امداد خودرو و 4 روش انجام سریع آن توسط خودروبر ارسلان !

حمل خودرو | تصادف در حمل خودرو

حمل خودرو | تصادف در حمل خودرو خودروبر


امداد خودرو برای مواقعی است که کشیدن کابل ماشین اکثر یدک کش ها برقی هستند. از اوایل دهه 2000، توسعه فناوری خودرو این امکان را برای سیستم های مختلف فراهم کرد تا با هم کار کنند و تریلر یا تریلر را در سیستم الکتریکی خودروهای امروزی شناسایی کنند. در برخی موارد، سازندگان نه تنها وسایل نقلیه ای را برای تشخیص وجود تریلر طراحی کرده اند، خودروسوار بلکه ویژگی های جدیدی را به سیستم های شبکه اضافه کرده اند. این در واقع باعث می شود این وسایل نقلیه خاص “احساس” کنند که گویی تریلر یا کاروان بخشی از وسیله نقلیه اصلی است.

برخی از این ویژگی‌های جدید برای ایمنی و راحتی هستند، khoodrobar اما بیشتر آنها ویژگی‌های کاملاً راحتی هستند، مانند کاهش نور خودکار مه شکن و سنسورهای خودرو.

فهرست مطالب

مهمترین خصوصیتی که باید در زمان امداد ماشین در نظر داشت!

کاربرد تریلرها برای جا به جایی خودرو ها فرسوده چیست ؟

از سیم بکسل برای حمل و نقل ممکن است چه آسیب هایی را وارد کند؟

امداد خودرو در چه زمان هایی می تواند کمک رسان باشد ؟

فهرست تصاویر

شکل 1: حمل خودرو

شکل 2: استفاده از سیم بکسل

عنوان امداد خودرو
دپارتمان اوج شید
نویسنده اوج شید
تعداد کلمات 810
زمان مطالعه 8 دقیقه

مهمترین خصوصیتی که باید در زمان امداد خودرو در نظر داشت!

اصلی‌ترین ویژگی ایمنی جدید که در برخی از خودروها ظاهر می‌شود، برنامه تثبیت تریلر (TSP) است که به‌طور خودکار هنگامی که تریلر از طریق سنسورهای شبکه  خودروسوار اختصاصی شناسایی می‌شود، روشن می‌شود. این سیستم ها می توانند وجود تریلرها یا کاروان های اضافی را تشخیص دهند و با ترمز جداگانه هر چرخ، خودروبر ارسلان  کاهش گشتاور موتور و کاهش سرعت خودرو پاسخ دهند. فعال کردن TSP معمولاً نیاز به نصب سیم کشی خاص خودرو دارد. در شکل 1: حمل خودرو مشاهده می کنید.

برخی از سیستم های پیشرفته ای که در برخی خودروها معرفی شده اند که می توانند از تشخیص حضور تریلر استفاده کنند عبارتند از: کمک تغییر خط،  خودروسوار الکترونیک ترمز، کروز کنترل تطبیقی، سیستم تعلیق (AS)، الکترونیک موتور، سیستم خنک کننده موتور، کمک پارک و دوربین رانندگی به عقب. ، که استفاده می شوند. در اصفهان خودرو تا حد امکان در یدک کش ها صرفه جویی می کند.

امداد خودرو خودروسوار | خدمات حمل و نقل قایق

خودروسوار | خدمات حمل و نقل قایق
خودروبر ارسلان

شکل 1: حمل خودرو

کاربرد تریلرها برای جا به جایی خودرو ها فرسوده چیست ؟

برخی از سیستم‌های تعلیق می‌توانند تریلر را حس کنند و اجازه می‌دهند که سطح تریلر هنگام بارگیری به یدک‌کش دوباره تنظیم شود. سیستم‌های ACC (کروز کنترل تطبیقی) برای «حس کردن» تریلر برای ایجاد فاصله توقف بیشتر بین وسایل نقلیه طراحی شده‌اند. دور زدن سیستم های شناسایی تریلر چنین وسایل نقلیه ای می تواند مشکلاتی ایجاد کند، امداد خودرو زیرا ممکن است این وسایل نقلیه هنگام اتصال به تریلر متفاوت طراحی شوند.

در وسایل نقلیه بدون ویژگی های ایمنی وابسته به وسیله نقلیه برای احساس وجود تریلر، سیستم های بای پس، که به درستی توسط نصاب های حرفه ای نصب شده اند، یک جایگزین هستند.جایگزین بسیار موثر و مقرون به صرفه برای OEM گران قیمت و کیت های اختصاصی دیگر. آنها این مزیت داخلی را دارند که تریلر را به طور کامل از روشنایی خودرو جدا می کنند، خودروسوار بنابراین از خودرو در برابر آسیب به دلیل شکستگی احتمالی سیم تریلر محافظت می کنند. با این حال، برخی از تولید کنندگان لوازم جانبی در وسایل روشنایی را توصیه نمی کنند.

از سیم بکسل برای حمل و نقل ممکن است چه آسیب هایی را وارد کند؟

الکترونیک بای پس جهانی برای محافظت از سیستم روشنایی خودرو در برابر آسیب احتمالی در صورت خرابی سیم بکسل استفاده می شود. چنین دستگاه هایی بسیار مورد استفاده قرار می گیرند.  خودروسوار سیستم های بای پس را می توان هم در سیستم های “جهانی” (غیر خاص خودرو) و هم در سیستم های OEM و اختصاصی یافت. در شکل 2: استفاده از سیم بکسل مشاهده می کنید.

با گرفتن یک سیگنال جریان کوچک از روشنایی خودرو، فعال کردن یک رله و ارسال برق به طور مستقیم به سوکت بکسل کار می کند. با خودرو ارتباط برقرار نمی کند و امداد خودرو هیچ سیستم ایمنی یا راحتی را فعال نمی کند. این مزیت ذاتی این است که سیم کشی تریلر را از سیم کشی وسیله نقلیه جدا می کند و از بارگذاری خودروسوار  بیش از حد که می تواند باعث مشکلات سیم کشی شود جلوگیری می کند.

امداد خودرو | خودروبرتکی

امداد خودرو | خودروبرتکی | خودروبر

شکل 2: استفاده از سیم بکسل

امداد خودرو در چه زمان هایی می تواند کمک رسان باشد ؟

در صورت استفاده از کانکتورهای لحیم کاری یا چین دار، اتصال به این دستگاه ها به خطر می افتد. با این حال، سیستم بای پس باید ماژول الکتریکی خودرو را از آسیب خودروسوار  در صورت خرابی سیم کشی در یدک کش محافظت کند. برای استفاده در وسایل نقلیه ای که برای فعال کردن ویژگی های ایمنی بکسل وسیله نقلیه بر حس حضور کامیون تکیه دارند، توصیه نمی شود. امداد خودرو علاوه بر این، تعدادی از خودروسازان وجود دارند که اتصال یراق آلات چراغ خودرو را توصیه یا در واقع ممنوع نمی کنند.

سوالات متداول

بهترین روش های حمل خودرو ؟

استفاده از خدمات خودروبر ارسلان

چه خدماتی را این شرکت ارائه می کند؟

حمل خودرو، بکسل

بهترین شرکت حمل کننده خودرو ؟

khoodrobar

امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *