امداد خودرو در تهران و 3^ نکته درباره شرایط استفاده از این خدمت!

حمل خودرو با کفی ویدک کشی - امداد خودرو در تهران

حمل خودرو با کفی ویدک کشی - امداد خودرو در تهران - خودروبر


امداد خودرو در تهران دارای برنامه کمک‌های جاده‌ای هستند. در مرکز پاسخگویی ما به اعضای خود بوده است. این سرویس محافظت و آرامش خاطر را فراهم می کند. تا بدانید که با کمک ایمن، تحت پوشش و مراقبت هستید. درخواست‌های حاشیه دیجیتال  تنها راه دیگری است. ما در حال انجام تعهد خود برای ارائه ایمنی و آرامش خاطر برای اعضای خود هستیم. چه در میانه ناکجاآباد گیر کرده باشید، چه خودروی کرایه‌ای خود را قفل کرده‌اید. نیاز به یک استارت داشته باشید، از درخواست امداد خودرو جاده‌ای ما برای دریافت کمک سریع خدمات جاده‌ای استفاده کنید.

فهرست مطالب مندرج در این مقاله که به آنها پرداخته شده است

شرایط دریافت امداد در تهران در شرایط خاص

اگر بدون بنزین و سوخت ماندید می‌توانید درخواست کمک کنید

در شرایط پنچری لاستیک با در تهران تماس بگیرید

شرایط استفاده از خدمات سراسری شرکت و نحوه فعال کردن آن

بدانید که امداد  تهران چگونه کار می کند؟

نتیجه گیری کلی درخصوص نحوه عضویت از خدمات بین جاده ای

سوالات متداول مرتبط با درخواست خدمات امداد جاده ای

گالری تصاویر

خدمات خودرویی 1حمل خودرو با امداد جاده ای

خدمات خودرویی 2علامت خطر

خدمات خودرویی 3خودرو گرفتار در برف

امداد جاده ای بیش از 63000 کامیون یدک کش و خدمات کنار جاده ای در سراسر کشور دارد. امداد خودرو در تهران برای بازگرداندن شما به جاده طراحی شده اند. اگر خراب می‌شوید و ماشین یا کامیون شما نیاز به کمک کنار جاده‌ای دارد. می‌تواند به شما کمک کند تا به جاده بازگردید. مهم نیست که چه نوع خرابی ماشینی باشد، اینجاست تا شما را با بیشترین سرعت ممکن راه اندازی کند. خدمات افسانه ای در سراسر کشور بیش از 100 سال پیشرو در یدک‌کشی و کمک‌های کنار جاده ای بوده است. به یک تریلر نیاز دارید؟ با خودروبر ارسلان در 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته، در هر خودرویی خدمات خودرویی 1. چه مسافر یا راننده، و چه در هر نقطه از ایالات متحده یا کانادا، با ما تماس بگیرید.

عنوان امداد خودرو در تهران
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1702 کلمه
مدت زمان مطالعه 17 دقیقه

شرایط دریافت امداد خودرو در تهران در شرایط خاص

وینچ | وسیله نقلیه خدمات خودرویی 2 به دام افتاده است. در یک گودال گیر کرده اید یا به وینچ نیاز دارید؟ در هوای بد، خودروی شما ممکن است. از جاده خارج شود و در گودالی در کنار جاده گیر کند. در حالی که بسیاری از رانندگان می‌توانند خودروی خود را در شرایط خوب پیاده کنند. کشیدن خودروی گیر کرده در گل، برف یا یخ داستان دیگری است. اینجاست تا به شما کمک کند تا به جاده بازگردید تا بتوانید با خانواده خود سریعتر به خانه برسید. اگر ماشین شما روشن نمی‌شود، باتری شما را تست می‌کند و سعی می کند وسیله نقلیه شما را روشن کند. امداد خودرو در تهران اگر باتری شما خراب شد.

حمل خودرو با امداد خودرو - امداد خودرو در تهران

حمل خودرو با امداد خودرو – امداد خودرو در تهران – خودروبر

خدمات خودرویی 1حمل خودرو با امداد جاده ای

می توانیم آن را با یک باتری جدید در محل با قیمت رقابتی جایگزین کنیم. همه مکان ها یا همه وسایل نقلیه نمی توانند باتری ها را جایگزین کنند.برای دریافت خدمات کنار خیابان، به کارت عضویت و شناسه عکسی خود نیاز دارید. به طور متوسط، 20 دقیقه سریعتر از سایر خدمات بکسل می رسد. لاستیک پنچر | تعویض لاستیک هر زمان که پنچر شدن لاستیک را تجربه کردید. یک تکنسین بیرون می آید و لاستیک زاپاس وسیله نقلیه شما را نصب می کند. اگر لاستیک زاپاس باد شده در دسترس نیست، یا اگر تکنسین لاستیک زاپاس موجود را ناامن می‌داند. امداد خودرو در تهران می‌توانید وسیله نقلیه را برای تعمیر یا تعویض تایر به یک مرکز تایید شده بکشید.

اگر بدون بنزین و سوخت ماندید می‌توانید درخواست کمک کنید

بدون بنزین، خارج از شهر؟ اگر سوختتان تمام شود، سوخت کافی در اختیار شما قرار می دهد. به گازوئیل نیاز دارید، باید هنگام تماس آن را درخواست کنید. ممکن است گازوئیل در همه جا موجود نباشد . نماد ماشین گیر کرده وینچ | وسیله نقلیه به دام افتاده است. در یک گودال گیر کرده اید یا به وینچ نیاز دارید؟ در هوای بد، خودروی شما ممکن است. امداد خودرو در تهران از جاده خارج شود و در گودالی در کنار جاده گیر کند.

علامت خطر - امداد خودرو در تهران

علامت خطر – امداد خودرو در تهران – خودروبر

خدمات خودرویی 2علامت خطر

زمانی را برای یک تکنسین باتری برنامه ریزی کنید. به وسیله نقلیه شما بیاید و باتری، استارت و دینام شما را آزمایش کند. ما حتی باتری های جدید را نیز ارائه خواهیم داد. باتری های قدیمی شما را نصب کرده و می بریم (نیاز به خرید باتری دارد). سرویس باتری برای همه اعضا در دسترس است، اما خرید و نصب باتری در همه مناطق در دسترس نیست. رانندگان ما برای شناسایی و حل رایج ترین مشکلات مکانیکی وسایل نقلیه آموزش دیده اند.

در شرایط پنچری لاستیک با امداد خودرو در تهران تماس بگیرید

هر زمان که پنچر شدن لاستیک را تجربه کردید، یک تکنسین بیرون می آید. لاستیک زاپاس وسیله نقلیه شما را نصب می کند. اگر زاپاس باد شده در دسترس نیست، یا اگر تکنسین یدکی موجود را ناامن می‌داند. می‌توانید وسیله نقلیه را برای تعمیر یا تعویض لاستیک به یک مرکز تایید شده بکشید. همه ما این کار را کردیم اما دفعه بعد که کلیدهای خود را در ماشین خود قفل می کنید. روی خدمات قابل اعتماد کنار جاده ای از حساب کنید تا شما را دوباره به جاده برساند. اگر تکنسین های ما نتوانند قفل وسیله نقلیه شما را باز کنند. امداد خودرو در تهران مزیت یدک کشی شما شامل ارسال وسیله نقلیه شما به یک مکان خدمات تایید شده است.

تکنسین های کنار جاده ای مایعات، اتصالات سیم کشی و غیره را بررسی می کنند. لطفاً توجه داشته باشید که خدمات همانطور که هست، بدون ضمانت یا تضمین ارائه می‌شود و ممکن است موقتی باشد. اگر نمی توانید ماشین را روشن کنید یا با خیال راحت رانندگی کنید. تحویل سوخت ارسال رایگان و سوخت کافی برای رساندن شما به نزدیکترین پمپ بنزین. لطفا هنگام تماس دیزل را مشخص کنید. دیزل ممکن است در همه جا در دسترس نباشد . می تواند امداد خودرو آن را به یک گاراژ تایید شده بکشد. ما تنظیمات جزئی (بدون نیاز به قطعات) برای راه اندازی مجدد وسیله نقلیه شما انجام خواهیم داد.

شرایط استفاده از خدمات سراسری شرکت و نحوه فعال کردن آن

سرویس باتری ماشین. نه تنها می تواند وسیله نقلیه شما را روشن کند، اگر باتری شما خراب شود، می توانیم آن را آزمایش کرده و در صورت لزوم بلافاصله آن را تعویض کنیم. تعویض باتری در همه مناطق در دسترس نیست و هزینه باتری را شامل نمی شود. کمک های اولیه مکانیکی. تعمیرات و تنظیمات جزئی به هیچ قطعه یا لوازمی برای کارکردن خودروی شما نیاز ندارد. از ویژگی های بهترین کفی خودرو بر خدمات قفل ساز اگر کلید را در ماشین قفل کنید. یک تکنسین سعی می کند سوار شود. اگر تلاش ناموفق باشد، مزایای بکسل اعمال خواهد شد. خدمات نجات / وینچ. اگر بتوان با خیال راحت از جاده معمولی به آن رسید، خودروی گیر کرده رها می شود.

مزایا بسته به سطح عضویت و باشگاه محلی متفاوت است. برای جزئیات بیشتر به وب سایت باشگاه محلی خود مراجعه کنید. عضویت خودروبر ارسلان در سال چقدر است؟. جزئیات قیمت و مزایا بسته به باشگاه محلی و نوع عضویت شما متفاوت است. برای جزئیات بیشتر به وب سایت باشگاه خودروبر ارسلان محلی خود مراجعه کنید. در برخی موارد، هزینه های اضافی ممکن است اعمال شود. برای مثال، نصب باتری‌های پرکار یا تریلرهایی که بیش از مسافت پیموده‌شده تعیین‌شده عضو هستند. ممکن است هزینه‌هایی را خدمات خودرویی 3 متحمل شوند.

بدانید که امداد خودرو در تهران چگونه کار می کند؟

چه مسافر یا راننده باشید، اعضای می توانند. در هر وسیله نقلیه، در هر زمان و در هر مکان، کمک های کنار جاده ای دریافت کنند. تا زمانی که اعضا در ماشین هستند. می‌توانند در هر نقطه از ایالات متحده یا کانادا از خدمات کنار خیابان استفاده کنند. هنگامی که اتفاق غیرمنتظره ای رخ می دهد، ما اینجا برای شما هستیم. خواه ماشین شما خراب شود، باتری شما تمام شده باشد، بنزین تمام شود. نیاز به تعویض لاستیک داشته باشید، قفل شده باشد، نیاز به تعمیرات جزئی داشته باشد. فقط در بیرون گیر کرده باشد.

برای دریافت مزایای امداد خودرو حاشیه باید عضو باشید؛ خدمات به کارت عضویت و شناسه عکس نیاز دارد. مزایای کمک های جاده ای اضطراری برای اعضا عبارتند از. : یدک کشی وسیله نقلیه شما را به تعمیرگاه معمولی، مرکز تعمیرات مورد تایید.  پمپ بنزین یا مقصد دیگری که انتخاب می کنید، می کشد. تعداد مایل های طی شده به نوع عضویت و قوانین باشگاه محلی بستگی دارد.

نتیجه گیری کلی درخصوص نحوه عضویت از خدمات بین جاده ای

مدت زمان عضویت در خودروبر ارسلان چقدر است؟ در بیشتر موارد حق عضویت سالانه به صورت سالانه پرداخت می شود. برخی از باشگاه های خودروبر ارسلان اجازه عضویت دو ساله را می دهند. امداد خودرو در تهران چه زمانی می‌توانم. عضویت خودروبر ارسلان خود را ارتقا دهم؟ در هر زمان می توانید عضویت خود را ارتقا دهید. برخی از مزایا ممکن است فوراً در دسترس نباشند. در یک سال چند بار می توانم با کمک جاده ای خودروبر ارسلان تماس بگیرم؟

خودرو گرفتار در برف - امداد خودرو در تهران

خودرو گرفتار در برف – امداد خودرو در تهران – خودروبر

خدمات خودرویی 3خودرو گرفتار در برف

هر عضو ممکن است حداکثر چهار تماس خدماتی در هر سال عضو دریافت کند و از شما درخواست کند. از هر وسیله نقلیه ای برای کمک های کنار جاده ای استفاده کنید. پس از چهار تماس، هزینه خدمات دریافت می شود. سرویس لاستیک پنچر. به صورت رایگان باد کنید یا با یدکی خود جایگزین کنید. امداد خودرو در تهران تحویل سوخت ارسال رایگان و سوخت کافی برای رساندن شما به نزدیکترین پمپ بنزین. لطفا هنگام تماس دیزل را مشخص کنید. دیزل ممکن است در همه جا در دسترس نباشد.

سوالات متداول مرتبط با درخواست خدمات امداد جاده ای

  • آیا پس از تماس با خدمات امدادی خودروی من به سرعت منتقل می‌شود؟

معمولا پس از بررسی تیم از سلامت دینام و باطری و انجام امور اولیه خودرو منتقل می شود.

  • اگر در شرایط غیر معمول مثل در گودال افتادن گیر افتادم آیا می توانم درخواست بدهم؟

بله، در هر شرایط غیر معمولی می توانید درخواست دهید.

  • اگر سوخت من تمام شود آیا میتوانم درخواست امدادی بدهم؟

بله، در شرایط اتمام سوخت نیز می توانید روی خدمات ما حساب کنید.

امداد خودرو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *