امداد خودرو | #6 مورد از اقدامات لازم قبل از رسیدن امداد خودرو

امداد خودرو | کامیون خودروبر

امداد خودرو | کامیون خودروبر | خودروبر


امداد خودرو در موقعیت های دشوار است که به آن نیاز پیدا می‌کنید. رانندگان خودروسوار ما با امادگی کامل و به سرعت برای خدمات رسانی آماده‌اند. هیچ کسی وقتی ماشینش آنطور که باید کار نمی‌کند خوشحال نیست. اینکه چگونه با این موقعیت‌های دشوار کنار بیایید، باید از قبل برنامه ریزی کرده باشید.

در صورتی که در شرایطی اظطراری مانند تصادف، گیرافتادن در برف یا گل، خرابی خودرو باشید. در چنین شرایطی ممکن است از دیر رسیدن به مقصدتان دچار استرس یا ناامیدی شوید. در این صورت خدمات خودروبر ما به کمک شما می‌آیند.

فهرست عناوین

اقدامات لازم در وضعیت های اضطراری قبل از رسیدن امداد خودرو

کارهایی که نیاز است در شرایط دشوار باید انجام دهید

اطلاع از نوع پوشش دهی بیمه خودرو در هنگام بکسل

ارائه دهندگان بیمه و بیمه خودرو شما برای جابجایی

جستوجو در اینترنت در مورد خدمات خودروبرها برای جابجایی اتومبیل

بررسی قیمت خدمات و روش های جابجایی خودرو ها

مرحله نهایی در زمانی که به خدمات جابجایی نیاز دارید

نتیجه گیری در مورد خدمات و تجهیزات خودروبرها در موقعیت های سخت

سوالات متداول مشتریان درباره ی خدمات رسانی در شرایط سخت

فهرست تصاویر

خودروبر 1کفی

خودروبر 2تکی

خودروبر 3کفی با وینچ

 کارهایی که نیاز است در شرایط دشوار باید انجام دهید

ممکن است ماشین شما در اثر نقص فنی یا تصادف و دلایل دیگر در خیابان یا بزرگراه متوقف شود. اگر در وسط خیابان لاستیک منفجر شد، تلاش کنید خودرو را کنترل و آن را از جاده خارج کنید. در این شرایط فرمان خودرو را با دو دست بگیرید. به خاطر خودتان و دیگر رانندگان اولویت این است که ماشین خود را در اسرع وقت از خیابان خارج کنید.

در برخی موارد هم ممکن است نیازی به خدمات یدک کشی و خودروسوار نداشته باشید. در هر شرایطی تماس با شرکت های خودرو بر به نفع شما خواهد بود. حتی اگر نیازی به کمک رسانی ندارید آنها می‌توانند تعمیرات خودرو شما را در محلی که هستید انجام دهند. این کار برای شما  ساده تر و مقرون به صرفه تر است. وقتی که ماشین شما نیاز به تعمیر حرفه‌ای دارد. از سایت خودروبر ما  می‌توانید رانندگانی با تجربه برای خود درخواست کنید.

عنوان حمل خودرو
نویسنده بدری کاظمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1569کلمه
مدت زمان مطالعه 16دقیقه

اقدامات لازم در وضعیت های اضطراری قبل از رسیدن امداد خودرو

در شرایطی که با چنین وضعیت هایی روبر می‌شوید بهتر است که خونسردی خود را حفظ کنید. در این شرایط  آشنایی با یک شرکت خودرو بر قابل اعتماد بهتر است. بهتر است مطابق با وضعیت پیش آمده سریعا وارد عمل شوید زیرا همه موقعیت های یکسان نیستند. همیشه حفظ آرامش و خونسردی و داشتن اطلاعات در شرایط سخت اهمیت دارد. یک نمونه خودروبر 1 مشاهده می‌کنید.

اگر شما دچار یک تصادف رانندگی شده‌اید تحت هیچ شرایطی سعی نکنید اتومبیل خود را برانید. در چنین شرایطی اگر خودرو شما قابلیت جابجایی دارد حتما به کنار جاده بروید. در غیر این صورت سعی نکنید اتومبیل خود را جابجا کنید. در صورت نیاز قبل از هر اقدامی به دنبال مراقبت های پزشکی باشید. خودرو شما در این شرایط برای رانندگی ناامن است. در این وضعیت با متخصصان سایت khoodrobar تماس بگیرید و اطلاعات خرابی اتومبیل خود را به آنها بگویید.

خودروبر 1کفی

امداد خودرو | خودروبرکفی

امداد خودرو | خودروبرکفی | خودروبر

اطلاع از نوع پوشش دهی بیمه خودرو در هنگام بکسل

در لحظه ای که استرس دارید و مشکلات زیادی برای شما پیش آمده است. ممکن است در این شرایط وسوسه شوید که با اولین شرکت امداد خودرو که پیدا می‌کنید تماس بگیرید. اما در بیشتر موارد این کار اشتباه است. زیرا ممکن است بیمه شما حداقل بخشی از هزینه یدک کشی خودرو را بپردازد.

وقتی شما درخواست خودروسوار دارید ممکن است علاوه بر هزینه زیادتر، خودرو شما را تحت پوشش بیمه قرار ندهند. مهم است که در ابتدای مشکلات پیش آمده برای شما با ارائه دهنده بیمه خود تماس بگیرید. دلیل آن، این است که آنها ممکن است توصیه ها یا الزامات خاصی را برای شما داشته باشند. اما آنها ممکن است بر انتخاب یک شرکت یدک کش اصرار داشته باشند. برای انتخاب طیف وسیعی از شرکت ها را برای شما ارائه دهند. انواعی از خودروبرها برای جابجایی وجود دارند که شما در اینجا یک مدل خودروبر 2 را مشاهده می‌کنید.

ارائه دهندگان بیمه و بیمه خودرو شما برای جابجایی

اگر نماینده بیمه یک شرکت یدک کش خاص را توصیه می‌کند، می‌توانید یک مرحله جلوتر روید. از طرف دیگر اگر چندین توصیه را ارائه کردند یا هیچ توصیه ای نکردند خودتان جستوجو کنید. برای اینکه بدانید چگونه به امداد جاده ای اعتماد کنید به مقاله حمل خودرو مراجعه نمایید. بهترین کار این است که از قبل در مورد شرکت های یدک کش محلی خودتان تحقیق کنید. تا در زمانی که اتفاقی برای شما رخ داد به مورد اطمینان ترین شرکت ها زنگ بزنید.

در حالی که زمان ممکن است بسته به شرایط شما محدود باشد. هنوز ارزش دارد که برای مقایسه چند گزینه در سایت ها و به صورت آنلاین وقت بگذارید. یکی از موارد که باید به دنبال آن باشید، نظرات مشتریان است. می‌تواند شما را به حرفه ای بودن و کیفیت خدمات خودروسوار آنها راهنمایی کند. ببینید چه خدماتی را نیاز دارید و بر اساس آن انتخاب کنید.

جستوجو در اینترنت در مورد خدمات خودروبرها برای جابجایی اتومبیل

می‌توانید با جستجوی جزئیات در مورد خدمات امداد خودرو در زمان صرفه جویی کنید و نتایج بهتری پیدا کنید. برای مثال ببینید آیا ساعات کاری و منطقه خدمات آنها با نیازهای شما مطابقت دارد یا خیر. هنگامی که گزینه های خود را پیدا کردید، می‌توانید شروع به تماس با شرکت های خودروسوار کنید. این روزها با گزینه‌های بسیار زیاد خدمات خودرو بر ها، انتخاب را از همیشه دشوارتر می‌کند.

هنگام تماس برای خدمات خودروبرها مهم است که وضعیت خود را تا حد امکان با جزئیات بیشتر در میان بگذارید. اگر ارائه‌دهنده خدمات خودروسوار وضعیت دقیق شما را بداند. می‌تواند سریع‌تر و دقیق‌تر به شما کمک کند. همچنین، کار را برای او آسان‌تر می‌کنید. آنها همه سؤالات لازم را برای اطمینان از کمک رسانی به موقع و ارائه خدمات بهتر از شما می‌پرسند. در سایت خودروبر ما تمامی خدمات مورد نیاز برای جابجایی فراهم شده است.

خودروبر 2تکی

امداد خودرو | خودروبرتکی

خودروبرتکی

بررسی قیمت خدمات و روش های جابجایی خودرو ها

مهم است از قیمت های امداد خودرو اطلاع داشته باشید. در مورد روش حمل خودرو بپرسید تا از آسیب دیدگی اتومبیل و اتفاقات بدتر جلوگیری کنید. روش های گوناگون و تجهیزات متفاوتی بسته به اتفاق رخ داده برای جابجایی ماشین ها نیاز است. به طور مثال جابجایی خودروهایی که در گودال افتاده یا تصادف کرده اند به وینچ نیاز دارند. جابجایی خودروهایی که خاموش شده اند و توانایی راندن آنها برای جابجایی نیست خودروبرهای کفی جرقیل دار نیز مناسب هستند. در صورتی که کلید خودرو را درون اتومبیل جا گذاشته اید یا در پارینگ ها خودروها با فاصله کم پارک شده اند یدک کش های چرخ گیر مناسب هستند.

در اینجا برای راهنمایی شما یک مدل خودروبر 3 را برای مشاهده گذاشته ایم. تمامی خودروبرها در سایت khoodorbar ما دارای هرگونه تجهیزات مورد نیاز در شرایط نامناسب هستند. با این حال لازم است تا اطلاعاتی از اتومبیل خود ارائه دهید.

مرحله نهایی در زمانی که به خدمات جابجایی نیاز دارید

هنگامی که کارها را با یک شرکت خودروسوار هماهنگ کردید. یکسری مورد ها را باید بررسی و دنبال کنید. اولین مورد باید یک رسید از شرکت برای انتقال خودرو درخواست کنید. اگر دچار صانحه تصادف شدید از زوایای مختلف از ماشینتان عکس بگیرید. حتی برای اطمینان از خودرویی که دچار خراش یا آسیب نشده است نیز عکس بگیرید. تمامی وسایل خود از جمله اسناد و مدارک را از وسیله نقلیه جمع آوری کنید. کارکنان سایت khoodrobar ما با علاقه و با حوصله برای پاسخگویی به حمل و نقل خودرو شما کمک می‌کنند.

خودروبر 3کفی با وینچ

امداد خودرو | خودروبروینچ

امداد خودرو | خودروبروینچ | خودروبر

نتیجه گیری در مورد خدمات و تجهیزات خودروبرها در موقعیت های سخت

امداد خودرو ها آموزش دیده‌اند تا در هر شرایطی در تعمیرات و حمل خودرو شما به بهترین نحو عمل کنند. ما برای حمل خودروی ایرانی و خارجی، خودروهای تصادفی و غیره در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت شما حاضریم. ما دارای انواع خودروسوار ها با تمامی تجهیزات به صورت تضمینی خودروهای شما را جابجا می‌کنیم.

کارکنان ما تعمیراتی مانند پنچرگیری، تعویض روغن و سوخت رسانی را به صورت سیار انجام می‌دهند. رانندگان و کارکنان ما آشنا به تمامی قفل های انواع خودروهاهستند. در صورت وجود هر گونه مشکل و نیاز به بازکردن درب هر مدل از خودرو آماده هستند. ما همچنین برای تعویض باطری و تعمیر آن در محل نیز آمادگی کامل داریم. تمامی خدمات ما به صورت سیار و در محلی که شما هستید انجام می‌گیرد.

سوالات متداول مشتریان درباره ی خدمات رسانی در شرایط سخت

  1. آیا وسیله نقلیه من شامل بیمه می‌شود؟

وسیله نقلیه شما در برابر آسیب های ناشی از سهل انگاری حامل خودرو در حین حمل و نقل بیمه خواهند شد.

  1. حمل و نقل درب به درب چیست؟

ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا ماشین را مستقیماً به آدرس شما تحویل دهیم. بسیاری از شهرها محدودیت هایی برای کامیون های بزرگ دارند که آنها را از رانندگی در برخی مناطق مسکونی منع می‌کند. در مواردی مانند این، ما تمام تلاش خود را می‌کنیم تا هماهنگی های لازم را برای تحویل در یک نقطه مشترک انجام دهیم.

  1. در چه زمانی می توانید وسیله نقلیه من را تحویل بگیرید؟

ما قبل از تحویل گرفتن وسیله نقلیه شما با شما تماس خواهیم گرفت. اگر بخواهید وسیله نقلیه خود را زودتر از تاریخ تحویل ما تحویل بگیرید. ما تمام تلاش خود را برای کمک به شما انجام خواهیم داد.

امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *