امداد خودرو | #4 مورد علل تصادفات و جلوگیری از آنها!

امداد خودرو | یدک‌کش تکی

امداد خودرو | یدک‌کش تکی | خودروبر


امداد خودرو زمانی که خودرو شما توسط یدک کش ها بدون حضور شما بکسل شده اند. در این صورت باید هزینه خودروسوار و یدک کشی را پرداخت کنید. حتی اگر ظرف 41 روز آن را درخواست نکنید، خودروی شما فروخته یا توقیف می‌شود. برای اینکه از خدمات ما اطلاع پیدا کنید به سایت khoodrobar  مراجعه نمایید.

فهرست عناوین

توقیف و یدک کشی خودروهای بدون سرنشین در خیابان ها

امکانات پارکینگ و ذخیره سازی خودرو در آنها چگونه است؟

جلوگیری از گیر کردن وسیله نقلیه‌تان در جاده ها

کمک رسانی امدادخودرو در صورت گیر کردن خودرو شما

انواع تصادف چیست و علل آنها به چه چیزی بستگی دارد ؟

در صورت واژگونی خودرو قبل از رسیدن امدادخودرو چه کاری باید کرد؟

نتیجه گیری برای کمک رسانی خودروبرها در تصادفات

سوالات متداول مشتریان درباره ی خدمات امدادخودرو در جاده‌ها

فهرست تصاویر

حمل خودرو 1با یدک کش کفی

حمل خودرو 2با یدک کش تکی

حمل خودرو 3با خودروبر

توقیف و یدک کشی خودروهای بدون سرنشین در خیابان ها

خدمات سایت خودروبر ما، توقیف و ذخیره سازی خودرو در پارکینگ را نیز انجام می‌دهد. با این حال ما شرکتی هستیم که حق مالکان خودرو را درک می‌کنیم. اگر شما به طور قانونی قادر به رانندگی نباشید یا غیرقانونی پارک کرده باشید ممکن است خودرو شما توقیف شود. شما می‌توانید پس ازتوقیف آن توسط یک سازمان مجری قانون با اسناد و مدارک مناسب آن را پس بگیرید. در بیشتر مواقع سازمان مجری قانون یدک‌کشی را خود انجام نمی‌دهد بلکه برای این کار با شرکت‌های خصوصی قرارداد می‌بندد. خدمات خودروسوار و پارکینگ ها برای ذخیره سازی خودروها دو سازمان مجزا از هم هستند.

صاحبان اموال خصوصی مانند رستوران‌ها، مغازه‎ها و آپارتمان‌ها حق دارند مقررات پارک در جلوی ساختمان‌ها را برای خود اعمال کنند. محدودیت در پارک کردن خودرو باید به طور واضح همراه با شماره تلفن برای بازگرداندن ماشین شما نمایش داده شود. در غیر این صورت با پلیس تماس بگیرید. حمل خودرو 1 که برای جابجایی خودرو استفاده می‌شوند را در ادامه مشاهده می‌کنید. شرکت خودروبر باید ظرف 2 ساعت پس از یدک کشی به آنها اطلاع داده باشد. اگر قبل از بکسل شدن برسید نیازی به پرداخت هزینه نیست. در صورتی که یدک کشی و بکسل خودرو شما تمام شده باشد مجبور به چرداخت هزینه های آن هستید.

عنوان امداد خودرو
نویسنده بدری کاظمی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمه 1830کلمه
مدت زمان مطالعه 18 دقیقه

امکانات پارکینگ و ذخیره سازی خودرو در آنها چگونه است؟

هر پارکینگی باید دارای مجوز و مقرراتی برای حمل و یدک‌کشی اتومبیل‌ها را بدون رضایت مالکان خودرو داشته باشد. هر سازمانی باید اجازه دهد تا اموال شخصی را از خودرو خود بردارید. در صورت درخواست، باید یک کپی از برنامه هزینه خودرو دریافت کنید. شما باید یک رسید مشخص برای هزینه و مجوز یدک کشی توسط شرکت خودروسوار با یک شماره تلفن داشته باشید.

محل نگهداری خودرو باید در صورت ارائه یک رسید معتبر یا هریک از اسناد دیگر خودرو شما را آزاد کند. در صورتی که مشکوک شدید که خودرو شما باز و زیرو رو شده است می‌توانید شکایت کنید. حتی اگر چیزی از خودرو شما برداشته نشده باشد.

برای حمل خودرو با امداد خودرو بدون رضایت شما، حق دارید که جلسه دادرسی تشکیل دهید. باید اطلاعات مالک شرکت ذخیره‌سازی و خودروبر را به همراه جزئیات مکان، زمان و تاریخ جمع‌آوری کنید. همچنین باید درخواست کنید که یک عکس به عنوان دلیل یدک‌کشی شما را اثبات می‌کند به شما نشان دهند. همچنین باید نام شخص یا افسری که اجازه یدک کشی را داده است را درخواست کنید.

حمل خودرو 1با یدک کش کفی

امداد خودرو | یدک‌کش کفی

امداد خودرو | یدک‌کش کفی | خودروبر

جلوگیری از گیر کردن وسیله نقلیه‌تان در جاده ها

گاهی مجبور می‌شوید برای استراحت یا خرابی خودرو از جاده خارج شوید. همچنین ممکن است در سفر برای رسین به مقصد از یک جاده آسفالت نشده عبور کنید. گیر کردن در شن و گل و لای باعث متوق شدن شما در جاده می‌شود. برای اینکه از گیر افتادن در این مناطق جلوگیری کنید راه‌حل این است که در جاده‌های بدون آسفالت رانندگی نکنید. در صورت امکان خودرو را پارک کنید و از وسیله نقلیه خود خارج شوید و اطراف را بازرسی کنید. اما گاهی اوقات چاره ای ندارید و نمی‌توانید مسیر دیگری را انتخاب کنید پس اقدامات احتیاطی زیر را انجام دهید. در صورت نیاز به کمک خودروسوار به سایت خودروبر مراجعه نمایید.

در صورتی که مناطق مرطوب یا گل آلود یا شن های عمیق وجود دارد. اولین مرحله برای جلوگیری از گیر کردن این است که هوای استیک‌هایتان خارج شود تا کمی صاف شوند. این کار باعث انعطاف پذیری خودرو می‌شود. سرعت آهسته اما ثابت داشته باشید و تغییر جهت ناگهانی نداشته باشید. تا حد ممکن از ترمز استفاده نکنید و به جای آن اجازه دهید خودرو به تدریج سرعت خود را کاهش دهد. فرمان خودرو را به آهستگی به طرفین بچرخانید. از دنده های کم در جاده های گلی استفاده نکنید و روی پدال گاز فشار ندهید. در صورت گیر کردن در گل و لای از یدک کش های ما کمک بگیرید. می‌توانید در ادامه یک نمونه از حمل خودرو 2 را مشاهده کنید.

کمک رسانی امداد خودرو در صورت گیر کردن خودرو شما

در جاده‌های خاکی کسی را دنبال نکنید او ممکن است لاستیک های خود را تخلیه کرده باشد. هرگز در مناطق سیل‌زده رانندگی نکنید. آب جاری به عمق یک پا می‌تواند یک وسیله نقلیه مسافربری را با فشار جابجا کند. آب ممکن است بسیار عمیق‌تر از آن چیزی باشد که فکر می‌کنید، به خصوص اگر جاده تخریب شده یا شسته شده باشد. شما می‌توانید برای اطلاعات بیشتر در مورد یدک کش ها به مقاله حمل و نقل خودرو مراجعه کنید.

اگر با ماشین خود در گل و لای، خاک یا شن گیر کردید بیرون بروید و وضعیت را ارزیابی کنید. می‌توانید از کفپوش ماشین یا یک تکه فرش برای بیرون آوردنتان استفاده کنید. یک لبه را درست زیر لاستیک گیرداده و بقیه آن جلوی چرخ قرار دهید سپس به آرامی به جلو برانید. ممکن است مجبور شوید این کار را تا زمانی که شما خارج از منطقه باتلاقی یا شنی شوید انجام دهید. شما می‌توانید در وب سایت خودروبر از رانندگان حرفه ایی ما در زمینه خودروسوار کمک بگیرید.

در صورت گیر کردن در گل و لای می‌توانید شن یا ماسه را به گل اضافه کنید. از یک نفر بخواهید رانندگی کند و نفر دیگر هل دهد. با کمی مهارت و حوصله می‌توانید خودرو را به آرامی به جلو و عقب تکان دهید. زمانی که موفق به در آوردن خودرو و حرکت نشدید با امداد خودرو تماس بگیرید. همیشه خوب است که در تمامی شرایط به خوبی آماده باشید. برای کمک به شما برای جلوگیری از گیر کردن مقداری ضایعات فرش یا مقوای قدیمی را کنار بگذارید.

حمل خودرو 2با یدک کش تکی

امداد خودرو | یدک‌کش جرثقیلی

امداد خودرو | یدک‌کش جرثقیلی | خودروبر

انواع تصادف چیست و علل آنها به چه چیزی بستگی دارد ؟

تصادفات واژگونی به دو دسته تقسیم می‌شوند: تصادفات و تصادفات تصادفی. واژگونی با زمین مانند زمانی است که هنگام راه رفتن زمین بخورید. یک تغییر ناگهانی یا حرکت تند در فرمان، مانند تلاش برای جلوگیری از برخورد می‌تواند باعث واژگونی شود. در این مواقع به خودروسوار مراجعه نمایید. سرعت و کشش عوامل کلیدی دیگری در این مورد هستند. همراه با شیب‌های سنگین احتمالاً وقتی وسیله نقلیه در حال دور زدن است. کشش لاستیک ها را به سمت داخل نگه می دارد در حالی که نیروی گریز از مرکز خودرو را به بیرون هل می‌دهد. شرایط نامناسب جاده و همچنین نقص خودرو یا لاستیک نیز از عوامل مؤثر هستند.

خودروهای بلندتر با مرکز ثقل بالاتر مانند خودروهای شاسی بلند بیشتر در معرض این نوع تصادفات هستند. با این حال هر وسیله نقلیه ای ممکن است واژگون شود. خوشبختانه استانداردهای اخیر سازمان ملی ایمنی ترافیک بزرگراه ها وجد دارد. به این معنی است که وسایل نقلیه جدیدتر دارای اقدامات احتیاطی پایداری الکترونیکی هستند. همچنین سیستم های کنترلی بهبود بیشتری برای محافظت بهتر از مسافران در صورت وقوع چنین حادثه ای دارند. در صورت بروز چنین حادثه ای برای کمک رسانی با سرعت به سایت khoodrobar مراجعه نمایید.

در صورت واژگونی خودرو قبل از رسیدن امداد خودرو چه کاری باید کرد؟

تصادفات واژگونی خودرو یکی از جدی‌ترین انواع تصادفات رانندگی است که مطمئناً از آن دور نمی‌شوید. درواقع، ممکن است در حین خروج از خودرو صدمات بیشتری به شما وارد شود. پس بیایید ابتدا در مورد برخی از اطلاعات قبل از این اتفاقبحث کنیم. سپس در مورد آنچه که باید پس از واژگونی انجام دهید، بحث کنیم. در ادامه مطلب به یک نمونه از حمل خودرو 3 را مشاهده می‌کنید.

البته پیشگیری بهترین روش است. برای عبور از موقعیت های پرخطر که ممکن است نیاز به تغییر مسیر ناگهانی داشته باشد، اجتناب کنید. در شرایطی که جاده خیس، برفی یا یخبندان است سرعت خود را کاهش دهید. هر زمان که پیچ تند یا موقعیت خطرناکی را در پیش رو دیدید، سرعت خود را کاهش دهید. احتمال لغزش و سر خوردن وسیله نقلیه شما کمتر خواهد بود و انرژی کمتری برای حرکت در چرخش وجود خواهد داشت. مطمئن شوید که با خودروسوار تماس گرفته شده است و کمک در راه است.

تصادفاتی که خودرو شما واژگون می‌شود حدود 10 برابر بیشتر از سایر تصادفات رانندگی منجر به مرگ می‌شود. مطمئناً تجربه آن وحشتناک است اما هنگامی که وسیله نقلیه شما ایست کرد، خطر برطرف نشده است. هنگامی که کمربند ایمنی خود را در حالت وارونه باز می کنید، ممکن است صدمات دیگری رخ دهد. همچنین ممکن است هنگام خروج از شیشه یا پنجره شکسته مجروح شوید. برخی صدمات مانند شکستگی استخوان با حرکت کردن بدتر می‌شود.

حمل خودرو 3با خودروبر

امداد خودرو | کامیون یدک‌کش

امداد خودرو | کامیون یدک‌کش | خودروبر |

نتیجه گیری برای کمک رسانی خودروبرها در تصادفات

امداد خودرو در هر شرایطی برای کمک به شما با بهترین تجهیزات در مسیر شما قرار می‌گیرد. ما به تمامی رانندگان خودروسوار آموزش های لازم برای شرایط سخت داده ایم. شما می‌توانید به آنها اطمینان کنید و خودرو خود را به آنها بسپارید.

سوالات متداول مشتریان درباره ی خدمات امداد خودرو در جاده‌ها

  1. سرویس بار بالا چیست؟

سرویس بار بالا خودروسوار زمانی است که ماشین شما در عرشه یا سطح بالاتر یک تریلر حمل و نقل خودکار باز قرار می‌گیرد. زیرا خودروهای عرشه پایینی در معرض خطر نشت مایعات از خودروهای بالا هستند.

  1. چه نوع کامیونی ماشین من را حمل می کند؟

این بستگی به خدمات حمل و نقل خودروی انتخابی شما دارد. این یک تریلر باز یا بسته خواهد بود که چندین وسیله نقلیه را حمل می‌کند. در هر صورت، کامیون بسیار بزرگ خواهد بود. اگر در مورد توانایی حمل و نقل یدک کش ها سوالی دارید. می توانید هر زمان که بخواهید با سایت khoodrobar در ارتباط باشید.

  1. چه روش هایی از خدمات حمل و نقل خودرو ارائه می دهید؟

ما خدمات حمل و نقل امداد خودرو را با کامیون مسقف و روباز را ارائه می‌دهیم. حمل و نقل با خودروی باز بسیار بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. در بزرگراه ها شما بیشترمشاهده می‌کنید که در آن حامل ها وسایل نقلیه را روی دو عرشه که در معرض دید هستند حمل می‌کنند. حمل و نقل خودروی بسته زمانی است که وسیله نقلیه شما در یک تریلر حمل می شود که دیوارها و سقف دارد. این روش برای خودروهای لوکس یا کلاسیک توصیه می‌شود.

حمل خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *