حمل خودروهای صفر

حمل خودروهای صفر و پلاک نخورده چگونه انجام می شود؟

همان طور که میدانید تردد خودروهای صفر و پلاک نخورده غیر قانونی می باشد. بنابراین برای جا به جایی این مدل از اتومبیل ها نیاز به خودروبر ها دارید. در زمان های قبل برای حمل خودرو ها از جرثقیل ها استفاده می شد. اما امروزه با استفاده از خودرو برهایی که ساخته شده است، جا به جایی خودرو با امنیت و سرعت بالاتری نسبت به روش های قدیمی تر قابل انجام است. استفاده از خودرو برها واجب و ضروری است. چرا که آسیب نرسیدن به خودروهای صفر دارای اهمیت فوق العاده زیادی است. تولید کنندگان این تجهیزات برای پیشگیری از ایجاد خسارات احتمالی از خودرو بر ها جهت حمل خودروهای صفر و پلاک نخورده استفاده می کنند.

تفاوت بین تریلر خودروبر ها و کامیونت ها چیست ؟

خودروبر تهران انواع خودروهای باربری را در مجموعه خود ارائه می کند. دو نوع پرطرفدار و کاربردی که اکثر حمل و نقل ها با آن اتفاق می افتد، تریلر ها و کامیونت ها هستند. استفاده از تریلر ها برای حمل اتومبیل ها در محدوده وزن 3 تن تا 6 تن مناسب است. و برای مسیر های درون شهری مناسب می باشد. در مقابل تریلر های خودرو بر برای مسافت های طولانی و بین شهری و برای جا به جایی خودروهایی با وزن بیشتر از 15 تن مناسب است. این مدل از خودروبر ها بر اساس کاربردی که دارند به دسته های مختلفی مانند :

  • تریلی کفی
  • تریلی لبه دار
  • ترانزیت

تقسیم می گردد. تمامی تجهیزات مورد نیاز برای حمل اتومبیل شما در امن ترین روش ممکن بدون وارد شدن هیچگونه خسارتی در مجموعه خودروبر ارسلان  (KHOODROBAR) موجود است. برای اطلاع از خدمات این سایت با شماره های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما در این زمینه راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.

خودرو بر | خودروبر ارسلان