حمل خودروهای ایرانی

جا به جایی اتومبیل های ایرانی توسط خودرو بر ارسلان !

حمل و جا به جایی خودروهای ایرانی را از زوایای مختلفی می توان مورد بررسی قرار داد. استفاده از خوردروبر ها یکی از جدید ترین تجهیزاتی است که برای جا به جایی خودروها استفاده می شود. بهره گیری از این وسیله در مقایسه با جرثقیل ها از امنیت بالاتری برخوردار است. برای حمل اتومبیل های ایرانی از خودروبر های مختلفی استفاده می شود.

  • خودرو برهای تکی
  • تریلی های خودرو

دو مدل از کاربردی ترین این تجهیزات می باشد. معمولا کمپانی های خودروسازی برای انتقال ماشین ها از تریلی های خودروبر استفاده می کنند چرا که قابلیت انتقال 6 تا 8 خودرو را به صورت همزمان دارد. با توجه به وزن زیادی که خودرو ها دارند برای انتقال آن ها باید از ماشین هایی استفاده گردد که نیروی زیادی داشته باشد. خودرو های یدک کش با توان زیاد و بالایی که دارند امکان جا به جایی خودرو هایی با وزن های بیشتر از دو تن را خواهند داشت.

خودروبر تهران چه خدماتی را به مشتریان خود  ارائه می کند ؟

با توجه به به پیشرفت فناوری و تکنولوژی نیاز به خودرو و وسایل نقلیه روز به روز در حال افزایش است. جا به جایی انواع خودروها نیز یکی از فعالیت های ضروری است که باید به انجام برسد. از آن جایی که حمل اتومبیل فعالیتی تخصصی است، احتیاج به وسایل تخصصی نیز دارد. برخی از افراد ادعا دارند که می‌توانند خودرو ها را انتقال دهند. انجام این کار توسط افراد آماتور و مبتدی موجب آسیب رساندن به خودروهای شما خواهد شد.  ما در خودروبر ارسلان (khoodrobar) با استفادده از پیشرفته ترین خودرو بر و ناوگان ها آماده ارائه خدمات خود به مشتریان عزیز هستیم. با تماس با شماره های موجود در سایت خودروبر تهران می توانید نسبت به استعلام قیمت اقدام فرمایید.

بهترین شرکت خودروبر