امداد خودرو اصفهان به تهران و تجهیزات 2 حمل & اتومبیل!

حمل خودرو توسط تریلر - امداد خودرو اصفهان به تهران

حمل خودرو توسط تریلر - امداد خودرو اصفهان به تهران - خودروبر


امداد خودرو اصفهان به تهران از خدمات شرکت ما می باشد. اگر در مسیر اصفهان به تهران خودروی شما دچار مشکل گردید می توانید از ما کمک بگیرید. ما در همه مسیر می توانیم به شما جهت حمل خودرو خدمات ویژه ارائه کنیم. خدمات ما شامل امدادخودرو، خودرو بر، جرثقیل خودرو بر و… می باشد. شما با توجه به نیاز خود می توانید درخواست خدمات دهید.

اگر در مسیر موتور خودرو دچار مشکل گردید یا سوخت شما تمام شد می توانید با ما تماس بگیرید. ما در سراسر مسیر های اصفهان به تهران دارای نمایندگی هستیم. شما می توانید حتی از خدمت کفی خودروبر برای حمل اتومبیل خود استفاده کنید. کفی به شما کمک می کند تا به راحتی بتوانید خودروی خود را به مقصد مدنظر حمل کنید.

لیست مطالب ارائه شده در این مقاله به شرح زیر است:

بطور کلی یک خودرو بر از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

نحوه قفل کردن خودرو در امداد خودرو به تهران

تفاوت های مدل های خودرو بر و نوع اتصالات در حمل خودرو

تفاوت امداد خودرو به تهران در نوع تریلر حمل

نحوه بارگیری اتومبیل در یک حمل از شهر به شهر

تجهیزات متفاوت امداد خودرو اصفهان به تهران شامل چه مواردی می باشد؟

نقش تجهیزات کارآمد و مدرن در حمل ونقل اتومبیل

نتیجه گیری درباره امداد خودرو به تهران و اهمیت تجهیزات حمل

سوالات متداول درباره حمل شهر به شهر اتومبیل به صورت ایمن

گالری تصاویر

حمل اتومبیل 1حمل خودرو با کفی

حمل اتومبیل 2حمل خودرو با تریلر حمل

حمل اتومبیل 3حمل ونقل خودرو

بطور کلی یک خودرو بر از چه بخش هایی تشکیل شده است؟

تک محور جانبی – در عرض های 60 و 77 اینچ موجود است. اکثر ترکیبات طولی 8، 10، 12 و 14 اینچ هستند. ما از ریل های قاب آهنی زاویه دار و تیرها در قاب پایین استفاده می کنیم. با دو گزینه مختلف برای ریل های بالا – لوله زاویه یا لوله مربع استفاده می کنیم. کانال 3 اینچی است.

عنوان امداد خودرو اصفهان به تهران
نویسنده آرزو هوایی
دپارتمان اوج شید
تعداد کلمات 1682 کلمه
مدت زمان مطالعه 16دقیقه

سه درجه مختلف تریلر حمل اتومبیل 1 موجود است. خط “پایه” تریلر فقط همین است. قاب 2″x2″x3/16″ با ریل های بالایی 2″x2″x1/8″ است. مدل پایه به طور کامل مجهز شده است، از جمله روشنایی مطابق با DOT، اما بدون “اضافی”. “Standard” و “Deluxe” از مین‌فریم‌های سنگین 3″x3″x3/16″ با تیرهای سنگین‌تر از میانگین صنعتی استفاده می‌کنند. همه مدل‌ها مجهز به دروازه‌های عرضی با عرض کامل هستند. گیت‌ها در مدل استاندارد از آهن زاویه هستند. در حالی که لوکس گیت‌ها یک لوله نورد هستند و شامل کمک فنری می‌شوند.

نحوه قفل کردن خودرو در امداد خودرو اصفهان به تهران

ما همچنین پله‌هایی را برای گلگیرهای جلو و عقب در نظر گرفته‌ایم. چراغ‌های لاستیکی در درب عقب لوله روغنی تعبیه شده است. مدل‌های لوکس همچنین لاستیک‌های رادیال درجه یک و مهار مهر و موم شده با نور LED مادام‌العمر را اضافه می‌کنند. تریلرهای مشبک پرطرفدار بسیار محبوب هستند که در دو ارتفاع ریل جانبی مختلف با کناره های مشبک ارائه می شوند.

Tandem Axle Landscape – در ظرفیت‌هایی از 6000 GVWR سبک “پایه” تا 17000 GVWR “لوکس” سنگین ما موجود است. طول های استاندارد 16 فوت، 18 فوت و 20 فوت ذخیره شده است. یقه غاز و کناره های مشبک گزینه های محبوب مدل حمل خودروبر تهران به کرج هستند. ما خطوط تولید “استاندارد” و “لوکس” را ارائه می دهیم. مدل استاندارد به خوبی مجهز است و ارزش زیادی برای پول ارائه می دهد. با این حال، همه بهترین ویژگی‌های ما در بسته مدل «لوکس» با ارزش گنجانده شده است.

کفی حمل کننده اتومبیل - امداد خودرو اصفهان به تهران

کفی حمل کننده اتومبیل – امداد خودرو اصفهان به تهران – خودروبر

حمل اتومبیل 1حمل خودرو با کفی

در تریلرهای 15000 و 17000 GVWR سنگین تر ما می توانید طول های اختیاری تا 32 فوت را انتخاب کنید. این ویژگی‌ها (بسته به مدل) عبارتند از: ارتقاء قاب های سنگین، درب های کمکی اسپلیت فنری (10000 GVWR و بالاتر). لاستیک های رادیال، جک دراپ، جعبه ابزار با پوشش قفل شونده (10000 GVWR و بالاتر)، کوپلینگ قابل تنظیم و U.S.. مهار مهر و موم شده با چراغ های LED مادام العمر در امداد خودرو اصفهان به تهران. مدل‌های لوکس با رتبه‌بندی 10000 تا 17000 GVW شامل یک درب افقی اسپلیت سنگین است. می‌تواند فرمان اسکید را بارگیری کند.

تفاوت های مدل های خودرو بر و نوع اتصالات در حمل خودرو

دال کف چوبی – ساخته شده با قاب آهنی دسترسی کامل. طول استاندارد 16 فوت برای 7000 GVWR، 18 فوت برای 8000 GVWR و 20 فوت برای 10000 GVWR است. طول های اضافی قابل سفارش است. همه GVWR ها در بسته های “استاندارد” یا “دلوکس” ما موجود هستند. ارتقاء به مدل لوکس، تایرهای رادیال ممتاز و ریل های خراشیده را به شیارهای شمع اضافه می کند. یک مهار ممتاز ساخت امداد خودرو اصفهان به تهران با چراغ‌های LED مادام‌العمر نیز بخشی از بسته‌بندی لوکس است. ما از کاج پوندروزای جنوبی در مدل های کف چوبی خود استفاده می کنیم.

سطح شیب دار از پشت تریلر به داخل مسیر می‌لغزد و یک جک که به سمت بالا حرکت می کند. به شما امکان می دهد درب عقب وانت حمل اتومبیل 2 را باز کنید. چه یک کاربر معمولی باشید که به یک تریلر ATV برای یدک‌کشی چهارچرخ یا یک منظره‌ساز حرفه‌ای نیاز دارید. متوجه خواهید شد که دارای تریلر کاربردی عالی برای رفع نیازهای شما است. نمایندگان فروش ما می توانند به شما در انتخاب بهترین تریلر کاربردی برای نیازهای حمل و نقل خود کمک کنند.

تفاوت امداد خودرو اصفهان به تهران در نوع تریلر حمل

تریلرهای یقه غاز را در همه سبک های محبوب و محدوده وزنی GVWR ارائه می دهد. ما شش سبک مختلف داریم. مدل های تخت ما در هر دو نسخه تک چرخ و دو چرخ در دسترس هستند. سبک تجهیزات ما با کف پایین بین گلگیرها ساخته شده است. یک تخت شیبدار یا یک رمپ بارگیری به سمت بالا ارائه می کند. سه اتومبیل و دو کامیون ارائه می دهیم. مدل‌های منظره با ریل‌های بالایی و درب‌های اسپلیت به کمک فنری ساخته شده‌اند.

برای جابجایی تجهیزات سنگین مانند بیل های  کفی خودروبر خزنده و بولدوزر هستند. ما تریلرهای جداشدنی گردن غاز را با ظرفیت تا 55 تن ارائه می دهیم. هنگام خرید یک تریلر جدید، مطمئناً نوع دقیق تریلر متناسب با نیازهای خود را در تریلر پیدا خواهید کرد! صفحه: این سری از مین فریم، ستون، گردن و پرتو کانال با مقاومت بالا تشکیل شده است. کف روی لاستیک ساخته شده و گلگیر ندارد. مدل های تک چرخ دارای محورهای 7000 پوندی با سیستم تعلیق فنری دمپایی سنگین هستند.

حمل اتومبیل توسط خودرو بر - امداد خودرو اصفهان به تهران

حمل اتومبیل توسط خودرو بر – امداد خودرو اصفهان به تهران – خودروبر

حمل اتومبیل 2حمل خودرو با تریلر حمل

نحوه بارگیری اتومبیل در یک حمل از شهر به شهر

ارتقاء لاستیک محور 8000 پوندی/17.5 اینچی یک گزینه محبوب امداد خودرو اصفهان به تهران است. نسخه دو چرخ محور 10000 پوندی حمل اتومبیل 3 ما یکی از پرفروش ترین مدل های ما است. آنها در چندین نسخه متوسط ​​و سنگین موجود هستند. رمپ‌های بارگیری چرخشی استاندارد هستند و رمپ‌های گوه‌ای تخت در دسترس هستند. دم کبوترهای پاپ آپ نیز یک انتخاب محبوب برای حمل یونجه هستند. کفپوش‌های چوبی کارشده، دم‌های کفتر، جیب‌های چو بی با نرده‌های لغزنده و جعبه ابزار با درب قابل قفل همیشه از ویژگی‌های استاندارد هستند.

تبلت DELUXE: فقط در مدل های منتخب موجود است. این طیف همه بهترین ویژگی های ما را به عنوان تجهیزات استاندارد در یک بسته با ارزش عالی ترکیب می‌کند. این بسته شامل بهترین ها برای امداد خودرو اصفهان به تهران می باشد. شامل: ارتقاء قاب (قاب سوراخ‌دار در مدل‌های دو چرخ)، لاستیک‌های رادیال. فاصله پرتوهای تنگ‌تر، و مهارهای مهر و موم شده ساخت آمریکا و چراغ‌های LED مادام العمر. تجهیزات: این تریلرهای گردن غاز با ساختار کامل قاب ساخته شده اند. ویژگی‌های استاندارد عبارتند از: گلگیرهای صفحه الماس بادوام، شیارهای شمعی با ریل‌های استاندارد می باشد. همچنین کف‌های تحت فشار، دم‌های کبوتر و رمپ‌های بارگیری چرخشی.

تجهیزات متفاوت امداد خودرو اصفهان به تهران شامل چه مواردی می باشد؟

تجهیزات لوکس: ویژگی های ممتاز اضافی در یک معامله بسته گنجانده شده است. شامل ارتقاء قاب برای فاصله پرتوها، ریل های لغزنده، لاستیک های رادیال و مهارهای مهر و موم شده ساخت آمریکا و چراغ های LED با طول عمر بالا. این بهترین تریلر با قیمت مناسب در بازار است! تیلت تجهیزات: این تریلرهای شیب دار با تمام قاب های فولادی کانالی ساخته می شوند. جلو ثابت و عقب شیبدار به شما این امکان را می دهد که وسایل را از جلو بکشید. تجهیزات خود را در عقب بارگیری و حمل کنید. گلگیرهای صفحه الماس بادوام، جیب های شمع، کف های تحت فشار می باشد. همینطور تخته های الماسی با قابلیت بارگیری آسان در کفی خودروبر همه ویژگی های استاندارد هستند.

حمل آزاد خودرو - امداد خودرو اصفهان به تهران

حمل آزاد خودرو – امداد خودرو اصفهان به تهران – خودروبر

حمل اتومبیل 3حمل ونقل خودرو

نقش تجهیزات کارآمد و مدرن در حمل ونقل اتومبیل

شیب تجهیزات لوکس: ویژگی‌های ممتاز اضافی در بسته‌بندی گنجانده شده است. شامل ارتقاء قاب، فاصله پرتوهای نزدیکتر، ریل های لغزنده.  دسته سیم های مهر و موم شده ساخت آمریکا با چراغ های LED با طول عمر بالا. این تریلر یقه غازی شیبدار، ارزش پولی بالایی دارد! تریلر اتومبیل: ما دو نوع تریلر قلاب غازی تریلر اتومبیل را ارائه می دهیم. یک مدل قاب کانالی با کف بین گلگیرها و یک مدل قاب ساخته شده می باشد.

نتیجه گیری درباره امداد خودرو اصفهان به تهران و اهمیت تجهیزات حمل

مهم است که تجهیزات حمل به درستی انتخاب شده باشند. برای حمل صحیح اتومبیل حتما باید تجهیزات کافی و مناسب باشد. این پیکربندی دارای ریل های بالایی و درب چشم انداز کمک فنر است. اسپلیت سنگین با ویژگی های برتر در سراسر است. طیف وسیعی از تریلرهای یقه غازی جداشدنی ما بین 35 تا 55 تن ظرفیت دارند. در هر دو مدل فنری سواری و اکسل و سه محوره در دسترس هستند. ما همچنین اکنون RGN های کشویی آلومینیومی را ارائه می دهیم.

سوالات متداول درباره حمل شهر به شهر اتومبیل به صورت ایمن

1- آیا همه شرکت ها دارای خدمات حمل اتومبیل در همه شهرها هستند؟

خیر، همه شرکت ها امکان خدمات در همه شهرها را ندارند.

2- نوع تجهیزات چه تاثیری در حمل اتومبیل دارد؟

مهم است برای حمل اتومبیل تجهیزات مناسبی متناسب با وزن خودرو ارائه شود.

3- آیا امکان حمل توسط امداد خودرو اصفهان به تهران وجود دارد؟

بله، ما در مسیر اصفهان به تهران وبالعکس دارای خدمات هستیم.

کفی خودروبر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *