلاء متصل به سیستم ترمز باشد. اصطلاح امداد خودرو یا سفتی پدال ترمز معمولاً زمانی رخ می دهد که سوپاپ کنترل آسیب ببیند و باعث نشتی در خلاء ایجاد شده توسط موتور شود. بنابراین باعث خرابی سیستم ترمز می شود.

برای بررسی سوپاپ کنترل باید موتور را روشن کنیم و اجازه دهیم چند دقیقه کار کند تا داخل بوستر خلاء ایجاد شود. سپس موتور را خاموش می کنیم و چند دقیقه صبر می کنیم و سپس پدال ترمز را فشار می دهیم تا از نبود خلاء داخل بوستر مطمئن شویم. اگر پدال ترمز از ابتدا سفت بود، شیر کنترل را تعویض کنید.

فهرست مطالب

چه زمانی نیاز به خدمات خودروبر ارسلان احتیاج می شود؟

وقتی پدال ترمز آزاد شد چه اتفاقی می افتد ؟

با تعویض لنت های قدیمی خودرو از بروز چه خطراتی جلوگیری می کند؟

هنگام ترمزگیری اگر خودرو به کنار بچرخد چه باید کرد؟

صداهای ماشینی که نباید نادیده بگیرید  کدام است ؟

فهرست تصاویر

شکل 1: انواع خودرو بر

شکل 2: امداد اصفهان

عنوان حمل خودرو
دپارتمان اوج شید
نویسنده اوج شید
تعداد کلمات 991
زمان مطالعه 9 دقیقه

چه زمانی نیاز به خدمات خودروبر ارسلان احتیاج می شود؟

ممکن است به دلیل کاهش قطر لنت ترمز، فشار روغن ترمز افزایش یافته و سطح روغن ترمز کاهش یابد. بنابراین باعث خرابی سیستم ترمز می شود.  ابتدا پوشش ها امداد خودرورا بررسی کنید. اگر لنت ها به اندازه کافی ضخیم هستند، احتمالاً سیستم ترمز نشتی دارد و باید تمام قطعات مربوط  حمل خودرو  به این قطعه را بررسی کرده و قطعه مشکل دار را تعویض کنید. در صورت وجود نشتی در سیستم، خودرو باید بی حرکت باشد. به طور معمول، اگر سطح روغن موتور پایین باشد، سیستم ترمز با چراغی که برای این منظور طراحی شده است به راننده هشدار می دهد.

وقتی پدال ترمز آزاد شد  چه اتفاقی می افتد ؟

در خودروهایی که دارای سیستم ترمز چرخ عقب فنجانی هستند، اگر کفشک های ترمز زنگ زده یا سایش بیش از حد داشته باشند، ترمز در وضعیت پایین تر از حالت عادی قرار می گیرد و باعث خرابی می شود. در شکل 1: انواع خودرو بر را می بینید.

اگر لنت ها را تنظیم کنید، این نقص در سیستم ترمز به طور موقت برطرف می شود. امداد خودرو(khoodrobar) اما اگر می خواهید مشکل را به طور کامل حل کنید، باید کفش خود را تعویض یا تمیز کنید. اگر خودرو هنگام ترمز سوت بزند، نقص در سیستم ترمز محسوب می شود و می تواند دلایل زیادی داشته باشد. این مشکل در اثر لرزش بین گیره نگهدارنده پیستون و لنت ترمز یا اتصال بین دیسک و لنت ایجاد می شود.  حمل خودروترمزهای غیر آزبست و سرامیکی صدای کمتری نسبت به ترمزهای آزبستی منتشر می کنند.

حمل خودروبر | حمل و نقل با خودرو بر روباز

حمل خودروبر | حمل و نقل با خودرو بر روباز
خودروبر ارسلان

شکل 1: انواع خودرو بر

با تعویض لنت های قدیمی خودرو از بروز چه خطراتی جلوگیری می کند؟

معمولاً با تعویض لنت های قدیمی این نقص سیستم ترمز برطرف می شود. کم صداترین لنت ترمز موجود در حال حاضر لنت ترمز سرامیکی است. می توانید لایه های عایق صدا  امداد خودرورا پشت لنت ها قرار دهید یا مقداری گریس ترمز روی دیسک ها قرار دهید تا صدا را کاهش داده یا از بین ببرید.

هنگام ترمزگیری اگر خودرو به کنار بچرخد احتیاج به حمل خودرو است؟

اگر چنین وضعیتی را در خودرو مشاهده کردید به این معنی است که ترمزها نیروی یکسانی به چرخ ها وارد نمی کنند و در سیستم ترمز ایراد وجود دارد. در این صورت باید کارایی ترمزهای چرخ بررسی شود. به احتمال زیاد سیستم ترمز یک چرخ به درستی کار نمی کند و هنگام ترمزگیری خودرو به سمتی می چرخد ​​که سیستم ترمز قوی تر است. این خطا در سیستم ترمز می تواند دلایل مختلفی داشته باشد از جمله:

1- دیسک ها و دیسک های ترمز دارای سطوح روغنی هستند امداد خودروکه باعث نشت روغن یا روغن موتور می شوند.

2- اتصال یا آسیب به گیره ذخیره پیستون ترمز.

3- انتقال روغن برای یکی از کالیبرها مشکل دارد.

علاوه بر این، در صورت استفاده از لنت های مختلف روی چرخ ها، ممکن است . حمل خودرو در سیستم ترمز خرابی هایی به وجود بیاید، زیرا قطر لنت های مختلف با یکدیگر متفاوت است و این باعث ایجاد مشکل در سیستم ترمز می شود. بنابراین، هنگام تعویض بلوک ها، حتما از لنت های یکسان برای همه چرخ ها استفاده کنید. در شکل 2: امداد اصفهان را می بینید.

حمل خودروبر | جرثقیل

کفی خودروبر | جرثقیل | خودروبر

شکل 2: امداد اصفهان

صداهای ماشینی که برای حمل خودرونباید نادیده بگیرید  کدام است ؟

  • صدای تق تق و نچرخیدن ماشین

هنگامی که می خواهید ماشین خود را روشن کنید، صدای کلیک نشانه آن است که باتری شما تمام شده است. سعی کنید از کابل های جامپر برای تغذیه باتری و بررسی سیم کشی و اتصالات استفاده کنید. و اگر باتری شما شارژ نمی شود، احتمالاً زمان آن رسیده است که یک باتری جدید داشته باشید.

  • با صدای بلند زیر کاپوت

اگر ماشین شما بعد از خاموش کردن موتور صدای خش خش می دهد، احتمالا چیزی در محفظه موتور نشتی دارد. شما می توانید منبع نشتی را با یک بررسی سریع بصری مشخص کنید، امداد خودرو اما مراقب باشید! نشت مایع و هوا می تواند به طور خطرناکی گرم یا برای لمس ناراحت کننده باشد.

  • زیر کاپوت صدا داد

صدای جیغ یا جیغ می تواند ناشی از عملکرد نادرست تسمه و قرقره، حمل خودرو کشش کم تسمه، یا ساییدگی تسمه مارپیچی باشد. در این موارد معمولاً صدا در هنگام شتاب افزایش می یابد

  • ضربه موتور

استفاده از بنزین با اکتان کمتر از آنچه سازنده خودرو توصیه می کند، یکی از دلایل اصلی کوبیدن موتور است.

  • علائم خرابی کمک فنر

کمک فنرها  امداد خودروقطعات کارکرده خودرو هستند و بهتر است بعد از هر 80 هزار کیلومتر تعویض شوند. در واقع هرگونه تغییر شکل در کمک فنرها نشان دهنده آسیب است.

سوالات متداول

1- تغییر شکل ناشی از تصادف یا ضربه و افتادن در محل فنرها ممکن است نشان دهنده چیست؟

نقص در خودرو

برای دریافت بهترین خدمات امداد خودروبا چه شماره ای تماس بگریم؟

09136000818

خودروبر ارسلان ارائه دهنده چه خدماتی است؟

نواع خدمات امداد خودرو اصفهان

حمل خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *