امداد خودرو | 5 زمانی که به یدک کش نیاز داریم!

ماشین یدک کش- امداد خودرو

ماشین یدک کش


امداد خودرو| هنگامی‌که یک خودرو آماده رفتن به نمایندگی است. اکثر تولید کنندگان با خدمات تحویل خودرو تماس می‌گیرند تا آن را حمل کنند. این تا حدی به این دلیل است که آنها می‌خواهند اطمینان حاصل کنند که ماشین با کمترین میزان مایل به آنجا می‌رسد. اما همچنین به این دلیل است که می‌توان اتومبیل های بیشتری را به طور همزمان حمل کرد. استفاده از یک سرویس به نفع سازنده است. زیرا اگر خودرو توسط یک خودروسوار به نمایندگی منتقل شود. احتمال خراشیدگی، کثیف شدن، کثیف شدن یا بریدگی آن کمتر است.

فهرست عناوین

خدمات امداد خوودرو خودروبر شامل کجا و چه کسانی می‌شود ؟

خدمات تحویل خودرو در چه مکان هایی قابل استفاده است؟

خودرویی که به نمایشگاه می‌بریم دارای چه خدمت ویژه ای است؟

یدک کش در امداد خودررو چه کار برای ما انجام می‌دهد؟

چه زمانی باید با کامیون یدک کش تماس بگیرید؟

در چه مواردی به خدمات یدک کشی خودرو احتیاج بیشتری پیدا می‌کنیم؟

انواع مختلف یدک کش چیست و چه کاربردی دارند؟

سوالات نهایی پس از خواندن مقاله در سایت khoodrobar

فهرست تصاویر

1یدک کش

2خودروبر

3امدادی خودرو

خدمات امداد خودرو خودروبر شامل کجا و چه کسانی می‌شود ؟

خدمات تحویل خودرو فقط برای تولیدکنندگان و نمایندگی ها نیست. اگر شخصی خودرویی را در حراجی خریداری کند و نتوان آن را از محل حراج خارج کرد. یک سرویس می‌تواند آن را به هر گاراژ یا مکان دیگری ببرد تا تعمیر شود. راحت تر از آن است که آن را پشت وسیله نقلیه فعلی خود بکشید. احتمالاً به هر دو خودرو آسیب برساند و ارزان تر از این است که خودتان ماشین را حرکت دهید. احتمالاً به چیزی آسیب بزنید. بسیاری از مردم این خودروهای خراب را در حراج می‌خرند زیرا معامله خوبی هستند. در بیشتر موارد، آن ها نیاز به تعمیر دارند. اما وقتی در نظر می‌گیریم که چقدر ماشین را ارزان دریافت کرده اید، این معمولاً هزینه کمی ‌است.

1یدک کش

عنوان امداد خودرو
نویسنده زهرا پسته
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1568
میزان مطالعه 15 دقیقه

خدمات تحویل خودرو در چه مکان هایی قابل استفاده است؟

اگر در کنار جاده خرابی داشته باشید، خدمات تحویل خودرو در هر کجا که باشید با شما ملاقات می‌کند. شما و ماشینتان را به جایی که باید باشد می‌رساند. به این ترتیب، می‌توانید در زمانی که ماشین شما در حال تعمیر توسط خودروسوار است، در جایی که نیاز دارید باشید. در بیشتر موارد، یک سرویس می‌تواند در عرض یک ساعت در هر نقطه از لندن شما را ملاقات کند. گیر افتادن در جاده برای کسی ناامن است. نه تنها افراد عجیب و غریب زیادی وجود دارند که می‌توانند شما را ربودند. بلکه همیشه این احتمال وجود دارد که در حالی که منتظر هستید، شخصی با ماشین شما برخورد کند. داشتن کسی که تماس بگیرد با امداد خودرو تا شما و ماشینتان را به محض خرابی تحویل بگیرد، بسیار مهم است. این می‌تواند تفاوت در رسیدن به موقع به محل کار یا از دست دادن ترافیک ساعت شلوغی باشد.

یدک کش

یدک کش

1یدک کش

خودرویی که به نمایشگاه می‌بریم دارای چه خدمت ویژه ای است؟

اگر خودرویی دارید که با خودروسوار به نمایشگاه یا حراجی می‌برید، ارائه خدمات تحویل خودرو به سایت برای شما گزینه ارجح است. در بسیاری از موارد، خودرویی که می‌خواهید نشان دهید دارای پلاک‌های جمع‌آوری است. به این معنی که شما فقط مجاز به رانندگی محدود با آن هستید. همچنین ممکن است بیمه نداشته باشد زیرا شما اغلب با آن رانندگی نمی‌کنید، اگر اصلاً اصلاً رانندگی نمی‌کنید. اگر ماشین را حراج می‌کنید، نمی‌خواهید بیش از حد لازم مایل روی آن بگذارید.

تحویل خودرو به این معنی است که شما مجبور نیستید مسافت پیموده شده بیشتری را فقط برای رساندن آن به محل حراج اضافه کنید. این برای کسانی که می‌دانند ماشین در حال حاضر مایل های زیادی دارد یا برای کسانی که زیاد رانندگی نمی‌کنند ایده آل است. مهم نیست که چه نوع خدماتی را برای استفاده از آن انتخاب می‌کنید، بدانید که نگران مراقبت از ماشین خود نخواهید بود. این حرفه  این سرویس امدادخودرو است که مطمئن شود ماشین شما به جایی می‌رسد که قرار است با خیال راحت باشد و در همان شرایطی که در هنگام خروج از اولین مقصد خود در آن قرار داشت.

2خودروبر

یدک کش در امداد خودرو چه کار برای ما انجام می‌دهد؟

خدمات یدک‌کش:  کامیون یدک‌کش وسیله‌ای است که عمدتاً برای حمل خودروها و سایر وسایل نقلیه استفاده می‌شود. نمی‌توانند تحت نیروی خود حرکت کنند. کامیون یدک کش به جلو یا عقب خودرو قلاب می‌کند و آن را به محل مورد نظر می‌کشد. آنها همچنین معمولاً با موادی برای کمک به رانندگان گیر افتاده مانند کابل های جامپر و ابزار قفل ارائه می‌شوند. حتماً از شرکت یدک کش خود بپرسید که چه خدمات دیگری را در خودروسوار ارائه می‌دهند. برای این خدمات دیگر چه هزینه ای دریافت می‌کنند.

یدک کش

یدک کش

2خودروبر

چه زمانی باید با کامیون یدک کش تماس بگیرید؟

هنگامی‌که ماشین شما در کنار جاده گیر افتاده است، باید با یک شرکت یدک کش تماس بگیرید. تا شما را از وضعیت خارج کند این کاملاً واضح است. اما دلایل دیگری برای تماس با کامیون یدک کش وجود دارد که ممکن است در نظر نگیرید. بیایید به چند مورد از آن سناریوها بپردازیم:

-وقتی تصادف کردی

این احتمالاً اولین موقعیتی است که وقتی به امداد خودرو اضطراری فکر می‌کنید به ذهنتان خطور می‌کند. متأسفانه تصادفات در جاده ها یک اتفاق رایج است. اگر تصادف کنید، ممکن است ماشین شما نتواند حرکت کند. یک کامیون یدک کش برای خارج کردن آن از جاده ضروری است. اپراتور ماشین شما را به نزدیکترین ایستگاه خدمات یا گاراژ منتقل می‌کند. اگر آسیب بیش از حد شدید باشد، کامیون یدک کش ممکن است آن را به محل اسقاط ببرد.

-وقتی ماشین شما مشکل موتور دارد.

اگر ماشین شما به دلیل مشکلات موتور خراب شد، می‌توانید با یک راننده کامیون تماس بگیرید تا ماشین شما را یدک بکشد. آنها یک راننده با یک مکانیک و خودروسوار مستقر می‌کنند تا بیاید و ماشین شما را در محل تعمیر کند. اگر نتوانند مشکل را درست در آنجا برطرف کنند، می‌توانند آن را به گاراژ یا ایستگاه خدمات نزدیک ببرند.

-وقتی بنزین تمام شد

این یک اشتباه رایج است که همه ما حداقل یک بار مرتکب شده ایم. تمام شدن بنزین نه تنها ناامید کننده است، بلکه اگر در کنار جاده در یک منطقه ناآشنا باشید. نزدیکترین پمپ بنزین فاصلها زیادی دارد. می‌تواند خطرناک نیز باشد. یک شرکت یدک کش می‌تواند چند گالن بنزین برای شما بیاورد تا به شما کمک کند تا دوباره حرکت کنید. به یاد داشته باشید که هنگام تماس با شرکت امداد خودرو، مقدار و نوع سوخت مورد نیاز خود را ذکر کنید.
3امدادی خودرو

در مقاله قبلی مطالعه کنید: حمل خودرو| 3 نکته برای انتخاب شرکت حمل و نقل

در چه مواردی به خدمات یدک کشی خودرو احتیاج بیشتری پیدا می‌کنیم؟

-وقتی لاستیک شما پنچر شده است

تعویض لاستیک پنچر ممکن است یک کار معمولی به نظر برسد. اما هر راننده ای در جاده نمی‌تواند آن را انجام دهد. اشتباه کردن می‌تواند زندگی شما را به خطر بیندازد و باعث آسیب بیشتر به ماشین شما شود. اگر از تغییر آن مطمئن نیستید. بهترین کار این است که با یک شرکت خودروسوار برای کمک های کنار جاده ای تماس بگیرید. رانندگان کامیون یدک‌کش از تعویض لاستیک برای شما خوشحال خواهند شد.

-وقتی کلیدهای شما در ماشین قفل است

در اینجا وضعیتی وجود دارد که ممکن است فکر نکنید یک کامیون یدک‌کش می‌تواند به آن کمک کند. این وضعیت بیشتر از آن چیزی است که فکر می‌کنید. خدمات یدک کش ممکن است دوستی باشد که در چنین زمان ناامیدانه ای به آن نیاز دارید. کامیون یدک کش خود را با یک قفل ساز برای شما می‌فرستند تا به شما در بازگرداندن کلیدها کمک کند.

-وقتی باتری شما تمام شده است

اگر باتری شما تمام شده باشد، نمی‌توانید ماشین خود را روشن کنید. این می‌تواند یک ناراحتی بزرگ باشد، به خصوص اگر در اواخر شب یا در میانه مکان باشد. در این حالت، یک شرکت یدک کش امداد خودرو می‌تواند به شما یک حرکت پرش ارائه دهد و شما را در کمترین زمان به جاده بازگرداند.

یدک کش

یدک کش

3امدادی خودرو

انواع مختلف یدک کش چیست و چه کاربردی دارند؟

انواع مختلفی از کامیون های یدک کش وجود دارد. هر کدام کاربرد خاصی دارند و برای شرایط خاص مناسب هستند. شرکت های مختلف خودروسوار سطوح مختلفی از یدک کش را ارائه می‌دهند، بنابراین قبل از تصمیم گیری در مورد خدمات یدک کش، مطمئن شوید. بهتر است از قبل بدانید که آیا یک سرویس یدک کش می‌تواند نیازهای خاص شما را برآورده کند یا خیر. این نوع یدک کش ها در khoodrobar عبارتند از:

-کامیون های سبک

همانطور که از نام آن مشخص است، این کامیون ها برای کارهای یدک کشی سبک مانند ماشین های معمولی استفاده می‌شوند. اگر ماشین کوچک یا متوسط شما گیر کند، خراب شود یا لاستیک آن پنچر شود. احتمالاً تنها چیزی که نیاز دارید یک کامیون سبک خودروسوار است. اینها همچنین برای یدک کش هایی که باید فضاهای تنگ را در نظر بگیرند خوب هستند.

-کامیون های متوسط

این کامیون ها برای وسایل نقلیه بزرگتر مانند وانت، اتوبوس های کوچک و وانت هستند. برای یک کار یدک کش بیشتر، این کامیون ها در حال کار هستند. همچنین اگر خودرویی از جاده خارج شده باشد و برای بازیابی آن به نیروی بیشتری نیاز باشد، پاسخ خواهند داد.

سوالات نهایی پس از خواندن مقاله در سایت khoodrobar

  • خدمات یدک کشی در چه ساعاتی است؟

در همه ساعات شبانه روز

بستگی به نوع خدمت ارائه شده دارد.

  • شماره تماس برای حمل خودرو چند است؟

در سایت khoodrobar درج شده است.

امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *