تغییر کاربری نیسان به یدک کش و نحوه تغییر 2 حمل *اتومبیل!

نیسان حمل کننده - تغییر کاربری نیسان به یدک کش

نیسان حمل کننده - تغییر کاربری نیسان به یدک کش - خودروبر


تغییر کاربری نیسان به یدک کش زمانی است که نیسان نتواند کار حمل را انجام دهد. بنابراین باید ازیدک کش استفاده کرد. یدک کش معمولا زمان خرابی خودرو استفاده می شود. بهتر است زمانی که خودرو شما دچار اشکال گردید از یدک کش استفاده کنید. یدک کش می تواند خودروی شما را به صورت ایمن حمل کند.

یک قاب صاف انتخاب کنید. برای اطمینان از سازگاری بهینه همه اجزا، قاب هر تریلر تخت مسطح و تجهیزات در حال اجرا را مطابقت می‌دهیم. ما از دو نوع ساختار قاب برای ساخت تخت های مسطح خود خودرو سوار استفاده می کنیم. ساختار قاب انباشته. تیرها از طریق ریل های بیرونی به بالای تیرهای فریم اصلی جوش داده می شوند. سپس شیار شمع را جوش داده و ریل اصطکاکی را در قسمت بیرونی شیار شمع نصب کنید.

لیست مطالب ارائه شده در این مقاله به شرح زیر است:

تفاوت تریلر های حمل اتومبیل و نحوه اتومبیل به صورت سالم

چرا نیاز است که نیسان یدک کش انجام دهیم؟

خرید تریلر دست دوم برای حمل و نقل اتومبیل

نکات ایمنی حمل و نقل اتومبیل زمان تغییر نیسان به یدک کش

تعویض برخی قطعات برای تغییر کاربری نیسان به یدک کش

آیا سرمایه گذاری روی خدمات خودروبری کار درستی است؟

نتیجه گیری درباره نحوه تغییر نیسان به یدک کش

سوالات متداول درباره خدمات حمل اتومبیل توسط نیسان یدک کش

گالری تصاویر

امداد جاده ای 1حمل اتومبل توسط خودروبر

امداد جاده ای 2حمل توسط جرثقیل

امداد جاده ای 3 حمل توسط تریلر حمل خودرو

تفاوت تریلر های حمل اتومبیل و نحوه اتومبیل به صورت سالم

هر دو تریلر تخت تخت 14000 GVWR استاندارد و لوکس ما از این روش ساخت استفاده می کنند. نسخه استاندارد دارای دو محور 7000 پوندی و فریم 8 اینچی I-beam است. در حالی که نسخه لوکس فریم را به I-beam 10 اینچی ارتقا می دهد. تیر مونتاژ شده. روش ساخت تیرچه مونتاژ شده روشی مطمئن تر و بادوام تر برای ساخت تریلرهای تخت است.

عنوان تغییر کاربری نیسان به یدک کش
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1673 کلمه
مدت زمان مطالعه 16دقیقه

ما از آن در بسیاری از تریلرهای تخت لوکس سنگین استفاده می کنیم. این روش مستلزم سوراخ کردن پرتو میزبان به شکل یک تیر کانال است تا پرتو از آن سر بخورد. پس از قرار گرفتن در محل، تیر دوباره به یک واحد جوش داده می شود. ما از روش‌های ساخت پرتو سوراخ‌دار و تریلرهای مسطح “کشش پینگ” خود استفاده می‌کنیم. در ادامه امداد جاده ای 1 را مشاهده نمایید.

چرا نیاز است که تغییر کاربری نیسان به یدک کش انجام دهیم؟

با دو یا سه محور ترمز برقی 10000 پوندی با در دو محور و 38500 پوند در سه محور ساخته شده‌اند. همچنین از آن در ضد هوایی خود استفاده می‌کنیم. پلتفرم هایی که حداکثر 62000 GVWR را ارائه می دهند. نوع تریلر مناسب را انتخاب کنید. ما می دانیم که انتخاب تریلر مناسب برای نیازهای شما می تواند دشوار باشد.

به خصوص زمانی که مدل های زیادی برای انتخاب وجود دارد. تخت‌های مسطح کوچک‌تر ما دارای GVWR بین ۱۴۰۰۰ تا ۲۵۹۰۰ هستند. آن‌ها را برای پیمانکاران عمومی، مزارع و شرکت‌های سنگ‌فرش ایده‌آل می‌کند. در حالی که تریلرهای بزرگ‌تر ما برای سازمان‌ها و پروژه‌های بزرگ‌تر  قیمت ساخت کفی خودروبر ایده‌آل هستند. امروز با تریلر برای تخت خود تماس بگیرید. اگر به دنبال یک تریلر مسطح بادوام و قابل اعتماد برای بهبود بارگیری و تخلیه هستید. ما می توانیم کمک کنیم. کارکنان مجرب ما تریلر تخت کاملی را برای نیازهای حمل و نقل شما در اختیار شما قرار می دهند.

خرید تریلر دست دوم برای حمل و نقل اتومبیل

خرید یک تریلر دست دوم: 10 نکته برای بررسی. اگرچه ممکن است خرید اقلام دست دوم با بودجه کم مقرون به صرفه تر به نظر برسد. اما همیشه اینطور تغییر کاربری نیسان به یدک کش نیست. اغلب موارد استفاده شده در آینده نیاز به تعمیرات و تعویض های متعدد دارند. در نتیجه هزینه بیشتری را به همراه خواهد داشت. مواردی که قبل از خرید تریلر دست دوم باید بررسی کنید.

حمل خودرو با خودروبر -تغییر کاربری نیسان به یدک کش

حمل خودرو با خودروبر -تغییر کاربری نیسان به یدک کش- خودروبر

امداد جاده ای 1حمل اتومبیل توسط خودروبر

تریلرها برای کارکرد ایمن به اجزای متعددی برای کارکرد بهینه نیاز دارند. حتی یک جزء به خطر افتاده است. می تواند بر عملکرد کل سیستم تأثیر بگذارد و شما را در معرض خطر قرار دهد. در اینجا ده نکته وجود دارد. باید هنگام مقایسه هزینه یک تریلر دست دوم با یک تریلر کاملاً جدید در نظر بگیرید.

لاستیک های در شرایط خوب برای عملکرد تریلر بسیار مهم هستند. حتما به دنبال ترک ها و سوراخ های مسدود خودرو سوار شده باشید. همچنین، اطمینان حاصل کنید که لاستیک‌ها متناسب با اندازه و ظرفیت مناسب هستند. لاستیک‌های شما باید بتوانند باری را که می‌خواهید روی تریلر حمل کنید، حمل کنند، بنابراین مراقب آن باشید. بهتر است از قبل از سالم بودن لاستیک های خود اطمینان حاصل کنید. زیرا تعویض آنها بعداً می تواند صدها دلار هزینه داشته باشد.

نکات ایمنی حمل و نقل اتومبیل زمان تغییر کاربری نیسان به یدک کش

ترمز یکی از اجزای ایمنی است. در مورد عملکرد ترمز روی محور حتما از فروشنده سوال کنید. در صورت امکان، لنت، کفش، درام، روتور و آهنربا را بررسی کنید. بلبرینگ های چرخ تریلر شما اساساً وزن کامل تریلر را تحمل می کنند. هنگام بازرسی تریلر کارکرده، مطمئن شوید که یاتاقان ها به درستی روغن کاری شده و قرار گرفته اند. در ادامه امداد جاده ای 2 را مشاهده نمایید.

هنگام بررسی، فنرهای برگ و آویز فنری را بررسی کنید. هر گونه ترک یا تعمیر نشان می دهد که تریلر در گذشته بارگذاری بیش از حد داشته است. آنها همچنین می توانند تغییر محور را به دلیل برخورد ناگهانی با چیزی روی زمین نشان دهند. خرید تریلر با محورهای تغییر کاربری نیسان به یدک کش خطرناک است. زیرا می تواند منجر به سایش تایر شود. یک قاب ترک خورده یا تعمیر شده نشان می دهد. تریلر بیش از حد بارگذاری شده است یا به درستی ساخته شده است. شما باید از خرید تریلر با این نوع قاب خودداری کنید زیرا برای شما ناخوشایند است.

حمل توسط جرثقیل - تغییر کاربری نیسان به یدک کش

حمل توسط جرثقیل – تغییر کاربری نیسان به یدک کش – خودروبر

امداد جاده ای 2حمل توسط جرثقیل

تعویض برخی قطعات برای تغییر کاربری نیسان به یدک کش

در حالی که ممکن است به نظر برسد که کف تریلر ساده ترین جزء برای تعویض است. اما همیشه اینطور نیست. تعویض کف به مواد و نیروی کار اضافی نیاز دارد. هنگام بازرسی سطح شیب دار تریلر، حتماً طول، عرض، استحکام و صاف بودن آن را بررسی کنید. همچنین باید مراقب هر گونه ترک یا تعمیری باشید که باید برطرف شود. سطح شیب دار باید طوری طراحی شود. هر تجهیزاتی را که تریلر برای حمل آن رتبه بندی شده است حمل کند. در غیر این صورت هیچ عملکرد مفیدی ندارد.

یکی از مهمترین مواردی که هنگام خرید تریلر دست دوم باید بررسی شود، امداد جاده ای 3 است. مطمئن شوید که تریلر وسیله نقلیه دزدیده یا تغییر کاربری نیسان به یدک کش گرفته نشده است. شما می توانید این را با بررسی اینکه VIN روی تریلر چاپ شده است.  با تمام اسناد قبلی مطابقت دارد، تعیین کنید. خرید تصادفی وسیله نقلیه سرقتی عواقب غیر قابل پیش بینی در آینده برای شما خواهد داشت.  یک تریلر که چندین بار استفاده شده است می تواند بسیار نزدیک به یک تریلر کاملا جدید باشد. در این مورد، ممکن است به نفع شما باشد که یک تریلر جدید بخرید تا یک تریلر کارکرده.

آیا سرمایه گذاری روی خدمات خودروبری کار درستی است؟

در حالی که ممکن است تغییر کاربری نیسان به یدک کش فکر کنید. با سرمایه گذاری در یک تریلر دست دوم در پول خود صرفه جویی خواهید کرد. اما واقعیت این است که ممکن است مجبور باشید برای هزینه مادام العمر هزینه بیشتری بپردازید. بررسی کامل تریلرهای مستعمل برای اطمینان از عملکرد صحیح آنها می تواند دردسرساز باشد.

تریلرهای جدید با کیفیت بالا را با قیمت های مقرون به صرفه و بدون علامت گذاری ارائه می دهد. با بیش از 30 سال تجربه، ما می توانیم تضمین کنیم. سرمایه گذاری شما در تریلرهای ما بهترین خودرو سوار ارزش را خواهد داشت! ما می توانیم به شما کمک کنیم تا تریلر عالی را با قیمتی که دوست دارید پیدا کنید! چگونه یک تریلر ماشین مناسب برای نیازهای خود انتخاب کنید. نظرات در مورد نحوه انتخاب تریلر مناسب برای نیازهای خود خاموش است

تریلر ماشین یک سرمایه گذاری بزرگ است. یک ابزار عالی برای حمل وسایل نقلیه، تریلرهای خودرو در اندازه‌ها، مدل‌ها و محدوده‌های قیمتی مختلفی وجود دارند. انتخاب تریلر ماشین مناسب برای نیازهای شما در ابتدا می تواند دلهره آور به نظر برسد. زیرا گزینه های بسیار زیادی وجود دارد. با این حال، با داشتن اطلاعات صحیح تغییر کاربری نیسان به یدک کش، این اختیار را خواهید داشت. بر اساس نیازهای خود بهترین تصمیم را بگیرید. در تریلر، ما به تخصص خود در تریلر خودرو افتخار می کنیم. ما در حال به اشتراک گذاشتن مواردی هستیم که هنگام انتخاب تریلر مناسب خودرو باید در نظر بگیرید. هزینه های تعمیر و نگهداری برای یک تریلر دست دوم حتی می تواند از قیمت یک تریلر جدید بیشتر باشد.

حمل با تریلر خودروبر - تغییر کاربری نیسان به یدک کش

حمل با تریلر خودروبر – تغییر کاربری نیسان به یدک کش – خودروبر

امداد جاده ای 3 حمل توسط تریلر حمل خودرو

نتیجه گیری درباره نحوه تغییر کاربری نیسان به یدک کش

تریلر عرشه ای دیگر نوع دیگری از تریلر تخت است. از یک نیمه کامیون و یک چرخ پنجم متصل به کامیون برای بکسل استفاده می کند. این تریلرها با نگه داشتن کامیون با صفحه چرخ 5 به داخل و زیر تریلر متصل می شوند. برخورد اجباری گیره باعث شد که کینگ پین داخل عرشه تریلر به طور ناگهانی بسته شود. در حالت بسته در اطراف چرخ پنجم قفل شود. این یک سیستم بسیار قابل اعتماد است که تقریباً توسط تمام نیمه تریلرهای جاده ای استفاده می شود.

سوالات متداول درباره خدمات حمل اتومبیل توسط نیسان یدک کش

1- چرا نیاز است که تغییر کاربری نیسان به یدک کش داشته باشیم؟

گاهی برای حمل نیاز است که از یدک کش استفاده کنیم. نیاز است از تغییر کاربری استفاده نمایید.

2- آیا تریلر های حمل اتومبیل متفاوت است؟

بنا به خودرو ها ممکن است نوع تریلر حمل متفاوت باشد.

3- نکات ایمنی مهم هنگام حمل اتومبیل شامل چه چیز هایی است؟

بررسی لنت، ترمز و چرخ های خودرو بر و… مهم است که بررسی شود.

خودرو سوار

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *