امداد خودرو شبانه روزی و نکاتی که از خدمات 2 باید & بدانید!

حمل خودرو با امداد خودرو - امداد خودرو شبانه روزی

حمل خودرو با امداد خودرو - امداد خودرو شبانه روزی - خودروبر


امداد خودرو شبانه روزی در مواقعی که در وسط جاده نیاز مانده اید به شما کمک میکند. اگر در وسط جاده خودروی شما دچار خرابی گردید می توانید با خدمات خودروبری تماس حاصل نمایید. نیروهای امدادی در اسرع وقت به کمک شما می آیند. خدمات ما  برای کمک به شما شامل کفی خودرو بر، خدمات مکانیک سیار، یدک کش و پنچری است. حتی اگر سوخت تمام کردید یا باطری خودرو دچار خرابی گردید می‌توانید از خدمات خودروبر مثل امداد خودرو استفاده کنید. به راحتی خودرو خود را تا نزدیک ترین تعمیرگاه منتقل کنید.

لیست مطالب ارائه شده در این مقاله به شرح زیر است:

روش های حمل و نقل برای حمل و نقل سنگین

هزینه حمل و نقل توسط امداد شبانه روزی

قبل از حمل و نقل خودرو چه چیزهایی باید بدانم؟

قبل از درخواست امداد شبانه روزی چه اقداماتی انجام دهیم؟

آیا برای خدمات خودروبری به  بیمه حمل و نقل نیاز دارم؟

آیا وزن محموله برای درخواست امداد خودرو شبانه روزی مهم است؟

مقرون به صرفه ترین راه برای حمل و نقل وسیله نقیله چیست؟

نتیجه گیری درباره امداد و خدمات آن

 

گالری تصاویر

حمل خودرو 1حمل اتومبیل

حمل خودرو 2حمل اتومبیل با جرثقیل

حمل خودرو 3حمل خودروی تصادفی

 

روش های حمل و نقل برای حمل و نقل سنگین

حمل و نقل یک روش محبوب برای حمل تجهیزات سنگین به کشورهای خارج از کشور است. تخت های مسطح تجهیزات سنگینی مانند موتورخانه و ماشین آلات صنعتی را حمل می کنند. به خاطر داشته باشید که این روش دارای محدودیت های قد و وزن است. باربرهای سنگین حمل و نقل با قفسه تخت این روش قایق ها. سایر تجهیزات سنگین را بر روی قفسه های صاف قرار می دهد که روی قایق محکم شده اند.

عنوان امداد خودرو شبانه روزی
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1634 کلمه
مدت زمان مطالعه 16دقیقه

این روش حمل و نقل در هوای آزاد به دلیل هزینه حمل و نقل ارزان تر. توانایی حمل طیف وسیع تری از کالاها محبوب است. حمل و نقل کانتینری – این گزینه زمانی ایده آل است که محموله شما در یک کانتینر بزرگ قرار گیرد. محافظت بیشتری در برابر شرایط آب و هوایی برای ماشین آلات سنگین شما فراهم می کند. روش برای حمل و نقل وسایل نقلیه غیرقابل استفاده، موتورها، تجهیزات مزرعه و سایر اشکال تجهیزات سنگین بهترین است. جرثقیل محموله شما را برای حمل و نقل روی کشتی می برد. در ادامه حمل خودرو 1 را مشاهده کنید.

هزینه حمل و نقل توسط امداد خودرو شبانه روزی

هزینه حمل و نقل چقدر است؟! قیمت دقیق حمل تجهیزات سنگین بر اساس اندازه و مسافتی که حمل می شود متفاوت خواهد بود. برای مثال، فرض کنید باید یک قطعه از تجهیزات را روی یک تبلت استاندارد ارسال کنید. تجهیزات در فاصله کمتر از 200 مایل ارسال می شود. هزینه متوسط ​​این کار حدود 4 تا 5 دلار به ازای هر مایل است و تکمیل آن 1 تا 3 روز طول می کشد. حالا فرض کنید باید تجهیزات سنگین را تا 2000 مایل حمل کنید. نرخ ها می تواند به طور چشمگیری کاهش یابد و حدود 2 دلار در هر مایل هزینه دارد. با این حال، زمان تخمینی امداد خودرو شبانه روزی حمل و نقل حدود 6 تا 9 روز است. اینها فقط فرضیات هستند.

هر نیازی که داشته باشید، می تواند به سرعت یک پیشنهاد رایگان برای شما دریافت کند. تجهیزات سنگین یک اصطلاح گسترده است که به انواع تجهیزات مورد استفاده در صنایع مختلف اشاره دارد. دستگاه با توجه به وزن و اندازه آن تعیین می شود. برخی از نمونه ها عبارتند از: تراکتور، لیفتراک، جرثقیل، تجهیزات صنعتی. ماشین‌های این دسته ممکن است به حامل‌های تخصصی به جای تخت‌های مسطح سنتی نیاز داشته باشند.

حمل توسط جرثقیل امداد خودرو - امداد خودرو شبانه روزی

حمل توسط جرثقیل امداد خودرو – امداد خودرو شبانه روزی – خودروبر

حمل خودرو 1حمل اتومبیل

قبل از حمل و نقل خودرو چه چیزهایی باید بدانم؟

به طور کلی حمل و نقل تجهیزات سنگین امداد خودرو شبانه روزی فرآیندی روان و کارآمد است. همانطور که گفته شد، نکاتی وجود دارد که باید هنگام ترتیب دادن خدمات حمل و نقل تجهیزات سنگین بدانید. این شامل: شما باید بتوانید ابعاد دستگاه را به دقت اندازه گیری کنید. تیم ما باید این اطلاعات را بداند تا به شما در ترتیب حمل و نقل کمک کند. اندازه گیری های نادرست می تواند منجر به تاخیرهای پرهزینه شود. اگر مطمئن نیستید که چگونه دستگاه خود را اندازه گیری کنید، لطفا با ما تماس بگیرید. خوشبختانه، می تواند شما را با یکی از حمل و نقل های معتبر ما. برای نیازهای حمل و نقل تجهیزات سنگین شما متصل کند. در ادامه حمل خودرو 2 را مشاهده نمایید.

آیا ماشین آلات سنگین شما به تجهیزات بارگیری تخصصی نیاز دارد؟! اگر چنین است، حتماً این موضوع را از قبل با تیم ما در میان بگذارید. این به ما امکان می دهد جرثقیل خودروبر شبانه روزی آن اطلاعات را به شرکت حمل کننده منتقل کنیم. از بروز هرگونه مشکل در روز تحویل جلوگیری کنیم. اگر تجهیزات سنگین شما به صورت بین المللی ارسال می شود، ممکن است مجوزهای خاصی مورد نیاز باشد. تجهیزات بزرگی که بیش از حد مجاز وزن ذکر شده باشد نیز نیاز به مجوز دارند. اگر این مجوزها را از قبل دریافت نکنید، ممکن است ارسال شما به تاخیر بیفتد. مطمئن شوید که تجهیزات سنگین شما آماده بارگیری بر روی کامیون با رسیدن راننده است. این شامل جمع کردن هر گونه بوم و قرار دادن تجهیزات خود به گونه ای است. به طور ایمن بر روی تخت نصب شود.

حمل خودرو توسط امداد خودرو - امداد خودرو شبانه روزی

حمل خودرو توسط امداد خودرو – امداد خودرو شبانه روزی – خودروبر

حمل خودرو 2حمل اتومبیل با جرثقیل

قبل از درخواست امداد خودرو شبانه روزی چه اقداماتی انجام دهیم؟

شما باید لوله اگزوز را بپوشانید. این از ورود زباله های ناخواسته به پشته و آسیب رساندن به دستگاه شما جلوگیری می کند. همچنین باید باتری را جدا کنید. در صورت روشن شدن تصادفی چراغ ها یا سایر قطعات در حین حمل و نقل. این کار از خالی شدن باتری جلوگیری می کند. اطمینان حاصل کنید که همه درها ایمن هستند. در غیر این صورت، درب ممکن است در جریان باد گرفتار شده و آسیب دیده باشد. در نهایت دستگاه خود را تمیز کنید. کثیفی و زباله می تواند نقاط اتصال را بپوشاند. همچنین امداد خودرو اگر دستگاه بیش از حد کثیف باشد، ممکن است بازرسی آن دشوار باشد.

آیا برای خدمات خودروبری به  بیمه حمل و نقل نیاز دارم؟

حمل کنندگان تجهیزات سنگین دارای مجوز باید دارای بیمه بار و مسئولیت باشند. وقتی حمل و نقل را از طریق حمل و نقل خودکار ترتیب می دهید. دستگاه شما تحت پوشش خط مشی های ما قرار می گیرد. با این حال، برای اطمینان از بیمه کامل امداد خودرو شبانه روزی خود، می توانید بیمه تکمیلی خریداری کنید. اگر دستگاه شما تصادفاً آسیب دید، حتماً فوراً با ما تماس بگیرید. ما این حادثه را ثبت و اطلاعات را به شرکت بیمه خود ارسال خواهیم کرد. آنها با شما تماس خواهند گرفت و شما را در فرآیند ادعا راهنمایی خواهند کرد. در ادامه حمل خودرو 3 را مشاهده نمایید.

آیا وزن محموله برای درخواست امداد خودرو شبانه روزی مهم است؟

بله، وزن محموله شما تعیین می کند که چه نوع تجهیزات سنگینی را برای حمل و نقل نیاز دارید. محموله های تجهیزات سنگین نباید از 80000 پوند وزن ناخالص وسیله نقلیه  تجاوز کنند. در این صورت تجهیزات و مجوزهای خاصی مورد نیاز است. اندازه دستگاه نیز بسیار مهم است. اگر تجهیزات شما بیش از حد عریض یا خیلی بلند است. ممکن است شرکت حمل کننده نیاز به وسایل نقلیه خلبانی و اسکورت داشته باشد. انجام این هماهنگی ها امداد خودرو شبانه روزی زمان بر است.

مقرون به صرفه ترین راه برای حمل و نقل وسیله نقیله چیست؟

گزینه های مختلفی را برای حمل تجهیزات سنگین ارائه می دهد. با این حال، حمل و نقل هوایی آزاد معمولا مقرون به صرفه ترین است. با این روش تجهیزات شما بر روی تریلر بارگیری می شود و در هنگام حمل و نقل پوشیده نمی شود. تجهیزات را می توان با استفاده از قفسه های تخت بارگیری کرد هر دو گزینه های مقرون به صرفه هستند. حمل و نقل رول-آن/رول آف چیست؟!

این گزینه که به روش RoRo نیز معروف است، در حمل و نقل امداد خودرو شبانه روزی بسیار محبوب است. همچنین برای حمل و نقل تجهیزات سنگین داخلی موجود است. بنابراین حتماً جزئیات مربوط به مشخصات دستگاه خود را ارائه دهید. همانطور که از نام آن پیداست. این روش شامل راندن دستگاه بر روی تبلت در محل پیکاپ و چرخاندن آن هنگام رسیدن به مقصد نهایی است. سریع، کارآمد و مقرون به صرفه است.

حمل خودروی تصادفی- امداد خودرو شبانه روزی

حمل خودروی تصادفی- امداد خودرو شبانه روزی – خودروبر

حمل خودرو 3حمل خودروی تصادفی

نتیجه گیری درباره امداد خودرو شبانه روزی و خدمات آن

کانتینرهای تخت برای حمل و نقل قایق، RV و سایر تجهیزات سنگین عالی هستند. این دستگاه به یک قاب صاف بسته می شود و یک وسیله حمل و نقل بسیار انعطاف پذیر است. از آنجایی که هوای آزاد است، از حمل و نقل کانتینری نیز ارزان تر است. با این حال، تجهیزات سنگین شما از عوامل محافظت نمی شود. آیا باید مجوز حمل را دریافت کنم؟! بله، صاحب تجهیزات باید مجوز حمل و نقل مناسب را دریافت کند. بسیاری از اپراتورها کارکنانی دارند که می توانند در این فرآیند امداد خودرو به شما کمک کنند. اگر فکر می‌کنید ممکن است به مجوز نیاز داشته باشید، حتما با تیم فروش حمل و نقل خودرو صحبت کنید.

سوالات متداول

  • آیا هنگام تحویل گرفتن تجهیزات سنگین من نیاز به حضور دارم؟

بله، هنگام بارگیری و تخلیه تجهیزات سنگین شما یا نماینده ای باید حضور داشته باشید. اگر شخصی در زمان مقرر حضور نداشته باشد، باید فرم مجوز را از قبل پر کنید.

  • قبل از درخواست امداد برای خاموشی خودرو باید چه نکاتی را بررسی کنیم؟

اگزوز خودرو را بررسی کنید و از مسدود نبودن مسیر مطمئن شوید. سپس از وضعیت باطری اطمینان حاصل نمایید.

  • خدمات امدادی شامل چه مواردی می شود؟

خدمات امدادی و خودروبری شامل یدک کش، کفی خودرو بر، مکانیک و بنزین سیار و … می باشد.

امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *