حمل خودروهای تصادفی

خودروبر

حمل خودروهای تصادفی توسط خودروبر ها چگونه انجام می شود؟

خراب شدن و یا تصادف هایی که ممکن است رخ دهد. یکی از سخت ترین مواقعی است که رانندگان خودرو با آن مواجه می شوند. در بعضی از مواقع چنانچه خودروهای تصادفی را حرکت دهید. موجب آسیب رسیدن بیشتری به خودرو خواهید شد. بنابراین باید با استفاده از خودروبرهایی مانند کامیونت آن را به نزدیک ترین تعمیرگاه انتقال دهید.  امروزه با توجه به پیشرفته شدن تکنولوژی استفاده از کفی خودرو بر ها برای جا به جایی ماشین های تصادفی مورد استفاده قرار می گیرد.

این خودرو برها قابلیت جا به جایی انواع خودروهای تصادفی، خاموش و یا خراب را دارند. تعرفه حمل خودروهای تصادفی بر اساس نوع ماشین می تواند متفاوت باشد. به طور مثال اتومبیل های تیپ A که دارای وزن سنگین تر هستند. در مقایسه با خودروهای تیپ B و یا  C هزینه بکسل کردن بیشتری دارند. علاوه بر وزن خودرو مواردی مانند مسافت، نوع ماشین و… در هزینه خودروبری موثر است.

ما در خودرو بر ارسلان چه خدماتی را ارائه می دهیم ؟

در مجموعه خودروبر تهران علاوه بر جابه جایی انواع خودروهای تصادفی با بهره گیری از جدیدترین وسایل و تجهیزات در سریعترین زمان و مناسب ترین تعرفه ها آماده خدمت رسانی به مشتریان خود هستیم. اما خدمات این ما محدود به خودرو بری نمی شود. خودروبر ارسلان (khoodrobar) خدماتی مانند تعمیرات باطری خودرو، عوض کردن تسمه اتومبیل های ایرانی، تعویض شمع به صورت سیار و تعویض پمپ بنزین را نیز انجام می دهد.چنانچه خودروی شما در هر ساعتی از شبانه روز دچار مشکل و خرابی شد.، به طوری که دیگر اتومبیل قادر به حرکت نبود، با تماس با شماره های موجود در سایت خودروبر در ارسلان از آن ها کمک بگیرید. این تیم با استفاده از متخصص ترین پرسنل و به روز ترین تجهیزات در اسرع وقت اقدام به حل مشکل و راه اندازی مجدد خودروی شما خواهند کرد.

کرایه خودروبر در تهران