امداد خودرو | 4 نکته درباره خودروسوار!

خودروسوار- امداد خودرو

خودروسوار-خودروبر


امداد خودرو خودروبر | مشکلات خودرو معمولا در نامناسب ترین زمان رخ می‌دهد. با وجود وسایل نقلیه زیاد در جاده، هر راننده ای باید به این فکر کند. اگر ماشینش ناگهان خراب شود و در کنار جاده گیر بیفتد، چه می‌کند. زمانی بود که تنها منبعی که یک راننده داشت یک شرکت یدک کش محلی بود. خدمات یدک کش محلی همیشه باز نیستند و ممکن است مکان آنها از محل قرارگیری خودرو دور باشد. هنگامی‌ که سرویس یدک کش می‌رسد، مردم معمولاً باید ماشین خود را به نزدیک ترین گاراژ ببرند. هزینه های یدک کش فردی خودروسوار می‌تواند گران باشد. ممکن است در نهایت برای تعمیر هزینه بیشتری بپردازید، به خصوص اگر با تعمیرگاه خودرو آشنایی نداشته باشید. خوشبختانه، شرکت‌ های زیادی وجود دارند که عضویت دستیار کنار جاده‌ای را ارائه می‌دهند. شامل هزینه یدک‌کشی همراه با خدمات خود می‌شود.
شکل 1امداد

فهرست عناوین

کمک های کنار جاده ای چرا بهتر از بکسل کردن است؟

طرح های امداد جاده ای معمولاً شما را پوشش می‌دهند

خدمات شرکت های ارائه دهنده خدمات امداد جاده ای چیست؟

در چه زمانی هایی به خدمات امدادی احتیاج پیدا میکنیم؟

آنچه درباره کاربرد خودروبری لازم است شما بدانید چیست؟

قیمت خدمات خودروبر امدادخودرو به چه مواردگی بستگی دارد؟

نکات مهم در استفاده از خودروسوار چه مواردی است؟

نتیجه گیری درباره خدمات شرکت خودروبر ما که ارائه می‌دهد

سوالات متداول کاربران در سایت khoodrobsr از ما چه می‌باشد؟

فهرست تصاویر

شکل 1امداد

شکل 2خودروبری

شکل 3باربری ماشین

کمک های کنار جاده ای چرا بهتر از بکسل کردن است؟

بسته به اینکه کدام طرح امداد خودرو و شرکتی را که انتخاب می‌کنید. می‌توانند چندین مزیت اضافه را نسبت به خدمات یک شرکت یدک کش معمولی ارائه دهند:

-طرح های کنار جاده ای انواع وسایل نقلیه مانند خودروهای سواری، کامیون ها، خودروهای شرکتی را پوشش خواهند داد.

– بسیاری از طرح‌های کمک‌های جاده‌ای، هزینه‌های تعمیرات را جبران می‌کنند، در صورتی که برای تعمیر خود ترتیبی دهید. زمانی که طرح نتواند کسی را برای کمک به شما در مدت زمان معقول پیدا کند.

ماشین خودروسوار- امداد خودرو

ماشین خودروسوار-خودروبر

شکل 1امداد

عنوان امداد خودرو
نویسنده زهرا پسته
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1540 کلمه
زمان مطالعه 15 دقیقه

طرح های امداد جاده ای معمولاً شما را پوشش می‌دهند

– مکان های خودرو سوار کمک 24 ساعته و یدک کشی را عملاً در هر نقطه ارائه می‌کنند. اکثر باشگاه‌های خودرو سالانه تعداد معینی یدک‌کش و خودروسوار کمک‌ های کنار جاده‌ای را مجاز می‌دانند. این سرویس یک سرمایه گذاری خوب است. در نهایت نسبت به زمانی که از یک شرکت یدک کش معمولی استفاده می‌کردید، پول بیشتری پس انداز خواهید کرد.

– بسته‌های کمک‌های کنار جاده معمولاً شامل: تقویت باتری، تعویض لاستیک، تحویل قطعات، خدمات یدک‌کشی یا خرابکاری، خدمات وینچینگ است. همچنین آزاد کردن کلید قفل شده، تعویض کلیدهای گم‌شده، باز کردن یخ‌زدن قفل‌های “یخ زده”، تعویض کلیدهای شکسته. تحویل بنزین اضطراری یا مایعات دیگر است.  نصب لاستیک زاپاسی و پرداخت دوباره تصادف یا خرابی.

– کمک‌های امداد خودرو در کنار جاده که توسط سازنده پشتیبانی می‌شود، نیاز به یدک‌کشی به نزدیک‌ترین نمایندگی خودرو دارد. اگر مشکل تحت ضمانت سازنده نباشد، ممکن است مفید نباشد. به عنوان مثال، لاستیک ها معمولاً پوشش داده نمی‌شوند. باشگاه های خودروسازی اجباری نمی‌کنند که چه گاراژی می‌توانید ماشین خود را یدک بکشید. هزینه یدک کشی شما تحت پوشش عضویت خواهد بود.

– افزایش رقابت در بین تعمیرگاه های خودرویی هزینه ها را پایین نگه داشته است. اگر ماشین قدیمی‌تری دارید، عضویت می‌تواند روشی ارزان برای محافظت باشد. به عنوان مشوق، برخی از شرکت‌های تلفن همراه و کارت اعتباری طرح‌های امداد جاده‌ای و خودروسوار را ارائه می‌کنند.
شکل 2خودروبری

مطالعه مقاله قبلی: حمل خودرو و 3 نکته درباره آن

خدمات شرکت های ارائه دهنده خدمات امداد جاده ای چیست؟

-شرکت‌ های باشگاه خودرو نیز خدمات مسافرتی، نقشه‌ها و کتاب‌های راهنما رایگان و تخفیف‌هایی برای خدمات شریک. مانند هتل‌ها به اعضا ارائه می‌دهند. اغلب می‌توانید پوشش کمک‌ های کنار جاده‌ای دوچرخه را به یک برنامه خودکار اضافه کنید. همچنین می‌توانید اطلس جاده رایگان، مسیریابی سفر، کمک سفر، و کمک در سوگ دریافت کنید. مسیریابی سفارشی رایگان سفر می‌تواند شامل برنامه ریزی دقیق سفر، راهنماهای مسافت پیموده شده باشد. همچنین بروشورهای مقصد، اطلاعات در مورد شرایط جاده، مکان های کمپینگ و موارد دیگر باشد.

– اگر وسیله نقلیه شما در گل و لای یا گودال گیر کرده باشد. کمک های امداد خودرو به کمک شما می‌آید و شما را بیرون می‌کشد.

– ارائه هزینه های قانونی برای تخلفات قانون راهنمایی و رانندگی سرعت یا حرکت.

– کمک سفر برای بازپرداخت هزینه کرایه وسیله نقلیه. یا هزینه های سفر به رانندگان در صورت سرقت یا از کار افتادن وسیله نقلیه به دلیل تصادف. این می‌تواند شامل اجاره ماشین، هتل ها، وعده های غذایی و حمل و نقل عمومی‌باشد.

– ارائه کمک های پزشکی مانند ارجاع پزشک و پوشش هزینه های اقامت در بیمارستان.

طرح های خدمات امداد جاده ای خودروسوار به سرعت به یک انتخاب محبوب برای رانندگان تبدیل می‌شود. هنگامی‌که در اواخر شب یا مسافت های طولانی سفر می‌کنید. با دانستن این که کمک تنها با یک تماس تلفنی فاصله دارد، به شما آرامش می‌دهد.

وسیله حمل خودرو- امداد خودرو

وسیله حمل خودرو-خودروبر

شکل 2خودروبری

در چه زمانی هایی به خدمات امدادی احتیاج پیدا میکنیم؟

برای خرابی خودرو، کمک خرابی، خدمات جاده ای و آن خرابی های نابهنگام خودرو، همه ما به کمک جاده ای با کیفیت، قابل اعتماد و با ارزش نیاز داریم.
ممکن است مشکلات بسیار زیادی در خرابی خودرو پیدا کنیم. مانند پنچر شدن لاستیک‌ها، باتری‌های مرده، تمام شدن بنزین، تصادفات، مراجعه به بیمارستان. چند مشکل دیگر که در مقاله سایت خودروبر به آن می‌پردازیم.
موضوعی که در مورد آن بحث خواهیم کرد این است که چرا به کمک های کنار جاده ای نیاز داریم:

-وقتی ماشین ما خراب می‌شود و ما را در کنار جاده گیر می‌اندازد. امداد خودرو در هر روز و هر زمان به کمک شما می‌آید. مهم نیست که چه چیزی باعث خرابی ماشین شما می‌شود یا ماشین شما در کجا خراب می‌شود. کمک فقط یک تماس تلفنی با شما فاصله دارد. اینجاست که قابلیت اطمینان در درجه اول است. از تحقیقات من، گزارش شده است که یک شرکت امداد khoodrobar وجود دارد که 100٪ پاسخگوی تماس برای خدمات است.

– کمک های کنار جاده ای و خودروسوار طیف گسترده ای از مزایا و خدمات کنار جاده ای ارائه می‌دهد. مانند کمک قفل، تحویل سوخت و کمک لاستیک پنچر. از طریق مسیرهای من، این جایی است که نگهداری پیشگیرانه مهم است. اطمینان حاصل کنید که وسیله نقلیه شما قبل از ترک خانه به درستی مجهز است.

شکل 3باربری ماشین

آنچه درباره کاربرد خودروبری لازم است شما بدانید چیست؟

خودروسوار راننده خودرو یا حمل و نقل خودرو یکی از مواردی است، در صنعت خودرو مورد توجه قرار گرفته است. انواع مختلفی از خودروهای سواری برای اهداف مختلف تولید می شد. به عنوان مثال، برخی از آنها فقط می‌توانند یک یا دو خودرو را حمل کنند. برخی دیگر برای مسافت های بیشتر ایمن تر هستند. شرکت خودروبر با توجه به این اندازه و نیاز به جابجایی. انواع خودروها بدون هیچ آسیب و مشکلی سعی کرده است بهترین راننده های ممکن را در اختیار شما قرار دهد. تا هم اکنون با خیالی آسوده خودروهای خود را جابجا کنید.

ماشین بر- امداد خودرو

ماشین بر-خودروبر

شکل 3باربری ماشین

قیمت خدمات خودروبر امداد خودرو به چه مواردگی بستگی دارد؟

  • مسافت

طول مسیر برای تردد خودروها کارآمد است.

  • نوع ماشین

مدل یدک کش در حمل و نقل خودرو موثر است.

  • وزن وسیله نقلیه

برای خودروهای سنگین از یدک کش های مختلف استفاده می شود و مطمئناً قیمت بالاتری دارد.

  • اطمینان

حق بیمه جابجایی خودروهای صفر به صورت جداگانه محاسبه می شود.

نکات مهم در استفاده از خودروسوار چه مواردی است؟

نحوه نصب ماشین، قفل و محکم کردن ماشین روی زمین یا نیسان بدون کوچکترین آسیبی به ماشین. نحوه پایین آوردن خودرو، رانندگی با احتیاط و مراقبت از خودرو در حین رانندگی یکی از موارد حرفه ای است. در صورت عدم اطلاع راننده می تواند به خودرو آسیب برساند. لازم است کامیون داران در زمینه حمل و نقل موتوری آموزش های لازم را داشته باشند. صدور بارنامه معتبر و بیمه نامه بر اساس فهرست بهای مصوب و قیمت مناسب از دیگر نکات مهم می باشد. ضمناً تیم باربری باید دارای کارت سلامت راننده، کارت راننده حرفه ای، کارت هوشمند راننده دولتی باشد. پس از اتمام کار باید از راننده بخواهید که رسید یا فاکتور کلیه خدمات ارائه شده را به شما بدهد و حتماً رسیدها را تا مشخص شدن نتیجه نهایی نزد خود نگه دارید.

نتیجه گیری درباره خدمات شرکت خودروبر ما که ارائه می‌دهد

خودروبر ما خودروی شما را با نهایت ایمنی و سرعت به مقصد مورد نظر شما منتقل می کند. پیش از این حمل و نقل خودرو فقط برای خودروهای صفر توسط شرکت های حمل و نقل امداد خودرو انجام می‌شد. اما امروزه از ترانسپورتر برای حمل خودروهای صفر و لوکس، خودروهای تصادفی و یا خودروهای نیازمند تعمیر استفاده می‌شود. یکی از رایج ترین راه های حمل و نقل خودرو از طریق باربری های مختلف از جمله تریلر و کامیون است. خودروبار اصفهان با سابقه ای درخشان آماده ارائه خدمات به مشتریان در سراسر کشور می‌باشد. با تجهیزات درجه یک و عالی برای حمل انواع خودرو در خدمت شما هستیم.

سوالات متداول کاربران در سایت khoodrobsr از ما چه می‌باشد؟

  • چه زمان هایی خدمات ارائه می‌شوند؟

در 24 ساعت شبانه روز.

  • خودروسوار چه کاری برای ما انجام می‌دهد؟

برای حمل خودرو بدون آسیب کاربرد دارد.

  • کمک های کنار جاده ای چه خدماتی ارائه می‌دهد؟

برای تعمیر خرابی خودرو خدمت می‌کنند.

امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *