حمل خودرو ارزان و 4 روش گرفتن ^ تخفیف حمل!

حمل خودرو با تریلر - حمل خودرو ارزان

حمل خودرو با تریلر - حمل خودرو ارزان - خودروبر


حمل خودرو ارزان جز خدمات برخی شرکت ها می باشد. اگر شما دانشجو یا فردی مسن و یا دارای شرایط خاص دیگر باشید. می توانید از خدمت با تخفیف ویژه استفاده کنید. دراین تخفیف از کیفیت کار کاسته نمی شود. حتی ممکن است جشنواره های تخفیفی برای شما لحاظ گردد. تنها کافی است با مشاوران ما برای خدمات صحبت کنید.

انواع تریلر برای حمل ونقل اتومبیل وجود دارد. انواع خدمات مثل کفی خودرو بر، امداد خودرو، جرثقیل خودرو و… می باشد که شما متناسب با نیاز خود می توانید استفاده کنید. شما برای انواع خدمات حمل خودرو می توانید با ما تماس بگیرید.

لیست مطالب در این مقاله به شرح زیر می باشد

انواع تریلر حمل کننده اتومبیل به صورت آزاد و بسته

تفاوت تریلرها در شیوه حمل ارزان به چه صورت است؟

تفاوت تریلر های سنگ فرش و تریلر های تجاری در حمل ارزان

چگونه درخواست خدمات ارزان تر و تریلر مناسب را ثبت کنم؟

تفاوت تریلر های قاب مستقیم با سایر تریلر ها برای حمل

آیا شیوه حمل تریلر بسته در حمل خودرو ارزان تاثیر دارد؟

قیمت حمل توسط تریلر های محصور و بسته دارای کفپوش

نتیجه گیری درباره حمل ارزان و تریلر های مناسب حمل

گالری تصاویر

کفی حمل ماشین 1حمل خودرو

کفی حمل ماشین 2حمل توسط تریلی

کفی حمل ماشین 3حمل آزاد خودرو

انواع تریلر حمل کننده اتومبیل به صورت آزاد و بسته

تریلر خط کاملی از تریلرهای یقه غاز جداشدنی را تولید می کند. در سه سبک منحصر به فرد مختلف فروخته می شوند. “تریلر گوزنک جداشدنی” یک تریلر کم ارتفاع و دو طرفه است که برای حمل انواع تجهیزات سنگین طراحی شده است. راحتی و ایمنی بارگیری از ویژگی های اصلی است. همانطور که تجهیزات سنگین تر، بلندتر و عریض تر می شوند، خطر بارگیری در پشت تریلر افزایش می یابد.

عنوان حمل خودرو ارزان
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1693کلمه
مدت زمان مطالعه 16 دقیقه

وزن بیشتر و مرکز ثقل بالاتر تجهیزات ساختمانی، کشاورزی و جنگلداری بزرگ امروزی است.  به ارتفاع بارگیری و حمل و نقل به میزان قابل توجهی نسبت به تریلرهای تخت سقفی ما نیاز دارد. طیف وسیعی از تریلرهای جداشدنی ما دارای ظرفیت 35 تا 55 تن در پیکربندی‌های پشت سر هم و سه محوره است. ما فنر و سیستم تعلیق بادی و همچنین بسیاری از گزینه های قابل تنظیم دیگر را ارائه می دهیم. در ادامه کفی حمل ماشین 1 را مشاهده نمایید.

تفاوت تریلرها در شیوه حمل خودرو ارزان به چه صورت است؟

تریلرهای Lowboy: تریلرهای جداشونده یقه غازی ما معمولاً به عنوان “تریلرهای Lowboy” شناخته می شوند. این مدل ها در ظرفیت های بین 35 تا 55 تن موجود می باشند. طول چاه از 20 فوت تا 33.5 فوت در مدل های پشت سر هم می باشد. 20 فوت تا 26 فوت در مدل های سه محوری متغیر است. سیستم تعلیق فنری در مدل های 35 تن و 50 تن موجود است. سیستم تعلیق بادی برند Ridewell در مدل های 35، 50 و 55 تن موجود است. برای ایالت هایی که قانونی کردن وزن محور امداد خودرو اصفهان به تهران شما دشوار است. اکسل های چرخشی در مدل های پشت سر هم و سه محور در دسترس هستند.

حمل ماشین - حمل خودرو ارزان

حمل ماشین – حمل خودرو ارزان – خودروبر

کفی حمل ماشین 1حمل خودرو

تریلرهای Ag: تریلرهای Ag ما در ارتفاع عرشه از 18 اینچ تا 24 اینچ می باشد. ظرفیت‌های بین 35 تن تا 50 تن موجود هستند. ویژگی اصلی تریلر Ag، 27 اینچی بیرون کش آلومینیومی سنگین است. این برای حمل تجهیزات نقره ای بسیار عریض طراحی شده است. این تریلرها برای حمل انواع تجهیزات نیز بسیار انعطاف پذیر هستند. گزینه های استاندارد موجود شامل گلگیرهای باربر تخت روی لاستیک ها است. عرشه بلوط تخت روی محورها برای بکسل کردن ابزار Ag است. در ادامه کفی حمل ماشین 2 را مشاهده نمایید.

تفاوت تریلر های سنگ فرش و تریلر های تجاری در حمل خودرو ارزان

تریلرهای سنگفرش: تریلرهای سنگفرش ما با در نظر گرفتن تجهیزات سنگفرش شما طراحی شده اند. ظرفیت های موجود شامل 35، 50 و 55 تن می باشد. لیست ویژگی های این تریلر شامل پرتو مخروطی جلو با سطح شیب دار جلوی کشویی 44 اینچی است. برای تجهیزات فاصله کم از زمین، دسترسی با شیب 16 درجه به عرشه عقب است. عرشه بلوط جامد با عرض کامل در چاه  می بو فولاد/محورهای باربر تخت روی عرشه چوبی است.

تریلرهای تجاری: تریلرهای تجاری ما برای صاحبان ناوگان یا حمل و نقل های قراردادی جاده ای طراحی شده اند. به تطبیق پذیری، راحتی و طول عمر حمل خودرو ارزان نیاز دارند. ظرفیت های موجود شامل 30 و 40 تن می باشد. هر دو مدل به صورت استاندارد دارای 2 محور هستند. 40 تن به گونه ای تنظیم شده است. در صورت لزوم، برای تحمل این بارهای مجاز، اکسل سوم را دریافت کند. برای دریافت تریلر یقه غازی جداشدنی همین امروز با ما تماس بگیرید. تریلرهای ما علامت گذاری نمایندگی ندارند و می توانند در کارخانه در هر نقطه از قاره ایالات متحده تحویل داده شوند.

تریلر حمل اتومبیل- حمل خودرو ارزان

تریلر حمل اتومبیل – حمل خودرو ارزان – خودروبر

کفی حمل ماشین 2حمل توسط تریلی

چگونه درخواست خدمات ارزان تر و تریلر مناسب را ثبت کنم؟

تریلرهای چوبی را در سه پیکربندی استاندارد صنعتی ارائه می‌کند: قاب مستقیم، رویه مسطح مزرعه با تکیه‌گاه‌های کشویی. توجه ما به حمل خودرو ارزان در صنعت متمایز می کند. هر سه سبک تریلر دارای تیرهای فریم اصلی کاملاً ساخته شده با فلنج حرارتی KSI و 80 تار KSI هستند. عمق کامل، تیرهای ساخته شده، پوشش‌های تقویت‌کننده به‌طور پیوسته و تکیه‌گاه‌های 36 اینچی استاندارد است. تنها نمونه‌هایی از توجه به جزئیات و مهندسی هستند که در تعهد ما به ساخت محصولات با کیفیت انجام می‌شود.

استاندارد یک سواری 5 اینچ 5×1/4 اینچ بر روی یک تیر 4 اینچ در10 اینچ با پوشش قالب‌گیری شده است. با عرض کامل برای تقویت این قسمت از تریلر است که اغلب در اثر بارگذاری نادرست کنده‌ها آسیب می‌بیند. سیستم تعلیق 4 فنر Hutchens H-9700 در هر سه مدل استاندارد حمل خودرو می باشد. تعلیق های اختیاری موجود عبارتند از Watson Single Point یا Ridewell Flight Attendant. مهارهای Sealco ساخت آمریکا با تمام چراغ های LED روشنایی بدون مشکل را برای طول عمر تریلر تضمین می کند.

تفاوت تریلر های قاب مستقیم با سایر تریلر ها برای حمل

تریلرهای قاب مستقیم ریلرهای قاب مستقیم ما با تمام تیرهای قاب اصلی 24اینچی و تیرهای با عمق کامل ساخته می‌شوند. ما این تریلر را با سیستم تعلیق بیش از حد و کم تعلیق 4 فنر می سازیم. قطره 6 اینچی برای تخلیه کنده‌های درختی محبوب‌ترین پیکربندی است. ما این تریلر را روی سقفی صاف برای فاصله‌های پشتیبانی حمل خودرو ارزان سفارشی نیز ساخته‌ایم.

تریلر Plantation Log – یک مدل محبوب برای حمل کنده های دو طبقه و طول درخت. این تریلر دارای تیرهای فریم اصلی 21 اینچی با افت 24 اینچی در پشت گردن غاز ساخته شده است. این اجازه می دهد تا مزارع “پراکنده” با درختان تمام قد در بالا وجود داشته باشد.  تریلر چوبی پشتیبانی کشویی. این تریلر چوبی همه کاره را می توان برای حمل کنده های چوب سخت با طول های مختلف تنظیم کرد. سر لوله های مربعی سنگین استاندارد هستند. ما سیستمی با کاربری آسان و تنظیم سریع برای تغییر فاصله تکیه گاه ها طراحی کرده ایم. در ادامه کفی حمل ماشین 3 را مشاهده کنید.

آیا شیوه حمل تریلر بسته در حمل خودرو ارزان تاثیر دارد؟

ما تریلرهای بسته را در سه درجه – استاندارد، لوکس و پریمیوم ارائه می دهیم. همه فریم های ما، صرف نظر از درجه، دارای ساختار لوله مربع و مستطیل برای دوام نهایی هستند. این یک نکته مهم در هنگام خرید یک تریلر بسته است. ما در هیچ مدلی از پست‌های کلاهک پایین‌تر یا ستون‌های z استفاده نمی‌کنیم. مدل های استاندارد دارای پوسته آلومینیومی بیرونی 0.024 و سقف گالوانیزه هستند.

برای کاربران تجاری یا حتی کاربران عادی که خواهان بهترین حمل خودرو هستند. مدل های Deluxe یا Premium را توصیه می کنیم. این مدل ها دارای ارتفاع داخلی 6 فوت با پوسته 0.030 بادوام تر و سقف آلومینیومی یک تکه هستند. گزینه های رنگی نیز به صورت رایگان در دسترس هستند. تیرهای کف و ناودانی های دیوار در مدل های لوکس به فاصله 16 اینچ از هم قرار دارند. مدل‌های ممتاز شامل تمام ویژگی‌های مدل‌های لوکس هستند. شفت‌های پیچشی لاستیکی، چرخ‌های مغناطیسی آلومینیومی و لاستیک‌های رادیال ممتاز Westlake را برای سواری بدون دردسر و عمر طولانی به آن اضافه کنید! مدل های پریمیوم نیز ظاهری کاملاً بدون پیچ دارند. صنایع دستی و مهندسی درجه یک، با بهترین قیمت در صنعت حمل خودرو ارزان است. مطمئناً تریلر پشتیبانی قابل تنظیم بعدی شما خواهد بود!

حمل خودرو آزاد - حمل خودرو ارزان

حمل خودرو آزاد – حمل خودرو ارزان – خودروبر

کفی حمل ماشین 3حمل آزاد خودرو

قیمت حمل توسط تریلر های محصور و بسته دارای کفپوش

تمام تریلرهای محصور ما با کفپوش درای مکس ساخته شده اند. این یک محصول با کیفیت عالی است که برای تریلرهای بسته ساخته شده است و به دلیل رطوبت یا قرار گرفتن در معرض آب متورم یا خراب نمی شود. قبل از اینکه تصمیمی برای خرید بگیرید، از شما دعوت می کنیم نگاهی به تریلرهای ما بیندازید. این فرصت را داریم که مهارت و کیفیت استثنایی هر تریلر محصور شده‌ای را که می‌سازیم به نمایش بگذاریم.  از جمله بسیاری از جزئیات کوچک که نمی‌توان در اینجا جزئیات آنها را توضیح داد. اما شما به راحتی می‌توانید آن را ببینید.

نتیجه گیری درباره حمل خودرو ارزان و تریلر های مناسب حمل

تریلرهای باری تک محوره در مدل های استاندارد و لوکس با عرض 5 و 6 در دسترس هستند. Premium فقط در عرض 6 فوت موجود است. مدل های استاندارد با و بدون درب جانبی در دسترس هستند. با عرض 6 فوت، درهای انبار و درهای رمپ کامل را ذخیره می کنیم.  تریلرهای پشت سر هم با عرض 7 فوت در طول های 14 فوت، 16 فوت و 18 فوت و قابلیت های سه درجه ما در دسترس هستند. 8.5 اینچ هولر محصور شده خودرو در طول های 20’، 24’، 28′ و 32′ موجود است. محورهای 3500 پوندی در تریلرهای 20 فوتی استاندارد هستند. محورهای 5200 پوندی در طول های 24 و 28 دقیقه استاندارد هستند.

سوالات متداول

1- آیا تریلرهای حمل اتومبیل فقط یک نوع هستند؟

خیر، تنوع حمل کننده های اتومبیل زیاد است.

2- آیا می توانم نوع حمل خودرو ارزان را خودم انتخاب کنم؟

بهتر است قبل از درخواست با مشاورین صحبت کنید.

3- آیا نوع خدمات شرکت ها با هم متفاوت است؟

بله، خدمات دارای تنوع زیادی است.

حمل خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *